Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνωριμία από Latin Πάρτι στην ΑΘήνα με περίεργες εξελίξεις...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

subseven7

# 1 στις 27/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 11
Απαντήσεις: 213
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα σας,

μετά από 4 χρόνια επανήλθα να γράψω?

Αυτά τα 4 χρόνια έκανα κάποιες γνωριμίες αλλά δεν κατέληξαν σε σχέση, αν και θα ήθελα πολύ.

Όμως, η γνωριμία που με στιγμάτισε το τελευταίο διάστημα είναι η ακόλουθη που θα αναφέρω.

Γνωρίστηκα με την Cathrine (Κατερίνα, απλά το έχει καλλιτεχνικό) σε λάτιν πάρτι στο Addictiva αρχές του 2020 (Προ Covid-19) και λέγαμε να πάμε για καφέ γενικά.

Τελικά, μου στέλνει μήνυμα από μόνη της να κανονίσουμε να πάμε για καφέ..

Βγήκαμε 2-3 φορές και τις επόμενες φορές κάναμε 2 συζητήσεις περί σχέσεων προς το καλοκαίρι του 2020?

Βγαίναμε συχνά 5-6 φορές το μήνα μέχρι και σήμερα?

Καταλήξαμε να βγαίνουμε σε φιλικό επίπεδο και όλα καλά με προοπτική σχέσης μελλοντικά...

Κατά τον Σεπτέμβριο ? Οκτώβριο άρχισε να κρύβει την οθόνη του κινητού της κατά 45ο μοίρες γωνία κάποιες φορές?

Μετά τα πράγματα ήταν ομαλά και όμορφα μέχρι την τελευταία εβδομάδα (22 μέχρι 26 -04-2021).

Εκείνη την ημέρα (22-04-2021) είχαμε πάει στην Λούτσα για βόλτα, βγάλαμε κάποιες φωτογραφίες? ανέβασε την δικιά μας με προσαρμοσμένο απόρρητο και δεν μ άρεσε πολύ αυτό?

Την επόμενη μέρα (23-04-2021), βρεθήκαμε για ταινία και σε κάποια φάση έλεγε πως θέλει να ανοίξει νέο Facebook και της λέω την ατάκα «Και τρίτο;» και αυτή απόρησε πως ήξερα για το δεύτερο της? και μετά πιεστικά την έβαλα να με κάνει add από το δεύτερο προφίλ μου για να της πω για το προσαρμοσμένο απόρρητο της φωτογραφίας. (Μεγάλο Λάθος μου)

Εν συνεχεία, την επόμενη μέρα (24-04-2021) έφυγα από το σπίτι της και συμφωνήσαμε να μιλήσουμε για όλα αυτά για να τα λύσουμε και κάποια άλλα μικροθέματα μαζί.

Χθες, (26-04-2021) βρεθήκαμε να μιλήσουμε για όλα με την προοπτική να τα βρούμε και συμφώνησε.

Μιλήσαμε και της είπα την ατάκα «Ότι με έχει στο περιθώριο» και με σωστά επιχειρήματα μου απέδειξε ότι δεν με είχε. Της ζήτησα και συγγνώμη για όλα τα παραπάνω που της είπα εφόσον είχε τελικά απόλυτο δίκιο. Στη ουσία κάναμε την Α΄ Συζήτηση και είπε ότι ήθελε να κάνουμε και την ΒΆ και ΓΆ Συζήτηση πάνω σ αυτά.

Βέβαια, μου είπε ότι έχει κάποια γιατί από την Α΄ Συζήτηση τα οποία δεν τα είπε γιατί ανοίγουν την Β΄ Συζήτηση.

Η Β΄ Συζήτηση αφορά το ερωτικό κομμάτι και θέλει να μου πεί με δύο λέξεις ότι με βλέπει φιλικά από ότι καταλαβαίνω γιατί αυτό το διάστημα της έχει κινήσει το ενδιαφέρον κάποιος άλλος απ ότι είχε πει.

Όμως, μου είπε σήμερα ότι από την Α΄ Συζήτηση προβληματίστηκε αρκετά και ειδικά με ένα σημείο (το οποίο είναι μάλλον αν θα είμαι δίπλα της φιλικά και βλέπω να προχωράει την ζωή της ερωτικά). Επίσης είπε ότι θέλει χρόνο να επεξεργαστεί όλη την συζήτηση γιατί μιλάγαμε 6 ώρες περίπου.

Νόμιζα ότι ήταν όλα καλά μετά την Α΄ Συζήτηση και βλέπω σήμερα ότι μου δεν έχει αλλάξει το γενικό απόρρητο της στο Facebook και βλέπω μόνο τα δημόσια , με έβγαλε από το Instagram και τελικά δεν με δέχτηκε από το δεύτερο προφίλ μου.

Παρεμπιπτόντως έκανε τα παραπάνω παρόλο που ήξερε ότι είμαι ευαίσθητος και ήξερε ότι θα με πληγώσει αυτό.

Οι πράξεις πιστεύω δείχνουν 2 πράγματα ή θέλει να μου δείξει πως είναι όντως να με έχει στο περιθώριο για να εκτιμήσω όλα τα παλιά ή το έκανε από κακία που δεν πιστεύω.

Της είχα πει ότι μετά την συζήτηση θέλω να τα βρούμε και να είμαστε όπως πριν και αυτή έλεγε ίσως και καλύτερα αλλά τελικά έκανε τις παραπάνω ενέργειες μετά την συζήτηση..

Βέβαια δεν έχει γίνει Β΄ Συζήτηση ή Γ΄ Συζήτηση ακόμα και φοβάμαι ότι δεν θα γίνει ποτέ.

Εν τω μεταξύ, μου είχε αναφέρει ότι οι άλλες δυο συζητήσεις θα πρέπει να γίνουν σχετικά άμεσα γιατί θα φύγει για σεζόν τον Ιούνιο μέχρι Σεπτέμβριο. Αλλά σκέφτεται να πάει και Καρδίτσα και να γυρίσει μετά το Πάσχα. Συνεπώς, υποθέτω ότι αν γίνουν θα γίνουν μέσα στο Πάσχα αν δεν φύγει Καρδίτσα αλλιώς πριν φύγει σεζόν γιατί δεν μπορεί να αφήνει εκκρεμότητες πίσω εκτός αν θέλει να επικοινωνήσει μετά την σεζόν να είναι εντελώς χαλαρή.

Φυσικά, εγώ για να μην την πιέσω της είπα σήμερα

«Καλησπέρα Κατερίνα, λόγω του ότι δεν θέλω να σε ενοχλώ είναι η τελευταία προσπάθεια που κάνω να σε προσεγγίσω. Επειδή δεν θέλω να γίνομαι ενοχλητικός τα αφήνω πάνω σου. Όποτε θελήσεις θα χαρώ πολύ να μιλήσουμε αλλιώς καλή ζωή να έχεις»

Πιστεύω αν θέλει να ολοκληρώσουμε τις συζητήσεις θα επικοινωνήσει μόνη της κάποια στιγμή και αν έστω με νοιάζεται λίγο μέσα στο μυαλό της για το σκέφτομαι και νιώθω εγώ για αυτά. Επίσης, ισως να θέλει να επικοινωνήσει έστω να τα βρούμε φιλικά.

Νομίζω το καλύτερο που έχω να κάνω είναι απλά να περιμένω γιατί αλλιώς θα γίνουν χειρότερα τα πράγματα.

Εσείς τι λέτε;

Ευχαριστώ.

Heptamer

# 2 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.026

Πληθωρα άσχετων πληροφοριών...

Το κουνέλι τελικά, εξ όσων συνάγω,  δεν το πνιξατε. Το κάνατε στιφάδο και το φάγατε  στις Α', Β', Γ' συζητήσεις...ομαλά και όμορφα.

Πολύ  άσκοπη συζήτηση για τα αυτονόητα, για social -ιστικα "υπόγεια" μηνυματα και συμπεριφορές 15ρηδων, πολλές παλινωδίες υπεκφυγής...

Το σημερινό σου μήνυμα ήταν προ καιρού επιβεβλημένο.Οι συζητήσεις είχαν ολοκληρωθεί πολύ καιρό πριν - απλά συντηρουσατε έναν "ψευδοηλεκτρισμο", μια έλξη του μυαλού και μόνο, που ουδέποτε είχε τα εχέγγυα να τελεσφορήσει.

Δεν έχεις να περιμένεις τίποτα. Ποτέ δεν είχες.

Ούτε καν αιτωμενος membership στη λίστα φίλων της.

Διαφύλαξε τον εαυτό σου από αδιεξοδες καταστάσεις και παιγνιώδεις / παρελκυστικες ροπές - τακτικές  αναποφάσιστων, αυταρεσκων  Κατερίνων.

Αρέσει στα μέλη Hepatica, agrotis53 και σε ακόμα 4 μέλη.
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

Redink

# 3 στις 28/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ΜΗΝ περιμένεις. Δεν σε βλέπει ερωτικά. Ακόμα και αν επικοινωνήσει ξανά μαζί σου η σχέση σας ΔΕΝ πρόκειται να αλλάξει. Δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να χάσεις άλλο χρόνο μαζί της. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ψάξεις για νέες γνωριμίες.

Kristina_

# 4 στις 28/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.417

Ποιες ειναι οι περιεργες εξελιξεις?

Γνωρισες μια κοπελα και κανετε ενα χρονο φιλικη παρεα. Της κανεις προαναγγελθεισες συζητησεις και μάλιστα πολυωρες (6 ωρες???) και η κοπελα σιγα σιγα σε απομακρυνει ... επομενο ειναι μετα απο τοση συζητηση...εμενα μια χαρα νορμαλ εξελιξη μου φαινεται
(Αν ηθελες να ξεκινησεις κατι ερωτικο μαζι της θα επρεπε να το ξεκινησεις ως ερωτικο...φιλικη παρεα ενα χρονο να καταληξει σε ερωτικη σχεση... αυτο ναι! θα ηταν περιεργη εξελιξη
Νομιζω δε χρειαζεται να ξοδευεις αλλο χρονο μαζι της...κοιταξε να βρεις καποια αλλη και να της δηλωσεις το ερωτικο σου ενδιαφερον απο την πρωτη μερα ...αυτη αν θες ξαι αν θελει κρατα τη για παρεα (μονο εφοσον μπορεις να τη δεις απλα ως παρεα...που θεωρω οτι μπορεις γιατι αν την ειχες ερωτευτεις δε θα καθοσουν στο φιλικο ενα χρονο)...ξεχνα το και τα καλυτερα ερχονται
Αρέσει στα μέλη mars1981, Hepatica και σε ακόμα 1 μέλος.

subseven7

# 5 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Τελευταία εξέλιξη

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από subseven7

Καλησπέρα σας,

μετά από 4 χρόνια επανήλθα να γράψω?

Αυτά τα 4 χρόνια έκανα κάποιες γνωριμίες αλλά δεν κατέληξαν σε σχέση, αν και θα ήθελα πολύ.

Όμως, η γνωριμία που με στιγμάτισε το τελευταίο διάστημα είναι η ακόλουθη που θα αναφέρω.

Γνωρίστηκα με την Cathrine (Κατερίνα, απλά το έχει καλλιτεχνικό) σε λάτιν πάρτι στο Addictiva αρχές του 2020 (Προ Covid-19) και λέγαμε να πάμε για καφέ γενικά.

Τελικά, μου στέλνει μήνυμα από μόνη της να κανονίσουμε να πάμε για καφέ..

Βγήκαμε 2-3 φορές και τις επόμενες φορές κάναμε 2 συζητήσεις περί σχέσεων προς το καλοκαίρι του 2020?

Βγαίναμε συχνά 5-6 φορές το μήνα μέχρι και σήμερα?

Καταλήξαμε να βγαίνουμε σε φιλικό επίπεδο και όλα καλά με προοπτική σχέσης μελλοντικά...

Κατά τον Σεπτέμβριο ? Οκτώβριο άρχισε να κρύβει την οθόνη του κινητού της κατά 45ο μοίρες γωνία κάποιες φορές?

Μετά τα πράγματα ήταν ομαλά και όμορφα μέχρι την τελευταία εβδομάδα (22 μέχρι 26 -04-2021).

Εκείνη την ημέρα (22-04-2021) είχαμε πάει στην Λούτσα για βόλτα, βγάλαμε κάποιες φωτογραφίες? ανέβασε την δικιά μας με προσαρμοσμένο απόρρητο και δεν μ άρεσε πολύ αυτό?

Την επόμενη μέρα (23-04-2021), βρεθήκαμε για ταινία και σε κάποια φάση έλεγε πως θέλει να ανοίξει νέο Facebook και της λέω την ατάκα «Και τρίτο;» και αυτή απόρησε πως ήξερα για το δεύτερο της? και μετά πιεστικά την έβαλα να με κάνει add από το δεύτερο προφίλ μου για να της πω για το προσαρμοσμένο απόρρητο της φωτογραφίας. (Μεγάλο Λάθος μου)

Εν συνεχεία, την επόμενη μέρα (24-04-2021) έφυγα από το σπίτι της και συμφωνήσαμε να μιλήσουμε για όλα αυτά για να τα λύσουμε και κάποια άλλα μικροθέματα μαζί.

Χθες, (26-04-2021) βρεθήκαμε να μιλήσουμε για όλα με την προοπτική να τα βρούμε και συμφώνησε.

Μιλήσαμε και της είπα την ατάκα «Ότι με έχει στο περιθώριο» και με σωστά επιχειρήματα μου απέδειξε ότι δεν με είχε. Της ζήτησα και συγγνώμη για όλα τα παραπάνω που της είπα εφόσον είχε τελικά απόλυτο δίκιο. Στη ουσία κάναμε την Α΄ Συζήτηση και είπε ότι ήθελε να κάνουμε και την ΒΆ και ΓΆ Συζήτηση πάνω σ αυτά.

Βέβαια, μου είπε ότι έχει κάποια γιατί από την Α΄ Συζήτηση τα οποία δεν τα είπε γιατί ανοίγουν την Β΄ Συζήτηση.

Η Β΄ Συζήτηση αφορά το ερωτικό κομμάτι και θέλει να μου πεί με δύο λέξεις ότι με βλέπει φιλικά από ότι καταλαβαίνω γιατί αυτό το διάστημα της έχει κινήσει το ενδιαφέρον κάποιος άλλος απ ότι είχε πει.

Όμως, μου είπε σήμερα ότι από την Α΄ Συζήτηση προβληματίστηκε αρκετά και ειδικά με ένα σημείο (το οποίο είναι μάλλον αν θα είμαι δίπλα της φιλικά και βλέπω να προχωράει την ζωή της ερωτικά). Επίσης είπε ότι θέλει χρόνο να επεξεργαστεί όλη την συζήτηση γιατί μιλάγαμε 6 ώρες περίπου.

Νόμιζα ότι ήταν όλα καλά μετά την Α΄ Συζήτηση και βλέπω σήμερα ότι μου δεν έχει αλλάξει το γενικό απόρρητο της στο Facebook και βλέπω μόνο τα δημόσια , με έβγαλε από το Instagram και τελικά δεν με δέχτηκε από το δεύτερο προφίλ μου.

Παρεμπιπτόντως έκανε τα παραπάνω παρόλο που ήξερε ότι είμαι ευαίσθητος και ήξερε ότι θα με πληγώσει αυτό.

Οι πράξεις πιστεύω δείχνουν 2 πράγματα ή θέλει να μου δείξει πως είναι όντως να με έχει στο περιθώριο για να εκτιμήσω όλα τα παλιά ή το έκανε από κακία που δεν πιστεύω.

Της είχα πει ότι μετά την συζήτηση θέλω να τα βρούμε και να είμαστε όπως πριν και αυτή έλεγε ίσως και καλύτερα αλλά τελικά έκανε τις παραπάνω ενέργειες μετά την συζήτηση..

Βέβαια δεν έχει γίνει Β΄ Συζήτηση ή Γ΄ Συζήτηση ακόμα και φοβάμαι ότι δεν θα γίνει ποτέ.

Εν τω μεταξύ, μου είχε αναφέρει ότι οι άλλες δυο συζητήσεις θα πρέπει να γίνουν σχετικά άμεσα γιατί θα φύγει για σεζόν τον Ιούνιο μέχρι Σεπτέμβριο. Αλλά σκέφτεται να πάει και Καρδίτσα και να γυρίσει μετά το Πάσχα. Συνεπώς, υποθέτω ότι αν γίνουν θα γίνουν μέσα στο Πάσχα αν δεν φύγει Καρδίτσα αλλιώς πριν φύγει σεζόν γιατί δεν μπορεί να αφήνει εκκρεμότητες πίσω εκτός αν θέλει να επικοινωνήσει μετά την σεζόν να είναι εντελώς χαλαρή.

Φυσικά, εγώ για να μην την πιέσω της είπα σήμερα

«Καλησπέρα Κατερίνα, λόγω του ότι δεν θέλω να σε ενοχλώ είναι η τελευταία προσπάθεια που κάνω να σε προσεγγίσω. Επειδή δεν θέλω να γίνομαι ενοχλητικός τα αφήνω πάνω σου. Όποτε θελήσεις θα χαρώ πολύ να μιλήσουμε αλλιώς καλή ζωή να έχεις»

Πιστεύω αν θέλει να ολοκληρώσουμε τις συζητήσεις θα επικοινωνήσει μόνη της κάποια στιγμή και αν έστω με νοιάζεται λίγο μέσα στο μυαλό της για το σκέφτομαι και νιώθω εγώ για αυτά. Επίσης, ισως να θέλει να επικοινωνήσει έστω να τα βρούμε φιλικά.

Νομίζω το καλύτερο που έχω να κάνω είναι απλά να περιμένω γιατί αλλιώς θα γίνουν χειρότερα τα πράγματα.

Εσείς τι λέτε;

Ευχαριστώ.

Χθες το βράδυ μου απάντησε στο μήνυμα αυτό που της έστειλα και έλεγε ότι λόγω των συγκεριμένων συνθηκών (επειδή την βλπέπω ερωτικά κ αυτή σαν φίλο) και λόγω της συζήτησης που κάναμε κατάλαβες κάποια πράγματα όπως και γω επίσης. Είπε να μην ξαναμιλήσουμε αλλά της είπα οτι και γω πήρα κάποια πράγματα που ισχύουν De facto και μπορούμε να κάνουμε μια τελευταία κουβέντα από κοντά για όλα αυτά και να της πω με δυό λόγια οτι μπορούμε να επικοινωνούμε φιλικά αλλά δεν απάντησε από χθες το βράδυ...

subseven7

# 6 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Heptamer

Το κουνέλι τελικά, εξ όσων συνάγω,  δεν το πνιξατε. Το κάνατε στιφάδο και το φάγατε  στις Α', Β', Γ' συζητήσεις...ομαλά και όμορφα.

Πολύ  άσκοπη συζήτηση για τα αυτονόητα, για social -ιστικα "υπόγεια" μηνυματα και συμπεριφορές 15ρηδων, πολλές παλινωδίες υπεκφυγής...

Το σημερινό σου μήνυμα ήταν προ καιρού επιβεβλημένο.Οι συζητήσεις είχαν ολοκληρωθεί πολύ καιρό πριν - απλά συντηρουσατε έναν "ψευδοηλεκτρισμο", μια έλξη του μυαλού και μόνο, που ουδέποτε είχε τα εχέγγυα να τελεσφορήσει.

Διαφύλαξε τον εαυτό σου από αδιεξοδες καταστάσεις και παιγνιώδεις / παρελκυστικες ροπές - τακτικές  αναποφάσιστων, αυταρεσκων  Κατερίνων.

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από Heptamer

Ξέχασα να αναφέρω την ηλικία της η οποία είναι 27,,,

ναι αλλά επειδή πήρα πλέον κάποια πράγματα de facto ίσως να το αποδεχτεί και να συνεχίσουμε φιλικά.

Συμφωνώ με το τελευταίο ότι πρέπει να προφυλαχθώ αλλά κάποιες φορές φτάνω στο τέλμα άθελα μου...

subseven7

# 7 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Redink
Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ΜΗΝ περιμένεις. Δεν σε βλέπει ερωτικά. Ακόμα και αν επικοινωνήσει ξανά μαζί σου η σχέση σας ΔΕΝ πρόκειται να αλλάξει. Δεν έχει απολύτως κανένα νόημα να χάσεις άλλο χρόνο μαζί της. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ψάξεις για νέες γνωριμίες.

Χθες το βράδυ μου απάντησε στο μήνυμα αυτό που της έστειλα και έλεγε ότι λόγω των συγκεριμένων συνθηκών (επειδή την βλπέπω ερωτικά κ αυτή σαν φίλο) και λόγω της συζήτησης που κάναμε κατάλαβες κάποια πράγματα όπως και γω επίσης. Είπε να μην ξαναμιλήσουμε αλλά της είπα οτι και γω πήρα κάποια πράγματα που ισχύουν De facto και μπορούμε να κάνουμε μια τελευταία κουβέντα από κοντά για όλα αυτά και να της πω με δυό λόγια οτι μπορούμε να επικοινωνούμε φιλικά αλλά δεν απάντησε από χθες το βράδυ...

subseven7

# 8 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από Kristina_

Ποιες ειναι οι περιεργες εξελιξεις?

Γνωρισες μια κοπελα και κανετε ενα χρονο φιλικη παρεα. Της κανεις προαναγγελθεισες συζητησεις και μάλιστα πολυωρες (6 ωρες???) και η κοπελα σιγα σιγα σε απομακρυνει ... επομενο ειναι μετα απο τοση συζητηση...εμενα μια χαρα νορμαλ εξελιξη μου φαινεται
(Αν ηθελες να ξεκινησεις κατι ερωτικο μαζι της θα επρεπε να το ξεκινησεις ως ερωτικο...φιλικη παρεα ενα χρονο να καταληξει σε ερωτικη σχεση... αυτο ναι! θα ηταν περιεργη εξελιξη
Νομιζω δε χρειαζεται να ξοδευεις αλλο χρονο μαζι της...κοιταξε να βρεις καποια αλλη και να της δηλωσεις το ερωτικο σου ενδιαφερον απο την πρωτη μερα ...αυτη αν θες ξαι αν θελει κρατα τη για παρεα (μονο εφοσον μπορεις να τη δεις απλα ως παρεα...που θεωρω οτι μπορεις γιατι αν την ειχες ερωτευτεις δε θα καθοσουν στο φιλικο ενα χρονο)...ξεχνα το και τα καλυτερα ερχονται

Στην αρχή της είχα δείξει ερωτικό ενδιαφέρον από τις πρώτες μέρες. Αυτή ζήτησε να συζητήσουμε για να βγάλουμε  μια θετική άκρη..

Εγω προσωπικά θέλω την φιλική παρέα μαζί της γιατί υπάρχει μια επικοινωνία.

alisida

# 9 στις 28/4/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.458

Από τα λίγα που διάβασα (κανείς δεν έκανε περίληψη ) ,

καταλαβαίνω ότι το Κατερινάκι σε αποφεύγει γιατί δεν θέλει φιλικές σχέσεις με κάποιον που δεν τη θέλει φιλικά.

Μαλλον δεν την έπεισες και δεν πείθομαι ούτε εγώ ότι κάποιος που έχει ερωτικές βλέψεις,δύναται μετά τη χτλοπιτα να τις μετατρέψει σε αγνές φιλικές.

(άσχετο,μήπως η Καθριν σου,είναι η εξαφανισμένη βοηθός μου?αν ναι,πες της ότι την ψάχνω,έπεσε πολλή δουλειά τις τελευταίες μέρες )

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από subseven7

Τελευταία εξέλιξη

Αρέσει στα μέλη Persefoni__, subseven7 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 10 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651
Αυτος ειναι εμπεριστατωμενος μαρτυρας...

Με ημερομηνιες, ωρες, δευτερα, φωτογραφιες στοιχεια, ολιγολογος και περιεκτικος...

Τον εκαψε με πετρελαιο τον κατηγορουμενο...

Αρέσει στα μέλη Hepatica, la-mer και σε ακόμα 2 μέλη.

archagellos

# 11 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

man ,

ειλικρινα αξιοπρεπεια δεν εχεις ? 

Τι παρακαλω..φουνις εισαι εσυ !!

Εχεις καταντηση ζητιανος της ...παρεας . 

Ο σαλιαρης της αναλυσης και της κουβεντας !!!

Λιγο αξιοπρεπεια ...
Ουτε μνμ ,ουτε κουβεντες ουτε τιποτα ...
Διαγραψε τα παντα και τελος 

Κοπανα το κεφαλι σου , στον τοιχο , στο τραπεζι ,στην πορτα ,στο πατομα ...παντου ...αλλα μην ξανα ερθεις σε επαφη με την τυπισσα .

Θα βρεις μια η οποια να θελει την παρεα σου ...Καταλαβε το αυτο .

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη mars1981, Qwerty____55 και σε ακόμα 4 μέλη.

subseven7

# 12 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από alisida

Από τα λίγα που διάβασα (κανείς δεν έκανε περίληψη ) ,

καταλαβαίνω ότι το Κατερινάκι σε αποφεύγει γιατί δεν θέλει φιλικές σχέσεις με κάποιον που δεν τη θέλει φιλικά.

Μαλλον δεν την έπεισες και δεν πείθομαι ούτε εγώ ότι κάποιος που έχει ερωτικές βλέψεις,δύναται μετά τη χτλοπιτα να τις μετατρέψει σε αγνές φιλικές.

(άσχετο,μήπως η Καθριν σου,είναι η εξαφανισμένη βοηθός μου?αν ναι,πες της ότι την ψάχνω,έπεσε πολλή δουλειά τις τελευταίες μέρες )

Καλημέρσ,

ναι  ισχύει κανείς δεν ήθελε να κάνει περίληψη ...

To Κατερινάκι όμως τόσο καιρό, 1 χρόνο και 2 μήνες, είναι μια χαρά με όλο αυτό το ερωτικό από την πλευρά μου (σημείωση από την αρχή είχαμε ξεκαθαρίσει κάποια πράγματα) και δεν ξέρω γιατί εξελίχθησαν έτσι, από δικό μου σφάλμα πιστεύω.. 

Απλά και γώ έχω πάρει κάποιες αποφάσεις / σκέψεις πάνω σ αυτό οπότε θα μπορούσα πλεόν να την δω φιλικά και αγνα όπως είπατε.

Με δυο λόγια, την θέλω πίσω και για φιλική παρέα όπως πριν.

Νομίζω τώρα είναι το καλύτερο να περιμένω γιατι αν την πιέσω θα είναι χειρότερα...εσείς τις πιστεύετε;

(Δεν αποκλείεται να είναι  , αν την ξαναδώ έχω την πρόθεση να της πω πάντως...)

subseven7

# 13 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Enikos

Με ημερομηνιες, ωρες, δευτερα, φωτογραφιες στοιχεια, ολιγολογος και περιεκτικος...

Χαχα,

όλα αναλυτικά ισχύει...

εντάξει όλοι καιγόμαστε από κάτι ...

αλλά αν δεν καείς δεν μαθάινεις που λένε...

Εντάξει, απλά θα ήταν καλό να υπήρχε και μια δικιά της μαρτυρία για το συμβαν 

subseven7

# 14 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από archagellos

man ,

ειλικρινα αξιοπρεπεια δεν εχεις ? 

Τι παρακαλω..φουνις εισαι εσυ !!

Εχεις καταντηση ζητιανος της ...παρεας . 

Ο σαλιαρης της αναλυσης και της κουβεντας !!!

Λιγο αξιοπρεπεια ...
Ουτε μνμ ,ουτε κουβεντες ουτε τιποτα ...
Διαγραψε τα παντα και τελος 

Κοπανα το κεφαλι σου , στον τοιχο , στο τραπεζι ,στην πορτα ,στο πατομα ...παντου ...αλλα μην ξανα ερθεις σε επαφη με την τυπισσα .

Θα βρεις μια η οποια να θελει την παρεα σου ...Καταλαβε το αυτο .

Keep Walking 

Αξιοπρέπεια έχω αλλά πόνταρω ότι τόσο καιρό τα πηγαίναμε καλά οπότε υπήρχε και κάτι βαθύτερο σε φιλικό επίπεδο για να υπήρχε φιλική επικοινωνία σταθερή...

Καλά εγώ δεν ξαναέρθω σε επαφή αλλά ίσως να έρθει αυτή κάποια στιγμή ξανά...υπάρχει και ενδεχόμενο να έκανε λάθη και εν βρασμώ ψυχής πάνω στα social media...

Εγω αφήνω και ένα μικρό παραθυράκι μήπως αλλάξουν οι συνθήκες. πριν ή μετα την σεζον..

subseven7

# 15 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Enikos

Υπάρχει και ενδεχόμενο να έκανε λάθη και εν βρασμώ ψυχής πάνω στα social media...Εγω αφήνω και ένα μικρό παραθυράκι μήπως αλλάξουν οι συνθήκες. πριν ή μετα την σεζον..

Kristina_

# 16 στις 28/4/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.417

Βρε παιδι μου παλι κουβεντες θες? Τι τις θες??? Της ειπες στο μνμ θες να κρατησετε φιλικη επαφη...οκ φτανει!!!

(Νομιζεις θα την πεισεις με τις απανωτες συζητησεις? Αν επιανε αυτο το «κολπο» θα χε πιασει ηδη...ξεχνα το/την)

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από subseven7

Αρέσει στα μέλη Darkman13, subseven7

subseven7

# 17 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Kristina_

Βρε παιδι μου παλι κουβεντες θες? Τι τις θες??? Της ειπες στο μνμ θες να κρατησετε φιλικη επαφη...οκ φτανει!!!

(Νομιζεις θα την πεισεις με τις απανωτες συζητησεις? Αν επιανε αυτο το «κολπο» θα χε πιασει ηδη...ξεχνα το/την)

Ναι απλά για να ξεκαθαρίσουμε την κατάσταση και να γίνουν όλα σε ένα βαθμό όπως πρίν...

Συμφώνω στο να το ξεχάσω αλλά δεν είναι εύκολο...

Μήπως απλά θέλει αρκετό χρόνο να τα επεξεργαστεί τα δεδομένα...

εγω τον δίνω τον χρόνο δεν έχω θέμα πάντως...

Νόμιζω ότι πρέπει να αφήσω τα πράγματα να εξελιχθούν μόνα τους χωρίς πίεση...

Redink

# 18 στις 28/4/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Η κοπέλα σου είπε ότι δεν θέλει να ξαναμιλήσετε. Πρέπει να το σεβαστείς και να μην την πιέσεις άλλο αλλιώς θα γίνεις ενοχλητικός. Δεν έχει νόημα ούτε είναι σωστό να επιμείνεις άλλο. Εφόσον δεν σου απαντά δεν πρέπει να επικοινωνήσεις άλλο μαζί της.

la-mer

# 19 στις 28/4/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.563

https://www.youtube.com/watch?v=CcWbZUgymkw&feature=youtu.be

Χαμογέλα και ζήσε... κράτα κοντά σου ανθρώπους που σε αγαπούν όπως τους αγαπάς κι εσύ...και που σε σέβονται.

Αρέσει στο μέλος subseven7

Enikos

# 20 στις 28/4/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651
Και μετα φταινε οι γυναικες...

Που γινηκαμε ολες φιλεναδες...

Αρέσει στα μέλη mars1981, subseven7 και σε ακόμα 3 μέλη.
Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε