Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ψυχικά νεκρός 2

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Mamokous

# 21 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 55
'Aρεσαν+: 0%
Heptamer... Καταρχάς να με αναφέρεις stalker , είναι και άσχημο και δεν ισχύει..Δεν έχω παρακολουθήσει και ούτε έχω ψάξει τίποτα απολύτως από όταν κόψαμε.. Κατά δεύτερον , όσα έμαθα , απλά τα έμαθα..Όπως ξανά είπα , για μένα προσωπικά μου έκανε μεγάλο κλικ η συγκεκριμένη..Είστε μεγαλύτερος ηλικιακα από εμένα και προφανώς έχετε περάσει από παρόμοια κατάσταση.. Και πολύ καλά κάνετε και με συμβουλευετε το σωστό...Όσα έμαθα λοιπόν , απέκτησα (λάθος μου , το αναγνωρίζω) , ελπίδα για κάτι!!Ο λόγος? Είμαι ερωτευμένος..Κανένας εδώ μέσα δεν νομίζω να μην έχει ή είχε την ελπίδα για μια καψούρα του.Εμένα έτυχε στα 31 , τι να κάνουμε τώρα? ??Και μια όταν έμαθα ότι μετά από τρεις μήνες αναφέρεται σε μένα , χάρηκα..Το "ψάρεμα" ειλικρινα το ήθελα και δεν το ήθελα...Οτι και να είναι αυτό που θα μάθω , δεν πρόκειται να κινηθώ προς αυτήν...Σαφώς και αν θέλει , θα ψάξει να με βρει , δεν αντιλέγω..Αλλά επίσης είχα αναφέρει στο προηγούμενο θέμα μου , ότι είμαι βεβειυ ότι και να θελήσει ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΆΝΕΙ , για λόγους ντροπής και ενοχής...Το ίδιο θα σκεφτόμουν και εγώ (ίσως ) σε μια αντίθετη περίπτωση..Επιλογές έχω , επιλογές έχει.. Τουλάχιστον εγώ , δεν νιώθω έτοιμος να προχωρήσω παρακάτω , ακόμα τουλάχιστον..Δεν μου αρέσει να κοροϊδεύω τους ανθρώπους. Θέλω όταν θα ασχοληθω με άλλη , να έχω λύσει το παρελθόν μου και το οποιοδήποτε "κόλλημα μου"..Δεν περιμένω θαύματα και ούτε κανείς μου εγγυάται το μέλλον..Ήθελα απλά να σας παραθέσω (μιας και είχα εξηγήσει πάρα πολύ καλά) το τι έχει γίνει με την συγκεκριμένη και από το πουθενά , μετά από 3 μήνες αναφέρεται σε ακόμα σε μένα (που μπορεί να μην είναι και τίποτα)Λάθος μου που άνοιξα το νήμα , έχετε δίκιο..Συμφωνώ απόλυτα στο τελευταίο σκέλος της απάντησης σας!! ??

Mamokous

# 22 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Apolitii το πώς νιώθει ο καθένας μας , το ξέρει ο ίδιος και μόνο.. Για άλλους είναι υπερβολικό , το καταλαβαίνω , αλλά για αυτούς που το βιώνουν , όπως το βιώνουν είναι διαφορετικα!!Παρόλα αυτά , με βρίσκεται συμφωνώ στα λεγόμενα σας.. Απλά ακόμα δεν μπορώ να δω καθαρά κάποια πράγματα όπως φαίνεται..

apolitiii

# 23 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από apolitiii

31 ετών και εισαι ψυχικό ράκος? ή ναχαμε να λέγαμε?  Η δική της ψυχολογική κατάσταση δεν πρέπει να σε ενδιαφέρει αφού δεν σε θέλει βγαλτην απ'το μυαλό σου ,μην κολλάς .. προχώρα παρακάτω..βγες γνώρισε άλλες κοπέλες να αποκτήσεις καινούργια ενδιαφέροντα...

Ο χρόνος περνά γρήγορα και κανείς δεν στον γυρίζει πίσω... Είπαμε το θέμα είναι να πέφτει κανείς αλλά να μπορεί να σηκωθεί μόνος του ... Μπορεί να σου έκανε καλό που έφυγε ... μπορεί να σου αξίζει κάτι καλύτερο...που ξέρεις...

Αν δεν ξεκολλήσεις πάραυτα προβλέπω το επόμενο θέμα σου να είναι ψυχικά νεκρός 3... Μην βάλεις αυτόν τον τίτλο γραφτο ... κυνήγι μαγισσών...?

Αρέσει στο μέλος Mamokous

Enikos

# 24 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Θεματοθετα!!!...

Εμας για ποιο πραγμα θες να μας "ψησεις"?...

Με ολα αυτα τα "ναι μεν, αλλα"?...

Εκει...στην κοπελα πες τα...αν θελει να τα ακουσει...

Διοτι περα απο αυτα που δεν μπορεις, νομιζω ενα πραγμα το μπορεις καλα...να εισαι ψυχοβγαλτης...

Μεγαλη μιρλα...

Αρέσει στο μέλος Mamokous

konstandinos73

# 25 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Φιλε μου καλε τοτε σου ειχα γραψει "αποχωρησε απο αυτη την γελοια κατασταση και κανε μια νεα,αρχη..". Και που το πα?? Παλι βλακείες ελεγα. Τωρα, την αλλαζω τη συμβουλη: Παρακάλεσε σε την, ικετευσε την, κυνηγησε την, σκεψου την πρωι, μεσημέρι, βραδυ, φωναξε την!!! Σιγουρη επιτυχια της ολης υπόθεσης.

Mamokous

# 26 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Konstantinos 73Δεν ανέφερα πουθενά τίποτα περί τέτοιου θέματος..Δεν ξέρω αν καποιοι έχουν την ικανότητα την μαγική να ξεχνάνε έναν άνθρωπο που ερωτεύτηκαν από την μια μέρα στην άλλη..Επίσης , εξέφρασα αυτά που έμαθα..Τονίζω το έμαθα..Είμαι καλά γενικά. Δεν είμαι στον βαθμό που ήμουν και σκεφτηκα να παραθέσω αυτό που έμαθα και τις οποίες σκέψεις είχα.Σαφώς και έκανα λάθος που το έκανα.Να σαι καλα

maraki_lar_1980

# 27 στις 20/2/2021
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.473

...χμμ...

Αγαπητε Mamokous...

αν θελεις κ παρακολουθείς ακομα το νημα σου, δωσε μας ενα update...(μιας κ που το θεμα σου με συγκίνησε,γι'αυτο στο ζηταω,μου θυμησες τα δικα μου!).

Τελικα εκανες κάποια κινηση προς την κοπέλα?

Τιποτα δε γίνεται τυχαια...ουτε τ'ασχημα,ουτε τα ωραια!

Mamokous

# 28 στις 21/2/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Θεσπρωτίας / Γαρδίκι
Maraki lar 1980Της έστειλα εν τέλει ένα μύνημα και της ευχήθηκα για την γιορτή της!!Το διάβασε μετά από δύο μέρες (δεν είμαστε φίλοι στα σοσιαλ και δεν ξέρω αν το είχε δει ή όχι)..Μου απάντησε με ένα "Σε ευχαριστώ πολύ...Για όλα !! "Στο τέλος του μυνήματος μου , της είχα γράψει "ελπίζω να είσαι καλά" , ώστε να έδινα και μια αφορμή αν ήθελε να πει και αυτή κάτι και να ξεκινήσει μια συζήτηση , πράγμα που δεν έγινε οπότε και δεν έδωσα παραπάνω σημασία..Θεωρώ ότι αν ψηνόταν για συζήτηση , ήταν μια καλή ευκαιρία μιας και είχα να της στείλω μεγάλο διάστημα..Το "ψάρεμα" της ξαδέρφης μου , δεν έχει γίνει ακόμα , αν και δεν νομίζω ότι υπάρχει και λόγος να γίνει...Η ξαδέρφη μου , μου λέει να της στείλω , αλλά νομίζω ότι έχω ρίξει τα μούτρα μου πολλάκις. Σαφώς και κατάλαβε ότι τα ραβασάκια είναι από μένα , οπότε ίσως το " για όλα " που ανέφερε , να περιλαμβάνει και αυτά μέσα.. ?
Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

maraki_lar_1980

# 29 στις 21/2/2021
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.473
Καλα εκανες, Mamokous,αφου δε βρηκες την ανταπόκριση που περίμενες.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε