Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κοπέλα μου δεν θέλει να πληρώνει τίποτα πλεον

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

MiltosRNLI1930

# 41 στις 2/4/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.258
'Aρεσαν+: 0%

https://www.youtube.com/watch?v=h_wxut_TouQ

Τρομερο Θεμα .Πρεπει να σταλει σε φιλους, συγγενεις ,αρρωστους,ετοιμοθανατους και δυστυχεις.
Αρέσει στα μέλη la-mer, Enikos

gogo6960

# 42 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Φίλος

Γιατί μου θυμιζεις το "έχω και κοτερο πάμε μία βόλτα?" γιατί μιλάς μόνο για λεφτά...σαν να θέλεις να πεισεις ολους/ες στο σαιτ ότι το μηνιαιο εισοδημα σου είναι 10.000€, πραγμα που κατά την άποψη μου δεν ισχυει αν σκεφτουμαι ότι υπάρχουν ανθρωποι με μεταπτυχιακα, που δουλευουν 40 χρόνια και έχουν μηνιαιο εισοδημα περίπου 3.000 €, ενώ σε άλλη απάντηση σου αναφερεις ότι τους 8 μήνες το μηνιαιο εισοδημα σου είναι 10.000€ και τους υπόλοιπους μήνες πεφτει στα πάτωματα...δεν μιλας καθόλου για συναισθήματα προς και από την σύντροφο σου... άρα δεν με πειθεις φίλε ούτε για τα εισοδηματα σου ούτε για την υποτιθεμενη  σχέση σου... αντίθετα με πειθεις ότι όλο το σεναριο του θέματος σου είναι φανταστικο και το ποσταρισες προς "αγραν' μελλοντικων συντροφων... απ' ότι βλέπω στο προφίλ σου έχεις γραφτει στο σαιτ από 18 χρονών και εισαι 26 και μάλιστα ζητουσες "ευρεια γκαμα συντροφων "από 18 ετων εως 73 ετων...ίσως βαρεθηκες να περιμένεις 8 χρόνια και ποσταρισες το φανταστικο σου σεναριο με στόχο να γίνεις περιζητητος συντροφος στο σαιτ...

Όμως πρόσεχε...με το "κατά φαντασία" σου σεναριο έχεις "επιστρατευσει" ολο το "επιστημονικο" προσωπικό του σαιτ , νεοκοπους/ες "ψυχολογους-ψυχαναλυτες" ,θα τους/τις ξεχωρισεις από τις απαντήσεις τους , που μελετουν την περίπτωση σου...πες μου λοιπόν αυτες/τοι οι "εγκριτοι/ες επιστήμονες" του σαιτ που μελετουν την περίπτωση σου τζαμπα δουλευουν?? πως θα τους πληρωσεις αν σου ζητήσουν αμοιβη?... αφού δεν έχεις ούτε "σαλιο" ?
Αρέσει στα μέλη 2019elenh, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

Kristina_

# 43 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Παντως εγω ειμαι σε θεση να γνωριζω ανθρωπους χωρις μεταπτυχιακα που παιρνουν μισθο νομιμο πανω απο 3000 και πανω και απο δεκα χιλ  (οχι επειδη μου το ειπαν η το υπεθεσα, αλλα αποδεδειγμενα...και δε δουλευω και στη δου)...καλα δε συζηταμε ποσα βγαζουν το μηνα ανθρωποι αυτοαπασχολουμενοι η επιχειρηματιες...ο θεματοθετης ειναι αυτοαπασχολουμενος και μαλιστα σε μια αλλη χωρα που πιθανοτατα το κοστος ζωης, αμοιβες κλπ είναι διαφορετικα και δε μας ειπε καν τι εμπορευεται  γιατι να τον αμφισβητήσουμε, τι λογο εχει να μας πει ψεματα? Δε μας ζητησε να τον προσλαβουμε με ομοιες αποδοχες...

..το θεμα δεν ειναι ποσα βγαζει και απο που...το θεμα του εδω ειναι αν εχει λογο να τα «ακουμπαει» σε καποια για την οποια δεν τρεφει πια (αν ετρεφε και ποτε) συναισθηματα και οπως μας τα λεει ουτε εκεινη τρεφει ...αλλωστε ειναι λεει και 26 χρονων ...μικρος με σπονσορας...να ταν ο Μαθουσαλας να το καταλαβαινα

Αρέσει στα μέλη mars1981, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 44 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775
Κουκου!!!...

Το κείμενο σας μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.
Αρέσει στα μέλη gogo6960, la-mer

alisida

# 45 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Τι...

Τζάμπα δουλεύουμε δηλαδή 

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από gogo6960

Όμως πρόσεχε...με το "κατά φαντασία" σου σεναριο έχεις "επιστρατευσει" ολο το "επιστημονικο" προσωπικό του σαιτ , νεοκοπους/ες "ψυχολογους-ψυχαναλυτες" ,θα τους/τις ξεχωρισεις από τις απαντήσεις τους , που μελετουν την περίπτωση σου...πες μου λοιπόν αυτες/τοι οι "εγκριτοι/ες επιστήμονες" του σαιτ που μελετουν την περίπτωση σου τζαμπα δουλευουν?? πως θα τους πληρωσεις αν σου ζητήσουν αμοιβη?... αφού δεν έχεις ούτε "σαλιο" ?

trolAlis

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Kristina_

Heptamer

# 46 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Εγω ειδικα,  που ειμαι και "τσιμπημενος" €-πιστημων ψυχολογος/ψυχαναλυτης, ειμαι και? σαλιοδουλος! 

Δωρεες ευπροσδεκτες στο ΙΒΑΝ ΓΡ777.

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από ???6960

Αρέσει στο μέλος Kristina_
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

gogo6960

# 47 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Κυριε και κυριοι

Δεν φανταστηκα ότι μια δική μου άποψη που έγραψα θα δημιουργουσε τόση ανησυχία και αναστατωση στην "επιστημονικη κοινότητα ," του σαιτ...

Αν είναι δυνατόν!!!Διατηρηστε την ψυχραιμια σας...μην ανησυχητε...τα πάντα θα εξαρτηθουν από την απάντηση του θεματοθετη...αν μας πεισει με επιχειρηματα ότι το θέμα του είναι πραγματικό σημαίνει ότι "λεφτά υπάρχουν" και θα πληρωθειτε όλοι και ολες...αν δεν απαντησει καθόλου η δεν μας πεισει ότι το θέμα του είναι πραγματικό τότε να ανησυχησετε διότι σημαίνει ότι "ουκ αν  λαβετε πάρα του μη εχοντος."στην περίπτωση αυτή μπορειτε να διεκδηκησετε τα δεδουλευμενα σας, κατεβαινοντας ακόμα και σε απεργια...
Αρέσει στο μέλος Enikos

gogo6960

# 48 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες

Κυριες και κύριοι (ήθελα να γράψω)...

Και σε διαδηλωση κατά του θεματοθετη.(συμπληρωνω)

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από gogo6960

Κυριε και κυριοι

Δεν φανταστηκα ότι μια δική μου άποψη που έγραψα θα δημιουργουσε τόση ανησυχία και αναστατωση στην "επιστημονικη κοινότητα ," του σαιτ...

Αν είναι δυνατόν!!!Διατηρηστε την ψυχραιμια σας...μην ανησυχητε...τα πάντα θα εξαρτηθουν από την απάντηση του θεματοθετη...αν μας πεισει με επιχειρηματα ότι το θέμα του είναι πραγματικό σημαίνει ότι "λεφτά υπάρχουν" και θα πληρωθειτε όλοι και ολες...αν δεν απαντησει καθόλου η δεν μας πεισει ότι το θέμα του είναι πραγματικό τότε να ανησυχησετε διότι σημαίνει ότι "ουκ αν  λαβετε πάρα του μη εχοντος."στην περίπτωση αυτή μπορειτε να διεκδηκησετε τα δεδουλευμενα σας, κατεβαινοντας ακόμα και σε απεργια...

Francesca_

# 49 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 703

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kwstas95

Καλησπέρα σε όλους καλή υπομονή και δύναμη σας εύχομαι σε αυτές τις εποχές που ζούμε. Πριν κάποια χρόνια εγώ και η κοπέλα μου φύγαμε από την Ελλάδα και μετακόμισαμε στο εξωτερικό για ένα καλύτερο αύριο. Δυσκολευτηκαμε πολύ 2 χρόνια περίπου αλλά τώρα έχει 8 μήνες που είμαστε πολύ καλά σε όλους τους τομείς της ζωής μας. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι εγώ άρχισα να βγάζω 10πλασια χρήματα απ ότι έβγαζα πριν 8 μήνες. Έχτισα μια δικια μου επιχείρηση μέσω ίντερνετ η οποία πάει πάρα πολύ καλά. Από τότε που άρχισα να βλέπω επιτυχία χρηματικά η κοπέλα μου σταμάτησε να πληρώνει για το οτιδήποτε λέγοντας πως εγώ έχω λεφτά να πληρώνω τους λογαριασμούς και το ενοίκιο και τα έξοδα μας ενώ εκείνη δεν έχει. Η συμφωνία μας πριν αρχίσουμε να έχουμε χρήματα ήταν πως εφόσον εκείνη δουλεύει part time θα πληρώνει το ενοίκιο του σπίτιου και εγώ θα αναλάβω όλα τα υπόλοιπα έξοδα μας (φαγητό λογαριασμούς ψώνια γιατρούς όλα). Από τότε που η επιχείρηση αδχισε να πηγαίνει καλά κάθε εβδομάδα της έδια περίπου στα 500 ευρώ να τα κάνει ότι θέλει..Χθες γύρισε και μου είπε ότι θέλει από εδώ και πέρα και τα 500 ευρώ την εβδομάδα και να πληρώνω εγώ το ενοίκιο για να κρατάει εκείνο τον μισθό της για τα έξοδα της. Γενικά πιστεύω ότι σε μια σχέση πρέπει και οι 2 να συμβάλλουν όσο μπορούν σε όλους τους τομείς της αλλά μπορεί να έχω και άδικο..γι αυτό είμαι εδώ και σας γράφω για να.παρω μια 2η γνώμη. 

φυγατε απο την Ελλαδα για ενα καλυτερο αυριο.. ειχατε δυσκολιες, που μαζι αντιμετωπιζατε..

ηταν καλη, για οσο πληρωνε το ενοικιο. 

για οσο εσυ, αν ησουν μονος, αλλα και η ιδια, οι δυσκολιες θα ηταν Χ 2, αρα στηριζοσασταν ο ενας στον αλλον για να ερθει το ...καλυτερο... για τους δυο, ε?

για αυτα τα δυο χρονια, η κοπελα ηταν διπλα σου και δεν ηταν μονο πως σε βοηθουσε οικονομικα... θα μοιρασατε και αλλες υποχρεωσεις, που αφορουσαν την συμβιωση, μην σου πω πως ο χρονος που ξοδευε για τους δυο σας, θα ηταν περισσοτερος, απ' ο,τι εσυ.. 

πες μας τωρα, αφου πηγατε μαζι - ''για καλυτερο αυριο'' και που ηρθε επιτελους, πως βλεπεις δηλ. το ''καλυτερο'' της κοπελας; 

δλδ. η επιχειρηση σου ειναι κρυφη, ή δεν σε υποστηριζε, δεν συμφωνουσε, δεν ηταν απο κοινου η αποφαση για να ασχολεισαι εσυ μονο και η κοπελα να βοηθαει αλλου; 

ντροπη σου, φιλαρακο, αν βγαζεις 10 χιλ. και να θες να δινει το μυσθο της που βγαζει ακομα, για ενοικιο! 

γιατι θες μονο εσυ να εισαι καλα, τωρα? 

αντι να προσφερεις μονος σου να πληρωνεις ολα, τωρα που δουλεψε καπως η καλη σας μοιρα, εσυ πας και την φθινεις με μικροτιτες! 

δλδ. πριν ενα χρονο, δεν σου εμεινε φραγκο, τωρα και 5 χιλ. να σου μεινουν καθαρα, δεν εισαι ευχαριστιμενος και θες και το ενοικιο; 

μα ποση αχαριστια πια?! και απληστια!

θες η κοπελα να συνεχιζει να περναει δυσκολα, να σου ζηταει, να εξαρταται απο εσενα οταν δεν της φτανουν και εσυ, στα χαί σου? 

μετρωντας, μην χασεις ακομα και απο το συντροφο σου, ΤΟ ΕΝΟΙΚΙΟ!? 

ε, ναι! 

ας μας φυλαει ο Θεος απο τυφλους, που στα ματια τους βλεπουν μονο το χρημα!

Αρέσει στα μέλη trocadero, 2019elenh και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 50 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Το παιδι...μπορει ναχει χασαπικο στο Πικαντιλυ Σιρκους...

Να καμει ντελιβερι νεφραμιες και σπληναντερα εως Γουεμπλει και Ριτσμοντ ακομα...

Τι κανετε ετσι?...

Αρέσει στα μέλη la-mer, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

la-mer

# 51 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

Εγώ ένα ξέρω να πω...δεν ξεπουλιούνται όλοι... άσε που είναι και κομμάτι άκομψο να το τους το χρεώνουμε, επειδή την είδαμε κάπως σήμερα.

Διότι προσβάλλουμε το πάνελ απλά και μόνο για να την πούμε στον θεματοθέτη...
Ο σκοπός δεν αγιάζει πάντα τα μέσα.
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Enikos

# 52 στις 4/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Τι του ειπαμε καλε?...Οτι ειναι καβουρομανα?...

Μονος του το λεει...

Δεν πρωτοτυπησαμε καθοΛΛου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από la-mer

Εγώ ένα ξέρω να πω...δεν ξεπουλιούνται όλοι... άσε που είναι και κομμάτι άκομψο να το τους το χρεώνουμε, επειδή την είδαμε κάπως σήμερα.

Διότι προσβάλλουμε το πάνελ απλά και μόνο για να την πούμε στον θεματοθέτη...
Ο σκοπός δεν αγιάζει πάντα τα μέσα.

Αρέσει στα μέλη mars1981, gogo6960

kinky1971

# 53 στις 5/4/2021
author
Ανδρας / 51 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 48
Με 2.000 καθαρά το μήνα, κάνω κ εγώ σχέση μαζί σου...Θα κρατάω όμως το μισθό μου και εσύ θα πληρώνεις οοολα μα οοολα τα έξοδα.Οκ?
Αρέσει στο μέλος Paralia48

la-mer

# 54 στις 5/4/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

Για την έμμεση "προσβολή" προς το πάνελ μιλώ, παιδί μου!

Αυτός καβουρομάνα είναι, αλλά εμείς δεν είμεθα όλοι σουρίμι!

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

Τι του ειπαμε καλε?...Οτι ειναι καβουρομανα?...

Μονος του το λεει...

Δεν πρωτοτυπησαμε καθοΛΛου...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 55 στις 5/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Οραιτ...εχωμε και εμεις τον αλλο με τα πασατεμπα στα παγκακια και τις ιστορικες τρακες...

Θα συφωνησω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από la-mer

Για την έμμεση "προσβολή" προς το πάνελ μιλώ, παιδί μου!

Αυτός καβουρομάνα είναι, αλλά εμείς δεν είμεθα όλοι σουρίμι!

Αρέσει στο μέλος la-mer

trocadero

# 56 στις 5/4/2021
author
Γυναίκα / 59 / Σε σχέση
Ελβετία
Απαντήσεις: 136

το μόνο πρόβλημα σου

είναι ότι βγάζεις 10πλάσια χρήματα απ ότι εβγαζες πριν??  Πολύ σοβαρό πρόβλημα αντιμετωπίζεις τελικά... Δίκαιο και λογικό είναι να συμμετέχει ένα ζευγάρι στα έξοδα ανάλογα με τις δυνατότητες του. Εάν λοιπόν το δικό σου εισόδημα είναι πολλαπλάσιο τους δικού της, λογικό είναι να συμμετέχεις με μεγαλύτερο ποσόν και να πληρώνεις το ενοίκιο. Όσο για 500 ευρώ που της δίνεις να κάνει ότι θέλει, είναι θέμα δικό σου και εξαρτάται από το εισόδημα το δικό της. Άλλη η συγκατοίκηση 2 φίλων, άλλο το ζευγάρι.  

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από kwstas95

Καλησπέρα σε όλους καλή υπομονή και δύναμη σας εύχομαι σε αυτές τις εποχές που ζούμε. Πριν κάποια χρόνια εγώ και η κοπέλα μου φύγαμε από την Ελλάδα και μετακόμισαμε στο εξωτερικό για ένα καλύτερο αύριο. Δυσκολευτηκαμε πολύ 2 χρόνια περίπου αλλά τώρα έχει 8 μήνες που είμαστε πολύ καλά σε όλους τους τομείς της ζωής μας. Το μόνο μου πρόβλημα είναι ότι εγώ άρχισα να βγάζω 10πλασια χρήματα απ ότι έβγαζα πριν 8 μήνες. Έχτισα μια δικια μου επιχείρηση μέσω ίντερνετ η οποία πάει πάρα πολύ καλά. Από τότε που άρχισα να βλέπω επιτυχία χρηματικά η κοπέλα μου σταμάτησε να πληρώνει για το οτιδήποτε λέγοντας πως εγώ έχω λεφτά να πληρώνω τους λογαριασμούς και το ενοίκιο και τα έξοδα μας ενώ εκείνη δεν έχει. Η συμφωνία μας πριν αρχίσουμε να έχουμε χρήματα ήταν πως εφόσον εκείνη δουλεύει part time θα πληρώνει το ενοίκιο του σπίτιου και εγώ θα αναλάβω όλα τα υπόλοιπα έξοδα μας (φαγητό λογαριασμούς ψώνια γιατρούς όλα). Από τότε που η επιχείρηση αδχισε να πηγαίνει καλά κάθε εβδομάδα της έδια περίπου στα 500 ευρώ να τα κάνει ότι θέλει..Χθες γύρισε και μου είπε ότι θέλει από εδώ και πέρα και τα 500 ευρώ την εβδομάδα και να πληρώνω εγώ το ενοίκιο για να κρατάει εκείνο τον μισθό της για τα έξοδα της. Γενικά πιστεύω ότι σε μια σχέση πρέπει και οι 2 να συμβάλλουν όσο μπορούν σε όλους τους τομείς της αλλά μπορεί να έχω και άδικο..γι αυτό είμαι εδώ και σας γράφω για να.παρω μια 2η γνώμη. 

Αρέσει στο μέλος Paralia48

trocadero

# 57 στις 5/4/2021
author
Γυναίκα / 59 / Σε σχέση
Ελβετία
Απαντήσεις: 136

από τα γραφόμενα σου

συμπεραίνω ότι όταν είχατε λίγα τα είχατε μαζί.  Μαζί φύγατε για το εξωτερικό μαζί κάνατε τις προσπάθειες.

Τώρα που εσύ βγάζεις πολλά περισσότερα, ο καθένας - σχεδόν - τα δικά του.  Μάλλον άδικο ακούγεται.

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από kwstas95
Όσο καιρό είμαστε μαζί εγώ δουλεύω περισσότερο και εγώ παίρνω τα περισσότερα λεφτά..μια περίοδος 5 μηνών υπήρχε που βγάζαμε τα ίδια..εκτός από εκείνη την περίοδο εγώ έβγαζα περισσότερο είχα όλα τα έξοδα και εκείνη είχε μόνο το ενοίκιο..τώρα που βγάζω 10χιλ τον μήνα δεν θέλει να προσφέρει..κοιτάξτε ναι τα λεφτά που βγάζω ειναι πολλά άλλα το να μην θέλει ούτε να κάνει την κίνηση να πληρώσει κι να μου λέει ότι τα θέλει για εκείνη τα λεφτά με ενοχλεί περισσότερο.

Αρέσει στο μέλος Hepatica

kostas232

# 58 στις 6/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

κουμπαρε

δεν ειπες απο την αρχη οτι εβγαζες 10 χιλιαρικακια... και αφηνεις ρε φραμπαλα να πληρωνει το ενοικιο η κοπελα?...

SaltedCaramel

# 59 στις 6/4/2021
author
Γυναίκα / 75 / Παντρεμένη
Αρμενία
Απαντήσεις: 271
Εσυ εχεις χρηματα και δεν θες να τα χαλάς και εκεινη, που δεν εχει,  θελει να ξοδευει τα δικα σου.Τί μελλον προβλέπεις για τη σχεση σας?

Enikos

# 60 στις 6/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ποια σχεση Δεσποινις?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 59 από SaltedCaramel
Εσυ εχεις χρηματα και δεν θες να τα χαλάς και εκεινη, που δεν εχει,  θελει να ξοδευει τα δικα σου.Τί μελλον προβλέπεις για τη σχεση σας?

Αρέσει στο μέλος gogo6960
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε