Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τα πιο περίεργα μηνύματα στο site

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

giorgos170

# 41 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.563
'Aρεσαν+: 0%
απ'  το  παλιο  φάληρο  είσαι..,, ??
από  'κεί  &  'γώ... ,
να  πάρουμε  λίγη  από  την  δόξα  σου ...:., ,
Αρέσει στο μέλος Silektis

SERTIOS

# 42 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Bεβαίως.

Μπορείς να σκέφτεσαι ότι θέλεις, η ότι θα ήθελες για μένα... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από ALEXANDRIANI123

Μάλλον είσαι ο ορισμός του μισογύνη, αλλά τέσπα. Δικαίωμά σου.

SERTIOS

# 43 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Βάναυσος, μόνο κατόπιν ειδικής συμφωνίας .

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από marie_la_journaliste

δε καταλαβα κυριε Σερτιε προς τι τετοια βαναυση κριτικη;

Αμφιβαλετε οτι τα περισσοτερα μηνυματα στερουνται πρωτοτυπιας και φαντασιας; Ειμαστε κι εμεις εδω για να το υποστηριξουμε..και στην τελικη ελευθερια εχουμε να πουμε τη γνωμη μας  γιατι θα πρεπει να ειμαστε ανισορροπες και πικραμενες... Σας βρισκω πολυ αυστηρο παντως, το ποσοστο σας νομιζω ειναι υπερβολικο! Ενα αξιοπρεπες και πρωτοτυπο μηνυμα κακα τα ψεματα  ειναι σπανιο και ξαφνιαζει...Πολλοι ομως εχουν μονο αυτο το ταλεντο και τιποτα παραπανω...Ολα θελουν προσοχη και χρονο για να αποκαλυφθουν...

Θα συμφωνήσω με την τελευταία πρόταση...

la-mer

# 44 στις 19/3/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

Την είχαν για τα παραγάδια. 

Τα σαργουδακια τα τρώνε άΛΛΛοι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από Enikos
Η Νατασhα...δεν θα μας πει τις τρομακτικες εμπειριες της?...

Αρέσει στα μέλη andrikos66, Enikos

Mathusalas

# 45 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επιτελους μια υπακουη γυναικα που με παιρνει στα σοβαρα. πρεπει να βρεθουμε νωριτερα να κανονισουμε τα διαδικαστικα. να δω πως θα το κανουμε αυτο που δεν εχουμε πριβε επικοινωνια. (αντε να φυγει και η ρετσινια οτι κυνηγαω μικρουλες)

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από ALEXANDRIANI123

μη ξεχασεις τις 31 του αλλου μηνα

Καλέ δεν το ξεχνώ, στη μοδίστρα μου είμαι ακριβώς γι αυτο 

Mathusalas

# 46 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Διαιωνιζεις μια κατασταση απο ανεγκεφαλους ανδρες και γυναικες με αυτα που λες. το να πλησιασεις ενα ανθρωπο (ανδρα ή γυναικα) θελει λιγο τακτ. δεν ειναι μονο θεμα μορφωσης να εισαι ευγενικος και να χρησιμοποιεις και λιγο το χιουμορ.ειναι θεμα εσωτερικης παιδειας το πως θα ηθελες να φερονται σε σενα. μια καλημερα-καλησπερα ειναι η αρχη της κουβεντας αλλα μπορεις να πιαστεις απο κατι που γραφει στο προφιλ μεχρι και το νικ της τη τοποθεσια που μενει ωστε να πιασεις μια ομορφη κουβεντα. αν δεν ανταποκριθει σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται και εχει καθε δικαιωμα να το κανει. ξερουμε οτι οι γυναικες εχουν μια ωραιοπαθεια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολες τις βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι. έχω δει το τροπο που γραφουν οι 7 στους 10 ανδρες, απο μια φιλη μου, και ειναι φρικτος. ξεφτυλιζουν το 'ισχυρο' φυλο. με τιποτα δεν εννοω οτι φταινε μονο οι ανδρες. υπαρχουν και γυναικες αγενεις με ολη τη σημασια της λεξης γιατι ειναι καταπιεσμενες και φοβικες με οτι εχουν περασει. ψυχραιμια θελει, ευγενεια και χαλαρη κουβεντουλα για αρχη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από SERTIOS

Χάλια.

Αντί να κοιτάξουν και λίγο τα δικά τους χάλια, παραπονιούνται για τα όποια μηνύματα. Δηλαδή η κάθε πικραμένη - απογοητευμένη, η ανισόρροπη, θέλει να τις απευθύνουν το (ειδικό) μήνυμα που ταιριάζει σ αυτήν. Το 80% των γυναικών και αυτό επιεικώς, έτσι λειτουργεί.  Επειδή έχουν διαβάσει 5 λογοτεχνικά βιβλία και ίσως κατέχουν μια (δουλειά) με κάποιο κύρος?!! Νομίζουν ότι όλοι οι υπόλοιποι τους ανήκουν. Σ αυτό βέβαια μεγάλο μερίδιο ευθύνης έχουν και οι άντρες που δεν αξιολογούν όπως θα έπρεπε.

Enikos

# 47 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788
Τι εχετε ζησει, τι εχετε ζησει και ζειτε, εδω μεσα...

Τετοιες φυσιολογικες περσοναρες...

Δυο Θεοι το ξερουν...

Αρέσει στα μέλη gogo6960, la-mer και σε ακόμα 1 μέλος.

SERTIOS

# 48 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πρακτικά.

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Mathusalas

Διαιωνιζεις μια κατασταση απο ανεγκεφαλους ανδρες και γυναικες με αυτα που λες. το να πλησιασεις ενα ανθρωπο (ανδρα ή γυναικα) θελει λιγο τακτ. δεν ειναι μονο θεμα μορφωσης να εισαι ευγενικος και να χρησιμοποιεις και λιγο το χιουμορ.ειναι θεμα εσωτερικης παιδειας το πως θα ηθελες να φερονται σε σενα. μια καλημερα-καλησπερα ειναι η αρχη της κουβεντας αλλα μπορεις να πιαστεις απο κατι που γραφει στο προφιλ μεχρι και το νικ της τη τοποθεσια που μενει ωστε να πιασεις μια ομορφη κουβεντα. αν δεν ανταποκριθει σημαινει οτι δεν ενδιαφερεται και εχει καθε δικαιωμα να το κανει. ξερουμε οτι οι γυναικες εχουν μια ωραιοπαθεια αλλα αυτο δεν σημαινει οτι ολες τις βαζουμε στο ιδιο τσουβαλι. έχω δει το τροπο που γραφουν οι 7 στους 10 ανδρες, απο μια φιλη μου, και ειναι φρικτος. ξεφτυλιζουν το 'ισχυρο' φυλο. με τιποτα δεν εννοω οτι φταινε μονο οι ανδρες. υπαρχουν και γυναικες αγενεις με ολη τη σημασια της λεξης γιατι ειναι καταπιεσμενες και φοβικες με οτι εχουν περασει. ψυχραιμια θελει, ευγενεια και χαλαρη κουβεντουλα για αρχη.

Παράθεση:

Παράθεση:

Η τοποθέτηση μου ισχύει ως έχει... 

giorgos170

# 49 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή

Να  είσθε  υγιείς ..:.,,

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από marie_la_journaliste

Aυτο κατι μου θυμιζει...

οντως περι παρανοιας προκειται.. καρατσεκαρισμενο !

Αρέσει στα μέλη Enikos, la-mer

SERTIOS

# 50 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Μια χαρά,. ως προς την τελευταία πρόταση!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Enikos

Ποιος ειπε οτι δεν εχει ο καθενας το δικαιωμα να διαλεγει οποιον του κανει...την δουλεια του...

Αλλα τετοια μιρλα, ειμαι σε σαιτ γνωριμιων και επειδη δεν βρισκω το εργαλειο που χρειαζομαι, πωπωπωπω πως εγιναν οι αντρες, ειναι κουτουρου για τον υπολοιπο κοσμο...

Ολες αυτες που παραπονουνται για τους αντρες (συλληβδην) και τις ικανοτητες τους στην ευρηματικοτητα του λογου, τι ειναι?...

Τιποτα σαινια της Φιλολογιας? Απο που το εβγαλαν αυτο και ανεβαζουν πεντε πεντε τα θεματα με το ιδιο αντικειμενο?...

Απ' οσο εχω διαβασει, το 90% αυτων των σαινιων, που ανεβαζουν και θεμα, την Ελληνικη την μιλανε με λυσσαρι...

Και τελειωνω...οι αλλοι δεν εχουν το δικαιωμα να κραξουν αυτες τις κατα φαντασιαν συγκροτημενες?..

Μονο και μονο για το τσουβαλιασμα και το θρασος τους αυτο?...

Αιντε...δικαιωματιστες, των δικαιωματων ΣΑΣ!!!...

Mathusalas

# 51 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δικο σου το κεφαλι δικο σου και το μαχαιρι

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από SERTIOS

Πρακτικά.

Η τοποθέτηση μου ισχύει ως έχει... 

Enikos

# 52 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Τελικα ποια ηταν τα πιο περιεργα μηνυματα?...

Αυτα που σας ειπαν η αυτα που δεν σας ειπαν (για το καλο σας)?...

Ο Μιμης Φωτοπουλος στο δεντρο, που ειδε ως τυφλος, ειδε και την κουρουνα?...

Τι εχετε να μας πειτε επαφτου Κυριε Παπασπυρου?...

Mathusalas

# 53 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Δεν το σκεφτηκα ποτέ απο αυτη τη πλευρα. τελικα η γνωση της προχωρημενης ηλικιας ειναι ολα τα λεφτα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

Enikos

# 54 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σε ευχαριστω νεαρε μου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Mathusalas

Δεν το σκεφτηκα ποτέ απο αυτη τη πλευρα. τελικα η γνωση της προχωρημενης ηλικιας ειναι ολα τα λεφτα.

ALEXANDRIANI123

# 55 στις 19/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ωραία. Θα κανονίσουμε να βρεθούμε στις 32 αυτουνού του μήνα για να κανονίσουμε για τον επόμενο.

Υ.Γ. Μικρούλα είμαι κι εγώ αλλά κάνω τη μεγάλη για να με παίρνουν στα σοβαρά 

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Mathusalas

Επιτελους μια υπακουη γυναικα που με παιρνει στα σοβαρα. πρεπει να βρεθουμε νωριτερα να κανονισουμε τα διαδικαστικα. να δω πως θα το κανουμε αυτο που δεν εχουμε πριβε επικοινωνια. (αντε να φυγει και η ρετσινια οτι κυνηγαω μικρουλες)

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Mathusalas

giorgos170

# 56 στις 19/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
παράξενο που δεν ευθύνονται ρώσοι χάκερ,  &  γι' αυτό ...::.,.

Αρέσει στο μέλος Silektis

gogo6960

# 57 στις 20/3/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Αχ βρε άντρες...

Δίκιο έχουμε οι γυναίκες...Λίγος ρομαντισμός, λίγη εξυπνάδα... λίγη καινοτομία στα μηνύματα σας δε θα έβλαπτε προκειμένου να μας προσεγγίσετε να συζητήσουμε μαζί σας... εκτός αν δεν θέλετε δηλαδή...Χορτάσαμε από μηνύματα του τύπου "καλημέρα", "καλησπέρα" και το μεσημέρι "γειά σου" ή "με λένε τάδε εσένα πώς σε λένε?" ή "είμαι γιατρός, τι ηλικία έχεις" ναι έχουμε και τους "επιστήμονες" στο σάιτ...Δυσκολακι να αλλάξετε λίγο τα μηνύματα σας οι άντρες... έχετε χάσει τον ρόλο του "κυνηγού"...δεν μας φλερτάρετε...σας φλερτάρουμε... καιρός είναι όμως να προσπαθήσετε να ξανακερδίσετε τον χαμένο σας ρόλο...Δεν θέλει κόπο... θέλει τρόπο...εμείς οι γυναίκες θα σας τα λέμε όλα??Ένα βράδυ ξέχασα να κάνω αποσύνδεση...το πρωί βρήκα μήνυμα"Το λυκόφως της αυγής μ' έφερε στο κατώφλι σου..."Σκιαχτηκα η γυναίκα... σκέφτηκα αμάν σε λυκάνθρωπο έπεσα...

gogo6960

# 58 στις 20/3/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Φίλε μου...

Για μένα τα πιο περίεργα μηνύματα κατά τα άλλα ανούσια, βαρετά, τυποποιημένα, χαζά ήταν αυτά που πήρα...ειλικρινά δεν σκέφτομαι τι θα ήθελα.. επειδή γενικά δεν μ' ενδιαφέρουν τα μηνύματα...αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν θα συμπαράσταθω στις γυναίκες του σάιτ...θα είμαι πάντα στο πλευρό τους... γιατί έχουν δίκαιο...για αυτό και η υπ Αρ. 57 απάντηση μου

Καταλάβατε???

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

kostas232

# 59 στις 20/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

ενταξει

εγινε η δλεια.!!   μην καουν οι εγκεφαλοι μονο... ωραιο το μοσχαρακι της παραλιας?.. μαθαμε?

Παράθεση:
Σχόλιο # 55 από ALEXANDRIANI123

Ωραία. Θα κανονίσουμε να βρεθούμε στις 32 αυτουνού του μήνα για να κανονίσουμε για τον επόμενο.

Υ.Γ. Μικρούλα είμαι κι εγώ αλλά κάνω τη μεγάλη για να με παίρνουν στα σοβαρά 

SERTIOS

# 60 στις 20/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πληροφορίες για.

Υπάρχουν 3 βασικά-ες (είδη-κατηγορίες) γυναικών,με διάφορες παραλλαγές γιατί παίζουν πολλά ρόλο, αλλά οι βασικές είναι τρεις.Τώρα, μέχρι να καταλάβεις αυτό το θέμα θα φας αρκετή ταλαιπωρία στη ζωή σου, ώστε να μην ασχολείσαι πέρα από ένα σημείο, η να μην ασχολείσαι καθόλου από την αρχή. Στους άντρες είναι πιο απλά τα θέματα... χωρίς να τους προσδίδω ανωτερότητα, η κάτι ανάλογο.

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε