Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα πιο περίεργα μηνύματα στο site

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Natasha_97

# 1 στις 17/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τα πιο περίεργα μηνύματα στο site

Καλησπέρα στη παρέα!! Λαμβάνοντας συνεχώς μηνύματα κάθε λογής που μπορεί να σκεφτεί κανείς , ανατρωτιόμουν ποιο είναι το πιο περίεργο μήνυμα που σας έχουν στείλει? ή αυτό που σας έκανε μεγαλύτερη εντύπωση? Σίγουρα θα υπάρχει κάποιο που σας κίνησε τη περιέργεια , ή σας έκανε να σκεφτείτε '' τι ' ναι τούτος/τούτη εδώ?" !!!  

Enikos

# 2 στις 17/3/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.683
'Aρεσαν+: 0%
Για δωσε τον ρυθμο!!!...

Τι ειναι για σενα "περιεργο"?...

Αρέσει στα μέλη la-mer, archagellos

MiltosRNLI1930

# 3 στις 17/3/2021
author
Ανδρας / 59 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.392

Ειμαι κατοικος ...και κατοικω ...

Αρέσει στα μέλη Pumpkinpie, la-mer και σε ακόμα 3 μέλη.

Mathusalas

# 4 στις 17/3/2021
author
Ανδρας / 59 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 382

Το πιο περιεργο? το πιο περιεργο ειναι οτι δεν μου στελνουν, αν ειναι δυνατον τετοιο 'κομματι' σαν και μενα να πηγαινει χαμενο? γιατι βρε κοριτσια? μη με κανετε να παρακαλω τα αγορια να μου στειλουν μηνυμα

ALEXANDRIANI123

# 5 στις 17/3/2021
author
Γυναίκα / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 131

Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι απελπιστικά στερεότυποι και ίδιοι. Εγώ είμαι εδώ μερικές μέρες. Έχω απαντήσει σε ελάχιστα μηνύματα, τα περισσότερα τα σβήνω γιατί βαριέμαι. Κι αυτά που απάντησα είναι γιατί βρήκα εξυπνο τον τρόπο που έγραψαν. Και ειλικρινά, μόνο με τέτοια άτομα σκοπεύω να πιάνω κουβέντα.

Βέβαια υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι εδώ μέσα. Υπάρχει και φίλος πολύ "κινητικός" εδώ μέσα (μάλλον ο πιο δραστήριος μου φαίνεται) που ήταν από τους πρώτους που συνάντησα μέσω του φορουμ. Γίναμε φίλοι, (ήταν ο πρώτος που απάντησα) και μόλις άρχισα να προσθέτω κι άλλους φίλους, με διέγραψε και με μπλόκαρε. Πολύ παράνοια ρε φιλενάδα, τι να σου πω... Εδώ λοιπόν δεν ήταν περίεργο μήνυμα μεν, αλλά εντελώς περίεργη συμπεριφορά. Τι να πω κι εγώ η δόλια...
Αρέσει στα μέλη Pumpkinpie, fortyluv και σε ακόμα 1 μέλος.

Mathusalas

# 6 στις 17/3/2021
author

Τι τραβας και εσυ βρε Αλεξανδρα. τουλαχιστον εμενα δεν με ενοχλουν με μηνυματα. αβυσσος το μυαλο των ανδρων μη ξεχασεις τις 31 του αλλου μηνα

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από ALEXANDRIANI123

Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι απελπιστικά στερεότυποι και ίδιοι. Εγώ είμαι εδώ μερικές μέρες. Έχω απαντήσει σε ελάχιστα μηνύματα, τα περισσότερα τα σβήνω γιατί βαριέμαι. Κι αυτά που απάντησα είναι γιατί βρήκα εξυπνο τον τρόπο που έγραψαν. Και ειλικρινά, μόνο με τέτοια άτομα σκοπεύω να πιάνω κουβέντα.

Βέβαια υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι εδώ μέσα. Υπάρχει και φίλος πολύ "κινητικός" εδώ μέσα (μάλλον ο πιο δραστήριος μου φαίνεται) που ήταν από τους πρώτους που συνάντησα μέσω του φορουμ. Γίναμε φίλοι, (ήταν ο πρώτος που απάντησα) και μόλις άρχισα να προσθέτω κι άλλους φίλους, με διέγραψε και με μπλόκαρε. Πολύ παράνοια ρε φιλενάδα, τι να σου πω... Εδώ λοιπόν δεν ήταν περίεργο μήνυμα μεν, αλλά εντελώς περίεργη συμπεριφορά. Τι να πω κι εγώ η δόλια...

Αρέσει στο μέλος ALEXANDRIANI123

ALEXANDRIANI123

# 7 στις 17/3/2021
author
Γυναίκα / 55 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Καλλιθέα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 131

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Mathusalas

Το πιο περιεργο? το πιο περιεργο ειναι οτι δεν μου στελνουν, αν ειναι δυνατον τετοιο 'κομματι' σαν και μενα να πηγαινει χαμενο? γιατι βρε κοριτσια? μη με κανετε να παρακαλω τα αγορια να μου στειλουν μηνυμα

ANDREASTHESSALONIKI

# 8 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 34 / Παντρεμένος
Ν. Θεσσαλονίκης / Ωραιόκαστρο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 20
οποια και αν ειναι η προθεση(φιλια, επικοινωνια,σεξ κτλ) πιστεω οτι ξεκινας με ενα σοβαρο κ κοινο τυπο μνμ. δλδ τι εξυπνο μπορει να πεις στην αρχη για να το δει κ αλλη εξυπνο.; γιατι σκεφτομαι εγω κ λεω..αν πω κατι χιουνριστικο η αλλη θα το με παρει στο ψιλο, αν πω κατι αστειο ισως με παρει για χαζο και αυτες οι 2 περιπτωσεις αν εχει την ιδια αισθητικη με μενα. Επομενως το πιο ασφαλες ειναι να ξεκινησεις με κοινο μνμ π λες κ εσυ κ στην πορεια να καταλαβεις αν εχετε τους αισθητικους οριζοντες.υ.γ. δεν εχω στειλει σε καμια μνμ !!
Αρέσει στο μέλος marieta90

konstandinos73

# 9 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 48 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 260
Το ερωτημα σου ειναι λαθος. Το σωστο έπρεπε να ειναι: "Εχετε ποτε δεχτει νορμαλ μήνυμα?".
Αρέσει στα μέλη Pumpkinpie, yesorno

Mathusalas

# 10 στις 18/3/2021
author

Μαλλον εμεις οι ανδρες πρεπει να σκεφτομαστε, εχουμε στειλει νορμαλ μηνυμα που να μη τις κανει εξαλλες και μας μπλοκαρουν (μιλαμε για νορμαλ γυναικες ομως και οχι αψυχολογητες και καταπιεσμενες)

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από konstandinos73
Το ερωτημα σου ειναι λαθος. Το σωστο έπρεπε να ειναι: "Εχετε ποτε δεχτει νορμαλ μήνυμα?".

Enikos

# 11 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ψοφανε για τζερτζελε...εκει που κανουν την προσωπικη βελτιωση τους...και αναγιγνωσκουν χαρακτηρες, ως αλλοι ειδικοι απαυτολογοι...

Να φυγετε, να πατε αΛΛου!!!...

Αρέσει στα μέλη gogo6960, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

alisida

# 12 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.743

Επειδή κανείς δεν το θυμήθηκε,να πω ότι τα πιο περίεργα (και μάλιστα ομαδικά) μηνύματα ήταν οι τελείες του μουσουλμάνου

Αρχή μιας (νέας) εποχής μπλοκαρισματος,δεν μπορείτε να πείτε ε?

Αρέσει στα μέλη Sourygia, Paralia48

Enikos

# 13 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Ειμαι και εγω εδω, να πω τον πονο μου...

Ιουουου...

Αρέσει στα μέλη la-mer, gogo6960

SERTIOS

# 14 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Χάλια.

Αντί να κοιτάξουν και λίγο τα δικά τους χάλια, παραπονιούνται για τα όποια μηνύματα. Δηλαδή η κάθε πικραμένη - απογοητευμένη, η ανισόρροπη, θέλει να τις απευθύνουν το (ειδικό) μήνυμα που ταιριάζει σ αυτήν. Το 80% των γυναικών και αυτό επιεικώς, έτσι λειτουργεί.  Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν. Σ αυτό βέβαια μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες που δεν αξιολογούν όπως θα έπρεπε.

Kristina_

# 15 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Αλλη χώρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.437

Δεν καταλαβα ...δλδ δεν εχει δικαιωμα μια γυναικα να επιθυμει να λαβει ενα μηνυμα απο καποιον που να θεωρει η ιδια (και οχι ο καθενας ασχετος) οτι της ταιριαζει??? Γιατι να μην το θελει??? 

Τι εννοεις με το «Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν»???»

Δεν εχει ο καθενας το δικαιωμα να διαλεγει τους φιλους η συντροφους του γουστου του???

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από SERTIOS

Χάλια.

Αντί να κοιτάξουν και λίγο τα δικά τους χάλια, παραπονιούνται για τα όποια μηνύματα. Δηλαδή η κάθε πικραμένη - απογοητευμένη, η ανισόρροπη, θέλει να τις απευθύνουν το (ειδικό) μήνυμα που ταιριάζει σ αυτήν. Το 80% των γυναικών και αυτό επιεικώς, έτσι λειτουργεί.  Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν. Σ αυτό βέβαια μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες που δεν αξιολογούν όπως θα έπρεπε.

Αρέσει στα μέλη Pumpkinpie, mairy10 και σε ακόμα 5 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 16 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 59 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.392

https://www.youtube.com/watch?v=6YN72ZsADhg

Να φυγεται να πατε αλλου ! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Ψοφανε για τζερτζελε...εκει που κανουν την προσωπικη βελτιωση τους...και αναγιγνωσκουν χαρακτηρες, ως αλλοι ειδικοι απαυτολογοι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Enikos

Αρέσει στα μέλη la-mer, Silektis και σε ακόμα 3 μέλη.

Paralia48

# 17 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.299
Συνταγή μοσχαράκι με μελιτζάνες κοκκινιστό!
Πολύ το εκτίμησα και απάντησα!
Αρέσει στα μέλη alisida, andrikos66

Paralia48

# 18 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 55 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 29
Απαντήσεις: 9.299

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από SERTIOS

Χάλια.

Αγαπητέ, πιστεύεις ότι εδω κυκλοφορεί κάθε πικρανένη..κλπ και να κοιτάξει τα δικά της χάλια; Τότε μάλλον είσαι σε λάθος χώρο. Αν αντιμετωπίζεις έτσι τις γυναίκες, λογικό είναι κι αυτές να  σε απορρίπτουν.

Καλά κάνει και θέλει κάθε γυναίκα τον άντρα στα μέτρα της. Θέλει τον σωστό τρόπο προσέγγισης, κομμένο και ραμένο στα μέτρα της, όπως κάθε άντρας ασφαλώς. Επιλέγουμε σύντροφο και οι άντρες και οι γυναίκες. Αν ταιριάσει, ταιριασε!

Και μάλιστα σε σάιτ γνωριμιών, νομίζω, οι άντρες είναι περισσότεροι, επομένως μεγάλη προσφορά συνεπάγεται μικρότερη ζήτηση. Επομένως πρέπει να έχουν περισσότερο τακτ, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι και οι γυναίκες πρέπει να φέρονται με αγένεια. Αμοιβαίος σεβασμός να υπάρχει και ελπίζουμε να  βρείτε την / τον καλύτερη / ο.

Αρέσει στα μέλη fortyluv, Patagoua και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 19 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ποιος ειπε οτι δεν εχει ο καθενας το δικαιωμα να διαλεγει οποιον του κανει...την δουλεια του...

Αλλα τετοια μιρλα, ειμαι σε σαιτ γνωριμιων και επειδη δεν βρισκω το εργαλειο που χρειαζομαι, πωπωπωπω πως εγιναν οι αντρες, ειναι κουτουρου για τον υπολοιπο κοσμο...

Ολες αυτες που παραπονουνται για τους αντρες (συλληβδην) και τις ικανοτητες τους στην ευρηματικοτητα του λογου, τι ειναι?...

Τιποτα σαινια της Φιλολογιας? Απο που το εβγαλαν αυτο και ανεβαζουν πεντε πεντε τα θεματα με το ιδιο αντικειμενο?...

Απ' οσο εχω διαβασει, το 90% αυτων των σαινιων, που ανεβαζουν και θεμα, την Ελληνικη την μιλανε με λυσσαρι...

Και τελειωνω...οι αλλοι δεν εχουν το δικαιωμα να κραξουν αυτες τις κατα φαντασιαν συγκροτημενες?..

Μονο και μονο για το τσουβαλιασμα και το θρασος τους αυτο?...

Αιντε...δικαιωματιστες, των δικαιωματων ΣΑΣ!!!...

Αρέσει στα μέλη kostas232, la-mer

Mathusalas

# 20 στις 18/3/2021
author

Αν πονας πολυ στειλε μηνυμα να σε κανω καλα δεν παρεξηγω εγω.

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Enikos
Ειμαι και εγω εδω, να πω τον πονο μου...

Ιουουου...

Αρέσει στα μέλη la-mer, Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε