Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έλλειψη εμπιστοσύνης

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

COSTAS42

# 21 στις 6/2/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 1.525
'Aρεσαν+: 0%

τα συναισθηματα ειναι ωραια βρε αρκει να ειναι αδολα και χωρις οικονομικο αλισβερισι

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από 26-29-31

13#Κωστας 42Και που να δεις "μου...υπηκοους" Κωστάκη,χα χα χα χα ,που τα σκανε και σε συναισθήματα...

Kristina_

# 22 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Δεν ηταν τσαλαπετεινος καλε!!! Καμπιτσα ηταν...θα μεταμορφωθηκε σε πεταλουδιτσααα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Enikos
Ο Τσαλαπετεινος, δεν ειναι αποδημητικο πτηνο?...

gogo6960

# 23 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Αγαπητή μου το θέμα είναι πρώτα να αγαπήσεις τον εαυτό σου και να τόν σέβεσαι να μην τον υποβάλλεις ποτέ ξανά σε τέτοιες δοκιμασίες... Μπορείς για αυτό να ζητήσεις την βοήθεια ψυχολόγου... Δεν φταίνε οι άντρες ... φταίμε εμείς για τόν χώρο που τούς αφήνουμε... Αν τους έχεις σαν χορηγούς μόνο και δημιουργείς σχέσεις χωρίς αμφότερα συναισθήματα αυτά παθαίνεις ... Το πρόβλημα δεν είναι να μην κάνουμε λάθη, αρκεί να μαθαίνουμε από τα λάθη μας... Στηρίξουν στα πόδια σου οικονομικά ..δεν μπορείς για τίς ανάγκες σου να ζητάς χορηγούς... αγάπησε και σεβασου πρώτα τον εαυτό σου .. έτσι θα σε αγαπήσουν και οι άλλοι γύρω σου ...μην σε πάρει από κάτω... άλλωστε το θέμα είναι νοταν πέφτουμε κάτω να μπορούμε να σηκωθούμε στηριζόμενοι στις δικές μας δυνάμεις... Να θυμάσαι ότι οι σχέσεις με χορηγούς χωρίς να υπάρχουν συναισθήματα από τα δύο μέρη αποτελούν δικαιοπραξίες και όχι σχέσεις... Καλή τύχη!!!

Enikos

# 24 στις 7/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Ε οχι και πεταλουδιτσα!!!...

Ολακερο ναβαγιο γινηκε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από Kristina_

Δεν ηταν τσαλαπετεινος καλε!!! Καμπιτσα ηταν...θα μεταμορφωθηκε σε πεταλουδιτσααα 

Mathusalas

# 25 στις 7/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

αν εισαι ανω των 60 μπορει να γινεις χορηγος. δεν εχεις πολλες επιλογες να εισαι εραστης για να περασεις καλα. αυτα ειναι για τους νεους. παντα θα υπαρχουν κοριτσια που θα θελουν χορηγους μια και δεν μπορουμε να δωσουμε λογω χαμηλης ή ανυπαρκτης λιμπιντο. χαρη μας κανουν. χαρη τους κανουμε.

gogo6960

# 26 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από Mathusalas

αν εισαι ανω των 60 μπορει να γινεις χορηγος. δεν εχεις πολλες επιλογες να εισαι εραστης για να περασεις καλα. αυτα ειναι για τους νεους. παντα θα υπαρχουν κοριτσια που θα θελουν χορηγους μια και δεν μπορουμε να δωσουμε λογω χαμηλης ή ανυπαρκτης λιμπιντο. χαρη μας κανουν. χαρη τους κανουμε.

Έχεις όρεξη για χορηγός??? Να σου τα παίρνει η μικρούλα και να σε λέει καλόγερο ... θαύμα θαύμα...

gogo6960

# 27 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από gogo6960

Έχεις όρεξη για χορηγός??? Να σου τα παίρνει η μικρούλα και να σε λέει κολόγερο ... θαύμα θαύμα..

gogo6960

# 28 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:

σας καί πρόσεχε τους γεροντοερωτες καμμία φορά είναι πολύ δυνατοι και αν πέσεις δεν ξανασηκωνεσαι...?

Αρέσει στο μέλος apolitiii

alisida

# 29 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από gogo6960

σας καί πρόσεχε τους γεροντοερωτες καμμία φορά είναι πολύ δυνατοι και αν πέσεις δεν ξανασηκωνεσαι...?

kostas232

# 30 στις 7/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

αν

εισαι ανω των 60 μαστορα βρισκεις μια κυρια της ηλικιας σου και πορευεσαι... το να μπλεξεις με τετοιες καταστασεις σημαινει οτι δεν εχεις αξιοπρεπεια... μαθε ρε να ζεις την ηλικια σου μου θες να γινεις και σουγκαρ μπειμπυ .. ειχες και στο χωριο σου τετοια

Παράθεση:

Mathusalas

# 31 στις 7/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

βλεπω δινεται συμβουλες κωστα και γογο αλλα εσεις που εχετε βρει το ιδανικο ταιρι εδω ειστε. ισως ζηλευετε. πορευομαι οπως μου αρεσει. οπως με κανει να αισθανομαι καλα. γογο δεν με βριζει καμμια. υπαρχει αμοιβαιος σεβασμος. δινεις και παιρνεις στη ζωη.

Katse_kala9

# 32 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέο Ψυχικό
Απαντήσεις: 4
Ευχαριστώ πολύ ??

Katse_kala9

# 33 στις 7/2/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέο Ψυχικό
Απαντήσεις: 4
Παραδέχομαι πως έχω μισανδρια και η οποία επαφή είναι με άντρα είναι με σκοπό την επιχορήγηση .Φυσικά είμαι πάντα πολύ ειλικρινής και δεν το κρύβω σε όποιον μπορεί να μου δείξει το ενδιαφέρον του .Αλλά ρε κορίτσιά ειλικρινα πέρα από τους γκέι ...δεν υπάρχει ούτε ένας άντρας στο κοινωνικό περίγυρο ή από φίλους ή από ιστορίες που έχω ακούσει που εντάξει να μην ειναι έτοιμος (εγώ και αν είμαι ατελής)Αλλά να είναι έντιμος ! Να προσέχει και να περιποιείται μια γυναίκα από την καρδιά του .Ούτε να την εξαγοράσει ούτε να ζητάει μια.μερα τα ρέστα...ααα κοίτα εγώ τι έκανε τότε για εσένα και εσύ τώρα αυτό. ...Δεν ξέρω πραγματικά πλέον πιο πολλές είναι γυναίκες που είναι πιο πολύ άντρες και από τους άντρες.Ειλικρινης και να κρατανε το λόγο τους .Πιο πολύ θα είχα σε εκτιμήσει κάποιον που θ μου συστηθεί με ολα του τα ελλατωματα και αν είναι απόλυτα ξεκάθαρες μαζί .Οι διαφορές ιστορίες περί παράλληλων σχέσεων παντρεμένων ανδρών,με το προφίλ του σοβαρού οικογενειάρχη που προκαλούν αηδία .πότε δεν θα έκανα κάτι με παντρεμένο γιατί θεωρώ πως μια γυναίκα δεν πρέπει να γίνει αφορμή να πληγώνεται κάποια άλλη.με Το να απαιτήσει κάποιος δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου ..απλά συμβαινει.αλλα ποιος έχει τα @@@ να το πει στην σύντροφό του.Εμενα μου συνεβει και το είπα στον πρώτο μου μποιφρεντ και συνεχίσαμε κανονικά.

Mindthegap-

# 34 στις 8/2/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Katse_kala9
Παραδέχομαι πως έχω μισανδρια και η οποία επαφή είναι με άντρα είναι με σκοπό την επιχορήγηση 

Ε  τοτε γιατι γκρινιαζεις...;;

Ξερεις αυτο που λενε οτι εχω μαλ@κομαγνητη...;;;

ε...δεν ισχυει ισα με 7 εκατ. χρονια τωρα...

Μεγαλη μουφα...

Τραβας τους αντρες που καθρεφτιζουν εσενα...

Ξεκινα λοιπον απο εσενα να δεις τι παει λαθος 

Παράθεση:
Πιο πολύ θα είχα σε εκτιμήσει κάποιον που θ μου συστηθεί με ολα του τα ελλατωματα και αν είναι απόλυτα ξεκάθαρες μαζί .

Καλημερα ειμαι ο Νικος...

ειμαι μιζερος...

παρτακιας...

μισογυνης...

γκρινιαρης...

ριχνω και κανα κερατο ποτε-ποτε..

θες να γνωριστουμε;;;

Εχεις δει ποτε ανθρωπο να συστηνεται με τα ελαττωματα του...;;

Σε ποιο πλανητη...;;

Αρέσει στα μέλη alisida, Spiros--

kostas232

# 35 στις 8/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

σου

ειπε κανεις οτι βρηκα τα ιδανικο ταιρι?.. και σου ξαναειπε κανεις οτι ψαχνω κατι εδω?... απλα ειπα να ζεις με αξιοπρεπεια την οποια ζωη εχεις... αυτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από Mathusalas

βλεπω δινεται συμβουλες κωστα και γογο αλλα εσεις που εχετε βρει το ιδανικο ταιρι εδω ειστε. ισως ζηλευετε. πορευομαι οπως μου αρεσει. οπως με κανει να αισθανομαι καλα. γογο δεν με βριζει καμμια. υπαρχει αμοιβαιος σεβασμος. δινεις και παιρνεις στη ζωη.

Kristina_

# 36 στις 8/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Αν εισαι αυτη που λες, δηλαδη γυναικα (απιθανο) 27 χρονων (απιθανοτερο) τοτε κοπελα μου θα σου πω οτι δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι σαν τον εαυτο μας...δεν εχουν γεννηθει στο δικο μας σπιτι, με τη δικη μας προικα (dna), δεν εχουν τις ιδιες νοητικες και αλλες ικανοτητες ...και καποιοι (πολλοι)  ουτε που μπορουν να δεχθουν τις αληθειες αυτες που σου λεω τωρα...

το οτι γενικευεις και βγαζεις συμπερασματα τοσο απολυτα για τον κοσμο απο τις περιορισμενες εμπειριες σου δειχνει, προδιδει μαλλον, λιγο πολυ ποιος εισαι ...ακομη και τρολ να εισαι 

Παράθεση:
Παραδέχομαι πως έχω μισανδρια και η οποία επαφή είναι με άντρα είναι με σκοπό την επιχορήγηση .Φυσικά είμαι πάντα πολύ ειλικρινής και δεν το κρύβω σε όποιον μπορεί να μου δείξει το ενδιαφέρον του .Αλλά ρε κορίτσιά ειλικρινα πέρα από τους γκέι ...δεν υπάρχει ούτε ένας άντρας στο κοινωνικό περίγυρο ή από φίλους ή από ιστορίες που έχω ακούσει που εντάξει να μην ειναι έτοιμος (εγώ και αν είμαι ατελής)Αλλά να είναι έντιμος ! Να προσέχει και να περιποιείται μια γυναίκα από την καρδιά του .Ούτε να την εξαγοράσει ούτε να ζητάει μια.μερα τα ρέστα...ααα κοίτα εγώ τι έκανε τότε για εσένα και εσύ τώρα αυτό. ...Δεν ξέρω πραγματικά πλέον πιο πολλές είναι γυναίκες που είναι πιο πολύ άντρες και από τους άντρες.Ειλικρινης και να κρατανε το λόγο τους .Πιο πολύ θα είχα σε εκτιμήσει κάποιον που θ μου συστηθεί με ολα του τα ελλατωματα και αν είναι απόλυτα ξεκάθαρες μαζί .Οι διαφορές ιστορίες περί παράλληλων σχέσεων παντρεμένων ανδρών,με το προφίλ του σοβαρού οικογενειάρχη που προκαλούν αηδία .πότε δεν θα έκανα κάτι με παντρεμένο γιατί θεωρώ πως μια γυναίκα δεν πρέπει να γίνει αφορμή να πληγώνεται κάποια άλλη.με Το να απαιτήσει κάποιος δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου ..απλά συμβαινει.αλλα ποιος έχει τα @@@ να το πει στην σύντροφό του.Εμενα μου συνεβει και το είπα στον πρώτο μου μποιφρεντ και συνεχίσαμε κανονικά.

la-mer

# 37 στις 8/2/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

δηλαδή όποιος βρίσκει τον ιδανικό σύντροφο, για να χρησιμοποιήσω τον χαρακτηρισμό σου, πού πρέπει να'ναι;

όλη μέρα κρεμασμένος στο μπρελόκ του;

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος Enikos

gogo6960

# 38 στις 8/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:

Γιατί σου είπαν ότι έχω βρει το ιδανικό ταίρι ? Και σε πληροφορω ότι δεν είμαι εδώ γι αυτό...το θέμα είναι η αξιοπρέπεια ...αν έχεις χρήμα μπορείς να πηγαίνεις σε οίκους ανοχής να σε περιποιούνται... Θα μου πεις με ποια λίμπιντο... θεωρώ όμως ότι δεν είναι σωστό να τρως το  χρόνο μίας νέας κοπέλας πληρώνοντας την να το παίζεις τζοβενο και να ζεις με την ψευδαίσθηση ότι κάτι είσαι...

Mathusalas

# 39 στις 8/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

lamer φυσικα και εχεις δικιο αρκει να ειναι συγκαταβατικος ο φιλος σου. κοστα και γωγω η αξιοπρεπεια εχει πολλα επιπεδα. αυτο που κανω εγω εσεις το θεωρειτε αναξιοπρεπες. εγω και η εκαστοτε φιλη μου το βλεπω μια χαρα. δεν τρωω κανενα χρονο σε νεα γυναικα, δινει το χρονο της μονη της. δεν ειναι οικος ανοχης, ισως εσυ κοστα και γωγω να τη βρισκεις ετσι. εγω δεν βρισκομαι μονο για το σεξ αλλα και αλλες ομορφιες που δεν θελει πολυ μυαλο να τις καταλαβεις. θα στις πω ομως. ειναι η συζητηση. ειναι η ασφαλεια που νιωθει το κοριτσι αυτο που ενας νεος δεν μπορει να δωσει τις περισσοτερες φορες. ειναι η ανεση χωρις να υπαρχει πιεση. ειμαστε πιο πολλοι σαν φιλοι παρα σαν εραστες. αλλη ομορφια αυτη. χαλαρη.

Mathusalas

# 40 στις 8/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

κατσεκαλα αν ειχες μισανδρια δεν θα εκανες τη φαση σου με ανδρες αλλα με γυναικες. εχεις δικιο στα περισσοτερα που λες. το πως θα σε δει ενας ανδρας εχει να κανει με το τι δειχνεις και θες εσυ. τα μηνυματα που στελνεις ειναι αλλα απο αυτα που θες μαλλον. απο το τροπο που γραφεις δειχνεις μια ερωτικη γυναικα. δεν μπορει ο ανδρας να σε δει διαφορετικα.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε