Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Καθηγητρια

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Francesca_

# 21 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Mathusalas

Εκεινη 52 και εσυ 24 και μετα λες για μενα Κωστη. που παει αυτη η κοινωνια? ολοι σουγκαρ ή πως το λενε θα γινουμε? Βουρ αγορι μου στη 52αρα, τι εχεις να χασεις. εμπειριες να παρεις. θα σου χρειαστει για να κανεις σωστο βιογραφικο.

ξεχνας να του πεις, αφου ''θα δοκιμασει ολα'', μην του γινει εξαρτηση και να μεταφερθει ολο σε ..μαμαδες μεχρι τα 40..

γιατι, οταν γινει στα χρονια σου, τοτε θα ψαχνει ολο κοριτσακια, (σαν εσενα δλδ.)

τι, τζαμπα μας θεματοθετηκες? 

...

Κωστα, αυτο που ειναι στην πρωτη θεση φαντασιωση ανδρων, το αποκλειεις δλδ. να ειναι και οιδιποδειο;

gogo6960

# 22 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Δεν είναι κακή ιδέα...

Η καθηγήτρια θα σου κανει ιδιαίτερα...ικαι με συχνες επαναληψεις θα τα μάθεις καλά..θα  εμπαιδωσεις τα πάντα γύρω από το σεξ...αν έχει και λεφτά αισθήματα θα τα οικονομισεις... έτσι συμβαίνει σε ολες τις σχέσεις με μεγάλη διαφορά ηλικίας...αν είναι ηλικιομενος ο άντρας πληρώνει την μικρουλα, δωρακια λεφτά και ότι θέλει και αν είναι μεγάλη η γυναίκα το ίδιο... άρα ραβε τσεπες... με λιγα λόγια θα είσαι ζιγκολο ...κανε τα πάντα με αυτοελεγχο και χωρίς εθισμο...Πρόσεχε όμως μην το μάθουν οι γονείς σου και σε σφαξουν στο γόνατο και γίνεις μακαριτης!!! Γαμπρός ή μακαριτης??Όλα αυτά συμβαίνουν μέχρι να σου γυαλισει καμιά στην ηλικία σου να τελειώνει το μαρτυριο σου... Αλήθεια γιατί γραφτηκες εδώ??? για να βρεις γκομενα???

Αρέσει στο μέλος Enikos

MiltosRNLI1930

# 23 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από la-mer

Τι είπες τωρα!!! 

MiltosRNLI1930

# 24 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Tελικα

το Θεμα ειναι φολα και συμφωνω απολυτα με το συναδελφο μου τον Ενικο .Κατοπιν προχειρου μελετης κατεληξα οτι ειναι προιον νυχτερινης ονειρωξης εξ΄αιτιας μακροχρονιου εγκλεισμου .

Αρέσει στα μέλη Pisogirisma, Enikos

gogo6960

# 25 στις 2/3/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Συμπληρωνω και ελειψης γκομενας

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από MiltosRNLI1930

Tελικα

το Θεμα ειναι φολα και συμφωνω απολυτα με το συναδελφο μου τον Ενικο .Κατοπιν προχειρου μελετης κατεληξα οτι ειναι προιον νυχτερινης ονειρωξης εξ΄αιτιας μακροχρονιου εγκλεισμου .

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

O_asumvivastos

# 26 στις 2/3/2021
author
Ανδρας / 25 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 33

Εχει αρκετο καιρο που γραφτηκα στο σαιτ κυριως για να πω τα προβληματα μου. Για γκομενα θα ηθελα αλλα ακομα δεν εχω καταλαβει πως λειτουργει το μερος των γνωριμιων χαχαχα. Δεν ασχοληθηκα βασικα γιατι δε μου αρεσει να γνωριζω κοσμο μεσω ιντερνετ. 

Τελικα, μετα απο συζητηση με εμπειρο αντρα απο το σαιτ και με γυναικα που εχει ζησει κατι παρομοιο, αποφασισα να το ξεκοψω απο τωρα για το καλο και των δυο. Το αστειο ειναι οτι παντα, αν και μου αρεσουν οι μικρες, με προσεγγιζαν παντα κοπελες κοντα στα 30, αλλα μεχρι τωρα δε μου ειχε κανει καποια το κλικ. Δυστυχως, δε ξερω γιατι, αλλα αν και μου αρεσουν οι 18-19-20αρες, εχει τυχει να βγω ελαχιστα ραντεβου με αυτες τις ηλικιες. Και οποτε προεκυπτε ραντεβου, στο τελος δε γινοταν τιποτα. Δε ξερω γιατι ειμαι τοσο ατυχος. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από gogo6960

Δεν είναι κακή ιδέα...

Η καθηγήτρια θα σου κανει ιδιαίτερα...ικαι με συχνες επαναληψεις θα τα μάθεις καλά..θα  εμπαιδωσεις τα πάντα γύρω από το σεξ...αν έχει και λεφτά αισθήματα θα τα οικονομισεις... έτσι συμβαίνει σε ολες τις σχέσεις με μεγάλη διαφορά ηλικίας...αν είναι ηλικιομενος ο άντρας πληρώνει την μικρουλα, δωρακια λεφτά και ότι θέλει και αν είναι μεγάλη η γυναίκα το ίδιο... άρα ραβε τσεπες... με λιγα λόγια θα είσαι ζιγκολο ...κανε τα πάντα με αυτοελεγχο και χωρίς εθισμο...Πρόσεχε όμως μην το μάθουν οι γονείς σου και σε σφαξουν στο γόνατο και γίνεις μακαριτης!!! Γαμπρός ή μακαριτης??Όλα αυτά συμβαίνουν μέχρι να σου γυαλισει καμιά στην ηλικία σου να τελειώνει το μαρτυριο σου... Αλήθεια γιατί γραφτηκες εδώ??? για να βρεις γκομενα???

Mathusalas

# 27 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

σκεφτομαι να μην ξανασχοληθω μαζι σου και ουτε και εσυ μαζι μου γιατι δεν ξερεις να παιζεις καλη μπαλιτσα. σου βγαινει κακια και δεν θα σου κανω το χατηρι να σε ευχαριστησω πλεον

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από kostas232

χαζομαριτσες και ναχαμε να λεγαμε

εσυ μαστορα λες οτι εισαι 60αρης και απς με μικροτερες,,, αλλο αυτο και αλλο η πρωτη στην λιστα φαντασιωση ολων των αρσενικων επι γης...να πανε με μια μεγαλυτερη τους,,,

αλλος ξυπνητζης μας βρηκε.. ελα να σου πω , εμαθα οτι μπαινεις στα ρουμς και λες λογακια για μενα... κανονισε να με βρεις καμμια μερα στα μυστηρια μου και να ακουσεις οτι δεν εχεις ακουσει ποτε...

Mathusalas

# 28 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

φρατζεσκα νομιζα οτι ειχες χιουμορ αλλα μπααα, θα σε αφησω και σενα να μουρμουρας μεσα στην απογνωση σου. παμε για αλλα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Francesca_

ξεχνας να του πεις, αφου ''θα δοκιμασει ολα'', μην του γινει εξαρτηση και να μεταφερθει ολο σε ..μαμαδες μεχρι τα 40..

γιατι, οταν γινει στα χρονια σου, τοτε θα ψαχνει ολο κοριτσακια, (σαν εσενα δλδ.)

τι, τζαμπα μας θεματοθετηκες? 

...

Κωστα, αυτο που ειναι στην πρωτη θεση φαντασιωση ανδρων, το αποκλειεις δλδ. να ειναι και οιδιποδειο;

Mathusalas

# 29 στις 2/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

καλα εισαι φοβερη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από gogo6960

Δεν είναι κακή ιδέα...

Francesca_

# 30 στις 3/3/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Mathusalas

φρατζεσκα νομιζα οτι ειχες χιουμορ αλλα μπααα, θα σε αφησω και σενα να μουρμουρας μεσα στην απογνωση σου. παμε για αλλα.

σαν μικρο ασημαντο σταθμο , για το εξπρες που παριστανεις;  

στο καλο, ετσι και αλλιως καθε ''σταση'' σου, δεν αφηνει και κατι σημαντικο στην ουσια, αλλα μονο ανουσια φλυαρια! 

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Mathusalas

# 31 στις 3/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

η αληθεια παντως ειναι σε αυτο που ειπες. οταν ενας ανδρας στα ντουζενια του εχει καιρο να κανει σεξ μπορει να δει και μια γρια σαν θεα, στιγμιαια. μολις εξουδετερωσεις το παθος σου τοτε μπορεις να σκεφτεις πιο λογικα. αστο να βγει μη το καταπιεζεις. (για να μιλησουμε και λιγο σοβαρα για το θεμα σου) στη πορεια θα δεις.

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από O_asumvivastos

Λοιπον επειδη πηρα και προσωπικα μηνυματα ειτε να με βοηθησουν ειτε να πουν οτι ειμαι τρολ. Εχω να πω οτι ολα εγιναν οπως τα ειπα, γι αυτο ξαφνιαστηκα. Δε μου εχει ξανατυχει γι αυτο ανοιξα αυτο το θεμα. Ισα ισα οσες ηταν πανω απο 30 μου φαινοντουσαν παντα πολυ ντεκαυλε. Ισως επειδη εχω καιρο να κανω σχεση να την ειδα τοσο ερωτικα. Ουσιαστικα εγω το ξεκινησα αλλα επειδη ειδα ανταποκριση το συνεχισα...

__mikeman

# 32 στις 3/3/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.295

Καλα μιλάμε για φαντασίωση, οχι αστεία, ε...?

https://www.youtube.com/watch?v=m6uvv1aS5_I

https://www.youtube.com/watch?v=eM28YFrMdfI

Vasia-2

# 33 στις 6/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν...

...ξέρω τι σου έμαθε στα αρχαία ελληνικά, πάντως στην ορθογραφία έχεις κάποια θεματάκια...Θα σου συνιστούσα, να είσαι πιο ενήλικος. Τι θα πει " ο πατέρας μου θα με σφάξει?" ή " θα τη βρίσει?"Απ ό,τι φαίνεται είναι μια ώριμη , έξυπνη και ξεκάθαρη γυναίκα. Ξέρει τι θέλει και το λέει.Δε θα κρίνω, αν είναι σωστό ή λάθος εγώ. Προφανώς θέλεις να πειραματιστεις κι εκείνη το ξέρει. Συμφωνία κυρίων.

Natasha_97

# 34 στις 17/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Κοίτα από τη στιγμή που αυτή το ξεκίνησε το πιο ερωτικό και να ενδώσεις τι σε χαλάει; χάθηκαν τα ξενοδοχεία; οκ έχουμε καραντίνα θα μου πεις.. Κάποια στιγμή θα τελειώσει, μπορείτε να βρεθείτε σε άλλη περιοχή από αυτή που μένεις εσύ, να μη σε δει κανείς. Είσαι 24, μάζεψε εμπειρίες. Σου δόθηκε η ευκαιρία γιατί να τη χασεις; Άλλωστε μόνο καλά θα σου δώσει!! Όντας μεγαλύτερη θα σου δώσει καλό υλικό για να μπορείς αύριο μεθαύριο να εφαρμόσεις με οποία θες! Γνώμη μου... Πάρε μαθήματα από την καθηγήτρια!!

Man0s10

# 35 στις 21/3/2021
author
Ανδρας / 37 / Παντρεμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3
Εγώ νιουφις είμαι και να με σχωρνατε για το θάρρος, αλλά γιατί τόση καχυποψία με τα τρολλ? Τι αλλάζει σε ένα δημόσιο φόρουμ που θα τα διαβάσει και ένας πιτσιρικάς σε παρόμοια φάση που δεν θέλει να στείλει θέμα.? Εννοώ δεν πάει χαμένη η φαιά ουσία και ο χρόνος που καταναλώνουμε να απαντήσουμε. Ή θα χαλάσουν τα στατιστικά στο τρολλοτρακινγκ??Πάντως ασυμβίβαστο αγόρι πολύ ξενερουα το φινάλε σου. Σαν να πέθανε ξαφνικά ο πρωταγωνιστής και αποφάσισε η παραγωγή να σταματήσει την σειρά στην μέση.Πάρε μια ιδέα:" Το έμαθαν οι γονείς μου?.Και αποφάσισε ο πατέρας μου να πάει σπίτι της καθηγήτριας ένα σούρουπο να της πει δυο λογακια..και γύρισε το πρωί σε κακια εξάντληση και..."Αλλά που? Δεν τα πρόλαβε η αμοιρη η γενιά σου τα επικά σίριαλ! .. τελικά η ζωηηη τρία γράμματααα!
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε