Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η γυναικα αποκαλυπτει;.

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Sourygia

# 41 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 61 / Ελεύθερη
Γαλλία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 50
'Aρεσαν+: 0%
Τώρα τι να σου πω... Πάει και μίσος αιωνας

Spiros--

# 42 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 50 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 950

Όταν ...

... το ταίριασμα είναι το σωστό, όχι μόνο αποκαλύπτει, αλλά δημιουργεί και νέες ερωτικές φαντασιώσεις, για πάρτη σου/σας

Αν ακούσεις "Μπα, εγώ δεν έχω φαντασιώσεις" συγκράτησε έκφραση, χροιά φωνής και γλώσσα σώματος, για να εντοπίζεις πιο εύκολα τα υπόλοιπα ψέματα που μπορεί να σου σερβίρει ...

Και μια ερώτηση... Είσαι σίγουρος πως μπορείς να διαχειριστείς την όποια ερωτική φαντασίωση μπορεί να σου εκμυστηρευτεί η σύντροφός σου ?

Ένα τρίο, ας πούμε για παράδειγμα, μπορεί να αποτελείτε από εσένα, την σύντροφό σου και την ... 2μετρη κουκλάρα κολλητή της (σιγά μην και δεν θες), αλλά μπορεί να αποτελείτε και από εσένα, την σύντροφό σου και τον ... Ανέστη (τον πυροσβέστη) με την διπλάσια μάνικα από την δική σου και να καταλήξεις με τίποτα ψυχολογικά στο τέλος ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από ANDREASTHESSALONIKI

Η γυναικα αποκαλυπτει;.

η γυναικα αποκαλυπτει τις (κρυφες) ερωτικες φαντασιωσεις της στον συντροφο της...;;

Medusa21

# 43 στις 29/4/2021
author
Γυναίκα / 32 / Παντρεμένη
Καναδάς
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 22
Μπορεί όχι αμέσως, αλλά ναι... Έτσι πιστευω.. Αλλά η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική όπως και κάθε σχέση...
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost