Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καθηγητρια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

O_asumvivastos

# 1 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 33
'Aρεσαν+: 0%

Καθηγητρια

Καλησπερα σε ολους! Εχω ξαναγραψει και παλαιοτερα σε αυτο το φορουμ τα διαφορα προβληματα που εχω κατα καιρους και εχω βοηθηθει παρα πολυ. Στο τωρινο θεμα λοιπον, στο φροντιστηριο ειχαμε μια καθηγητρια που μας εκανε αρχαια κατευθυνσης, η οποια ειναι πολυ ομορφη. Θυμαμαι ολα τα αγορια της ταξης ειμασταν ερωτευμενοι μαζι της. Εμενα μου ειχε την περισσοτερη αδυναμια γιατι συνεχεια την πειραζα και επειδη εγραφα τους καλυτερους βαθμους. Θυμαμαι ειχαμε μεγαλη οικειοτητα που μεχρι και τηλεφωνα ειχαμε ανταλλαξει μηπως και εχω καποια απορια πχ στις γιορτες η πριν τις πανελληνιες. Πριν περιπου 1 χρονο η, ας την πουμε Μαρια, με βρηκε στο ινσταγκραμ και με εκανε φολλοου. Εγω εννοειται τη δεχτηκα και σε καποια φαση ειδα οτι μου εστειλε μηνυμα. Μιλησαμε τελος παντων για τις ζωες μας κλπ κλπ και της προτεινα να βγουμε. Βγηκαμε και περασαμε τελεια. Της εκανα μπασιμο και ανταποκρινοταν. Μετα, επειδη ειχε καποια αλλα δικα της θεματα, χαθηκαμε. Τον τελευταιο καιρο αρχισαμε παλι να μιλαμε. Νιωθω πολυ ομορφα οποτε μιλαμε. Η συζητηση πλεον εχει παει στο ερωτικο. Μου λεει πως εχω ομορφυνει και αν εχω κοπελα κλπ. Εγω ανταποκρινομαι αλλα κωλωνω λιγο. Εκεινη μου λεει συνεχεια, οταν τελειωσει ο κοβιντ να κανονισουμε να παω σπιτι της και οτι προκυψει. Σε αυτο το ''οτι προκυψει'' που ειπε πηρα το θαρρος και της ειπα οτι μου αρεσει. Μου ειπε κι εκεινη οτι νιωθει αισθηματα για μενα αλλα ντρεπεται λογω της διαφορας ηλικιας. Ειμαι 24 και ειναι 52. Δε της φαινεται βεβαια, δε μοιαζει ουτε για 40. Απο τοτε τη σκεφτομαι συνεχεια. Ποτε δε μου αρεσαν οι γυναικες στην ηλικια των γονιων μου αλλα τωρα δε ξερω τι εχω παθει. Παντα μου αρεσαν οι μικρες πχ 18-19 που ηξερα πως να τις μιλησω, να φερθω κλπ. Σε αυτη την περιπτωση, μιλαμε για μια ωριμη γυναικα που ξερει τι θελει. Εκει που ημουν φουλ ανωριμος και γενικα παντα ημουν στην κοσμαρα μου, τωρα αυτη η γυναικα μου βγαζει εναν αλλο εαυτο. Με εχει κανει πιο ωριμο. Φοβαμαι οτι αμα το μαθουν οι γονεις μου, θα με σφαξουν. Δε ξερω τι να κανω. Απο τη μια θελω να το συνεχισω και οπου βγει και απο την αλλη σκεφτομαι να το κοψω απο τωρα γιατι τετοιες σχεσεις δεν οδηγουν πουθενα και γιατι φοβαμαι οτι αν γινει κατι μεταξυ μας και το μαθει καποιος γνωστος, θα μαθευτει στην περιοχη μου και ειναι κριμα γιατι οι γονεις μου αν το μαθουν πιστευω θα τη βρισουν ασχημα και θα κανουν διαφορα σκηνικα. Το μετα εννοειται δεν το εχουμε συζητησει. Προς το παρον εχουμε μεινει στην καυλαντα. Πως να το χειριστω ολο αυτο; 

MiltosRNLI1930

# 2 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Eμενα μου αρεσε το " Οι γονεις μου θα με σφαξουν " Πως αλλαξαν οι νεοι ! Εγω ειχα την ιδια περιπτωση 13 χρονων και δεν το εμαθε ποτε κανεις .Παρε ενα βιβλιο " Les fleurs du mal '' και κανονισε να πας τωρα σπιτι της.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Mathusalas

# 3 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Εκεινη 52 και εσυ 24 και μετα λες για μενα Κωστη. που παει αυτη η κοινωνια? ολοι σουγκαρ ή πως το λενε θα γινουμε? Βουρ αγορι μου στη 52αρα, τι εχεις να χασεις. εμπειριες να παρεις. θα σου χρειαστει για να κανεις σωστο βιογραφικο.

Alezandra

# 4 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Μιλάτε με μια ώριμη γυναίκα που ξέρει πολύ καλά τι θέλει και επίσης ξέρει πολύ καλά τι να σας κάνει εσάς να θέλετε.Το τι θα γίνει στη συνέχεια είναι φανερό ότι θέλει εκείνη θα γίνεται για όσο κρατήσει.
Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, alisida

la-mer

# 5 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

Τι είπες τωρα!!! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από MiltosRNLI1930

" Les fleurs du mal '' 

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

alisida

# 6 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470
Συμφωνώ με όλα όσα διάβασα
Αρέσει στο μέλος giorgos170

Mathusalas

# 7 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να συμπληρωσω οτι εξαλλου γιαυτο δεν ειναι και καθηγητρια ;  για να μαθαινει στους πιο νεους φυσικη, χημεια και αλλα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Mathusalas

Εκεινη 52 και εσυ 24 και μετα λες για μενα Κωστη. που παει αυτη η κοινωνια? ολοι σουγκαρ ή πως το λενε θα γινουμε? Βουρ αγορι μου στη 52αρα, τι εχεις να χασεις. εμπειριες να παρεις. θα σου χρειαστει για να κανεις σωστο βιογραφικο.

giorgos170

# 8 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.557
βασιλικά ήταν τα κτήματα,,
στο πάρκο τρίτση ...,,

Lolita68

# 9 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 54 / Χήρα
Ν. Αχαϊας / Πάτρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 161

Τι να πώ!!!...για μια ακόμα φορά...ντρέπομαι για το φύλο μου...

Μου αρέσει που το φιλοσοφούμε κι απο πάνω, ..οτι δήθεν ξέρει τι θέλει η Κυρία, ..θελει το παιδι της δηλαδη...

Δεν εχω άλλο σχόλιο να κάνω... λες και δεν υπαρχουν αντρες 45ρηδες ή 50ρηδες και οχι μόνο...,που είναι φωτιά!!! ελεος...
Αρέσει στα μέλη 26-29-31, kalvin251

Enikos

# 10 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Εμπνευσμενο απο την προσφατη ιστορια με την 30 αρα καθηγητρια και τον πιτσιρικα...

Ακομα και οι γονεις παιζουν στο σεναριο...

Σε λιγο να δεις που θα εμφανιστει και η Ακριτα...

Και απο πισω θαρχεται ο Ευαγγελατος...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Mermaid1983 και σε ακόμα 2 μέλη.

konstandinos73

# 11 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Οπως το πες, για σενα ειναι "καυλαντα". Για την καθηγήτρια ειναι και αλλα πραγματα. Στο δια ταυτα τωρα: Μολις τα "φτιαξετε σαν καλα πιτσουνακια", ε, πιο κατω θα χωρισετε. ""Ξε-καυλαντα" τοτε.

la-mer

# 12 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

Στα 24 δεν είναι παιδί, ούτε ανήλικο...δεν είναι το συνηθέστερο σενάριο, κατά τη γνώμη μου δε, απαγορευτικό, αλλά δεν είναι και για να ντρεπόμαστε για το φύλο μας.

Μπορώ να σου πω ότι έχω δει έκτροπα σε συνομήλικους που θα έπρεπε να μας κάνουν να ντρεπόμαστε πολύ περισσότερο.

Το θέμα "φωτιά" δεν είναι το ζητούμενο πάντως. Ή δεν θα έπρεπε να είναι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Lolita68

Μου αρέσει που το φιλοσοφούμε κι απο πάνω, ..οτι δήθεν ξέρει τι θέλει η Κυρία, ..θελει το παιδι της δηλαδη...

Δεν εχω άλλο σχόλιο να κάνω... λες και δεν υπαρχουν αντρες 45ρηδες ή 50ρηδες και οχι μόνο...,που είναι φωτιά!!! ελεος...

Αρέσει στο μέλος Enikos

kostas232

# 13 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαζομαριτσες και ναχαμε να λεγαμε

εσυ μαστορα λες οτι εισαι 60αρης και απς με μικροτερες,,, αλλο αυτο και αλλο η πρωτη στην λιστα φαντασιωση ολων των αρσενικων επι γης...να πανε με μια μεγαλυτερη τους,,,

αλλος ξυπνητζης μας βρηκε.. ελα να σου πω , εμαθα οτι μπαινεις στα ρουμς και λες λογακια για μενα... κανονισε να με βρεις καμμια μερα στα μυστηρια μου και να ακουσεις οτι δεν εχεις ακουσει ποτε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Mathusalas

kostas232

# 14 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ενταξει

λολοτα χαλαρωσε και εσυ.. ειπαμε ρε παιδια.. η πρωτη στην λιστα σε παγκοσμια κλιμακα φαντασισωση ολων των αρσενικων... βεβαια θα πεταχτει ο ξυπνητζης και θα πει για οιδιποδεια και αλλες βλακεις... βουρ στον πατσα εγω λεω στον νεαρο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Lolita68

Enikos

# 15 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σιγα μην μπει και καμια πυρκαγια...

Που θα την βαλουν οι 45-50-60 και βλεπουμε...

(να φωναξωμε και την πυροσβεστικη ναναι σταντ μπαι με καμια δεκαργια οχηματα)...

Εν τω μεταξυ το τρολοθεμα, δεν το εβαλε καμια 50 αρα...

Σε ποιον απευθυνομαστε, για να δηλωσουμε εμεις "αξιοπρεπεις"...

Στην...φαντασιωση του τρολ?...

Η...στην γειτονια των επιδοξων...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, la-mer

Paralia48

# 16 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729
Πάντως σχέσεις με μεγάλη διαφορά ηλικίας, συνηθως δε φέρνουν ευτυχία, διότι δεν μπορεί δυο άνθρωποι από διαφορετικές  γενιές να γίνουν σύντροφοι. Σε σας πχ θα είστε μαμά με παιδί.

Δεν είσαι ανήλικος και έχεις μυαλό να αποφασίσεις.

Αν ο πόθος είναι τόοοσο μεγάλος, τι να πω, ενήλικοι είστε, να περάσετε καλά!
Αρέσει στα μέλη Lolita68, alisida

Enikos

# 17 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το μυαλο της εδρας...στον γαμο...συντροφικοτητες και αλλα παρδαλα...

Για ξεπετες δεν εχει ακουσει κανεις τιποτα...

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, gogo6960

O_asumvivastos

# 18 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 33

Λοιπον επειδη πηρα και προσωπικα μηνυματα ειτε να με βοηθησουν ειτε να πουν οτι ειμαι τρολ. Εχω να πω οτι ολα εγιναν οπως τα ειπα, γι αυτο ξαφνιαστηκα. Δε μου εχει ξανατυχει γι αυτο ανοιξα αυτο το θεμα. Ισα ισα οσες ηταν πανω απο 30 μου φαινοντουσαν παντα πολυ ντεκαυλε. Ισως επειδη εχω καιρο να κανω σχεση να την ειδα τοσο ερωτικα. Ουσιαστικα εγω το ξεκινησα αλλα επειδη ειδα ανταποκριση το συνεχισα...

JIMTHEBLASTER1975

# 19 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 129

Eγω ξερω οτι οταν καποιος/καποια ερωτευεται καθηγητη/καθηγητρια ερωτευεται τη θεση και οχι τον ανθρωπο...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

pythagoras

# 20 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Η παλια κότα ...

έχει το ζουμί, αλλά το λένε για κότα. Και αυτή όταν τελειώσει το ζουμί ... άστα να πάνε.Λοιπόν. κοίτα να βρεις ένα κοριτσάκι στην ηλικία σου και μην πετάς στα σύννεφα. ¨όταν πέσεις θα δυσκολευτείς να συνέλθεις.Δεν είναι θέμα γωνιών και γνωστών. Δικό σου είναι. Χάνεις το χρόνο σου και είναι κρίμα.Καλή τύχη.

Αρέσει στο μέλος Lolita68
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε