Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Βαριέμαι γρηγορα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Qwerty____55

# 61 στις 7/4/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 749
'Aρεσαν+: 0%
Αγαπητη Pampkin ..Τι ειναι αυτο που σε κανει να βαριέσαι γρήγορα στην σχεση σου ???
Αρέσει στο μέλος giorgos170

la-mer

# 62 στις 7/4/2021
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.576
Αφού δεν προχωρά... γιατί το τραβάμε από παντού; Θα ξεχειλώσει κι άλλο.
Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 63 στις 7/4/2021
author
Περιμενω να ακουσω την απάντηση της Pumpkin.. Προφανως ειναι εκτος του site.Εριξα και μια ματια στα σχολια των συνομιλητων της ομορφης αυτης παρέας .Ομως στον καθενα θα μπορούσε να συμβει , αυτο που μας καταθετει η Pumpkin .Βαριεται την σχεση ... περιπου σε ενα μηνα ...Καπιοι απο εδω , της προτειναν να "" παει για φρεσκα "" !! για άλλη σχεση.Καπιοι αλλοι , της προτειναν να ασχοληθεί με ζαρζαβατικα !! μελιτζανες , αγγουρακια κλπ.Τι φταίει λοιπον ???Ας δούμε λιγο το προφιλ της Pumpkin...Μια πολυ ωραια φωτο μιας ομορφης γυναικας , αλλα με μια παρουσιαση του προφιλ της που κατι θέλει να μας πει...Υποθετω οτι οι περισσότεροι αντρες εκτιμησαν την ομορφη φωτο... Το κειμενο στο προφιλ της δεν το ελαβαν υποψη.Με πολυ εκτιμηση στην Pumpkinθα πω οτι ,, δειχνεις μια γυναικα απογοητευμενη απο την οποια οχι και τοσο αξιοπρεπη συμπεριφορά των ανδρων , και αυτο σε πληγωνει.Ομως δωσε δικαωμα στους αντρες που θελουν να σε γνωρίσουν και να μιλησουν μαζι σου .. Και προσπαθησε να διακρινεις ποιος αξιζει και με ποιον θα συνεχισεις...Οσο για εμας...που ειμαστε ετοιμοι να "" πυροβολησουμε , και να ειρωνευτουμε , ας μην το κανουμε και ας ψαξουμε τα βαθυτερα αιτια ...Αγαπητη ,Pumpikn.. Αναζητησε καποιον που θα μπορεσει να σου γεμίζει ολες τις στιγμες της ημερας ... και οχι μονο τις ερωτικες .. Να εχει χιουμορ , αποψη , να ειναι εξυπνος , εργατικός , δοτικος , προστατευτικός για να νοιωθεις ασφαλεια κοντα του...Ειναι στο χερι το δικο σου να τον ανακαλυψεις ,, αλλα και δικη σου μαγκια για να τον κρατησεις ..
Αρέσει στο μέλος Kirosgr

Enikos

# 64 στις 7/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.248

Καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου, να ευχηθω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 63 από Qwerty___55
Περιμενω να ακουσω την απάντηση της Pumpkin.. Προφανως ειναι εκτος του site.Εριξα και μια ματια στα σχολια των συνομιλητων της ομορφης αυτης παρέας .Ομως στον καθενα θα μπορούσε να συμβει , αυτο που μας καταθετει η Pumpkin .Βαριεται την σχεση ... περιπου σε ενα μηνα ...Καπιοι απο εδω , της προτειναν να "" παει για φρεσκα "" !! για άλλη σχεση.Καπιοι αλλοι , της προτειναν να ασχοληθεί με ζαρζαβατικα !! μελιτζανες , αγγουρακια κλπ.Τι φταίει λοιπον ???Ας δούμε λιγο το προφιλ της Pumpkin...Μια πολυ ωραια φωτο μιας ομορφης γυναικας , αλλα με μια παρουσιαση του προφιλ της που κατι θέλει να μας πει...Υποθετω οτι οι περισσότεροι αντρες εκτιμησαν την ομορφη φωτο... Το κειμενο στο προφιλ της δεν το ελαβαν υποψη.Με πολυ εκτιμηση στην Pumpkinθα πω οτι ,, δειχνεις μια γυναικα απογοητευμενη απο την οποια οχι και τοσο αξιοπρεπη συμπεριφορά των ανδρων , και αυτο σε πληγωνει.Ομως δωσε δικαωμα στους αντρες που θελουν να σε γνωρίσουν και να μιλησουν μαζι σου .. Και προσπαθησε να διακρινεις ποιος αξιζει και με ποιον θα συνεχισεις...Οσο για εμας...που ειμαστε ετοιμοι να "" πυροβολησουμε , και να ειρωνευτουμε , ας μην το κανουμε και ας ψαξουμε τα βαθυτερα αιτια ...Αγαπητη ,Pumpikn.. Αναζητησε καποιον που θα μπορεσει να σου γεμίζει ολες τις στιγμες της ημερας ... και οχι μονο τις ερωτικες .. Να εχει χιουμορ , αποψη , να ειναι εξυπνος , εργατικός , δοτικος , προστατευτικός για να νοιωθεις ασφαλεια κοντα του...Ειναι στο χερι το δικο σου να τον ανακαλυψεις ,, αλλα και δικη σου μαγκια για να τον κρατησεις ..

Αρέσει στο μέλος la-mer

Enikos

# 65 στις 7/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ειναι τοσο strechmarked δηλαδης?...

Fef...

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από la-mer
Αφού δεν προχωρά... γιατί το τραβάμε από παντού; Θα ξεχειλώσει κι άλλο.

Qwerty____55

# 66 στις 7/4/2021
author
Την καλησπερα μου στην la-merκαι στον Enikos..Σας ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας.Πιστευω οτι με την πειθώ και την συμβουλη , μπορει να βγει ενα σωστο αποτέλεσμα .Η ανθρωπινη ψυχη μοιάζει με ένα .. μπαουλο .. κλειστο !!!Δεν ξερει κανεις τι κρυβει μεσα ..Αν προσπαθησουμε και το ανοιξουμε ,, τοτε ας φροντίσουμε να τακτοποιησουμε το περιεχομενο του ..Επισης αγαπητη la-mer ,, τιποτα δεν ξεχειλωνει ,,αν δεν το τραβηξεις , ατσαλα !! αγαρμπα ,!!!Νομιζω οτι η Pumpkin αρκετα πυροβολιθηκε ... Ας την αφησουμε ησυχη και.. εξυπνο κοριτσι ειναι για να σκεφτει με πιο τροπο θα διαχειριστεί την οποια σχεση δημιουργησει ,, διχως να την βαριεται ..Καλο βραδυ σε ολους σας.Την καληνυχτα μου και σε σενα Pumpkin ..Σου ζητω συγγνώμη , αν ειπα κατι που δεν επρεπε..
Αρέσει στο μέλος Kirosgr

paranomos

# 67 στις 8/4/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Pumpkinpie

Βαριέμαι γρηγορα...

Τι εχω παθει και μετα απο κανενα μηνα - και πολυ λέω - βαριεμαι το ιδιο "φαγητο"; 

Ε αμα ειναι αναλατο και νεροβραστο το φαγητο οσο πεινασμενος και να ειναι κανεις θα το βαρεθει..

Ουτε ο αρρωστος δεν το αντεχει..

Ενω ενα σουβλακι σπεσιαλ πιτα γυρο απ'ολα..καθε μερα να τρως δεν θα το βαρεθεις ποτε.

__mikeman

# 68 στις 10/4/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.299

Παράθεση:

.Μια πολυ ωραια φωτο μιας ομορφης γυναικας , αλλα με μια παρουσιαση του προφιλ της που κατι θέλει να μας πει...Υποθετω οτι οι περισσότεροι αντρες εκτιμησαν την ομορφη φωτο... Το κειμενο στο προφιλ της δεν το ελαβαν υποψη.Με πολυ εκτιμηση στην Pumpkinθα πω οτι ,, δειχνεις μια γυναικα απογοητευμενη απο την οποια οχι και τοσο αξιοπρεπη συμπεριφορά των ανδρων , και αυτο σε πληγωνει.

https://www.youtube.com/watch?v=ocrZicNxnMw

Enikos

# 69 στις 10/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Κατσε να συστηθω και για κεμπαμ...

Νοστιμο...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Pumpkinpie

# 70 στις 10/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Εγω απλα θα πω στους πικροχολους της παρεας..οσα δεν φτανει η αλεπου...

kostas232

# 71 στις 11/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εγω θα πω

σε σενα εισαι πανεμορφη και πολυ γλυκια...

Heptamer

# 72 στις 11/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

εγω παλι, θα πω σε σενα να εισαι υποψιασμένος με τις ωραίες φωτο στα γυναικεια προφίλ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 71 από kostas232

εγω θα πω

σε σενα εισαι πανεμορφη και πολυ γλυκια...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Pumpkinpie

# 73 στις 11/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Επταημερε και συ τεκνον Βρουτε;; χαχα

Heptamer

# 74 στις 11/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Πρεπει να προστατεψω τα αγνά, αγαθά και απροστατευτα παιδιά του σάιτ.

Οι δολοφόνοι δεν το κανουν αυτό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από Pumpkinpie
Επταημερε και συ τεκνον Βρουτε;; χαχα

Mathusalas

# 75 στις 12/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αλεξανδρα μου καλημερα (μια και ειναι το πρωτο ποστ σημερα). δεν εννοω αυτο. λεω οτι οταν καποιος εχει σχεση πολυ καιρο οπως εσυ, τοτε θα πρεπει να μεινεις μονη για 1 χρονο (για 5 χρονια σχεση) ωστε να εκτιμησεις καποια πραγματα και να μη τη πληρωσει ο επομενος με τις αθεμιτες συγκρισεις που θα γινουν σε ολα τα επιπεδα. το ποσο διαστημα θα μεινει μονος ενας χωρισμενος ειναι σχετικο, σιγουρα ο ερωτας με ερωτα δεν περναει αλλα ταλαιπωρει τον επομενο.

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από ALEXANDRIANI123

Δεν κατάλαβα αυτό με τον ένα χρόνο. Και ρωτάω επειδή είμαι πρόσφατα χωρισμένη. Δηλαδή αν περάσω ένα χρόνο μόνη μου για παράδειγμα, έχω ελπίδες να κρατήσω ένα χρόνο την επόμενη σχέση? Αυτός θάναι το "θύμα" που λες?

Mathusalas

# 76 στις 12/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Υπαρχουν πικροχολοι εδω, τι ειναι αυτα που λες?

Παράθεση:
Σχόλιο # 70 από Pumpkinpie
Εγω απλα θα πω στους πικροχολους της παρεας..οσα δεν φτανει η αλεπου...

F0ntas

# 77 στις 15/4/2021
author
Ανδρας / 39 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

!

τελικα ο ερωτας περνάει απο το στομάχι

Enikos

# 78 στις 15/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Την εχω δει σταφυλι...

Τωρα...κρασοσταφυλο, σαβατιανο, σταφιδα...

Δεν εχω παρει ακομα χαμπαρι...

la-mer

# 79 στις 15/4/2021
author
Βραζιλία

Τι είναι ο έρωτας;

Έρωτας είναι το ίπτασθαι οικειοθελώς, 

το ωραιάσθαι αενάως, 

το εγγίζεσθαι χαϊδευτικώς, 

το ποθείν καθΆ ολοκληρίαν,

το καλλωπίζειν το χώρο, 

το φαντάζεσθαι εγχρώμως, 

το διαλέγεσθαι μωβ, 

το αντι-εξουσιάζεσθαι ανυπερθέτως, 

το συνουσιάζεσθαι επαναληπτικώς. 

Γενικώς το ευ ζειν...

Το αποπλανάσθαι στην απουσία της μοναξιάς.

Τα κεραμίδια στάζουν- Χρόνης Μίσσιος
Αρέσει στο μέλος Enikos

la-mer

# 80 στις 15/4/2021
author
Βραζιλία

https://www.youtube.com/watch?v=SHikpdf8ktM&feature=youtu.be

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε