Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Χωρισμος-βρήκε άλλη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

kostas232

# 41 στις 24/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

με αυτο που εγραψες

μου θυμισες το γνωστο me want dance with you my name is κλπ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από Heptamer

Τα δικα μου νοηματα ειναι uniglue. Κολλάνε παντού!

Hepatica

# 42 στις 24/2/2021
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 144
'Aρεσαν+: 0%
Αυτή η βλακεία που έχουν οι γυναίκες στο κεφάλι τους ότι όταν χωρίζει την προηγούμενη κ προχωράει αμέσως με την επόμενη δεν το βλέπουν σαν red flag αλλά κολακεύουνται κιολας ποτέ δεν θα το καταλάβω. Ότι έγινε με εκείνη, έκανε κ σε σένα. Κάποιοι λειτουργούν έτσι. Δεν μπορείς να το αλλάξεις. Ξέρω πως νιώθεις, δεν ειναι ευχάριστο κ προφανώς του τελείωνε σταδιακα-ηθελε καιρό να φυγει. Απλα κάνε υπομονή κ κουράγιο, αποστασιοποιησου κ όλα καλά θα πάνε. Την επόμενη φορά σε νέο ραντεβού όταν ακούσεις να έχει χωρίσει έως κ 2-3 μήνες από σχέση να φεύγεις.

ChrisPP

# 43 στις 27/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

πόσοι θα μπαινοβγούν στην πόρτα σου, κανείς δεν ξέρει. Μικρή είσαι ακόμη, μην αγχωνεσαι... Κάπου θα κάτσει η μπίλια... Κι αν όχι πάλι μην σκας

basilis41293

# 44 στις 9/3/2021
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

για να τα φτιαξετε χωρησε,καταλαβετε το,δεν χωριζει καποιος επειδη εσυ εισαι η τελεια,χωριζει επειδη τοτε του φαινεσαι καλυτερη και για φαντασου οταν μετα απο καποιο καιρο βρη μια που τη θεωρει καλυτερη σου τι θα κανει.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε