Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Η κοπέλα μου δεν θέλει να πληρώνει τίποτα πλεον

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

kostas232

# 61 στις 6/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

μας εκανε

λαικ καιη κοπελιτσα με το καπελο.. ενεμφανισθη!!! ο επταημερος ξερει κατι?

Heptamer

# 62 στις 6/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036
'Aρεσαν+: 0%

Τόπαμε.

Ξερει πολλά. Κι οσα δεν ξερει, τα μαντευει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από kostas232

μας εκανε

λαικ καιη κοπελιτσα με το καπελο.. ενεμφανισθη!!! ο επταημερος ξερει κατι?

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

Qwerty____55

# 63 στις 12/4/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 620
Αγαπητε Κωστα95 Κατ αρχας την καλημέρα μου σε όλη την παρεα και ιδιαίτερα στον Enikos με τις υπέροχες ατάκες του.Λοιπον Κώστα , τα πραγματα ειναι απλα !!!10 χιλιαρικα τα δικα σου , επι 8 μηνες που λες οτι τα παιρνεις, διαίρεσε τα , με το 12. Οποτε... Ο μεσος όρος του δικου σου εισοδήματος ειναι 6.666 εωρω τον μηνα. Ενω στην διαρκεια του ενος ετους εξασφαλιζεις 80.000.Η κοπελιά σου αν παίρνει 500 ευρω τον μήνα . Δηλαδη 6.000 τον χρονο .Αρα Κώστα μου , αναλογικά ,, πόσα περισσότερα παιρνεις εσυ από την κοπελια σου ???Να σου κανω εγω την πραξη , η θα την κάνεις μονο σου ???Παμε τωρα στα εξοδα σας...Φως ,,, νερο ,,, τηλεφωνο,,, ενοικιο ,,, κλπ Αυτα τα προσθετεις και τα διαιρεις με το 2 !! Δηλαδη τα πηρωνεται μισα , μισά !!Σαν τελευταιο , αφησα τις δουλειές στο σπιτι.Αν μπορεις και εσυ να σκουπιζεις , να πλενεις , να μαγειρευεις κλπ. Τοτε καντο. ,!!!Αν ομως δεν μπορεις η δεν θελεις να το κανεις ,,, τοτε η κοπελια σου δεν ειναι υπηρετρια σου.!!! και πρεπει να πληρωθει !!Επισης αν η κοπελια σου συμμετέχει και συμβαλει στην επιτυχια της δουλειας σου , Τοτε Κώστα μου , η θα πρεπει να παρει την αμοιβή που της αναλογει , η θα πρεπει να ξεχάσεις, ... την Επιτυχια της δουλειάς σου !!! η οποια στηριζεται και σε εκεινη.ΑΡΑ Η ΣΥΜΜΕΤΟΧΉ ΣΑΣ , ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΚΉ !!!Τον ερωτα , την σχεση , την αγαπη κλπ δεν θα τα σχολιασω ,γιατι δεν τα είδαμε !!!Κωστα μου , εσυ μας τα ειπες ...και λιγο , πολυ περίμενες ,, ας πουμε να δικαιωθείς εδω στην παρεα μας, ..Ομως προτεινω να φερεις και την κοπελια σου , εδω στην παρεα , για να ακουσουμε και την δικη της άποψη ..Μπορεις ???Περιμενω με ανυπομονησία να το δω...

Kristina_

# 64 στις 12/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Δεν μας ειπε πουθενα ο κωστας οτι η κοπελα παιρνει μισθο €500 ...ειπε οτι αυτος της δινει 500 καθε βδομαδα για να τα ξοδευει «οπως θελει» αλλα  δε διευκρίνησε αν με αυτα πληρωνει και τα εξοδα του σπιτιου

Επισης μας ειπε εμμεσως οτι δε θελει να εχουν σεξουαλικες σχεσειςΜε ολα αυτα εμενα για συγκατοικος μου κανει και οχι για συντροφος!

Ας μας πει και ο κωστας ομως

Qwerty____55

# 65 στις 12/4/2021
author
Ενα σχολιο ακομα για τον Κωστα και την εδω παρεα.Κώστα μας λες οτι ενω η κοπελα δουλευε part time , επρεπε να πληρωνει το ενοικιο του σπιτιου σας !!! Τελικα ποιος ηταν ο μισθος της κοπελας με part time εργασια ???Εσυ λοιπον σαν Χουβαρδάς που εισαι της εδινες ακομα 500 ευρω την εβδομαδα , επι 4 ισον 2.000 ευρω τον μηνα , συν την αμοιβη από την δουλειά της ???Να υποθεσω οτι ο μισθος της , καλυπτε το ενοικιο ?? Αρα θα της εμεναν οι 2.000.ευρω. Οποτε ο καυγάς γινεται για ... τα 500 του ενοικιου ??? Δηλαδη η κοπελα. διεκδίκησε τα του ενοικίου !!!αφου τα 500 , της τα εδινες ουτως η αλλως ??? Κωστα ξεμπερδεψε μας !!! Πολυ φοβαμαι οτι τα 500 , δεν της τα εδινες καθε εβδομαδα , αλλα σαν bonus , μια φορα τον μηνα...***Η συμφωνία μας πριν αρχίσουμε να έχουμε χρήματα ήταν πως εφόσον εκείνη δουλεύει part time θα πληρώνει το ενοίκιο του σπίτιου και εγώ θα αναλάβω όλα τα υπόλοιπα έξοδα μας (φαγητό λογαριασμούς ψώνια γιατρούς όλα). Από τότε που η επιχείρηση αδχισε να πηγαίνει καλά κάθε εβδομάδα της έδια περίπου στα 500 ευρώ να τα κάνει ότι θέλει..Χθες γύρισε και μου είπε ότι θέλει από εδώ και πέρα και τα 500 ευρώ την εβδομάδα και να πληρώνω εγώ το ενοίκιο για να κρατάει εκείνο τον μισθό της για τα έξοδα της

Kristina_

# 66 στις 12/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ουτε οτι το ενοικιο ειναι μονο €500 μας ειπε 

Μενει σε ξενη χωρα...μπορει να ειναι πολυ πολυ περισσοτερο

(Εντωμεταξυ ο κωστας αφαντος !!! Ποτε θα ρθει να απαντησει στα σεναρια μας πχιααα?)

Enikos

# 67 στις 12/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788
Εδω υπαρχουν τα πρακτικα Κυριος!!!...

Βασει των οποιων η εδρα απεφανθη ορθως και δια παντος...

Που πατε Κυριος, αδιαβαστος?...

Μην ειστε κανα τρολ?...

Τα επιλοιπα ειναι λελυμενα...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Qwerty____55

# 68 στις 12/4/2021
author
Καλησπέρα στην Kristina και στον Enikos ... Τελικα αυτες οι ατακες σου ειναι φοβερες και τρομερές !!! Εχεις πολυ χιουμορ .Μπραβο Enikos !!!Οσο για τον Κωστα ,, εξαφανιστηκε !! Βεβαια μεχρι να απαντησει ο Κωστας , μπορουμε να δουμε και την αλλη οψη του νομισματος ..π.χ Να του προτεινουμε , να την αφησει την κοπελια του , να χωρίσουν , και να βρει κάποια αλλη κοπελιά !!! που θα του κοστιζει λιγότερο ... Εεε!!! Κωστα πως σου φαινεται αυτη η πρόταση ???Καλο βραδυ σε ολους.

MatinaMantarinaki

# 69 στις 13/4/2021
author
Γυναίκα / 32 / Ελεύθερη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3

Ανύπαντρος;

Η ταπεινή μου γνώμη είναι πως και οι δύο συμβάλουν σε ένα σπίτι. Παλαιότερα τα πλήρωνε όλα ο άντρας. Πλέον οι εποχές αλλάζουν. Η γυναίκα έχει γίνει πιο δυναμικό, ανεξάρτητο πλάσμα. Εφόσον έχετε κοινή ζωή, θεωρώ πως και οι δύο θα πρέπει να συμβάλετε. Ίσως περισσότερο ο άντρας, κατανοητό. Δε ξέρω αν πιανεσε κόστος ή όχι, αλλά σίγουρα θα πρέπει να το συζητήσεις μαζί της. Είναι η άμεσα ενδιαφερόμενη. Αλλά πέρα από αυτό, εφόσον σε ενοχλεί πως αλλιώς θα το λύσεις; θα διαβάσεις πολλε το γνώμες, οκ. Και; θα σταματήσεις να νιώθεις έτσι;
Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Vasia-2

# 70 στις 14/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Προσωπικά...

...θα ντρεπόμουν να γράψω τέτοιο κείμενο με τους συγκεκριμένους προβληματισμούς. Κώστα, είσαι τσιγγουναρος και εκμεταλλευτής. Η αγάπη, η υποστήριξη αυτής της γυναίκας ( γιατί μη μου πεις ότι προοδευσες εοαγφελματικα και οικονομικά μόνος σου) ,η συντροφικότητας της στα δύσκολα μαζί σου, η διαρκής και σταθερή παρουσία της στη ζωή σου σε κάθε περίσταση, δε σου λένε τίποτα.Εσύ, δε χρειάζεσαι γυναίκα σωστή για να πορευθείς στη ζωή σου, λογιστή χρειάζεσαι να περιχαρακωσεις τα συμφέροντά σου.Απάλλαξε τη γυναίκα από σένα. Θα είναι το μόνο καλό που θα της κάνεις.

Mathusalas

# 71 στις 14/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Πεστα χρυσοστομη, αν δεν τα πεις θα πεσει το φεμινιστικο κινημα εξω . γυναικες ολης της γης ενωθειτε, εχουμε ενα τσιγγουνη και εκμεταλευτη εδω. βεβαια εσυ που σε εκμεταλευτηκε που ησουν ολο αυτον το καιρο? τοσο χαλια περνουσες? ή βολευοσουν?

Παράθεση:
Σχόλιο # 70 από Vasia-2

Προσωπικά...θα ντρεπόμουν να γράψω τέτοιο κείμενο με τους συγκεκριμένους προβληματισμούς. Κώστα, είσαι τσιγγουναρος και εκμεταλλευτής. Η αγάπη, η υποστήριξη αυτής της γυναίκας ( γιατί μη μου πεις ότι προοδευσες εοαγφελματικα και οικονομικά μόνος σου) ,η συντροφικότητας της στα δύσκολα μαζί σου, η διαρκής και σταθερή παρουσία της στη ζωή σου σε κάθε περίσταση, δε σου λένε τίποτα.Εσύ, δε χρειάζεσαι γυναίκα σωστή για να πορευθείς στη ζωή σου, λογιστή χρειάζεσαι να περιχαρακωσεις τα συμφέροντά σου.Απάλλαξε τη γυναίκα από σένα. Θα είναι το μόνο καλό που θα της κάνεις.

__mikeman

# 72 στις 21/4/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.295

Τελικά πάλι καλά που δεν βγάζω 10 χιλιάρικα ρε σεις...

Τουλάχιστον ξέρω οτι με θέλουν για το κορμί μου...

Αρέσει στα μέλη mars1981, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

__mikeman

# 73 στις 21/4/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.295

Αυτο με τις "υπηρεσίες" υποθέτω ότι αναφέρεται στο οτι δεν θέλει πλεον να μαγειρεύει, να πλένει, να καθαρίζει, κτλ κτλ...γιατί αν το πάμε αλλού χεσε μέσα...

Μου θυμίζει τον παππού μου ρε σεις, φανατικός Παπανδρεικός, την εποχή που ο Τιτάνας τα είχε μπλέξει με την Μιμη...

"Ε τι να κάνει ο άνθρωπος", ελεγε ο παππούς μου, "αυτή η Μαργαριτα ούτε ένα αυγό δεν του βράζει". 

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε