Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ghosting της μόδας;

Σελίδα : 1

elisavet1213

# 1 στις 26/2/2021
author
Γυναίκα / 25 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Σκάλα Ωρωπού
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Ghosting της μόδας;

Δεν ξέρω αν το ghosting έχει γίνει της μόδας αλλά βλέπω ότι έχει πέραση η μέθοδος..

Με λίγα λόγια να σας πω , έβγαινα με ένα παιδί δύο μήνες, ένα πρωί αποφάσισε να μην ξανά στείλει χωρίς εξηγήσεις χωρίς τίποτα..αφησα ένα περιθώριο 4 ημερών..δεν επικοινώνησε, έστειλα εγώ ενα μήνυμα τύπου " αν δεν θες απλά πες το " και απλά μου γύρισε την ερώτηση μου σε απάντηση του τύπου εγώ δεν θέλω βρε ;;; και εννοείται δεν ξανά έστειλε ποτέ..Όχι δεν έγινε τίποτα προηγουμένως, όχι δεν υπήρξε τσακωμός, όχι κανένας διαπληκτισμός .. απλά μια μέρα αποφάσισε να μην ξανά στείλει, πάρει τηλέφωνο κλπ.. Και ρωτάω εγώ τώρα... εχει περάσει 1,5 μήνας από τότε..πρέπει να με νοιάζει αν τυχόν με δει με κάποιον άλλο; επειδή είμαι με κάποιον άλλον!!! Εκείνος κάνει κανονικά τη ζωή του ανενόχλητος σαν να μη συνέβη τίποτα. Θα πρέπει να σκέφτομαι αν πρέπει να τον παρουσιάσω ; είναι κλειστός ο κύκλος μας για αυτό το λέω.. αλλά και να μην ήταν; είναι οκ ; 

alisida

# 2 στις 26/2/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Περίληψη:

Είναι σωστό όταν μας γράφουν να βρίσκουμε άλλον ??

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από elisavet1213

Ghosting της μόδας;

Δεν ξέρω αν το ghosting έχει γίνει της μόδας αλλά βλέπω ότι έχει πέραση η μέθοδος..

Με λίγα λόγια να σας πω , έβγαινα με ένα παιδί δύο μήνες, ένα πρωί αποφάσισε να μην ξανά στείλει χωρίς εξηγήσεις χωρίς τίποτα..αφησα ένα περιθώριο 4 ημερών..δεν επικοινώνησε, έστειλα εγώ ενα μήνυμα τύπου " αν δεν θες απλά πες το " και απλά μου γύρισε την ερώτηση μου σε απάντηση του τύπου εγώ δεν θέλω βρε ;;; και εννοείται δεν ξανά έστειλε ποτέ..Όχι δεν έγινε τίποτα προηγουμένως, όχι δεν υπήρξε τσακωμός, όχι κανένας διαπληκτισμός .. απλά μια μέρα αποφάσισε να μην ξανά στείλει, πάρει τηλέφωνο κλπ.. Και ρωτάω εγώ τώρα... εχει περάσει 1,5 μήνας από τότε..πρέπει να με νοιάζει αν τυχόν με δει με κάποιον άλλο; επειδή είμαι με κάποιον άλλον!!! Εκείνος κάνει κανονικά τη ζωή του ανενόχλητος σαν να μη συνέβη τίποτα. Θα πρέπει να σκέφτομαι αν πρέπει να τον παρουσιάσω ; είναι κλειστός ο κύκλος μας για αυτό το λέω.. αλλά και να μην ήταν; είναι οκ ; 

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

MiltosRNLI1930

# 3 στις 26/2/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Tωρα

της Αποκρηες ντυσου φαντασμα .Μπορει να σε προσεξει !

Αρέσει στα μέλη la-mer, alisida

Mathusalas

# 4 στις 26/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ελισαβετ ποναει η αδιαφορια . ειναι ειδος αδιαφοριας οταν σε χωριζει χωρις να σου πει τιποτα ή δειλια? ειναι ανικανος να διαχειριστει τη κατασταση. αυτος χανει. θα βρεις καποιον καλυτερο.

apolitiii

# 5 στις 26/2/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Και τι σε νοιάζει εσένα βρε κορίτσι τι θα κάνει αν σε δεί με άλλον?

Κοίτα την δική σου την ζωή και μην σε ενδιαφέρει τίποτα...
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

DonHuanDelSalsa

# 6 στις 26/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Καλα, αληθεια τωρα... ειναι αυτος προβλματισμος μιας κοπελας 24 ετων το 2021? Θα μπορουσε να ειναι μιας κοπελας 15-16 ετων κατοικου ενος απομονωμενου ορεινου χωριου της Ηλειας η του Ρεθυμνου το 1990 (μην πω το 1980).

la-mer

# 7 στις 27/2/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

Εσείς που μεγαλώσατε με το "τι θα πει ο κόσμος"...τελικά τι έγινε, ρε παιδιά; είπε τίποτα; 

Αρέσει στο μέλος Enikos

kostas232

# 8 στις 27/2/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

παραλια

να κανω και εγω αυτο το Ghosting???  για δες το και πες μου.. επισης καιε η φρατζεσκα που ολο εξαφανιζεται... ενταξει ο μαθουσαλας φαινεται καλος σουγκαν νταντυς... για δες τ ρε κοριτσια και πειρτε μου τι ν κανω

χαχαχαχαχαχαχα
υγ.. και επειδηε χω εμγαλη καρδια επιτρεπω και στην αλις να μου πει μαζι με τον μαρτη της... τον γαλλο ντε τον πορκουα...

Aggelo

# 9 στις 27/2/2021
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Ηλείας / Τραγανό
Θέματα: 26
Απαντήσεις: 7.115

elisavet1213 εσυ θεωρεις τωρα οτι εχεις ακομα σχεση με τον τυπο
και πρεπει να του δινεις αναφορα  ...αν θα βγεις με κανεναν ?

Δεν ξερω αν εχει περαση το Ghosting αλλα απο τι στιγμη που σ εχει

για τον γαιδαρο καβαλα τον στελνεις απο κει που ρθε και ψαχνεις

να βρεις κανα φυσιολογικο ατομο να κανεις σχεση......

Και γινε και λιγο γαιδουρι με τα γαιδουρια...δεν κανει κακο

για να επιβιωσεις στη ζωη σου...και να μην εισαι ερμαιο
των Ghosting 

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε