Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Μου έστειλε μετα από 3 μήνες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Alexandra233

# 1 στις 12/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Γειά σας.μετα από 3 μήνες χωρισμού και ενώ ήμουν σίγουρη ότι δεν θα εστελνε ή ότι αδιαφορεί για εμένα σκάει μηνύματακι χθες το απόγευμα στο φβ από εκείνον να μου λέει πως θέλει να τα πούμε από κοντά για ότι εγινε γιατί τόσο καιρό ήταν στρατό και σήμερα είναι η τελευταία του μέρα. Μου είπε πως δεν χρειάζεται να γίνει κάτι ξανά και πως θα το δεχτεί ειτε η απάντηση μου είναι αρνητική είτε όχι και αν το απορρίψω θα το καταλάβει γιατί έχουμε λέει να μιλήσουμε και καιρο και πως δεν κρατάει κακίες.. Του είπα πως ούτε εγώ κρατάω κακίες απλά μου ήρθε απότομο όλο αυτό και πως θα το σκεφτώ και θα του απαντήσω αύριο.. Δεν ξέρω τι να κάνω, από την μία θέλω σαν τρελή να πάω αλλά από την άλλη μήπως δεν έχει σκοπό να γινει κάτι απλά να μιλήσουμε ή ψάχνει για κάτι άλλο

Enikos

# 2 στις 12/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775
'Aρεσαν+: 0%

Το οτι θα το σκεφτεις, ειναι το οτι θελεις να σου πουμε εμεις τι σου γινεται?...

Παλι τα ιδια Κυριε Παπανικολαου?...

Αρέσει στα μέλη mars1981, gogo6960 και σε ακόμα 2 μέλη.

ALEXANDRIANI123

# 3 στις 12/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν έχεις παρά να δοκιμάσεις. Μπορείς να κανονίσεις να βρεθείτε, όσο αυτό είναι βέβαια εφικτό με καραντίνα. Αρκεί να μην ξεκινήσεις με μεγάλες προσδοκίες. Λάου λάου, που λένε

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alexandra233

Γειά σας.μετα από 3 μήνες χωρισμού και ενώ ήμουν σίγουρη ότι δεν θα εστελνε ή ότι αδιαφορεί για εμένα σκάει μηνύματακι χθες το απόγευμα στο φβ από εκείνον να μου λέει πως θέλει να τα πούμε από κοντά για ότι εγινε γιατί τόσο καιρό ήταν στρατό και σήμερα είναι η τελευταία του μέρα. Μου είπε πως δεν χρειάζεται να γίνει κάτι ξανά και πως θα το δεχτεί ειτε η απάντηση μου είναι αρνητική είτε όχι και αν το απορρίψω θα το καταλάβει γιατί έχουμε λέει να μιλήσουμε και καιρο και πως δεν κρατάει κακίες.. Του είπα πως ούτε εγώ κρατάω κακίες απλά μου ήρθε απότομο όλο αυτό και πως θα το σκεφτώ και θα του απαντήσω αύριο.. Δεν ξέρω τι να κάνω, από την μία θέλω σαν τρελή να πάω αλλά από την άλλη μήπως δεν έχει σκοπό να γινει κάτι απλά να μιλήσουμε ή ψάχνει για κάτι άλλο

Mathusalas

# 4 στις 12/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

οκ τωρα που διαβασα το προηγουμενο θεμα σου καταλαβα τι γινεται. τι καλυτερο απο κατι γνωστο τωρα που απολυθηκες και εχει 'ορεξουλες' μεχρι να σε μπλοκαρει ξανα. λιγο αξιοπρεπεια Θεε μου δεν υπαρχει στους μπλοκαρισμενους νεους.

Alexandra233

# 5 στις 12/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτό που με προβληματίζει είναι ότι μου έστειλε μετα από 3 μήνες και στο μήνυμα του είπε να μιλήσουμε για ότι εγινε και όχι να γίνει κάτι δεν χρειάζεται και πως αν δεν θέλω δεν έχει θέμα και θα το καταλάβει.. Επίσης κάθεται και ακολουθεί και κάνει λαικ σε οποίαν να ναι στα σοσιαλ, μπορεί να στέλνει κιόλας σε άλλες και να του ρίχνουν άκυρο ξέρω γω..ςπο την μια σκέφτομαι να, παω να δω τι θέλει να μου πει μετά από ότι έκανε κιόλας αλλά από την άλλη δεν ξέρω..

archagellos

# 6 στις 12/3/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη ,

δεν σου ειπε ελα να παντρευτουμε και να κανουμε παιδια ...σου ειπε ελα να τα πουμε ..

τι σκεφτεσαι και εσυ . 

Πιες ενα καφε . Τι ειναι κανενας ξενος ετσι ωστε να μην ξερεις τι να κανεις ?

Keep Walking 

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

toxotis81

# 7 στις 13/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Χαμένος χρόνος ειναι έτσι όπως τα λές...ξεκόλλα επί τέλους  το πολύ κόλλημα  γίνεται τοξικό στό τέλος σε τέτοιες περιπτώσεις ..δέν τό βλέπεις ;;; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alexandra233

MiltosRNLI1930

# 8 στις 13/3/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.258

Aφου

κανει λαικ σε ολες πρεπει να ειναι σουπερ αρσενικο οποτε απαντησε του κι'εσυ γρηγορα , αλλα στα σοσιαλ γιατι αν τον συναντησεις και του απαντησεις κατα προσωπο μπορει να παθει τιποτα ο ανθρωπος .

Αρέσει στα μέλη dimitris_587, Alezandra και σε ακόμα 1 μέλος.

konstandinos73

# 9 στις 13/3/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 331
Τι θελει βρε καλη μου? Αυτο που καταλαβες θελει. Οποτε, απο σενα εξαρτάται.
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Alexandra233

# 10 στις 13/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Από την στιγμή όμως που μου λέει "όχι να γίνει κάτι ξανά δεν χρειάζεται" θέλει με αυτό γιατί αν ήθελε να γίνει κάτι δεν θα το έλεγε.και όταν του είπα να μιλήσουμε από φβ μου είπε προτιμάει από κοντά αλλά αν δεν θέλω θα το δεχτεί..δεν ξέρω τι σκοπό έχει και αυτό είναι που με προβληματίζει

Hepatica

# 11 στις 14/3/2021
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Απαντήσεις: 144
Τι πάει να πει είναι η τελευταία του μέρα έξω? Τις προηγούμενες αφού ήθελε τόσο να σε δει γιατί δεν το κανόνιζε πιο σωστά? Διάβασα κ το πρώτο θέμα σου κ είχε βρει άλλη μας είπες. Απλά δεν του βγήκε με την άλλη κ τώρα σε αναζητά?! Στην καλύτερη για εκείνον να γίνει ξανά κάτι μεταξύ σας, στην χειρότερη να έχει άφεση αμαρτιών από εσένα-αυτο σου εξηγεί με 2-3 λόγια στο μνμ του. Αν ήθελε τόσο πολύ ας τα λέγατε απ' το τηλέφωνο... Ελπίζω να μην έχεις πάει. Όχι γιατί έπαψες να ενδιαφέρεσαι, αλλά ίσως μέσα σου να είσαι σε καλό δρόμο κ σε διαδικασία όπου το ξεπερνας. Επίσης, "φρεσκαρε" λιγάκι την αξιοπρέπεια σου κ τον εγωισμό σου. Δεν αξίζουν όλοι αυτά τα δύο να τα "κατεβάζουμε".

Enikos

# 12 στις 14/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775

Εγω θρηνω που δεν ειναι μαζι μας, η Ραπουνζελ...

Αυτο θα το ειχε λυσει με δυο φιλοσοφικως ανεπτυγμενα μπινελικια...

Στην διαδρομη Ομονοια-Πανεπιστημιο...

Στο πιτς φυτιλι...

Alexandra233

# 13 στις 15/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Έκανα την βλακεια και πήγα, πίστευα ότι αυτός ήθελε να τα βρούμε μετά από ότι έκανε, ήμουν χαλαρή μαζί του στην αρχή μιλούσα σαν φίλη όπως και αυτός, καμία φορά μιλούσε και δεν με κοιτούσε στα μάτια. Δεν είπα τίποτα για αν του λείπω ή κάτι για εμάς, δεν έδειξε κάτι. Μου ελεγε για αυτές που έκανε κάτι και για την δουλειά που θα βρει και όταν με ρώτησε για εμένα τιυ είπα πως είμαι με ένα παιδί.. Έκανα την μαλάκια στο τέλος να του ζητήσω μια τελευταία αγκαλιά και ήρθαμε κοντά τον κοίταξα και πήγα να τον φιλήσω και μου είπε την φράση"ειμαι μπερδεμένος" του είπα γιατί και είπε με ότι έχει γίνει και να μην μου το χαλάσει με το άλλο το παιδί και του κάνω "μην είσαι τόσο σίγουρος" δεν ξέρω πως μου βγήκε όλο αυτό.. Τόσο καιρό έδειχνα αδιαφορία, ήμουν ανετη στην αρχή και μετά τον έκανα να καταλάβει πως ακόμη τον γουστάρω και όσα έλεγα ήταν ψέματα.. Του έστειλα μήνυμα μετά και του είπα αφού έγινε αυτό γιατί ήθελες από κοντά να τα πούμε και μου είπε και απάντησε πως απλά ήθελε να τα πούμε από κοντά για να ξεκαθαρίσει και δεν είχε κάποιο άλλο λόγο και αν χρειαστώ κάτι να του στείλω. Τότε γιατί όλα αυτά να κάνει ψεύτικα προφίλ, να μπαινει να βλέπει τι ανεβάζω και αυτός κ οι φίλοι του αφού από ότι κατάλαβα δεν ήθελε;

Mathusalas

# 14 στις 15/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Τι δεν καταλαβαινεις Αλεξανδρα μου?

δεν ειναι ξεκαθαρος τι θελει αλλα ουτε και εσυ εισαι ξεκαθαρη τι θες. πως να τα βρειτε? τα αγορια ειναι δυσκολο να εκφραστουν γιατι πολλες φορες οχι οτι δεν ξερουν τι θελουν αλλα θελουν ΠΟΛΛΕΣ μαζι , στο μυαλο τους εστω.

ψαξε να βρεις τι θες εσυ απο τον εαυτο σου και πως θες να σε βλεπουν οι αλλοι και μεινε σταθερη σε αυτο και ολα θα πανε καλα.

δυσκολο? ειναι φυσικα δυσκολο.

αξιζει? ΦΥΣΙΚΑ και αξιζει.

Alexandra233

# 15 στις 16/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δεν μπορώ να καταλάβω τι ήθελε από εμένα, γιατί να στείλει μετά απο 3 μήνες να βρεθούμε ενώ δεν ήθελε να γίνει κάτι; θα μπορούσε να μου το πει από μηνύματα και πιο νωρίς αν ήθελε να ξεκαθαρίσει.. Και στο μήνυμα του πως αν θέλω κάτι να του στείλω μήνυμα αλλά η συνάντηση μας ήταν για να τα πούμε από κοντά μέχρι εκεί δηλαδη σαν τι να θέλω; ξύπνησα και ήθελα τόσο πολύ να του στείλω ενα μήνυμα να τον ξαναδώ αλλά ίσως να είναι και λάθος, σας παρακαλώ πείτε μου τι να κάνω..

Alezandra

# 16 στις 16/3/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Σας ζήτησε από κοντά για να δει αν ακόμα συγκινειστε από εκείνον.Και να σας έχει στα υπόψη για μελλοντικά.Όμως είμαι σίγουρη ότι εσείς δεν το καταλαβαίνετε όσες φορές και να σας το πούμε εμείς.
Αρέσει στο μέλος andrikos66

Despoinaki23

# 17 στις 16/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Δηλαδή όλα αυτά μόνο και μόνο για να μς έχει καβατζα για όταν χρειαστεί; έλεγε τόσα λόγια, έκανε τόσα όνειρα και δεν μπορούσε ούτε στα μάτια να με κοιτάξει από κοντά. Έπαιξε μαζί μου, θέλω να έρθει η στιγμή που θα νιώσει οπως νιώθω.. Και αυτό το"αν χρειαστείς κάτι στείλε μου" τι ήταν; μήπως θέλει να γίνουμε και φιλαράκια; αφού όπως μου είπε περνάει καλά με την καινούρια παρέα που μέσα σε αυτή βρίσκεται και αυτή που έκανε κάτι μέτα από εμένα, τότε γιατί έστειλε για να με πληγώσει και άλλο; ήταν λάθος μου από την αρχή που πήγα και μεγαλύτερο που έκανα την κίνηση να τον φιλήσω αλλα ενθουσιαστηκα από την ώρα που μου είπε να βρεθούμε ενώ αυτός έπαιξε μαζί μου..

toxotis81

# 18 στις 16/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεσποινάκι  εσυ απαντάς τώρα για τήν Αlexandra233 ?  Mπερδεύτηκες πάλι

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Despoinaki23
Δηλαδή όλα αυτά μόνο και μόνο για να μς έχει καβατζα για όταν χρειαστεί; έλεγε τόσα λόγια, έκανε τόσα όνειρα και δεν μπορούσε ούτε στα μάτια να με κοιτάξει από κοντά. Έπαιξε μαζί μου, θέλω να έρθει η στιγμή που θα νιώσει οπως νιώθω.. Και αυτό το"αν χρειαστείς κάτι στείλε μου" τι ήταν; μήπως θέλει να γίνουμε και φιλαράκια; αφού όπως μου είπε περνάει καλά με την καινούρια παρέα που μέσα σε αυτή βρίσκεται και αυτή που έκανε κάτι μέτα από εμένα, τότε γιατί έστειλε για να με πληγώσει και άλλο; ήταν λάθος μου από την αρχή που πήγα και μεγαλύτερο που έκανα την κίνηση να τον φιλήσω αλλα ενθουσιαστηκα από την ώρα που μου είπε να βρεθούμε ενώ αυτός έπαιξε μαζί μου..

Natasha_97

# 19 στις 17/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Τελειώνει το στρατό μέσα στη καραντίνα και σου στέλνει να τα πείτε; τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια; Αν ήταν τα μπαρ ανοιχτά και τα σχετικά θα σου έστελνε άραγε; Ποτέ δεν γυρνάμε σε πρώην! Αρκισου σε μια ευγενική κουβέντα, καλά να περνάς, κι ας εύχεσαι από μεσα σου να πάει στον " αγύριστο" - να δείξεις κυρία! Εκτός από ελάχιστες περιπτώσεις όλοι να "ξαναγευτουν" το γνώριμο θέλουν!! Υπάρχουν κι άλλοι πολλοί εκεί έξω, και θα σου φερθούν κι πολύ καλύτερα!

alisida

# 20 στις 17/3/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από toxotis81

Δεσποινάκι  εσυ απαντάς τώρα για τήν Αlexandra233 ?  Mπερδεύτηκες πάλι

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)