Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα πιο περίεργα μηνύματα στο site

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

Mathusalas

# 21 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Μου τη πεφτουν και οι παντρεμενες τωρα. τι το ανοιξα το στομα μου. δεν θα ενδωσω ομως, και εισαι και μεγαλη

kostas232

# 22 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ετσι

οπως γραφεις νομισα οτι θα εισαι παλια χρηστρια ή εστω 3 μηνων και πανω, αλλα στο προφιλ σου λεει 2 εβδοαμδων.. μωρε ποια μου θυμιζεις ποια μου θυμιζεις... γνωστο το στυλ της γραφης σου ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από ALEXANDRIANI123

Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι απελπιστικά στερεότυποι και ίδιοι. Εγώ είμαι εδώ μερικές μέρες. Έχω απαντήσει σε ελάχιστα μηνύματα, τα περισσότερα τα σβήνω γιατί βαριέμαι. Κι αυτά που απάντησα είναι γιατί βρήκα εξυπνο τον τρόπο που έγραψαν. Και ειλικρινά, μόνο με τέτοια άτομα σκοπεύω να πιάνω κουβέντα.

Βέβαια υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι εδώ μέσα. Υπάρχει και φίλος πολύ "κινητικός" εδώ μέσα (μάλλον ο πιο δραστήριος μου φαίνεται) που ήταν από τους πρώτους που συνάντησα μέσω του φορουμ. Γίναμε φίλοι, (ήταν ο πρώτος που απάντησα) και μόλις άρχισα να προσθέτω κι άλλους φίλους, με διέγραψε και με μπλόκαρε. Πολύ παράνοια ρε φιλενάδα, τι να σου πω... Εδώ λοιπόν δεν ήταν περίεργο μήνυμα μεν, αλλά εντελώς περίεργη συμπεριφορά. Τι να πω κι εγώ η δόλια...

Mathusalas

# 23 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
https://www.youtube.com/watch?v=UURupAYClc0
Μεσιε Μιλτος ειστε πολυ πισω εχετε παλια εκδοση. παρουσιαζω τη διεθνη εκδοση

giorgos170

# 24 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.558
'Aρεσαν+: 0%
Περαστικά ...:.,

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ...,,
Αρέσει στο μέλος alisida

SERTIOS

# 25 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ξανά μανά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Kristina_

Δεν καταλαβα ...δλδ δεν εχει δικαιωμα μια γυναικα να επιθυμει να λαβει ενα μηνυμα απο καποιον που να θεωρει η ιδια (και οχι ο καθενας ασχετος) οτι της ταιριαζει??? Γιατι να μην το θελει??? 

Τι εννοεις με το «Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν»???»

Δεν εχει ο καθενας το δικαιωμα να διαλεγει τους φιλους η συντροφους του γουστου του???

Παραπέμπω στην προηγούμενη απάντηση μου... Εκεί είναι και οι απαντήσεις στις όποιες απορίες... 

Kristina_

# 26 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Α καταλαβα και συ υποφερεις που δεν σε παιζουν τα κοριτσια εδω...εμ αμα τους «απαντας»  ετσι ... επ9μενο ειναι...περαστικα και καλη χωνεψη

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από SERTIOS

Ξανά μανά.

Παραπέμπω στην προηγούμενη απάντηση μου... Εκεί είναι και οι απαντήσεις στις όποιες απορίες... 

Αρέσει στο μέλος alisida

kostas232

# 27 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

φιλαρακι

υπομονη...εμπλεξες!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 25 από SERTIOS

Ξανά μανά.

Enikos

# 28 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Για μενα ειναι ΝΑΙ, δαγκωτο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από Paralia48

Αγαπητέ, πιστεύεις ότι εδω κυκλοφορεί κάθε πικρανένη..κλπ και να κοιτάξει τα δικά της χάλια;

Αρέσει στα μέλη la-mer, andrikos66 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 29 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Η Νατασhα...δεν θα μας πει τις τρομακτικες εμπειριες της?...

Αρέσει στο μέλος la-mer

marie_la_journaliste

# 30 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πεύκα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 668

Aυτο κατι μου θυμιζει...

οντως περι παρανοιας προκειται.. καρατσεκαρισμενο !

Παράθεση:

Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι απελπιστικά στερεότυποι και ίδιοι. Εγώ είμαι εδώ μερικές μέρες. Έχω απαντήσει σε ελάχιστα μηνύματα, τα περισσότερα τα σβήνω γιατί βαριέμαι. Κι αυτά που απάντησα είναι γιατί βρήκα εξυπνο τον τρόπο που έγραψαν. Και ειλικρινά, μόνο με τέτοια άτομα σκοπεύω να πιάνω κουβέντα.

Βέβαια υπάρχει κάθε καρυδιάς καρύδι εδώ μέσα. Υπάρχει και φίλος πολύ "κινητικός" εδώ μέσα (μάλλον ο πιο δραστήριος μου φαίνεται) που ήταν από τους πρώτους που συνάντησα μέσω του φορουμ. Γίναμε φίλοι, (ήταν ο πρώτος που απάντησα) και μόλις άρχισα να προσθέτω κι άλλους φίλους, με διέγραψε και με μπλόκαρε. Πολύ παράνοια ρε φιλενάδα, τι να σου πω... Εδώ λοιπόν δεν ήταν περίεργο μήνυμα μεν, αλλά εντελώς περίεργη συμπεριφορά. Τι να πω κι εγώ η δόλια...

Παράθεση:

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη giorgos170, alisida

marie_la_journaliste

# 31 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 52 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Πεύκα
Θέματα: 23
Απαντήσεις: 668

δε καταλαβα κυριε Σερτιε προς τι τετοια βαναυση κριτικη;

Αμφιβαλετε οτι τα περισσοτερα μηνυματα στερουνται πρωτοτυπιας και φαντασιας; Ειμαστε κι εμεις εδω για να το υποστηριξουμε..και στην τελικη ελευθερια εχουμε να πουμε τη γνωμη μας  γιατι θα πρεπει να ειμαστε ανισορροπες και πικραμενες... Σας βρισκω πολυ αυστηρο παντως, το ποσοστο σας νομιζω ειναι υπερβολικο! Ενα αξιοπρεπες και πρωτοτυπο μηνυμα κακα τα ψεματα  ειναι σπανιο και ξαφνιαζει...Πολλοι ομως εχουν μονο αυτο το ταλεντο και τιποτα παραπανω...Ολα θελουν προσοχη και χρονο για να αποκαλυφθουν...

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από SERTIOS

Χάλια.

Αντί να κοιτάξουν και λίγο τα δικά τους χάλια, παραπονιούνται για τα όποια μηνύματα. Δηλαδή η κάθε πικραμένη - απογοητευμένη, η ανισόρροπη, θέλει να τις απευθύνουν το (ειδικό) μήνυμα που ταιριάζει σ αυτήν. Το 80% των γυναικών και αυτό επιεικώς, έτσι λειτουργεί.  Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν. Σ αυτό βέβαια μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες που δεν αξιολογούν όπως θα έπρεπε.

Αρέσει στο μέλος andrikos66

Enikos

# 32 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Οχι Κυριε!!!...

Δεν θα μας πειτε εσεις, ενω το λυσσαρι το λεει ξεκαθαρα!!!...

Νο νο νο...

https://www.youtube.com/watch?v=DjZONFu1fps

Αρέσει στο μέλος la-mer

gogo6960

# 33 στις 18/3/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Ένα μήνυμα που γέλασα...

"Τι 75 χρονών και δουλεύεις στο δημόσιο... γι'αυτό παει κατά διαβόλου το δημόσιο"Δεν απάντησα ...γέλασα όμως..
Αρέσει στα μέλη Sourygia, Lolita68 και σε ακόμα 4 μέλη.

ALEXANDRIANI123

# 34 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

εμένα πάλι

δεν μου θυμίζεις τίποτα. Ότνως γυρω στις δυο βδομάδες πρέπει νάμαι εδώ. Όσο για το στυλ της γραφής μου, τι να σου πω, εσύ ξέρεις. Αν υπονοείς ότι είμαι παλιά με άλλο όνομα, να σε διαβεβεώσω ότι τώρα πρωτομπήκα σ' αυτό το σαιτ. Πριν πολλά πολλά χρόνια είχα γραφτεί σε κάποιο άλλο, έκτοτε δεν. Αν η παρατήρησή σου αναφέρεται σ' αυτό που γράφω για τον μυστήριο τύπο που με διέγραψε επειδή άρχισα να προσθέτω φίλους, προφανώς δεν αναφέρομαι σ' εσένα. Άλλος από δω μέσα είναι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από kostas232

ετσι

οπως γραφεις νομισα οτι θα εισαι παλια χρηστρια ή εστω 3 μηνων και πανω, αλλα στο προφιλ σου λεει 2 εβδοαμδων.. μωρε ποια μου θυμιζεις ποια μου θυμιζεις... γνωστο το στυλ της γραφης σου ...

ALEXANDRIANI123

# 35 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

μη ξεχασεις τις 31 του αλλου μηνα

Καλέ δεν το ξεχνώ, στη μοδίστρα μου είμαι ακριβώς γι αυτο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Mathusalas

Τι τραβας και εσυ βρε Αλεξανδρα. τουλαχιστον εμενα δεν με ενοχλουν με μηνυματα. αβυσσος το μυαλο των ανδρων μη ξεχασεις τις 31 του αλλου μηνα

ALEXANDRIANI123

# 36 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μάλλον είσαι ο ορισμός του μισογύνη, αλλά τέσπα. Δικαίωμά σου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από SERTIOS

Χάλια.

Αντί να κοιτάξουν και λίγο τα δικά τους χάλια, παραπονιούνται για τα όποια μηνύματα. Δηλαδή η κάθε πικραμένη - απογοητευμένη, η ανισόρροπη, θέλει να τις απευθύνουν το (ειδικό) μήνυμα που ταιριάζει σ αυτήν. Το 80% των γυναικών και αυτό επιεικώς, έτσι λειτουργεί.  Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν. Σ αυτό βέβαια μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες που δεν αξιολογούν όπως θα έπρεπε.

ALEXANDRIANI123

# 37 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από gogo6960

Ένα μήνυμα που γέλασα...

"Τι 75 χρονών και δουλεύεις στο δημόσιο... γι'αυτό παει κατά διαβόλου το δημόσιο"Δεν απάντησα ...γέλασα όμως..

Enikos

# 38 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Τωρα μπαινουν ολα στην σειρα τους!!!...

Ο Φωτοπουλος αν και τυφλος, το εβλεπε το δεντροοο!!!...

Αρέσει στα μέλη la-mer, giorgos170

Enikos

# 39 στις 18/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Α ρε ηρωα Προκρουστη...σου ξεφυγαν κατι σαυροειδη βρε ερμε!!!...

Που χαζευες ρειιι???...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, la-mer

toxotis81

# 40 στις 18/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

χαχαχαχα Να ένα περίεργο μήνυμα!!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Natasha_97

Τα πιο περίεργα μηνύματα στο site

Καλησπέρα στη παρέα!! Λαμβάνοντας συνεχώς μηνύματα κάθε λογής που μπορεί να σκεφτεί κανείς , ανατρωτιόμουν ποιο είναι το πιο περίεργο μήνυμα που σας έχουν στείλει? ή αυτό που σας έκανε μεγαλύτερη εντύπωση? Σίγουρα θα υπάρχει κάποιο που σας κίνησε τη περιέργεια , ή σας έκανε να σκεφτείτε '' τι ' ναι τούτος/τούτη εδώ?" !!!  

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε