Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Φεύγει φαντάρος!

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Enikos

# 41 στις 27/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775
'Aρεσαν+: 0%

Τι παθαμε, τι παθαμε!!!...

Δεν θα βρεθουμε στο τοπ χιτ...

Επειδη η Κυρα Ματινα, ακουει κλαρινα!!!...

Ιιιι!!!...

kostas232

# 42 στις 27/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

ενταξει

ακομα ενα διαμαντι εγραψες.. ο διαλογος στο φορουμ τελειωνει οταν ο ετερος γραφει πραγματα που δεν μας συμφερουν... απο οτι εχω δει ολοι απαντατε σε ολους και στον /στην θεματογραφο.. οποτε ατοπο αυτο που εγραψες.. και ειλικρινα δεν εχω προβλημα να μην με διαβαζεις... δεν απαντω για να ικανοποιησω τους αλλους σχολιαστες... απαντω γιατι ετσι κανω κεφι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από alisida

Αχ μωρέ Κωστή...

Αν ασχολιοσουν περισσότερο με το να λες τη γνώμη σου και λιγότερο με το τι λέμε οι άλλοι μεταξύ μας,θα ήσουν το καλύτερο παιδί 

Μου φαίνεται θα σταματήσω να διαβάζω και εσένα 

alisida

# 43 στις 27/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Όχι Κωστή που δεν μας συμφέρουν,αλλά που είναι εντελώς μπλα μπλα χωρίς κανένα σκοπό πληροφορισης ή επικοινωνίας 

Δες λίγο τι ακριβώς έχω παραθέσει και θα καταλάβεις 

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από kostas232

ενταξει

ακομα ενα διαμαντι εγραψες.. ο διαλογος στο φορουμ τελειωνει οταν ο ετερος γραφει πραγματα που δεν μας συμφερουν... απο οτι εχω δει ολοι απαντατε σε ολους και στον /στην θεματογραφο.. οποτε ατοπο αυτο που εγραψες.. και ειλικρινα δεν εχω προβλημα να μην με διαβαζεις... δεν απαντω για να ικανοποιησω τους αλλους σχολιαστες... απαντω γιατι ετσι κανω κεφι...

Mathusalas

# 44 στις 27/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ηρθε ο δικηγορος . και ο πολεμος καλα κρατει. στην λεει κωστη αλλα εχει δικιο αυτη τη φορα, κριμα που δεν το βλεπεις. πρεπει να συμφωνησετε οτι διαφωνειτε.

Aggelo

# 45 στις 27/2/2021
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

Καταρχην φανταρος παει δεν παει στο πολεμο...χαλαρωσε γιατι σ εβλεπω

πιο αγχωμενη απ αυτον...8-10 μηνες ειναι πια το φανταριλικι...

Εγω νομιζω να εισαι φυσιολογικη και ν αφησεις τις υπερβολες...

Θα του παρεις δωρο επειδη παει φανταρος......τι να σου πω

παρτου κανα ζευγαρι αρβηλες...

kostas232

# 46 στις 27/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

αλις

μια τελευταια προσπαθεια μηπως και καταλαβεις.. αν δεν ενταξει τι να κανουμε τωρα...

1. οσον αφορα εμενα , εχω ηδη απαντησει στην θεματογραφο για αυτο που την απασχολει.. αρα το με ενδιαφερει μονο να κρινω αυτα που λετε εσεις δεν ισχυουν

2. μετα που απαντησα στο θεμα ( εχω το ζορε να δινω μια απαντηση αντε δυο το πολυ.. μετα γινεται κουραστικο.. αν εσυ απαντας 50 φορες ενταξει δικο σου προβλημα ) , αρχιζει ο διαλογος εαν και εφοσον με αλλα ατομα που γραφουν απαντησεις... απαντησα σε εσενα οχι ια τα συναισθηματα της κοπελας αλλα για το στυλ των απατνησεων σου.. ενταξει δεν σου αρεσε αυτο και προσπαθεις να με μειωσεις με του στυλ να απαντας και οχι να ασχολησαι με τοςυ αλλους και αλλα τετοια...

το οτι ηδη εχω απαντησει στην κοπελα το προσπερασες και απαντησες ετσι διοτι ενοχληθηκες απο τις απαντησεις μου... σορρυ αλις μπορει να ενοχλησαι αλλα το στυλ ή το νοημα των απαντησεων σου προς την κοπελα ειναι σαν να πηγαινει στον πολεμο ο νεαρος... δεν θα το αλλαξεις εσυ ετσι ειναι..

3. αυτα τα ολιγα, τωρα να με διαβαζεις ή οχι, αγαπη μονο ... δεν με νοιαζει καθολου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από alisida

Όχι Κωστή που δεν μας συμφέρουν,αλλά που είναι εντελώς μπλα μπλα χωρίς κανένα σκοπό πληροφορισης ή επικοινωνίας 

Δες λίγο τι ακριβώς έχω παραθέσει και θα καταλάβεις 

Enikos

# 47 στις 28/2/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775

Απαντω = Υπαρχω...

Τι απαντω = Δεν εχει καμια σημασια...οτι ναναι...

Ποιος φταιει = Εσεις...

Λιγα γινονται?...

alisida

# 48 στις 28/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Σε διάβασα,

Κατάλαβα μην ανησυχείς κι εσύ σαν την Αλεζαντρα αν καταλάβαμε.

Τώρα με απασχολεί μόνο αν έγινε το πάρτυ και πού,καθότι τα ερ μπι ν μπι, πλέον δεν νοικιάζουν με την ημέρα,αλλά με τις 5 ημέρες ...

Αναμένω να διαβάσω νέα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από kostas232

αλις

μια τελευταια προσπαθεια μηπως και καταλαβεις.. αν δεν ενταξει τι να κανουμε τωρα...

1. οσον αφορα εμενα , εχω ηδη απαντησει στην θεματογραφο για αυτο που την απασχολει.. αρα το με ενδιαφερει μονο να κρινω αυτα που λετε εσεις δεν ισχυουν

2. μετα που απαντησα στο θεμα ( εχω το ζορε να δινω μια απαντηση αντε δυο το πολυ.. μετα γινεται κουραστικο.. αν εσυ απαντας 50 φορες ενταξει δικο σου προβλημα ) , αρχιζει ο διαλογος εαν και εφοσον με αλλα ατομα που γραφουν απαντησεις... απαντησα σε εσενα οχι ια τα συναισθηματα της κοπελας αλλα για το στυλ των απατνησεων σου.. ενταξει δεν σου αρεσε αυτο και προσπαθεις να με μειωσεις με του στυλ να απαντας και οχι να ασχολησαι με τοςυ αλλους και αλλα τετοια...

το οτι ηδη εχω απαντησει στην κοπελα το προσπερασες και απαντησες ετσι διοτι ενοχληθηκες απο τις απαντησεις μου... σορρυ αλις μπορει να ενοχλησαι αλλα το στυλ ή το νοημα των απαντησεων σου προς την κοπελα ειναι σαν να πηγαινει στον πολεμο ο νεαρος... δεν θα το αλλαξεις εσυ ετσι ειναι..

3. αυτα τα ολιγα, τωρα να με διαβαζεις ή οχι, αγαπη μονο ... δεν με νοιαζει καθολου...

basilis41293

# 49 στις 9/3/2021
author
Ανδρας / 29 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6

1 δεν παει στο πολεμο,ηρεμιστε μ αυτο το θεμα,τοσα χρονια που ειστε μαζι δεν θα επρεπε να σας φοβιζει αυτο,κυριως εσενα,επειδη ο στρατος ειναι κυριως αντρες και λογω λοκνταουν θα ειναι μαντρωμενος. απ την αλλη πολλοι φανταροι βρισκουν καινουρια σχεση στη θητεια τους,κυριως επειδη ξερουν οτι θα εχει ημερομνια ληξης.2 καλυτερα να ειστε οι 2 σας σ αυτο που θα οργανωσεις και να του δειξεις οτι δεν εχει κατι να φοβαται

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε