Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνώμες

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Katherine94

# 1 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Φενεός
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 9
'Aρεσαν+: 0%

Γνώμες

Γεια σας! Με προβληματιζει πολυ κατι τον τελευταίο καιρό, εμαθα ότι η σχέση μου είχε την πρώτη του επαφή σε οικο ανοχης. Μου εξήγησε ότι τον πιεζε το περιβάλλον του κ ένιωθε κομπλεξ που δεν είχε κάνει κάτι εκείνος κ πηγε με φίλους του αλλα ας πούμε δε του βγήκε γιατί μου είπε δεν ένιωθε τιποτα για αυτήν κ είχε άγχος δεν τον εμπνεε. Ολα από όσο μου είπε έγιναν με προφύλαξη (ότι έγινε δηλαδη) απλα εγω απογοητευτηκα. Αρχικά δε μου άρεσε που το άκουσα οχι δεν ένιωσα κόμπλεξ κατωτεροτητας σε αυτο το κομμάτι απλα δεν τον είχα να κανει κατι τέτοιο είχα κάποια πραγματα πιο ρομαντικά στο κεφάλι μου. Επιπλεον, αηδιασα γιατί κάποιες φορές μου ζητούσε να κάνουμε χωρίς προφυλαξη κ επειδή εγω ηξερα ότι είμαι η πρώτη του (που ολοκληρωσε εννοούσε, προφανως) ηξερα ότι θα ήταν οκ από πλευράς του όπως ημουν εγω γιατι είχα κάνει εξετάσεις. Εκείνος αντιθέτως δεν εχει ελεγθει ενώ εγώ είμαι ψείρας σε αυτά. Δεν ξέρω, ειλικρινα εχω ψυχρανθει από την στιγμή που το έμαθα κ του είπα να κάνει εξετάσεις... τι έχετε να πειτε;

Enikos

# 2 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726
Σουξε θα γινει...

Διακοσαι χιλιαδαι δισκοι και περιπλεον...

Αρέσει στα μέλη iason09, andrikos66 και σε ακόμα 3 μέλη.

ALEXANDRIANI123

# 3 στις 30/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Ασ' τα αρλεκιν ησυχα

Βρε κορίτσι μου, το μεγαλύτερο ποσοστό των ανδρών έτσι γνωρίζει το σεξ. Ούτε κακό είναι ούτε καλό. Απλά συμβαίνει και δεν σημαίνει και τίποτα. Όσο για όλα τα άλλα που γράφεις, εσύ πρέπει να προβληματιστείς με τον εαυτό σου για όλα αυτά τα υπερβολικά περί υγιεινής κλπ. Μάλλον εσύ έχεις μέσα στο κεφάλι σου κατατάξει τα ζητήματα του σεξ ως βρώμικα και επικίνδυνα. Ξεκόλλα και ζήσε λίγο πιο κοντά στην πραγματικότητα και όχι στον ψεύτικο ρομαντικό κόσμο της φτηνής λογοτεχνίας, που δυστυχώς εχει παίξει άσχημο ρόλο πολλές φορές στη διαμόρφωση κοριτσιών. Απόλαυσε τη σχέση σου εάν είναι με έναν άνθρωπο που θες και σε θέλει και μην κουράζεις το μυαλουδάκι σου με τα υπόλοιπα.

konstandinos73

# 4 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Σε κατι τυπισσες, σαν την θεματοθετρια, λεω το εξης: Δε λες την αληθεια?? Εισαι ψευτης! Λες την αλήθεια?? Βρισκεις το μπελα σου! Στο φιλο σου, θα ελεγα το εξης: Φυγε μακρυα!! Τοξικ καταστασεις.
Αρέσει στα μέλη iason09, archagellos και σε ακόμα 1 μέλος.

Mathusalas

# 5 στις 30/3/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πλακα κανεις Κατερινα, δεν ξερεις για τους οικους ανοχης? εσυ τι ρολο λες να παιζουν? εχετε πλακα μερικες γυναικες.

Paralia48

# 6 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729
Εγώ, για να είμαι ειλικρινής, χάρηκα μόλις διάβασα το θέμα σου, γιατί είδα πως υπάρχουν ρομαντικοί νέοι άνθρωποι, που ακόμα την απειρία τους τη θεωρούν πλεονέκτημα. Κάποτε, στα χρόνια μου, ήταν μειονέκτημα και χαίρομαι που άλλαξαν τα πράματα. Κρίμα που οι ιερόδουλες, θα πρέπει να πεινάσουν, αν συνεχιστεί αυτό, αλλά αν σκεφτούμε, ότι οι περισσότερες το κάνουν παρά τη θέλησή τους, δηλ τις εκμεταλλεύονται, ας μην έχουμε τύψεις!

Πέρα απ' αυτά, λογαριαζω, πως οι γονείς του, είναι περίπου  ηλικίας μου. Ναι , δυστυχώς στη γενιά μου ήταν πολύ κακό ένας άντρας να έχει φτάσει τα 27 και να είναι παρθένος! Η οικογένεια δεν είχε πού να κρυφτεί. Ξέρω κι άλλους που  τους πίεσαν να πάνε και δεν τους βγήκε.  Λέει αλήθεια, δε φταίει. Θα έλεγα  να τον συγχωρέσεις γιατί : 1. πιέστηκε και μάλλον ζόρικα από όλο το σόι, φίλους κλπ.    2. δεν έκανε τελικά, επομένως δεν ...έχασε την τιμή του και  3.έστω αυτό το λίγο, προφυλάχτηκε.

Δώστου μια ευκαιρία να ξεκινήσει μαζί σου

Σημ : Ολόκληρος άντρας, δεν ήξερε να πει <<όχι>>;. Αν σκεφτώ την πίεση που δέχονταν αγόρια της γενιάς μου και που σίγουρα μετέδωσαν στα παιδιά τους, ήταν πολύ δύσκολο το <<όχι>>. Βέβαια, αν κάποιος δεν ήθελε, μπορούσε, αλλά μην κολάς εκεί.

Αρέσει στα μέλη alisida, Katherine94

Enikos

# 7 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Τους "παρθενους" αντρες...πως τους εξεταζε η κενωνια δηλαδη, για να δει οτι δεν ειχαν χασει την "παρθενία" τους, ωστε να ξεκινησει η διαδικασια αποκαθηλωσης απο το βαθρο των "ενεργων" αντρωνε?...

Τους εδιναν στον Γηρυονη δια περαιτερω "εξετασεις"?...

. . . . . . . .
Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, andrikos66 και σε ακόμα 1 μέλος.

Spiros--

# 8 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 950

Σου είπε ...

... κάτι πολύ προσωπικό, ευαίσθητο αλλά και τραυματικό για τον ίδιο και εσύ απογοητεύτηκες, αηδίασες και έχεις ψυχρανθεί ...

Δεν είσαι κοριτσάκι 17 χρονών, αλλά γυναίκα στα 27 σου. Άνοιξε το μυαλό σου, ξεκόλλα από τα Άρλεκιν και τα παραμύθια, ξέχνα κλισεδούρες άλλων εποχών και προσγειώσου στην εποχή σου αλλά και στην πραγματικότητα !

Δεν φτάνει που σου είπε μια δύσκολη αλήθεια, τον σταυρώνεις και από πάνω ...

Σοβαρά τώρα ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Katherine94

Γνώμες

Γεια σας! Με προβληματιζει πολυ κατι τον τελευταίο καιρό, εμαθα ότι η σχέση μου είχε την πρώτη του επαφή σε οικο ανοχης. Μου εξήγησε ότι τον πιεζε το περιβάλλον του κ ένιωθε κομπλεξ που δεν είχε κάνει κάτι εκείνος κ πηγε με φίλους του αλλα ας πούμε δε του βγήκε γιατί μου είπε δεν ένιωθε τιποτα για αυτήν κ είχε άγχος δεν τον εμπνεε. Ολα από όσο μου είπε έγιναν με προφύλαξη (ότι έγινε δηλαδη) απλα εγω απογοητευτηκα. Αρχικά δε μου άρεσε που το άκουσα οχι δεν ένιωσα κόμπλεξ κατωτεροτητας σε αυτο το κομμάτι απλα δεν τον είχα να κανει κατι τέτοιο είχα κάποια πραγματα πιο ρομαντικά στο κεφάλι μου. Επιπλεον, αηδιασα γιατί κάποιες φορές μου ζητούσε να κάνουμε χωρίς προφυλαξη κ επειδή εγω ηξερα ότι είμαι η πρώτη του (που ολοκληρωσε εννοούσε, προφανως) ηξερα ότι θα ήταν οκ από πλευράς του όπως ημουν εγω γιατι είχα κάνει εξετάσεις. Εκείνος αντιθέτως δεν εχει ελεγθει ενώ εγώ είμαι ψείρας σε αυτά. Δεν ξέρω, ειλικρινα εχω ψυχρανθει από την στιγμή που το έμαθα κ του είπα να κάνει εξετάσεις... τι έχετε να πειτε;

Αρέσει στα μέλη Paralia48, maraki_lar_1980

alisida

# 9 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466
Όπως είπε και η Παραλια,στην εποχη τη δική μας ήταν δεδομένο ότι το μεγαλύτερο ποσοστό των αντρών ξεκινούσε από εκεί την ερωτική του ζωή.Κακο δεν κάνει να κάνετε εξετάσεις εφόσον δεν χρησιμοποιειτε προφύλαξη,αλλά μη σε πιάνει και πανικός.
Αρέσει στα μέλη Paralia48, archagellos

argaard

# 10 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 1.264

Πρώτα απ όλα πότε το έκανε αυτό ο άνθρωπος; πας και σκαλίζεις πράγματα που μπορεί να συνέβησαν σε κάποιον μια 10ετια τουλάχιστον πριν τον γνωρίσεις; φέρσου ώριμα όπως σου συνέστησαν και οι άλλοι.

Επειδή και εμένα έτσι μου συνέβει στα 16 μου και δεν πήγα επειδή ήθελα αλλά επειδή με έχει πρήξει ο πατέρας μου, και το έκανα απλά για να σταματήσει τη γκρίνια, ήταν το '90 τότε αλλά στην επαρχεία πιστεύω πως οι γονείς μπορεί ακόμα να σκέφτονται έτσι.
Και ναι πήγα και δεν λειτούργησα γιατί ήταν κρύο και απόμακρο, και είπα πως όλα οκ για να μην με πρήζουν, και έφτασα στα 22 για να μπορέσω να λειτουργώ κανονικά, και ευτυχώς τότε δεν ήρθε κάποια στο δρόμο μου που να με αντιμετωπισει με παγωμάρα όπως μια η ιερόδουλη.

Οπότε στο χέρι σου είναι να αποφασίσεις τι ρόλο θέλεις να παίξεις στην σεξουαλική του ζωή.

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Katherine94

Katherine94

# 11 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Φενεός
@Paralia48 σε ευχαριστώ για το σχόλιο. Ναι γενικά είμαι εκεί κ επειδή είμαστε σε μια εποχή που σεξ βρίσκεις παντου δεν υπάρχει η τιμή της παρθενιας που υπήρχε παλιά αν έκανες σεξ με κάποια έπρεπε να την αποκαταστησεις κλπ σημερα δεν είναι ετσι οποτε θεωρώ πολύ χαζό από μεριάς τους να στραφουν εκει. Εμενα με πείραξε περισσότερο το ζήτημα της προφυλαξης τον εμπιστευομαι σε αυτο που είπε αλλα εγω θα ημουν σαφής στη θέση του κ θα είχα κάνει κ εξετασεις για καλο κ για κακο. Όπως κ εγώ είχα σχέσεις πριν από εκείνον εκανα εξετασεις κ ξερω ότι είμαι καλα, αυτο με ενοχλησε το ότι κατά κάποιο τρόπο δε με σεβάστηκε σε αυτο το ζήτημα

paranomos

# 12 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Katherine94

Γνώμες

Μιλας για τη σχεση με το αγορι που σου  ελεγε να μην αγορασεις το σαπακι το αμαξι που το εβγαλε ο μηχανικος αουτ;

Και του ειπες οτι σου ελεγε μ...κιες και @ ..ριες; Η με αλλον;;

Με οποιον και να ειναι 

Εχουμε να σου πουμε αυτα που του ελεγες.

Katherine94

# 13 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Φενεός

Συγγνωμη λιγο , καταλαβες οτι ο ανθρωπος οκ εγινε οτι εγινε δεν ελεγχθηκε ποτε κ μου ελεγε οτι δεν ειχε σχεσεις επειδη δε τη θεωρουσε ολοκληρωμενη κ καναμε χωρις προφυλαξη; θεωρεις αυτο με πειραξε; το οτι εγω εκανα εξετασεις κ ηξερα οτι ειμαι οκ για να μην θεσω καποιον αλλον σε κινδυνο αλλα αν αυτος με εχει κολλησει ηδη ή εχει κατι δεν; τουμπεκι; η πλειοψηφια ανδρων που απαντησαν μονο για το εργαλειο τους κ να μη πεφτω απο τα συννεφα ειπαν γιατι δεν διαβαζω ρομαντζο. Συγγνωμη που δεν επελεξα στη ζωη μου να πηγαινω με ολους, χωρις προφυλαξη κ να ειμαι μια κινητη καλλιεργεια σμν

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Spiros--

Σου είπε ...

... κάτι πολύ προσωπικό, ευαίσθητο αλλά και τραυματικό για τον ίδιο και εσύ απογοητεύτηκες, αηδίασες και έχεις ψυχρανθεί ...

Δεν είσαι κοριτσάκι 17 χρονών, αλλά γυναίκα στα 27 σου. Άνοιξε το μυαλό σου, ξεκόλλα από τα Άρλεκιν και τα παραμύθια, ξέχνα κλισεδούρες άλλων εποχών και προσγειώσου στην εποχή σου αλλά και στην πραγματικότητα !

Δεν φτάνει που σου είπε μια δύσκολη αλήθεια, τον σταυρώνεις και από πάνω ...

Σοβαρά τώρα ???

Katherine94

# 14 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 28 / Ελεύθερη
Ν. Κορινθίας / Φενεός

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση. Η αληθεια ειναι με πειραξε αλλα περισσοτερο ο εαυτος μου που τον εμπιστευτηκα παρολο που αλλο θεωρουσε εκεινος σαν επαφη κ αλλο εγω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Paralia48
Εγώ, για να είμαι ειλικρινής, χάρηκα μόλις διάβασα το θέμα σου, γιατί είδα πως υπάρχουν ρομαντικοί νέοι άνθρωποι, που ακόμα την απειρία τους τη θεωρούν πλεονέκτημα. Κάποτε, στα χρόνια μου, ήταν μειονέκτημα και χαίρομαι που άλλαξαν τα πράματα. Κρίμα που οι ιερόδουλες, θα πρέπει να πεινάσουν, αν συνεχιστεί αυτό, αλλά αν σκεφτούμε, ότι οι περισσότερες το κάνουν παρά τη θέλησή τους, δηλ τις εκμεταλλεύονται, ας μην έχουμε τύψεις!

Πέρα απ' αυτά, λογαριαζω, πως οι γονείς του, είναι περίπου  ηλικίας μου. Ναι , δυστυχώς στη γενιά μου ήταν πολύ κακό ένας άντρας να έχει φτάσει τα 27 και να είναι παρθένος! Η οικογένεια δεν είχε πού να κρυφτεί. Ξέρω κι άλλους που  τους πίεσαν να πάνε και δεν τους βγήκε.  Λέει αλήθεια, δε φταίει. Θα έλεγα  να τον συγχωρέσεις γιατί : 1. πιέστηκε και μάλλον ζόρικα από όλο το σόι, φίλους κλπ.    2. δεν έκανε τελικά, επομένως δεν ...έχασε την τιμή του και  3.έστω αυτό το λίγο, προφυλάχτηκε.

Δώστου μια ευκαιρία να ξεκινήσει μαζί σου

Σημ : Ολόκληρος άντρας, δεν ήξερε να πει <<όχι>>;. Αν σκεφτώ την πίεση που δέχονταν αγόρια της γενιάς μου και που σίγουρα μετέδωσαν στα παιδιά τους, ήταν πολύ δύσκολο το <<όχι>>. Βέβαια, αν κάποιος δεν ήθελε, μπορούσε, αλλά μην κολάς εκεί.

Kristina_

# 15 στις 30/3/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Υπερβολικοτατη σε βρισκω ... απιστευτα υπερβολικη...δεν ξερω τι αλλο να πω

Δε λεω αλλα γιατι μπορει και να εισαι αληθεια 27 ισως και 17
Αρέσει στα μέλη andrikos66, konstandinos73 και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 16 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Aυτο

το ολοκληρωσε 27 χρονων και θα αυξανεται οσο οι ντροπαλοι επικοινωνουν γκομενικα μεσω f.b.και καποτε θα φθασει στο να μην κανεις τιποτα ,απλα να στελνεις messages .

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 17 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Βαρεα, βαρεα 16...

Με τα χεργια στην αναταση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Kristina_

Υπερβολικοτατη σε βρισκω ... απιστευτα υπερβολικη...δεν ξερω τι αλλο να πω

Δε λεω αλλα γιατι μπορει και να εισαι αληθεια 27 ισως και 17

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, giorgos170

Spiros--

# 18 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 950

Καλό είναι να γνωρίζεις ...

... πως πιο εύκολα κολλάς ΣΜΝ από "ερασιτέχνες" πέραν πάσης υποψίας, που δεν ξέρεις και δεν θα σου πουν και ποτέ τι έχουν κάνει, ακόμα και με μέτρα προφύλαξης, παρά από επαγγελματίες του είδους, που οι ίδιες προφυλάσσουν τον εαυτό τους αφού έχουν πολλές σεξουαλικές επαφές!

Επίσης, πολλές εξετάσεις δεν εντοπίζουν το αν υπάρχει πρόβλημα τώρα, αλλά αν υπήρχε πριν κάποιο καιρό, οπότε ούτε και εσύ ήσουν 100% ασφαλής, ακόμα και μετά τις εξετάσεις που έκανες. 

Παράδειγμα :

Ποιες οι διαφορές στα τεστ 3ης και 4ης γενιάς για HIV 

Η διαφορά μεταξύ τους έγκειται στην «περίοδο παραθύρου» δηλαδή μια «αμφίβολη» θα λέγαμε περίοδο για το 100% ενός αρνητικού αποτελέσματος στον HIV. 

Ως εκ τούτου, με μια εξέταση αντισωμάτων 3ης γενιάς, η περίοδος παραθύρου ανέρχεται στους 3 μήνες, πράγμα το οποίο σημαίνει ότι μπορούμε να είμαστε σίγουροι πως είμαστε αρνητικοί στον ιό HIV, σε όλη την ζωή μας μέχρι και 3 μήνες πίσω από την ημερομηνία εξέτασής μας. 

Σχετικά με την περίοδο παραθύρου κατόπιν μιας εξέτασης 4ης γενιάς αντισωμάτων και p24 αντιγόνου (το οποίο εμφανίζεται την περίοδο της πρωτολοίμωξης), αυτή ανέρχεται στις 21 ημέρες μετά την πιθανή μας μόλυνση με HIV.

Οι ιερόδουλες, δεν είναι "ραδιενεργές", όπως ίσως φαντάζεσαι ... Χαλάρωσε λίγο κοπελιά, γιατί ίσως τραβάς κανένα ζόρι πως βρίσκεσαι στα τελευταία στάδια κάποιας θανατηφόρας αρρώστιας, που τον κόλλησε με τα μάτια η ιερόδουλη και αυτός τώρα σκορπάει τον θάνατο ... Λίγο ώπα!

Αυτό βέβαια δεν είναι πανάκια και εξαρτάτε πάντα από την συνείδηση και τον βαθμό αυτοπροστασίας της κάθε μίας επαγγελματίας του είδους, οι οποίες (θεωρητικά) εξετάζονται τακτικότατα, σε αντίθεση με τον υπόλοιπο πληθυσμό, που εξετάζετε από ποτέ, έως σπάνια. Δεν ξέρω που τον "οδήγησαν". Δεν ξέρω και πόσο καιρό πριν είχε αυτή την συνεύρεση το παιδί και τί είδους συνεύρεση ήταν αυτή, αφού τελικά δεν γούσταρε. Αλλά αν ήταν καιρό πριν, ίσως κάτι να είχε φανεί, αν υπήρχε κάποιο πρόβλημα. 

Αλλά κι εσύ έθεσες πολύ διαφορετικά τον προβληματισμό σου στην αρχική σου τοποθέτηση, λέγοντας πως είχες κάποια πράγματα πιο ρομαντικά στο κεφάλι σου ...

Τι σχέση έχει το ρομάντζο με τα ΣΜΝ που ανέφερες τώρα πιο ξεκάθαρα ?

Ποιός είναι ο βασικός σου προβληματισμός, χωρίς τις σάλτσες ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Katherine94

Συγγνωμη λιγο , καταλαβες οτι ο ανθρωπος οκ εγινε οτι εγινε δεν ελεγχθηκε ποτε κ μου ελεγε οτι δεν ειχε σχεσεις επειδη δε τη θεωρουσε ολοκληρωμενη κ καναμε χωρις προφυλαξη; θεωρεις αυτο με πειραξε; το οτι εγω εκανα εξετασεις κ ηξερα οτι ειμαι οκ για να μην θεσω καποιον αλλον σε κινδυνο αλλα αν αυτος με εχει κολλησει ηδη ή εχει κατι δεν; τουμπεκι; η πλειοψηφια ανδρων που απαντησαν μονο για το εργαλειο τους κ να μη πεφτω απο τα συννεφα ειπαν γιατι δεν διαβαζω ρομαντζο. Συγγνωμη που δεν επελεξα στη ζωη μου να πηγαινω με ολους, χωρις προφυλαξη κ να ειμαι μια κινητη καλλιεργεια σμν

Αρέσει στα μέλη alisida, Paralia48

giorgos170

# 19 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.552
η  μανούρα  ήταν,  για τον επιθεωρητή ( υγείας )   &  για τον αδιάφθορο,, της εφορίας..,??
ή  για τον αξιωματικό υπηρεσίας ...,,??
ή  για τις κοινωνικές υπηρεσίες του δήμου ...,??

Αρέσει στα μέλη Sourygia, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

paranomos

# 20 στις 30/3/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από giorgos170
η  μανούρα  ήταν,  για τον επιθεωρητή ( υγείας )   &  για τον αδιάφθορο,, της εφορίας..,??
ή  για τον αξιωματικό υπηρεσίας ...,,??
ή  για τις κοινωνικές υπηρεσίες του δήμου ...,??

Το θεμα ειναι να γινει μανουρα..

Να τσουλαει το πραγμα..

Μη ψαχνεις τους λογους..

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε