Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με άφησε στον πάγο..

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

sulvia34

# 21 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ήθελα και χρειαζόμουν αυτο που είχαμε και όχι κάτι παραπάνω! Απλά σε μια δύσκολη στιγμή που πιέστηκα από πολλά άλλα θέματα μου βγήκε ίσως λίγο παραπάνω η ζήλεια προς ένα συγκεκριμένο άτομο που δεν τον ενδιαφέρει καν..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από squirrel-b1968
Αυτό το " χαλαρά" πρέπει να γίνεται συνειδητοποιημένα κ από τους δυο.Παντως αυτός ήταν ξεκάθαρος δεν θέλει κάτι παραπάνω,μάλλον εσύ τρέφεις προσδοκίες..Εγώ ξέρω όποιος θέλει κάποιον τον διεκδικεί ανεξάρτητως φυλου.Προχωρά παρακάτω αν θες ουσιαστική σχέση.Παιχνιδακια με βλέμματα κ αστειοτητες,είναι για 12 Χρονα

sulvia34

# 22 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ήθελα και χρειαζόμουν αυτο που είχαμε και όχι κάτι παραπάνω! Απλά σε μια δύσκολη στιγμή που πιέστηκα από πολλά άλλα θέματα μου βγήκε ίσως λίγο παραπάνω η ζήλεια προς ένα συγκεκριμένο άτομο που δεν τον ενδιαφέρει καν..

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από squirrel-b1968
Αυτό το " χαλαρά" πρέπει να γίνεται συνειδητοποιημένα κ από τους δυο.Παντως αυτός ήταν ξεκάθαρος δεν θέλει κάτι παραπάνω,μάλλον εσύ τρέφεις προσδοκίες..Εγώ ξέρω όποιος θέλει κάποιον τον διεκδικεί ανεξάρτητως φυλου.Προχωρά παρακάτω αν θες ουσιαστική σχέση.Παιχνιδακια με βλέμματα κ αστειοτητες,είναι για 12 Χρονα

sulvia34

# 23 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν θέλει να κάνει η γυναίκα το πρώτο βήμα! Εγώ δεν έχω πρόβλημα να το κάνω και μια και δέκα φορές το βήμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Mathusalas

σημερα ολοι στο παγο θα μπουμε συλβια. αν θες να ξεπαγωσει καιρος να κανεις βημα και εσυ.

sulvia34

# 24 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μπήκα μόλις κατάλαβα ότι υπερέβαλλα αλλά δεν πρόλαβε να το μάθει και να το δει ποτέ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από apolitiii

Βλέπω νέου τύπου σχέσεις... *Αποφασισατε να περνατε καλά χωρίς δεσμευση αλλά με αποκλειστικοτητα *και είδες κάποιες κινήσεις προς αυτον και ζηλεψες , ενώ δεν σου έδωσε τον χρόνο να μην ξαναζηλεψεις... επειδή σε έβαλε στο  πάγο... Κανονικά έπρεπε μόνη σου να μπεις στον πάγο ή μπες στο χιονι αν δεν σου αρέσει ο πάγος ... διότι η ζήλια σημαίνει ελειψη αυτοπεποίθησης ..προσπαθησε να αλλάξεις και όλα θα πάνε καλά στις επομενες σχέσεις σου...

sulvia34

# 25 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν θέλει  εκείνος να κάνει η γυναίκα την πρώτη κίνηση.. Είμαι 31 είναι 28...

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από kostas232

εισαι

και εγωιστρια... ποσο ειπαμε εισαι?.. αν και δεν εχει σημασια ..οι περισσοτερες ετσι σκεφτεστε..

τωα θα βγει η μανταμ αντουανεττα και ποιος την χαρη μου

Enikos

# 26 στις 16/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788
'Aρεσαν+: 0%

Καμε δουλεια σου...περναει και η ωρα εφχαριστα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από sulvia34

Για εμένα ήταν τέλειος και αυτό που έψαχνα στην προκειμένη περίπτωση... Γι αυτό και ασχολούμαι άλλωστε 

Αρέσει στο μέλος gogo6960

gogo6960

# 27 στις 16/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από sulvia34

Και οι δύο το πιστεύαμε και το ακολουθούσαμε .. Εκεί που πάω να τον βάλω σε πάγο αρχίζει πάλι τα πειράγματα και κάπου δεν ξέρω τι μου γίνεται πλέον! 

μμμ εκεί που πας να τον βάλεις στον πάγο σου βγενει...το μόνο σιγουρο είναι ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται ... αφού δεν ξέρεις εσύ πώς θέλεις να ξέρουμε εμείς???

Aggelo

# 28 στις 16/2/2021
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Με το γνωστο σεξακι θα λυθουν ολα τα προβληματα που αναφερεις

πιο πανω και θα ζησουμε εμεις καλα και εσεις καλυτερα...

γιατι για σοβαρη σχεση δεν το πολυκοβω......ετσι οπως το

πατε και το κατακαλοκαιρο για παγους θα μας λες...

kostas232

# 29 στις 16/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ξερει

και παραξερει συντεκνισσα , η δεσποινιδα.. μια εγωιστρια ειναι και τιποτε αλλο... μην τα ξαναλεμε.. ειχε χιονακι με βροχουλα στις γουβς σημερο γωγω... για δες μην εχεις τιποτα διακοπες ρευματος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από gogo6960

μμμ εκεί που πας να τον βάλεις στον πάγο σου βγενει...το μόνο σιγουρο είναι ότι δεν ξέρεις τι σου γίνεται ... αφού δεν ξέρεις εσύ πώς θέλεις να ξέρουμε εμείς???

gogo6960

# 30 στις 17/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από kostas232

ξερει

και παραξερει συντεκνισσα , η δεσποινιδα.. μια εγωιστρια ειναι και τιποτε αλλο... μην τα ξαναλεμε.. ειχε χιονακι με βροχουλα στις γουβς σημερο γωγω... για δες μην εχεις τιποτα διακοπες ρευματος...

Σωστος όπως πάντα Κώστα και το θέμα της το πάει σολο αρκούδα ...δεν χρειάζεται τις απόψεις μαςστις Γουβες δεν έχει χιονι , έχει πολύ αέρα, κρύο η θάλασσα αφριζει μέχρι την Ντια...

kostas232

# 31 στις 17/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλησπερα

γωγω , σε ποιες γουβες εισαι?.. ανω , κατω ή μεσες?... μην βγουμε και γειτοναιοι δηλαδη...χαχαχαχαα πλακα κανω

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από gogo6960

Σωστος όπως πάντα Κώστα και το θέμα της το πάει σολο αρκούδα ...δεν χρειάζεται τις απόψεις μαςστις Γουβες δεν έχει χιονι , έχει πολύ αέρα, κρύο η θάλασσα αφριζει μέχρι την Ντια...

sulvia34

# 32 στις 17/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εγώ ξέρω τι θέλω.. Ήθελα και θέλω να τα ξαναβρούμε.. Τον τρόπο δεν ξέρω απλά

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από gogo6960

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από gogo6960

gogo6960

# 33 στις 17/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από kostas232

καλησπερα

γωγω , σε ποιες γουβες εισαι?.. ανω , κατω ή μεσες?... μην βγουμε και γειτοναιοι δηλαδη...χαχαχαχαα πλακα κανω

Κώστα είμαι στις Κάτω Γουβες παραλιακή...λες να είμαστε γείτονες??? 

sulvia34

# 34 στις 17/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν θέλω μόνο το σεξ.. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Aggelo

Με το γνωστο σεξακι θα λυθουν ολα τα προβληματα που αναφερεις

πιο πανω και θα ζησουμε εμεις καλα και εσεις καλυτερα...

γιατι για σοβαρη σχεση δεν το πολυκοβω......ετσι οπως το

πατε και το κατακαλοκαιρο για παγους θα μας λες...

sulvia34

# 35 στις 17/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γιατί εγωίστρια? Από που βγάλατε το συμπέρασμα?

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από kostas232

ξερει

sulvia34

# 36 στις 17/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν δεν χρειαζόμουν απόψεις δεν θα εξέθετα την προσωπική μου ζωή έτσι..

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από gogo6960

Enikos

# 37 στις 17/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Σουλβια, δωσε λιγη βαση...

Οταν ζηταμε αποψεις, πα να πει οτι δεν ξερουμε τι να κανουμε για καποιο θεμα μας...

Οταν τις αποκρουουμε, αυτες τις αποψεις, με τουρμπο μπλονζον στο γαμα...

Σημαινει οτι κανουμε πλακιτσα και...

Ο κοζμος μας λεει και μας αντιμετωπιζει για...τρολακια...

Και σπαει πλακα και αυτος...

Δεν πιστευω να σε στενοχωρησα, ε?...

Και αν ναι...μην κανεις καμια τρελα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από sulvia34

Αν δεν χρειαζόμουν απόψεις δεν θα εξέθετα την προσωπική μου ζωή έτσι..

Αρέσει στο μέλος Kristina_

Kristina_

# 38 στις 17/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Σκεφτομαι οτι ...τρολακια η οχι οι θεματοθετες και τα θεματα τους ...μονοτονα τα λες...

Οι γυναικες βαζουν θεμα επειδη καποιος δε φερεται οπως ακριβως θελουν εκεινεςΟι αντρες παλι εχουν μεγαλυτερη ποικιλια ειτε αδυνατουν να προσεγγισουν οποιαδηποτε γυναικα ειτε εχουν μπλεξει με μια που τους εκμεταλλευεται δλδ δεν εχει εκτιμησει την αξια τους αλλα παρολα αυτα εκεινοι την θελουν πισω
Μωρε μηπως να παρουν ολοι ενα σκυλακι να ησυχασουμε και μεις οι...συμβουλοι??? 

alisida

# 39 στις 18/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477
Εμένα μου αρέσουν τα θέματα που ρωτάνε τι να κάνουν και όταν τους λέμε κάνε,λένε μπα,γιατί να κάνω,αλλά όταν τους λέμε μην κάνεις λένε μα εγώ τον/την θέλω γιατί να μην κάνω..έτσι, κουβέντα να γίνεται
Αρέσει στο μέλος gogo6960

sulvia34

# 40 στις 18/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν είπα ποτέ ότι δεν θα τα κάνω! Απλά μαζεύω απόψεις και κουράγιο για να το κάνω  

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από alisida
Εμένα μου αρέσουν τα θέματα που ρωτάνε τι να κάνουν και όταν τους λέμε κάνε,λένε μπα,γιατί να κάνω,αλλά όταν τους λέμε μην κάνεις λένε μα εγώ τον/την θέλω γιατί να μην κάνω..έτσι, κουβέντα να γίνεται

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από alisida

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε