Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

σεξουαλικότητα

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Alezandra

# 21 στις 23/3/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
'Aρεσαν+: 0%

Εγώ με τις φίλες μου αυτόν τον λέμε μικουλα,όχι ερωτευσιμο.

Και είναι επαρκώς αποθητικος να ξέρετε οι γυναίκες τους αφήνουν γιατί βαριουνται μαζί τους δεν έχουν εσωτερικό κόσμο αλλά ούτε εσωτερικό μυαλό.

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Lymperis

ερωτευσιμος= αυτος(η) που ερωτευεται ευκολα και πηδαει απο ενα λουλουδακι σε ενα αλλο ευκολα και χωρις πολυ σκεψη,Ξετρελλαινει τις γυναικες και νομιζουν οτι αυτη η καθε μια θα ειναι και η μοναδικη που θα τον κερδισει αλλα κουνια που την κουναγε  

Αρέσει στο μέλος Kristina_

kostas232

# 22 στις 23/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

θα

πρεπει να το εξηγησεις ξανα σε λιγο... θα επανελθει.. κανε υπομονη ειναι το υφασμα τετοιο

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Lymperis

δεν ειναι θεμα ντυσιματος , χτενισματος , καλωπισμου ειναι καθαρα θεμα μαγνητισμού αυτος αυτη που μπαινει καπου και τραβαει τα βλεμματα ολα, που μιλας μαζι του-της και δεν μπορεισ να κυταξεις αλλου ,δεν ξερω αν με πιανεις -ολοι-ες που βαλαν ενα nike η αφησαν μουσι η βαλαν κοντο φορεμα η κολαν δεν σημαινει οτι ειναι ερωτευσιμοι,ε και ναι ο ερωτευσιμος δεν δεσμευεται ευκολα

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Kristina_

Καλε εσυ μας δινεις τον ορισμο του ερωτευσιμου η μας τη λες επειδη και καλα θεωρουμε ερωτευσιμο τον «οπου φυσα ο ανεμος»? ??

Δεν πολυκαταλαβα το θεμα (σεξουαλικοτητα η ερωτευσιμοτητα ειναι?)...αλλα μια και μπηκα θα απαντησω οσον αφορα ποιον θεωρω εγω ερωτευσιμο...αυτον που εχει τουλαχιστον μια καθαρη και περιποιημενη εμφανιση, οχι συντηρητικη - οσο πιο συγχρονη τοσο το καλυτερο... ..που εχει χιουμορ (οχι να λεει απλα ανεκδοτα εεε) και δεν εχει παρει υπερβολικα στα σοβαρα τον εαυτο του, τη ζωη, τους αλλους, τις σχεσεις του με αυτους κλπκλπ... 

Δε με πειραζει και αν δεν ειναι πανεξυπνος, η αν υπολειπεται σε μορφωση η σε επαγγελματικο οικονομικο κοινωνικη επιτυχια αρκει να αισθανεται ο ιδιος καλα με τον εαυτο του και να μην ειναι τοσο ανοητος που να θεωρει οτι τα ξερει ολα και οτι ολοι οι αλλοι ειναι καικαλαβλακες η τον επιβουλευονται/ζηλευουν κλπ ...(αυτο κατ εμε και οχι μονο αποτελει τρανη αποδειξη του τι ειναι ο ιδιος)... δλδ συμβιβαζομαι με το να μην τον πολυθαυμαζω, αλλα οχι και να μου προκαλει θλιψη η σταση του 

Kristina_

# 23 στις 23/3/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Δε σε πιανω εγω δε μιλησε για το ποιος τραβαει ολα τα βλεμματα ...ειπα απλα ποιον βρισκω εγω ερωτευσιμο ...εγω...εσυ δε μας ειπες ομως

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Lymperis

δεν ειναι θεμα ντυσιματος , χτενισματος , καλωπισμου ειναι καθαρα θεμα μαγνητισμού αυτος αυτη που μπαινει καπου και τραβαει τα βλεμματα ολα, που μιλας μαζι του-της και δεν μπορεισ να κυταξεις αλλου ,δεν ξερω αν με πιανεις -ολοι-ες που βαλαν ενα nike η αφησαν μουσι η βαλαν κοντο φορεμα η κολαν δεν σημαινει οτι ειναι ερωτευσιμοι,ε και ναι ο ερωτευσιμος δεν δεσμευεται ευκολα

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Kristina_

Καλε εσυ μας δινεις τον ορισμο του ερωτευσιμου η μας τη λες επειδη και καλα θεωρουμε ερωτευσιμο τον «οπου φυσα ο ανεμος»? ??

Δεν πολυκαταλαβα το θεμα (σεξουαλικοτητα η ερωτευσιμοτητα ειναι?)...αλλα μια και μπηκα θα απαντησω οσον αφορα ποιον θεωρω εγω ερωτευσιμο...αυτον που εχει τουλαχιστον μια καθαρη και περιποιημενη εμφανιση, οχι συντηρητικη - οσο πιο συγχρονη τοσο το καλυτερο... ..που εχει χιουμορ (οχι να λεει απλα ανεκδοτα εεε) και δεν εχει παρει υπερβολικα στα σοβαρα τον εαυτο του, τη ζωη, τους αλλους, τις σχεσεις του με αυτους κλπκλπ... 

Δε με πειραζει και αν δεν ειναι πανεξυπνος, η αν υπολειπεται σε μορφωση η σε επαγγελματικο οικονομικο κοινωνικη επιτυχια αρκει να αισθανεται ο ιδιος καλα με τον εαυτο του και να μην ειναι τοσο ανοητος που να θεωρει οτι τα ξερει ολα και οτι ολοι οι αλλοι ειναι καικαλαβλακες η τον επιβουλευονται/ζηλευουν κλπ ...(αυτο κατ εμε και οχι μονο αποτελει τρανη αποδειξη του τι ειναι ο ιδιος)... δλδ συμβιβαζομαι με το να μην τον πολυθαυμαζω, αλλα οχι και να μου προκαλει θλιψη η σταση του 

Lymperis

# 24 στις 24/3/2021
author
Ανδρας / 55 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 7
Να σας πω λοιπόν κι εγώ., ότι ερωτεύσιμο βρίσκω τον πολύ γοητευτικό άνθρωπο που αναδιδει όμως και μαγνητική σεξουαλικότητα. Δεν αντιστέκεται...
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε