Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Τον χωρίζεις ή τον κρατάς;

Σελίδα : 1

Emelia22

# 1 στις 3/4/2021
author
Γυναίκα / 21 / Διαζευγμένη
Ν. Ευβοίας / Αιδηψός
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Τον χωρίζεις ή τον κρατάς;

Καλησπερα παιδια! Μετα απο 1 χρονο σχέσης το αγορι μου κγω γράφαμε το καλοκαιρι ο ενας τον αλλον στα μηνυματα(ενω εγω το εκανα επιτηδες επειδη το εκανε και εκεινος)και με ειχε αφησει για 1 μηνα στο διαβαστηκε και με χωρισε ριχνοντας το φταίξιμο και στους 2.Τελοσπαντων χωρίσαμε και ο ιδιος (ενω ηταν με αλλη κοπελα με επαιρνε τηλεφωνο σε καθε γιορτη κ μου ελεγε οτι του λειπω) γυρισε πισω σε μενα μετα απο 6 μηνες λέγοντας μου οτι δεν ηταν 100% δικη του απόφαση και οτι ηθελε να συναντηθουμε απο κοντα.Τελοσπαντων συναντηθήκαμε και απο τα πολυ εντονα συναισθηματα μου τον αφησα να με φιλήσει και δεν εκατσα να του εξηγήσω οτι αυτο που με πειραξε πιο πολυ σχετικα με τον χωρισμό μας ηταν το γεγονός οτι με εγραφε στα μηνυματα και οτι για να συνεχίσουμε δεν θα ηθελα να επαναληφθεί.Τελοσπαντων εχει περασει μονο 1 εβδομαδα απο τοτε που τα ξαναβρηκαμε και τις πρωτες μερες απανταγε αμεσως στα μηνυματα και γενικα ηταν μια χαρα,ομως απο χθες εχει αρχισει παλι το γραψιμο και απανταει Οποτε θελει.Να σημειωθεί οτι τις 2 φορες που μου ζήτησε να βγουμε αυτη την εβδομαδα ηταν επειδη ηθελε s*x και εγω η ηλιθια δεν του το αρνήθηκα..Επισης οταν βγηκαμε πηρε το κινητο μου για να τσεκάρει με ποιους μιλαω ενω οταν του ειπα να μου δωσει και εκεινος το δικο του δεν ηθελε.

Υ.Γ Δίνω πανελληνιες φετος ( για 2η φορα) και οταν γυρισε σε μενα μου ειπε θα ειμαι διπλα σου σε αυτη τη φαση που περνας,ομως με αυτα που κανει με στεναχωρεί και με κανει να πιστευω οτι εκανα την λαθος επιλογη να τον ξανα βαλω στη ζωη μου.

Heptamer

# 2 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.023

Σε παιζει κανονικά - παιζει σε διπλό ταμπλό. Σε εχει αναπληρωματική.

Και κοιταει ετσιθελικά και το κινητό σου. 
Ναι, ηταν λαθος επιλογή να τα ξαναβρεις μαζι του. Αλλα δικαιουσαι να κανεις λαθη στην ηλικία σου.

Μαλλον πρεπει να τον αφησεις - και γρήγορα - στο χωρίσαμε (οριστικά και αμετάκλητα). Δεν εχεις αναγκη την (αμφιβολη) στηριξη του για τις εξετασεις. 
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, alisida και σε ακόμα 1 μέλος.

paranomos

# 3 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Προς το παρον ασε αδιαβαστα τα μηνυματα και διαβασε τα μαθηματα για τις εξετασεις σου κοριτσι.

Ευχομαι καλη επιτυχια.!

Μετα θα δεις τι θα κανεις με το αγορι σου.

Μη δωσεις και τριτη φορα..κριμα

Αρέσει στα μέλη alisida, Anna324 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 4 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.640
Πανε κι αυτες οι πανελληνιες...

Αρέσει στα μέλη Francesca_, gogo6960 και σε ακόμα 1 μέλος.

rocknroller

# 5 στις 3/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 43
Ασχολησου με τα διαβασματα σου κοριτσι μου και ασε τους ερωτες. Εχεις καιρο γι'αυτα...
Αρέσει στο μέλος alisida

piagio1978

# 6 στις 3/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Θα σου πω κατι και ισως το θυμηθεις υστερα απο λιγους μηνες...Μεσα σου ξερεις τι θελεις (οτι δεν τον θελεις) το μυαλο σου λεει οχι η καρδια σου λεει ναι ,οποτε καποια στιγμη θα κουραστεις να σε παιζει ο τυπος και θα φυγεις απο μονη σου, μεχρι τοτε θα εισαι το παιχνιδι του ενω θα εχει και αλλες                          Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ...ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΙΑ!!

gogo6960

# 7 στις 4/4/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ν. Ηρακλείου / Γούβες
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 287

Κορίτσι

Μην τον σκέφτεσαι καθόλου... δεν αξίζει να τον σκέφτεσαι...αλλωστε δεν σου αξίζει και δεν σου άξιζε σαν συντροφος...δεν άξιζε ούτε η δεύτερη ευκαιρία που του εδωσες ...ήταν λάθος σου ... όμως όλοι καναμε λάθη στην ηλικία σου και όπως λέει η λαικη μας  αηδως "ουδεις ασφαλντος"... αρκεί να μάθουμε και να μην τα επαναλαμβανουμε... με τα λάθη μας αποκτουμε εμπειρίες ζωής...Επικεντρωσου στα μαθήματα...Και σκεψου ένα πτυχίο είναι σημαντικό εφοδιο για την ζωή σου...Καλή επιτυχία στις πανελληνιες...
Αρέσει στο μέλος alisida

Mathusalas

# 8 στις 4/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Εχεις ακουσει για το βασανισμο καροτου-μαστιγιου? αν οχι διαβασε. σε καποιους ανθρωπους αρεσει εστω και υποσυνειδητα. γιατι αυτο σου κανει.

ALEXANDRIANI123

# 9 στις 4/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αχ

Αχ αυτά τα εικοσάχρονα νιάτα...

Βρε, μην επιτρέπεις σε κανέναν να σε στεναχωρεί κορίτσι μου. Κοίτα το μέλλον σου κι απόλαυσε το υπέροχο παρόν σου των είκοσί σου χρόνων

Emelia22

# 10 στις 4/4/2021
author
Γυναίκα / 21 / Διαζευγμένη
Ν. Ευβοίας / Αιδηψός
Απαντήσεις: 2
Απλα ρε παιδια δεν ξερω τι να κανω..να του μιλησω τωρα και να το λήξουμε που ειμαστε 2 μηνες πριν δωσω πανελληνιες ή μετα τις πανελληνιες...Ειναι ενα θεμα που με εχει επηρεάσει πολυ

Heptamer

# 11 στις 4/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.023

Κοψε δεσμους με αυτα που σε αποσπουν απο τις εξετασεις και επικεντρωσου μονο εκει και σε κανεναν οψιμο  "υποστηρικτη".

Δεν κερδιζεις τιποτα με μια παραταση δυο μηνων. Μονο αγχος απο την περιεργη συμπεριφορα του,  η οποια καθε αλλο παρα υποστηρικτικη θα ειναι. 

Δεν τον εχεις αναγκη.  Μετα τις πανελληνιες,  που θα εχεις χαλαρωσει,  το ξανακοιτας το θεμα  αν εξακολουθει να σε "ποναει".

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Emelia22
Απλα ρε παιδια δεν ξερω τι να κανω..να του μιλησω τωρα και να το λήξουμε που ειμαστε 2 μηνες πριν δωσω πανελληνιες ή μετα τις πανελληνιες...Ειναι ενα θεμα που με εχει επηρεάσει πολυ

Kristina_

# 12 στις 4/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.412

Τι μας ρωτας για να ληξεις τι??? Το οτι τα ξαναβρηκατε μολις μια βδομαδα και ουτε στα μηνυμα απαντα συντομα και δυο φορες που απαντησε σου ζητησε να βγητε επειδη ηθελε σεκς???

Βρε κοριτσι τοσο πολυ βαριεσαι τις πανελληνιες???εγω θα σου πω οτι δεν ειναι απαραιτητο να δωσεις πανελληνιες με το ζορι...μπορεις καλλιστα να μαθεις κατι αλλο να κανεις στη ζωη σου...δε χρειαζεται να ασχολεισαι με ...περσιναξυνασταφυλια

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Emelia22

Αρέσει στο μέλος alisida

Mathusalas

# 13 στις 4/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Περιμενεις ενα ματσο 'αποτυχημενους' να σου πουν αν πρεπει να το ληξεις τωρα? λοιπον ληξτο τωρα και βρες αλλον πριν αρχισεις πανελληνιες. προλαβαινεις δεν προλαβαινεις (χιουμορακι κανω)

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Emelia22

alisida

# 14 στις 5/4/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.452

Ο,τι σου είπαν οι αποπανω εκτός του Μάθιου.

Spiros--

# 15 στις 5/4/2021
author
Ανδρας / 51 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Χαλκηδόνα
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 950

Κάνε ...

... ότι θα σε επηρεάσει λιγότερο σε σχέση με τον στόχο σου, που είναι οι Πανελλήνιες, ο κόπος σου, τα έξοδα των γονιών σου και το μέλλον που ονειρεύεσαι

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Emelia22

Mathusalas

# 16 στις 5/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Γιατι καλε, δεν σου αρεσε η προταση μου?

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από alisida
Ο,τι σου είπαν οι αποπανω εκτός του Μάθιου.

Francesca_

# 17 στις 5/4/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 703

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Emelia22

αφου εχεις καταλαβει πως η ''υποστηριξη του'', τελειωνει με την δικη σου ''υποστηριξη'' για αυτον, πώς να μην ξερεις τι να κανεις; 

εχεις παρει ηδη την αποφαση σου, τι τωρα, τι μετα;

ξεκαθαρισε τη θεση σου μια ωρα νωριτερα, εκτος - αν θες να διαθετεις και αλλο απ΄τον πολυτιμο χρονο σου για την δικη του χαλαρωση και μονο..

δεν βλεπεις πως η συμπεριφορα του, σε βαζει σε επιπλεον στρες, ''στην πριζα'', που - αυτο σου ελειπε τωρα;

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

Alezandra

# 18 στις 6/4/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 811
Οι γυναίκες δεν απαντούν στα μηνύματα επειδή δεν απαντούν οι άντρες.Οι άντρες δεν απαντούν στα μηνύματα επειδή στέλνουν σε άλλες.Καταλάβατε ? Να έχετε μια πολύ καλή έμπνευση και ενέργεια που μπορείτε να προμηθευτείτε επαρκώς από το ξεκοκαλισμα των βιβλίων και των σημειώσεων σας.Καλή επιτυχία και καλά φοιτητικά χρόνια με μηνύματα από τους σωστούς ανθρώπους σας εύχομαι καλή μου.

PennyKk

# 19 στις 8/4/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Δυτική) / Ανω Λιόσια
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 11
Θεωρώ πως η παρουσία του στην ζωη σου είναι τοξική και πως δεν περνάς όμορφα,όπως θα έπρεπε.Επικοινωνει μόνο όταν θελει-τον συμφέρει.Εστιασε στις πανελλήνιες και γενικά στους στόχους σου και απομακρυνσου από αυτόν τον άνθρωπο,αργά ή γρήγορα θα αναγκαστείς να το κάνεις γιατί τέτοιες συμπεριφορές δεν αντέχονται.Σου αξίζει κάτι καλύτερο και μπορείς να το έχεις.
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost