Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θεμα

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Houston9289

# 1 στις 8/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Χαλκιδικής / Γαλάτιστα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 19
'Aρεσαν+: 0%

Θεμα

Γειά σας!!! Ηθελα να μοιραστω ενα θέμα... Ειμαι 28 ετων, τελευταια μου σχεση με γυναικα ηταν στα 18 μου(10χρονια παω για ρεκόρ γκίνες σε λιγο) . Δεν ξερω τι φταιει πραγματικα βρίσκομαι σε απογνωση, εχω παραδοσει τα σκυπτρα στο θεμα αυτο εδω και καιρο διοτι περνουσε ο καιρος και δεν αλλαζε τίποτα σε αυτο πανω. Υπηρχαν καποιες φορες ποιο παλια που το κυνηγούσα το θεμα πιο έντονα απλα ειδα οτι δεν βγαινει κατι και ετσι με πειρε απο κατω.. Τι γινεται ρε παιδια δεν ειναι φυσικο αυτο

apolitiii

# 2 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Καλημέρα

Αν κρίνω από την ηλικία σου πιστεύω ότι δεν προσπαθείς να κάνεις σχέση ...εντάξει τα 10 χρόνια μετά την τελευταία σχέση δεν έκανες νέα σχέση δεν γνώρισες άλλες κοπέλες ? και πώς εκτονώνεσαι?  Αχ κουνελάκι κουνελάκι?

Houston9289

# 3 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Τωρα ναι δεν προσπαθώ για σχεση τα εχω παρατήσει πριν καμια διετια γιατι βρεθηκα σε αδιεξοδο πολλες φορες. Ναι ετυχε να γνωρισω και αλλες γυναίκες (οχι πολλες) αλλα και παλι έμενα στάσιμος στο θεμα να εκφρασω ερωτικο ενδιαφερον υστερα απο καποιες συζητήσεις. Δεν ξερω τι με κραταει πισω πραγματικα,μια εμφανιση την εχω. Το θέμα ειναι οτι απο τα υπολοιπα στη προσωπικη μ ζωη ειμαι καλα. Μενω μονος απο τα 22, παρέα με καλους φιλους έχω, μια δουλειά καλη την εχω αλλα νιώθω πάλι μεγαλο κενο μεσα μου σαν να μην ειμαι ολοκληρωμενος σαν άνθρωπος. Και κατι ακομα φαντασου οτι εχω μια αποριψη στη ζωη μου

Alezandra

# 4 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Καλέ μου κύριε,εδώ μπορείτε να γνωρίσετε αρκετές κοπέλες αλλά η θα θέλουν αμέσως γάμο η θα θέλουν να γελάσουν μαζί σας.Σας συμβουλεύω ως μεγαλύτερη να πλησιάζετε κοπέλες που σας κοιτάνε ερευνητικά στο βλέμμα και όχι στην τσέπη,καταλάβατε ?
Αρέσει στα μέλη Nasio72, gogo6960

alisida

# 5 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Δυσκολεύεσαι να εκφράσεις το ερωτικό σου ενδιαφέρον,ή δεν έχεις καθολου

ερωτικό ενδιαφέρον ?

Προσπάθησε να προσδιορίσεις τι από τα δύο συμβαίνει για να το αντιμετωπίσεις αναλόγως .

Γράψε μας αν θέλει λεπτομέρειες.

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Houston9289

. Τωρα ναι δεν προσπαθώ για σχεση τα εχω παρατήσει πριν καμια διετια γιατι βρεθηκα σε αδιεξοδο πολλες φορες. Ναι ετυχε να γνωρισω και αλλες γυναίκες (οχι πολλες) αλλα και παλι έμενα στάσιμος στο θεμα να εκφρασω ερωτικο ενδιαφερον υστερα απο καποιες συζητήσεις. Δεν ξερω τι με κραταει πισω πραγματικα,μια εμφανιση την εχω. Το θέμα ειναι οτι απο τα υπολοιπα στη προσωπικη μ ζωη ειμαι καλα. Μενω μονος απο τα 22, παρέα με καλους φιλους έχω, μια δουλειά καλη την εχω αλλα νιώθω πάλι μεγαλο κενο μεσα μου σαν να μην ειμαι ολοκληρωμενος σαν άνθρωπος. Και κατι ακομα φαντασου οτι εχω μια αποριψη στη ζωη μου

Αρέσει στο μέλος archagellos

Paralia48

# 6 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729
Καλημέρα παληκάρι. Είσαι όπως το μεγαλύτερο μέρος των νεαρών που γνωρίζω. Δεν είσαι ο μόνος. Ξ'ερω μάλιστα πως υπάρχουν στο ίντερνετ γκρουπάκια από εργένηδες, μόνους, παρθένους 30άρηδες κλπ που ισχυρίζονται όλοι τους ότι καταρρίπτουν ρεκόρ γκίνες. Επομένως, μάλλον είναι δύσκολο να καταρίψεις τέτοιο ρεκόρ, είστε πολλοί υποψήφιοι.

Μη στενοχωριέσαι καθόλου για το χρόνο της μοναξιάς. Είναι πλέον ο κανόνας. Εφόσον έχεις παρέες, εργασία και είσαι αυτοδύναμος,  έχεις λύσει τα μεγαλύτερα προβλήματα. Αν κουνήσεις λίγο το δαχτυλάκι, όταν αποφασίσεις να το κουνήσεις, θα βρεθεί η κοπέλα. 

Εφόσον όμως νοιώθεις πως κάτι σου λείπει, ε, κούνα το το βλογημένο το δαχτυλάκια. Μίλα με καμιά κοπέλα. Προς το παρόν, ο καιρός δεν είναι για μεγάλα dates, αλλά μπορείς μέσω ιστοσελίδων γνωριμιών, ΄όπως εδώ ή και αλλού, να ...παίζεις και όταν κρίνεις τον καιρό κατάλληλο, να βρεθείς από κοντά. Καλλιέργησε τώρα τη γνωριμία, για να θερίσεις αργότερα.
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, Chrisoula5 και σε ακόμα 2 μέλη.

Houston9289

# 7 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Ποτε δεν ημουν σύμφωνος στο θέμα γνωριμίας μεσω chat δεν το θεωρουσα ωραια μεδοθο... Τωρα στο εξω υπαρχαν πολλες περιπτώσεις που λαμβανα καποια σηματα απο μια γυναικα (καποιες περιπτωσεις φωναζαν απο μακρια) αλλα και παλι εμενα στην απραξια δεν ειχα μεσα νου αυτη την ωθηση. Δεν ξερω τι πραγματικά φταίει

Houston9289

# 8 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Δυσκολεύομαι να εκφρασω ερωτικο ενδιαφέρον. Υπηρχαν δυο περιπτωσεις παντα. Η μια ηταν να την ειχα γνωρισει τη κοπελα με καποιο τροπο(κατα 99% λογο καποιου φιλου η μεσω δουλειας) οποτε εκει αργουσα απιστευτα να την πω εστω να βγουμε καποιο ραντεβου. Η αλλη περίπτωση ηταν να βγω εξω για ποτό-μπύρα με παρεα και εκει εμενα πάντα στο κοιταω με κοιτάς και δεν γινόταν τίποτα.

Houston9289

# 9 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Ναι αυτη τη φραση αμα λιγο κουνισεις το δαχτυλακι η καπως παρομοια την εχω ακουσει πολλοί να μου τη λενε δεν ξερω στη πραξη δλδ πως παρι μετα. Ποτε μου δεν ελεγα θελω να εχω τη τρελη ερωτικη ζωη(τααπλα και τα λογικα ηθελα) αλλα και εγω ειμαι στη άλλο ακρο αυτη τη στιγμη. Είπα και προηγούμενος μέχρι πριν 2ετιας το πάλευα πολυ απλα έχω φτάσει σε σημειο να εχω ξενερωσει να μη μπαινω καν στη διαδικασία.. Θα πω καλυτερα κουρασμένος στο θεμα αυτο. Δε μενω τοσο στη προσπάθεια ισως να ηθελε παραπάνω πραγματα να κανω. Θα σταθω οτι εσωτερικά το ψαξα πολύ και δεν εβγαλα άκρη

Kristina_

# 10 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Οταν λες «...μέχρι πριν 2ετιας το πάλευα ...» τι εννοεις? Εκανες καποια προσπαθεια να προσεγγισεις καποια κοπελα? Και μετα τι γινοταν?

Τα γραφεις τοσο θολα που εγω τουλαχιστον δεν καταλαβαινω τι θες να πεις...πολυ φοβαμαι οτι ομοιως και εσυ δεν καταλαβαινεις τι αισθανεσαι...οποτε γιατι δεν ξεκινας απο αυτο? Δλδ να πεις (στον εαυτο σου πρωτα) τι ακριβως αισθανεσαι, τι θα ηθελες, τι σε ενοχλει κλπ Αληθεια λες δεν εκανες σχεση μετα τα 18...πριν τι ειχε γινει?

Μπορει απλα να εισαι ασεξουαλ (ειχαμε εναν εδω πιο παλια...εχει χαθει ομως...κριμα γιατι θα βοηθουσε να σου πει τη δικη του εμπειρια) η μπορει να εχεις διαφορετικες προτιμησεις που δε θες ακομη να αποδεχθεις και να ομολογησεις στον εαυτο σου

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Houston9289

. Ναι αυτη τη φραση αμα λιγο κουνισεις το δαχτυλακι η καπως παρομοια την εχω ακουσει πολλοί να μου τη λενε δεν ξερω στη πραξη δλδ πως παρι μετα. Ποτε μου δεν ελεγα θελω να εχω τη τρελη ερωτικη ζωη(τααπλα και τα λογικα ηθελα) αλλα και εγω ειμαι στη άλλο ακρο αυτη τη στιγμη. Είπα και προηγούμενος μέχρι πριν 2ετιας το πάλευα πολυ απλα έχω φτάσει σε σημειο να εχω ξενερωσει να μη μπαινω καν στη διαδικασία.. Θα πω καλυτερα κουρασμένος στο θεμα αυτο. Δε μενω τοσο στη προσπάθεια ισως να ηθελε παραπάνω πραγματα να κανω. Θα σταθω οτι εσωτερικά το ψαξα πολύ και δεν εβγαλα άκρη

Αρέσει στα μέλη dimitrisx66, Paralia48

alisida

# 11 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Καταλαβαίνω ότι έχεις κάπου κουραστεί.

Όμως είσαι πολύ μικρός ακόμα για να παραιτηθείς από την ερωτική ζωή,πόσο μάλλον πριν καν την ξεκινήσεις 

Αν έχεις ξενερώσει από τις αποτυχημένες προσπάθειες,κατανοητό και το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικο.

Δεν χρειάζεται να φλερτάρεις καθημερινά και με όλες τις γυναίκες που βρίσκονται μπροστά σου,αναζητώντας τηια και μοναδική.

Προσπάθησε να "χτυπάς" μόνο στοχευμένα,εκεί δηλαδή που ξέρεις ότι θα σε κάνει να νοιώσεις άνετα και όμορφα .

Μην υποτιμάς το ένστικτο γιατί σε αυτές τις περιπτώσεις σε σώζει από τις άβολες και ανεπιθύμητες καταστάσεις.

Εάν λοιπόν έχεις ξεκαθαρισμένο τον ερωτικό σου προσανατολισμό, αισθάνεσαι την ανάγκη εύρεσης ερωτικού συντρόφου και έχεις λιγουλακι θάρρος (μισή ντροπή δική σου και μισή του άλλου που έλεγε και η γιαγιά μου),με λίγη υπομονή θα βρεις ένα άτομο με τις ίδιες ή παρόμοιες ανάγκες με τις δικές σου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Houston9289

. Ναι αυτη τη φραση αμα λιγο κουνισεις το δαχτυλακι η καπως παρομοια την εχω ακουσει πολλοί να μου τη λενε δεν ξερω στη πραξη δλδ πως παρι μετα. Ποτε μου δεν ελεγα θελω να εχω τη τρελη ερωτικη ζωη(τααπλα και τα λογικα ηθελα) αλλα και εγω ειμαι στη άλλο ακρο αυτη τη στιγμη. Είπα και προηγούμενος μέχρι πριν 2ετιας το πάλευα πολυ απλα έχω φτάσει σε σημειο να εχω ξενερωσει να μη μπαινω καν στη διαδικασία.. Θα πω καλυτερα κουρασμένος στο θεμα αυτο. Δε μενω τοσο στη προσπάθεια ισως να ηθελε παραπάνω πραγματα να κανω. Θα σταθω οτι εσωτερικά το ψαξα πολύ και δεν εβγαλα άκρη

Αρέσει στα μέλη archagellos, Paralia48

Houston9289

# 12 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Το πάλευα δλδη ημουν πιο ενεργος στο βγαινω σχεδον εξω με παρεα καθε μερα σχεδον να περασω καλα πρωτα απο ολα και υστερα να γνωρίσω καποια κοπελα. Ψαχνομουν επισης πιο πολυ να βρω απαντήσεις να αναρωτηθω τι γινόταν λαθος με μενα γιατι δεν ειναι φυσικο αυτό το πραγμα οπως και να το κανουμεΣτα 18 φαντασου ειχε γινει κονε και παλι εκει δεν εκανα τίποτα. Απλά παντα θυμαμαι εμένα στην απραξια απο ολες τις πλευρές. Χαμένες ευκαιρίες παρα πολλές

Heptamer

# 13 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Εισαι συνεσταλμένος - πολλοί είναι -  και αυτο ειναι τροχοπέδη στις διαφυλικες σου σχεσεις...

Πρεπει να πολεμησεις αυτη σου τη συστολή. ΧΘΕΣ!
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

wish_

# 14 στις 9/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Ξεκίνα αλλάζοντας αυτό.

είσαι 29 οι καιροί είναι διαφορετικοί και οι γνωριμίες δεν γίνονται έξω εύκολα με τυχαία άτομα.

Φίλους έχεις,σχέσεις θα έχουν ή θα είχαν,δεν είπαν ποτέ να σου γνωρίσουν κάποια?!

Και αντε και δεν έκατσε να σου γνωρίσουν γιατί και αυτοί μπορεί να ναι στα ίδια.Τοτε πιάσε τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και ξεκίνα το παιχνίδι έτσι να πάρεις μπρος.Αφού λες οτι εισαι εμφανίσιμος αν έχεις τρόπο όμορφο,αρχισε το μπλα μπλα από το ίντερνετ.Τώρα με τον εγκλεισμό αυτός θεωρώ ειναι ο μονος τρόπος.

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Houston9289

. Ποτε δεν ημουν σύμφωνος στο θέμα γνωριμίας μεσω chat δεν το θεωρουσα ωραια μεδοθο... Δεν ξερω τι πραγματικά φταίει

MiltosRNLI1930

# 15 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

ειναι δυνατον ρε φιλε να κανεις γνωριμια μεσω ηλεκτρονικων μεθοδων ? Γειτονισες δεν εχεις ? Μενεις μονος σου στο βουνο ? 

Αρέσει στα μέλη alisida, Enikos

Enikos

# 16 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Ο ενας δεν σουλουμουτουκουμιαζει και μας το πασαρει ως...δικο μας προβλημα να το λυσουμε...ενω αυτος επιμενει να υποστηριζει το προβλημα και μπλεκει ολες τις θειες που βρισκει μπροστα του...

Ο αλλος δε μουβαρει ουτε με D-9, το ξερει, το δηλωνει οτι ειναι βραχος απο πεποιθηση (διοτι κατανοει το προβλημα) και μας κανει πασα το οτι δε μουβαρει...ε, δε μουβαρεις, το καταλαβαμε και?...Θες ζμπρωξιμο στη κατηφορα?...

Και πιανωμε εμεις..."μα...ξερετε τωρα...επειδη και εφοσον αυτο...σημαινει οτι το αλλο...οχι οτι το καμαμε εμεις αλλα οφειλωμε να σας συνδραμωμε...επομενως, συμφωνως προς τα αξονικας μετρησεις...οπου το πε μαχ εβρεθη ατονικον πατε για ελατηρια η χιτωνια απο νεροτουμπο...διοτι κι ενας αλλος που το εκαμε ειδε προκοπη...του το ειπαν και στο κτεο ξερετε...αλλα ομως υπαρχει και η περιπτωσις οπου αν ειναι λονγκ στροκ το γκιντερι σας, θα χρειασθουν ενισχυση τα βαναντια, δηλαδη επισκευη και στρωσιμο...ενεκα του οτι ο ιατρος σε αυτες τις περιπτωσεις παρακολουθει στενως τις εναστριες και αναλογως συστηνει κορεξια επι της διατροφης...οχι τηγανητα, οχι λιπη, οχι βολτες στην παραλιακη και μονο βρωμη, σπασμενη με λιναροσπορο σαν τις αιγες...

Και γινεται της βικιπαιδιας το ψυχομοντο, τοσο που...

Μας πιανει το κεφαλι, απο την επιστημονικη μας προσπαθεια να βοηθησωμε...τσι αλλοι...

Ε, ρε γλεντια!!!...

Καταλαβατε?...

Αρέσει στα μέλη la-mer, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Houston9289

# 17 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Βασικα και οι φιλοι πανω κατω τα ιδια είναι ετσι και αλλιώς δεν θελω να βασιζομαι στους αλους για την τυχη μου καιδεν μπορω να περιμενω ποτε θα ερθει η στιγμή η κατάλληλη να πεσει το κονε πρέπει μονος ν κανω κατι. Τωρα οσο αφορα στο τσατ δεν το χω τοσο (βεβαια ειβαι και καιροί τέτοιοι τώρα δεν μπορεις να κανειε και αλιως) φιλε heptamer δε σε επιασα καθολου τι ενοεις

Kristina_

# 18 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Λεει πιο πανω ο επταημερος οτι εισαι συνεσταλμενος... ομως δεν καταλαβα να ειπες κατο τετοιο...εισαι??? Απο αυτα που διαβασα εμεινα με την εντυπωση οτι δεν ενδιαφερεσαι και απλα το συζητας επειδη το συνηθες ειναι να ενδιαφερεται ενας ανθρωπος της ηλικιας σου

Θα σου ελεγα λοιπον να μην χαλιεσαι με σκεψεις τυπου «δεν ειναι φυσιολογικο»...αν δεν αισθανεσαι την επιθυμια να κανεις ερωτικη η/και σεξουαλικη σχεση γιατι να καταπιεστεις? Εκτος και αν αυτη η «απραξια» σου χαλαει τη διαθεση, σε στεναχωρει και δε σε αφηνει να κανεις αλλα πραγματα που θα ηθελες στη ζωη σου (σπουδες, δουλεια, παρεες κλπ)...δε μας εχεις δωσει ομως τετοιες πληροφοριες...τι να κανουμε και μεις η φορουμοψυχολογοι χωρις στοιχεια?

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Houston9289

. Το πάλευα δλδη ημουν πιο ενεργος στο βγαινω σχεδον εξω με παρεα καθε μερα σχεδον να περασω καλα πρωτα απο ολα και υστερα να γνωρίσω καποια κοπελα. Ψαχνομουν επισης πιο πολυ να βρω απαντήσεις να αναρωτηθω τι γινόταν λαθος με μενα γιατι δεν ειναι φυσικο αυτό το πραγμα οπως και να το κανουμεΣτα 18 φαντασου ειχε γινει κονε και παλι εκει δεν εκανα τίποτα. Απλά παντα θυμαμαι εμένα στην απραξια απο ολες τις πλευρές. Χαμένες ευκαιρίες παρα πολλές

Αρέσει στο μέλος alisida

Kristina_

# 19 στις 9/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Enikos

Ο ενας δεν σουλουμουτουκουμιαζει και μας το πασαρει ως...δικο μας προβλημα να το λυσουμε...ενω αυτος επιμενει να υποστηριζει το προβλημα και μπλεκει ολες τις θειες που βρισκει μπροστα του...

Ο αλλος δε μουβαρει ουτε με D-9, το ξερει, το δηλωνει οτι ειναι βραχος απο πεποιθηση (διοτι κατανοει το προβλημα) και μας κανει πασα το οτι δε μουβαρει...ε, δε μουβαρεις, το καταλαβαμε και?...Θες ζμπρωξιμο στη κατηφορα?...

Και πιανωμε εμεις..."μα...ξερετε τωρα...επειδη και εφοσον αυτο...σημαινει οτι το αλλο...οχι οτι το καμαμε εμεις αλλα οφειλωμε να σας συνδραμωμε...επομενως, συμφωνως προς τα αξονικας μετρησεις...οπου το πε μαχ εβρεθη ατονικον πατε για ελατηρια η χιτωνια απο νεροτουμπο...διοτι κι ενας αλλος που το εκαμε ειδε προκοπη...του το ειπαν και στο κτεο ξερετε...αλλα ομως υπαρχει και η περιπτωσις οπου αν ειναι λονγκ στροκ το γκιντερι σας, θα χρειασθουν ενισχυση τα βαναντια, δηλαδη επισκευη και στρωσιμο...ενεκα του οτι ο ιατρος σε αυτες τις περιπτωσεις παρακολουθει στενως τις εναστριες και αναλογως συστηνει κορεξια επι της διατροφης...οχι τηγανητα, οχι λιπη, οχι βολτες στην παραλιακη και μονο βρωμη, σπασμενη με λιναροσπορο σαν τις αιγες...

Και γινεται της βικιπαιδιας το ψυχομοντο, τοσο που...

Μας πιανει το κεφαλι, απο την επιστημονικη μας προσπαθεια να βοηθησωμε...τσι αλλοι...

Ε, ρε γλεντια!!!...

Καταλαβατε?...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Houston9289

# 20 στις 9/2/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος

.

Δεν είναι λογικο αυτό το πραγμα τοσο καιρό να μην εκανα σχεση.οποιο-οποια και να ρωτησεις στη 10 ετια τουλαχιστον 2-3 σχέσεις ειχαν. Την επιθυμία την εχω ακομα ενοειτε να ξεκινησω μια σχεση απλα δεν ειμαι τοσο ενεργος επι του θέματος οπως πριν σπο καιρό. Να πω οτι ειμαι ξενερωμενος-αδιαφορος-ητημενος. Δεν εχω το ίδιο ενθουσιασμο σιγουρα οπως παλιά. Ειναι και λιγο οι καιροι τελευταιο διαστημα που σε περιοριζει ακομα πιο πολυ.
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε