Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Αυξητικη στηθους

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

la-mer

# 81 στις 23/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Παντρεμένη
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 840
'Aρεσαν+: 0%

από το τράβηγμα; μπααα...τα δικά μας μόνο θα μεγαλώσουν

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από Mathusalas

θα ειχε μεγαλωσει . 

Αρέσει στα μέλη kostas232, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Alezandra

# 82 στις 23/2/2021
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 646

Αν είναι αυτό το μόνο της ελατωμα τότε είστε πολύ τυχερός καλέ μου κύριε.

Κάντε υπομονή μέχρι να κάνετε παιδιά για να θηλάσει χωρίς πρόβλημα.

Μετά,θα σας έχει περάσει κι εσάς η ιδέα του στήθους γιατί θα έχετε αλλα προβλήματα να σας απασχολήσουν,χαχαχα !!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από ANDREASTHESSALONIKI

Αυξητικη στηθους

Γεια σας,

πως λες στη συντροφο σου οτι θες να βαλει-να μεγαλώσει το στηθος της;;με ποιον κομψο τροπο μπορεις να το πεις ωστε να μην νιωσει αυριο μεθαυριο μειονεκτικα, να μην αρχισει χαζες σκεψεις τυπου αα του αρεσουν τα μεγαλα αρα κοιταει γυναικες με μεγαλα ή δεν μ αγαπαει πραγματικα, με θελει αλλα γιατι ηρθε σε μενα και αλλα πολλα...ειναι λετπο το θεμα. Παρακαλώ πολύ για να προλαβω απαντησεις τυπου αφου δεν σε καλυπτε το στηθος της γιατι οπηγες, τι ρηχος π εισαι π θελεις μεγαλο στηθος κ δεν κοιτας τον χαρακτηρα, γιατι οηγες μ αυτην κ φεν επελεξες αλλη και αλλα πολλα ...ας μεινουμε πως θα μπορουσα να το πω ωστε να μην πληγωθει

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Mathusalas

# 83 στις 23/2/2021
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 382

κριστινα μου τον βρηκα τον ερωτα της ζωης μου ειναι εδω μεσα, απλως δεν της το εχω πει ακομη. αγαλι αγαλι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 79 από Kristina_

Βρε μαθουσαλα βρε μαθουσαλα...την αυξηση καντην για σενα...μαθουσαλας ανθρωπος ακομη δεν τον βρηκες τον ερωτα της ζωης σου? Παει περασε το τρενο λεμε...ειναι σε αλλο συμπαν 5ώρα, στον αρη πηγε κι αυτο 

ANDREASTHESSALONIKI

# 84 στις 23/2/2021
author
Ανδρας / 34 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Ωραιόκαστρο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 20
εχει κλεισει το θεμα της οικογενειας! την περιοδο της εγκυμοσυνης υπηρχε αυξηση του στηθους. ομολογω ηταν καλοοο ;-) το θεμα ειναι τωρα...καμια αλλη ιδεα

Paralia48

# 85 στις 24/2/2021
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.299

Παράθεση:
Σχόλιο # 63 από alisida

Andreas μην τους ακούς παιδί μου.

Φτιάξτε ο,τι μπορείτε: στήθη,μύτες,πέη,γλουτούς,κλπ..

εγώ είμαι υπέρ των πλαστικών και σε όποιον αρέσει να κάνει ,με τις ευχές μου 

Σ΄όποιον αρέσει Αλυσίδα, ναι. Όχι σ΄όποιον αρεσει  στο σύντροφό του.

Θα συμφωνήσω με τον άποψη, αν αγαπάς κάποιον, τον αγαπάς με τα κουσούρια του (μικρό στήθος, στραβά πόδια, σγουρά μαλλιά, μεγάλη μύτη κλπ). Και στα μάτια σου, τον βλέπεις ωραίο, γιατί βλέπεις με τα μάτια της καρδιάς.

Αλλά αυτό που με έβαλε σε σκέψεις από χθες, είναι κατά πόσο αγαπάς κάποιον, αν θέλεις να τεθεί  σε κίνδυνο η σωματική του ακεραιότητα, δίχως ιατρική αναγκη, αλλά προκειμένου να έχει κάποια διαφορετική όψη.

Δηλαδή σκέφτομαι, αν πχ είχε κάτι ο άντρας μου, που δε μου άρεσε, ας πω μεγάλη μύτη (παραδειγμα που επιδιορθωνεται με πλαστική). ¶ντε στην αρχή, στραβωμένη από έρωτα δεν την έβλεπα, αλλά σε 10 χρόνια, άρχιζε να μ ενοχλεί. Θα πήγαινε η καρδιά μου να του προτείνω έστω, να τη σουλουπώσει με πλαστική; Να μπει στη διαδικασία του χειρουργείου, να πάρει νάρκωση, να πονέσει, να νοσηλευτεί, να του βάλουν μαχαίρια, να ματώσει και να περάσει την απαίσια μετεγχειρητική φάση...; Και να νοιωθω τύψεις ότι έφταιγα και γω γιαυτόν τον πόνο; Και αν ω μη γένοιτο είχε κάποια επιπλοκή; Επέμβαση είναι! Όχι! Σε καμία περίπτωση! Αν τον αγαπούσα δε θα ήθελα να τον βλέπω να πονά! Θα τον προτιμούσα χίλιες φορές με άσχημη μύτη!

Αρέσει στο μέλος Lolita68

kostas232

# 86 στις 24/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 810

γελαει

η γη, γελαει το συμπαν ολο... χαχαχαχαχαχαχα

ζηλευω

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από Mathusalas

κριστινα μου τον βρηκα τον ερωτα της ζωης μου ειναι εδω μεσα, απλως δεν της το εχω πει ακομη. αγαλι αγαλι...

kostas232

# 87 στις 24/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 810

τι

σχεση εχει το μικρο στηθος με το "μια σταλιτσα οργανακι" μονο η αλυσιδα το γνωριζει και οι κυριες που συμφωνουν μαζι της.. καμμια σχεση βρες αλλο παραδειγμα.. βαριεμαι να εξηγω , καανοεις... και το χρωματακι των μαλλιων καλο ειναι να το δουμε καποια στιγμη με το συμπαθιο..

για μια ακομη φορα η γνωστη τακτικη της γυναικας που δεν εχει απαντησεις.. χτυπαμε εκει που πονανε οι αντρερς.. στο οργανο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 67 από alisida

Να ρωτήσω όμως και τις κύριες το αντίστοιχο.

Πες ότι βρήκες τον άντρα των ονείρων σου,με τον εσωτερικό κόσμο που πάντα θα ήθελες.(Το δύσκολο αυτό είναι,γιατί εσωτερικά δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει ο άνθρωπος)Και τη στιγμή που πάτε να προχωρήσετε στα ενδότερα,βλέπεις ότι χρειάζεσαι ...μικροσκόπιο για να δεις αυτό που θέλεις τέλος πάντων.
Αν υπήρχε μια επέμβαση,απλή όσο και η προσθετική στήθους,δεν θα ήθελες να του το προτείνεις ?
Να ρωτήσω και τους άντρες της παρέας.Εάν δεν εισασταν προικισμένοι και αν είχατε πραγματικό πρόβλημα (ανύπαρκτο στήθος από τη μια/ανύπαρκτο όργανο από την άλλη)
Και γνωρίζατε ότι με μια απλή επέμβαση θα ομορφαίνει η ερωτική σας ζωή.
Δεν θα το κάνατε ??
Θα το θεωρούσατε ντροπή ή κάτι τέτοιο ?Με το χέρι στην καρδιά παρακαλώ,απαντήστε.

Αρέσει στο μέλος la-mer

alisida

# 88 στις 24/2/2021
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.743

Έχουμε απαντήσεις αγαπητέ,αλλά κάνετε πως δεν τις διαβάζετε 

Πώς δεν έχει σχέση ?

Μιλάμε για όργανα και για αύξηση μεγέθους ή μη,αυτών.

Και οι άντρες που πονάνε εκεί,έχουν γενικώς θέμα αυτοπεποίθησης και δεν έχουν αποδεχτεί το σώμα τους.  

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από kostas232

τι

σχεση εχει το μικρο στηθος με το "μια σταλιτσα οργανακι" μονο η αλυσιδα το γνωριζει και οι κυριες που συμφωνουν μαζι της.. καμμια σχεση βρες αλλο παραδειγμα.. βαριεμαι να εξηγω , καανοεις... και το χρωματακι των μαλλιων καλο ειναι να το δουμε καποια στιγμη με το συμπαθιο..

για μια ακομη φορα η γνωστη τακτικη της γυναικας που δεν εχει απαντησεις.. χτυπαμε εκει που πονανε οι αντρερς.. στο οργανο...

Αρέσει στο μέλος TheatrinaMou
I am Not a psychotherapist :)

TheatrinaMou

# 89 στις 24/2/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 8
Αγόρι κυνηγά κορίτσι, κορίτσι δεν τον θέλει. Αυτός πίνει τσικουδιά για να το καταπιεί .
Αρέσει στο μέλος kostas232

Francesca_

# 90 στις 24/2/2021
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 551

Παράθεση:
Σχόλιο # 85 από Paralia48

Σ΄όποιον αρέσει Αλυσίδα, ναι. Όχι σ΄όποιον αρεσει  στο σύντροφό του.

Θα συμφωνήσω με τον άποψη, αν αγαπάς κάποιον, τον αγαπάς με τα κουσούρια του (μικρό στήθος, στραβά πόδια, σγουρά μαλλιά, μεγάλη μύτη κλπ). Και στα μάτια σου, τον βλέπεις ωραίο, γιατί βλέπεις με τα μάτια της καρδιάς.

Αλλά αυτό που με έβαλε σε σκέψεις από χθες, είναι κατά πόσο αγαπάς κάποιον, αν θέλεις να τεθεί  σε κίνδυνο η σωματική του ακεραιότητα, δίχως ιατρική αναγκη, αλλά προκειμένου να έχει κάποια διαφορετική όψη.

Δηλαδή σκέφτομαι, αν πχ είχε κάτι ο άντρας μου, που δε μου άρεσε, ας πω μεγάλη μύτη (παραδειγμα που επιδιορθωνεται με πλαστική). ¶ντε στην αρχή, στραβωμένη από έρωτα δεν την έβλεπα, αλλά σε 10 χρόνια, άρχιζε να μ ενοχλεί. Θα πήγαινε η καρδιά μου να του προτείνω έστω, να τη σουλουπώσει με πλαστική; Να μπει στη διαδικασία του χειρουργείου, να πάρει νάρκωση, να πονέσει, να νοσηλευτεί, να του βάλουν μαχαίρια, να ματώσει και να περάσει την απαίσια μετεγχειρητική φάση...; Και να νοιωθω τύψεις ότι έφταιγα και γω γιαυτόν τον πόνο; Και αν ω μη γένοιτο είχε κάποια επιπλοκή; Επέμβαση είναι! Όχι! Σε καμία περίπτωση! Αν τον αγαπούσα δε θα ήθελα να τον βλέπω να πονά! Θα τον προτιμούσα χίλιες φορές με άσχημη μύτη!

δεν θυμαμαι σε ποια γλωσσα ηταν, το ''σ' αγαπω'' συμαινει ''θελω να παρω τον πονο σου!'' 

μου το θυμισες με τις σκεψεις σου 

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Francesca_

# 91 στις 24/2/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 87 από kostas232

τι

καμια σχεση..

αν μπορουσε να συγκρινει, θα ηταν μπαλακια και μονο... 

το μικρο στηθος, αν το μεγαλωσεις ειναι για διακοσμηκη χρηση.. 

το αλλο ειναι μια ολοκληρη μηχανη..

ανομοια πραματα

Αρέσει στα μέλη TheatrinaMou, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 92 στις 25/2/2021
author
Καζακστάν

Γνώμη σου και μόνο.Μπορεις να πεις ότι για εσένα δεν έχει σχέση.

Μην το γενικεύεις.

Το τι θεωρεί ο κάθε άνθρωπος ερωτικό στοιχείο είναι υποκειμενικό (και μεταβλητό,με τα χρόνια αλλάζουν και οι ορέξεις,χαχαχα) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 91 από Francesca_

καμια σχεση..

αν μπορουσε να συγκρινει, θα ηταν μπαλακια και μονο... 

το μικρο στηθος, αν το μεγαλωσεις ειναι για διακοσμηκη χρηση.. 

το αλλο ειναι μια ολοκληρη μηχανη..

ανομοια πραματα

Francesca_

# 93 στις 25/2/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 92 από alisida

Μην το γενικεύεις.

Το τι θεωρεί ο κάθε άνθρωπος ερωτικό στοιχείο είναι υποκειμενικό (και μεταβλητό,με τα χρόνια αλλάζουν και οι ορέξεις,χαχαχα) 

δεν ειπα πως το στηθος, δεν ειναι ερωτικο στοιχειο, αλλα η ιδια η αυξηση του, διακοσμηση..

''για να ομορφαινει'' - μονη σου το ειπες... 

Αρέσει στα μέλη Enikos, la-mer

la-mer

# 94 στις 25/2/2021
author
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή

η σεξουαλική πράξη ολοκληρώνεται με to πέος και to αιδοίο, 

όχι με πέος και στήθος.

Και το στέρνο των ανδρών προκαλεί διέγερση όπως και το στήθος των γυναικών αντιστοίχως.

Αλλά όταν μιλάμε για πέη, ας τα συγκρίνουμε με τον κόλπο μας...ειδικά εμείς οι μεσήλικες.

Τα υπόλοιπα είναι έτοιμες σάλτσες barilla για pasta

Παράθεση:
Σχόλιο # 92 από alisida

Μην το γενικεύεις.

Αρέσει στα μέλη kostas232, Mathusalas και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 95 στις 25/2/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.683

Αμαν κανωμε να επικοινωνησωμε με τους νεους...

Τρις αμαν να συμμαζεψωμε τσι γεροι...

Σουστα ρειιι!!!...

Αρέσει στα μέλη kostas232, la-mer

alisida

# 96 στις 25/2/2021
author
Καζακστάν

Εσύ το θεωρείς διακοσμητική χρήση.

Κάποιοι δεν το θεωρούν.

Ουφ..

Κουράστηκα να το λέω..

Πάω σε άλλο θέμα  

Παράθεση:
Σχόλιο # 93 από Francesca_

δεν ειπα πως το στηθος, δεν ειναι ερωτικο στοιχειο, αλλα η ιδια η αυξηση του, διακοσμηση..

''για να ομορφαινει'' - μονη σου το ειπες... 

la-mer

# 97 στις 25/2/2021
author
Ν. Ροδόπης / Κομοτηνή

ρε παδί μου, η φραντζέσκα λέει ότι το μεγάλο στήθος έχει διακοσμητική χρήση, με την έννοια ότι η γυναίκα λαμβάνει την ίδια ηδονή από τα χάδια είτε έχει μικρό είτε μεγάλο στήθος.

θα το ξέρεις αυτό άλλωστε 

Παράθεση:
Σχόλιο # 96 από alisida

Κάποιοι δεν το θεωρούν.

Ουφ..

Κουράστηκα να το λέω..

Πάω σε άλλο θέμα  

Αρέσει στα μέλη Francesca_, Enikos

Francesca_

# 98 στις 25/2/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 94 από la-mer

η σεξουαλική πράξη ολοκληρώνεται με to πέος και to αιδοίο, 

όχι με πέος και στήθος.

Και το στέρνο των ανδρών προκαλεί διέγερση όπως και το στήθος των γυναικών αντιστοίχως.

Αλλά όταν μιλάμε για πέη, ας τα συγκρίνουμε με τον κόλπο μας...ειδικά εμείς οι μεσήλικες.

Τα υπόλοιπα είναι έτοιμες σάλτσες barilla για pasta

να δεις πως εδω οι ''ιερεις'' του σεξ μαλλον θα κανουν ενα   

φερνοντας στις αναμνησεις τους πως ''ολοκληρωθηκε'' αναμεσα στα στηθια τους ...ο ανδρας!
και αυτες αναμεσα στα ποδια τους..

αλλα το οτι ..παριστανονταν τον οργασμο, φωναζοντας διαφορα ''γνωστα'', δεν θα πουν κιχ..

στους ανδρες, ενα τζοκερ.. για να ξερετε τι σας γινεται 

αν η φωνη της γυναικας δεν αλλαζει εκεινη τη στιγμη τη γνωστη σας συχνοτητα, βγαλτε μονοι σας συμπερασμα, αν ..οργασμο-θηκε πραγματικα

Αρέσει στα μέλη kostas232, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Francesca_

# 99 στις 25/2/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 96 από alisida

Κάποιοι δεν το θεωρούν.

Ουφ..

Κουράστηκα να το λέω..

Πάω σε άλλο θέμα  

στο καλο!

Αρέσει στα μέλη kostas232, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

giorgos170

# 100 στις 25/2/2021
author
Ανδρας / 75 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 8.747
Δεν  θά  'χουμε,   τί   να   πούμε   .,
από  βήματος ...,

Αρέσει στα μέλη Francesca_, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε