Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνωριμία μέσω instagram

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Giota_k18

# 1 στις 3/5/2021
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μοσχάτο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
'Aρεσαν+: 0%

Γνωριμία μέσω instagram

Καλησπέρα σας! 
Τον Δεκέμβριο στα γενέθλια μου μου έστειλε χρόνια πολλά ένα παιδί από την Πάτρα που τον ειχα φίλο στο ινσταγκραμ αλλά δεν ειχα μιλήσει ποτέ. Μου άρεσε παρα πολύ εμφανισιακά και αποφάσισα να του στείλω χρόνια πολλά στη γιορτή του λιγες μέρες μετά. Με ευχαρίστησε ολα Καλα, η κουβέντα βέβαια δε συνεχίστηκε. Μέσα Γενάρη ανεβάζω ένα στορι και μου απαντάει. Και από εκείνη την ημέρα και μετά αρχίσαμε να μιλάμε κάθε μερα. Εγώ από Αθήνα αυτος από Πάτρα. Μιλουσαμε 3 μήνες και όλο αυτό το διάστημα είχαμε αρχίσει να δενόμαστε αρκετα παρόλο που δεν είχαμε βρεθεί από κοντά. Είχαμε βέβαια και τους μικροτσακωμούς μας αλλά τους ξεπερνούσαμε. Μου έλεγε ότι δεν έχει ξανασκεφτεί να ταξιδέψει για κοπέλα και ότι γενικά αυτος βαριέται ευκολα αλλά με μενα είναι σα να του έχω κάνει μάγεια...και γενικά όταν ημασταν στα Καλα μας πετούσε κάτι τετοια. Όλο μου έλεγε θα έρθει Αθήνα και ότι θα προσπαθήσει πολύ γιατί έχει συνέχεια προπονήσεις και του είναι λίγο δύσκολο. Του έργα δεν πειράζει θα έρθω εγώ αν είναι. Περνούσε ο καιρός και δεν είχε κανονιστεί ακόμα η συνάντηση μας. Αυτος μου ειπε ότι ο προπονητής του δεν τον άφηνε να φύγει και του είπα θα έρθω εγώ. Περνούσαν πι μέρες και με τσαντίζεσαι κάποιες φορές με αυτά που έλεγε γιατί μου ανέφερε κοπέλες από το παρελθόν ή με έκανε να ζηλέψω με χι ψι λογους. Τέλος παντων ειχα αρχίσει να νευριάζω πιο ευκολα εγώ και μια μερα του είπα να πάω πατρα κάποιες συγκεκριμένες μέρες. Μου λέει ααα δεν μπορώ γιατί θα είμαι Κεφαλονιά για αγώνα και να πάω καθημερινή που θα μπορεί. Νευρίασα κι εγώ γιατί του ειχα αναφέρει ότι καθημερινές δεν μπορώ. Και του λέω ήρεμα και ωραία να το αφησουμε γιατί δε γίνεται έτσι και να βρει μια κοπέλα από εκεί..αλλες φορές που τσακωνόμασταν δεν το άφηνε καθόλου...τώρα απλά μου ειπε ότι τον κούρασα με το μια γίνεται μια δε γίνεται και ότι έχω δίκιο που λέω να το αφησουμε καλύτερα... εγώ του είπα ότι είναι δύσκολο κτλπ κτλπ και αυτος μου απάντησε απλά με το γνωστό ‘Καλα να περνας!’ Του στέλνω μήνυμα και του λέω ότι αν ήθελε κι αυτος θα προσπαθούσε και ότι θα μου έδινε λίγο του πους να προσπαθήσω και γω κι αλλο...και μου απαντάει ‘μάλλον με καυλαντιζεις εσυ’...Ε το διαβασα και δεν του απάντησε ποτε! 10 μέρες μετά ειχα ανεβάσει στορι μια φωτογραφία που μιλούσε για τον έρωτα και αυτος πάτησε πάνω στο repost που το ειχα κάνει από μια σελίδα, μπήκε στη σελίδα στη συγκεκριμένη δημοσίευση και έκανε λαικ...μήνυμα όμως δεν έστειλε! Έχει περάσει ένας μήνας από τοτε και τον σκέφτομαι συνέχεια...ανέβασα κάτι σήμερα στους στενούς φίλους του ινσταγκραμ με την ελπίδα ότι θα μου απαντήσει αλλά τίποτα...λέτε να μη θέλει πια; Το ξέρω ότι είναι περίεργο γιατί δεν έχουμε βρεθεί ποτε από κοντά αλλά ισως αυτό να είναι που με ποναει κιόλας...περίμενα μια προσπάθεια από αυτόν...

Τον Δεκέμβριο στα γενέθλια μου μου έστειλε χρόνια πολλά ένα παιδί από την Πάτρα που τον ειχα φίλο στο ινσταγκραμ αλλά δεν ειχα μιλήσει ποτέ. Μου άρεσε παρα πολύ εμφανισιακά και αποφάσισα να του στείλω χρόνια πολλά στη γιορτή του λιγες μέρες μετά. Με ευχαρίστησε ολα Καλα, η κουβέντα βέβαια δε συνεχίστηκε. Μέσα Γενάρη ανεβάζω ένα στορι και μου απαντάει. Και από εκείνη την ημέρα και μετά αρχίσαμε να μιλάμε κάθε μερα. Εγώ από Αθήνα αυτος από Πάτρα. Μιλουσαμε 3 μήνες και όλο αυτό το διάστημα είχαμε αρχίσει να δενόμαστε αρκετα παρόλο που δεν είχαμε βρεθεί από κοντά. Είχαμε βέβαια και τους μικροτσακωμούς μας αλλά τους ξεπερνούσαμε. Μου έλεγε ότι δεν έχει ξανασκεφτεί να ταξιδέψει για κοπέλα και ότι γενικά αυτος βαριέται ευκολα αλλά με μενα είναι σα να του έχω κάνει μάγεια...και γενικά όταν ημασταν στα Καλα μας πετούσε κάτι τετοια. Όλο μου έλεγε θα έρθει Αθήνα και ότι θα προσπαθήσει πολύ γιατί έχει συνέχεια προπονήσεις και του είναι λίγο δύσκολο. Του έργα δεν πειράζει θα έρθω εγώ αν είναι. Περνούσε ο καιρός και δεν είχε κανονιστεί ακόμα η συνάντηση μας. Αυτος μου ειπε ότι ο προπονητής του δεν τον άφηνε να φύγει και του είπα θα έρθω εγώ. Περνούσαν πι μέρες και με τσαντίζεσαι κάποιες φορές με αυτά που έλεγε γιατί μου ανέφερε κοπέλες από το παρελθόν ή με έκανε να ζηλέψω με χι ψι λογους. Τέλος παντων ειχα αρχίσει να νευριάζω πιο ευκολα εγώ και μια μερα του είπα να πάω πατρα κάποιες συγκεκριμένες μέρες. Μου λέει ααα δεν μπορώ γιατί θα είμαι Κεφαλονιά για αγώνα και να πάω καθημερινή που θα μπορεί. Νευρίασα κι εγώ γιατί του ειχα αναφέρει ότι καθημερινές δεν μπορώ. Και του λέω ήρεμα και ωραία να το αφησουμε γιατί δε γίνεται έτσι και να βρει μια κοπέλα από εκεί..αλλες φορές που τσακωνόμασταν δεν το άφηνε καθόλου...τώρα απλά μου ειπε ότι τον κούρασα με το μια γίνεται μια δε γίνεται και ότι έχω δίκιο που λέω να το αφησουμε καλύτερα... εγώ του είπα ότι είναι δύσκολο κτλπ κτλπ και αυτος μου απάντησε απλά με το γνωστό ‘Καλα να περνας!’ Του στέλνω μήνυμα και του λέω ότι αν ήθελε κι αυτος θα προσπαθούσε και ότι θα μου έδινε λίγο του πους να προσπαθήσω και γω κι αλλο...και μου απαντάει ‘μάλλον με καυλαντιζεις εσυ’...Ε το διαβασα και δεν του απάντησε ποτε! 10 μέρες μετά ειχα ανεβάσει στορι μια φωτογραφία που μιλούσε για τον έρωτα και αυτος πάτησε πάνω στο repost που το ειχα κάνει από μια σελίδα, μπήκε στη σελίδα στη συγκεκριμένη δημοσίευση και έκανε λαικ...μήνυμα όμως δεν έστειλε! Έχει περάσει ένας μήνας από τοτε και τον σκέφτομαι συνέχεια...ανέβασα κάτι σήμερα στους στενούς φίλους του ινσταγκραμ με την ελπίδα ότι θα μου απαντήσει αλλά τίποτα...λέτε να μη θέλει πια; Το ξέρω ότι είναι περίεργο γιατί δεν έχουμε βρεθεί ποτε από κοντά αλλά ισως αυτό να είναι που με ποναει κιόλας...περίμενα μια προσπάθεια από αυτόν...
Αρέσει στο μέλος paolino85

Heptamer

# 2 στις 3/5/2021
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.022

Φλερτ anno 2021 via social.

Μια χαρά είναι όλα.

Γιώτα, πολλά περιμένεις από ένα άγνωστο αγόρι, που δε σου χρωστά απολύτως τίποτα και απλά περνά τον (διαδικτυακό) χρόνο του μαζί σου.

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Helenaki4 και σε ακόμα 4 μέλη.
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

Redink

# 3 στις 3/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 49

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Giota_k18

Γνωριμία μέσω instagram

Εγώ από Αθήνα αυτος από Πάτρα. 

Μου έλεγε ότι δεν έχει ξανασκεφτεί να ταξιδέψει για κοπέλα και ότι γενικά αυτος βαριέται ευκολα αλλά με μενα είναι σα να του έχω κάνει μάγεια...και γενικά όταν ημασταν στα Καλα μας πετούσε κάτι τετοια. 

Όλο μου έλεγε θα έρθει Αθήνα και ότι θα προσπαθήσει πολύ γιατί έχει συνέχεια προπονήσεις και του είναι λίγο δύσκολο. 

Αυτος μου ειπε ότι ο προπονητής του δεν τον άφηνε να φύγει και του είπα θα έρθω εγώ. 

...περίμενα μια προσπάθεια από αυτόν...

Κατά τη γνώμη μου είναι κρίμα να χάνεις το χρόνο σου σε αδιέξοδες καταστάσεις με αγνώστους.  Κανένας από τους δύο σας δεν έχει την ωριμότητα για να αντέξει μια σχέση από απόσταση.  Ακόμα και να ξεκινούσατε κάτι, θα σκοντάφτατε στους εγωισμούς σας αλλά και στην απροθυμία του να ξεβολευτεί και θα τελείωνε άκρως άδοξα.   

Επίσης, κατά τη γνώμη μου, άτομο που σου πετάει ατάκες του στυλ "ότι γενικά αυτος βαριέται ευκολα" και ότι "ο προπονητής του δεν τον άφηνε να φύγει" δεν αξίζει καν την προσπάθεια.  Τόσο τα λόγια του όσο και οι πράξεις τους (= η έλλειψη πράξεων στην περίπτωσή σας) δείχνουν άνθρωπο φυγόπονο που δεν πολυκαίγεται για το τελικό αποτέλεσμα.  Σε κατηγόρησε που δεν βρήκες μέρες που να τον βολεύουν για να τον επισκεφτείς.  Αυτός όμως απ' όσα γράφεις δεν έκανε καν την προσπάθεια να βρει μέρες να σε επισκεφθεί.  Κατά τη γνώμη μου, είναι χαρακτήρας τύπου "πέσε πίτα να σε φάω" και σχέση από απόσταση δεν θα λειτουργούσε μαζί του.  Αν το συνεχίσεις και πας να τον βρεις, αυτό που προβλέπω να γίνεται είναι κάτι τελείως ευκαιριακό/ hook up και μετά όλως τυχαίως θα ξαναθυμηθεί την απόσταση και τις προπονήσεις του, και πού να τρέχετε...

Η Αθήνα έχει 10.000.000 κατοίκους.  Κάνε στον εαυτό σου τη χάρη και βρες ένα παιδί στην πόλη σου.  Ωραία η εμφάνιση και οι κοιλιακοί αλλά τι να το κάνεις όταν ο άλλος βαριέται να ξεβολευτεί, "γενικά βαριέται εύκολα" και έχει και κέρβερο προπονητή;    Όπως λένε και οι Αγγλοσάξονες, όταν κάποιος σου δείχνει ποιος είναι πίστεψέ τον... Και μην αφήνεις την εμφάνιση να σε τυφλώνει.  Όταν λόγια και πράξεις δεν συμβαδίζουν άστα βράστα και ας είναι και ο (βάλε εδώ όνομα εμφανίσιμου ηθοποιού που σου αρέσει).

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, hornet19 και σε ακόμα 4 μέλη.

tzoulia59

# 4 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.303

θα μεινω σ αυτο ..το οτι παντα εβρισκε δικιολογιες να μην ερθει και του ειπες θα πας εσυ ...

γιατι παρακαλω ..ολες εσεις οι γυναικες με το που γνωριζετε καποιον απο αποσταση ,,τρεχετε να τον συναντησετε ;;

η υποθεση γι αυτο και μονο εχει καει απο τα αποδυτηρια ,,

οι αντρες αγαπητη ακομη και σημερα θελουν να παιρνουν την πρωτοβουλια γιατι ειναι γεννημενοι κυνηγοι ,,

αν το παιχνιδι δεν το παιξεις με τους ορους του ,,το εχεις χασει ...

οσο γι αυτον προφανως και δεν ενδιαφερεται,,, πιθανον να μην του αρεσεις ,,και πιθανολογω οτι του αρεσει καποια αλλη απο τα μερη του ..

οσο για το καυλ...ζω ...σ ενδιαφερει ενας τυπος που σε σκεφτεται μονο για το π..λι του .

αντρας που λεει  τετοια ειναι για κλωτσιδια ,,,

.ξεχνα τον κι αλλη φορα ν αφηνεις τον αντρα να ερχεται .πρωτος ...

και μετα  πας κι εσυ ..

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Giota_k18

Γνωριμία μέσω instagram

Καλησπέρα σας! 

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, e_lp19

Redink

# 5 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 49

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Redink

Η Αθήνα έχει 10.000.000 κατοίκους.  

* 3.000.000 κατοίκους ήθελα να πω 

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, giorgos170

Hellboy_

# 6 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 33 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Εύοσμος
Απαντήσεις: 118

Α ρε που να ξερει και αυτη η νεα γεννια απο φλερτ!

που καταντησε αυτο το ερμο το φλερτ!

Enikos

# 7 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.924
Το εργο το, "καηκαμε στην προθερμανση", το εχεις δει?...

Οταν εχεις χρονο ριξτου μια ματια...

Εχει πολλη πλακα στην σκηνη που ψαχνουνε για σαλαμαστρες ατμου για την κοφιν, επειδη τις πεταξε και...

Βρισκουνε μονο του νερου...

Και το θερμοδοχειο πλημυρααα!!!...

Μαζευουνε οι συμμαχοι τα νερα με το φαρασι...

Μεγαλη φαση...

Αρέσει στο μέλος la-mer

kostas232

# 8 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 852

και εγω

σκεφτομαι οτι ετρεχα οτι ωρα εβγαινα απο κει που ημουν ( οχι φυλακη ρε μην γελατε) να παω να δω εστω για λιγο την μια και μοναδικη αγαπη της ζωης μου.. χωρις να αλλαξω ρουχα ειτε εβρεχε ειτε χιονιζε ειτε εκανε ζεστη εγω εκει... 4 ολοκληρα χρονια.. τι εγινε ρε γμτ σημερα με τα υπαρξιακα μας?.. εμ μαυτα που διαβαζουμε για το πως γινεται το φλερτ σημερα το 2021 καλα παω με τα υπαρξιακα μου...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Giota_k18

# 9 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Προς @tzoulia59 Όταν είπε ‘μάλλον με καυλ@@@σ εσυ’ εννοούσε ότι τον κοροϊδεύω (είναι έκφραση) γιατί από τη μια του είπα να το αφήσουμε καλύτερα γιατί δε βγαίνει και από την άλλη του είπα ότι πειράχτηκα που το αφήνουμεΚαταλαβαίνω πως το λέτε αλλά δεν πιστεύω ότι θα μιλουσαμε 3 μήνες αν δεν του άρεσα καθόλου και αν δεν ενδιαφερόταν...επίσης έχει βαρεθεί στην πατρα και επειδή και γω από μικρή πόλη κατάγομαι αποφεύγω να κάνω με κάτι με καποιον από τα μέρη μου...και ξαναλεω ότι αν του αρεσε καποια από την πόλη του και ήθελε απλά να μιλαει με καποια δε θα κρατούσε όλο αυτό 3 μήνες

Heptamer

# 10 στις 4/5/2021
author

Είναι πιο προσεκτική, κατά ένα παράδοξο τρόπο.

Και σε άλλο λεβελ.

Στέλνει σήμερα τις ηλεκτρονικές της "οντότητες" για την πρώτη διερευνητική επαφή - τους άϋλους προσωπικούς "διαμεσολαβητές" / διπλωματες - και μόλις ευοδωσουν οι συνομιλίες, τότε έρχονται και τα σώματα να επισφραγίσουν με υπογραφες.

Κούραση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Hellboy_

Α ρε που να ξερει και αυτη η νεα γεννια απο φλερτ!

που καταντησε αυτο το ερμο το φλερτ!

Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

Kristina_

# 11 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ
Απαντήσεις: 1.489

Βρε κοριτσι μην σπαταλιεσαι να ψαχνεις να δικαιολογησεις τα ανοητα

Αν του αρεσες (δικα σου λογια) 3 μηνες τωρα θα ειχε ερθει να σε δει απο κοντα...στην πρωτη βδομαδα λεμε!!! Ενω αυτος ουτε καν δεχεται να πας εσυ να τον δεις...

Και σιγα που αν του αρεσε καποια η 10 αλλες απο την πολη του η 100 δε θα βρισκε και λιγο χρονο να χαζολογα και μαζι σου στα σοσιαλ...στην εποχη του κορονοιου ζουμε

οκ 22 εισαι εχεις καιρο αλλα μην το παρακανεις κιολας...ξεκολααα συντομααα

Α και κακως εβαλες τιτλο «γνωριμια»...μη-γνωριμια ειναι το σωστο

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από Giota_k18
Προς @tzoulia59 Όταν είπε ‘μάλλον με καυλ@@@σ εσυ’ εννοούσε ότι τον κοροϊδεύω (είναι έκφραση) γιατί από τη μια του είπα να το αφήσουμε καλύτερα γιατί δε βγαίνει και από την άλλη του είπα ότι πειράχτηκα που το αφήνουμεΚαταλαβαίνω πως το λέτε αλλά δεν πιστεύω ότι θα μιλουσαμε 3 μήνες αν δεν του άρεσα καθόλου και αν δεν ενδιαφερόταν...επίσης έχει βαρεθεί στην πατρα και επειδή και γω από μικρή πόλη κατάγομαι αποφεύγω να κάνω με κάτι με καποιον από τα μέρη μου...και ξαναλεω ότι αν του αρεσε καποια από την πόλη του και ήθελε απλά να μιλαει με καποια δε θα κρατούσε όλο αυτό 3 μήνες

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Redink και σε ακόμα 1 μέλος.

hornet19

# 12 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.449

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Redink

* 3.000.000 κατοίκους ήθελα να πω 

To καταλάβαμε

Αρέσει στο μέλος Redink

hornet19

# 13 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Heptamer

Στέλνει σήμερα τις ηλεκτρονικές της "οντότητες" για την πρώτη διερευνητική επαφή - τους άϋλους προσωπικούς "διαμεσολαβητές" / διπλωματες - και μόλις ευοδωσουν οι συνομιλίες, τότε έρχονται και τα σώματα να επισφραγίσουν με υπογραφες.

Κούραση...

Δε λες τίποτα

Giota_k18

# 14 στις 5/5/2021
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Τι να πω...έχετε δίκιο! ??Φίλοι που με ζούσαν όλο αυτό το χρονικό διάστημα και γνώριζαν πολλά από τα μηνύματα μας μου έλεγαν ότι ο τύπος έχει πολλές ανασφάλειες και ότι για την ηλικία του συμπεριφέρεται λίγο σα μωρο...πως είναι τυπος που μόνο με 15χρονα κοριτσάκια θα μπορούσε να την βγάλει...!! τι να κάνουμε; Μυαλό είναι και κολλάει δυστυχώς...πιο πολύ ισως να μου έμεινε που τελικά δε βρεθήκαμε να δω τουλάχιστον τι σόι πράγμα είναι...μπορεί να έγινε και για καλο όμως

hornet19

# 15 στις 5/5/2021
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Giota_k18
Τι να πω...έχετε δίκιο! ??Φίλοι που με ζούσαν όλο αυτό το χρονικό διάστημα και γνώριζαν πολλά από τα μηνύματα μας μου έλεγαν ότι ο τύπος έχει πολλές ανασφάλειες και ότι για την ηλικία του συμπεριφέρεται λίγο σα μωρο...πως είναι τυπος που μόνο με 15χρονα κοριτσάκια θα μπορούσε να την βγάλει...!! τι να κάνουμε; Μυαλό είναι και κολλάει δυστυχώς...πιο πολύ ισως να μου έμεινε που τελικά δε βρεθήκαμε να δω τουλάχιστον τι σόι πράγμα είναι...μπορεί να έγινε και για καλο όμως

Έμαθες κάτι από αυτό;

Αυτό να κρατήσεις για το μέλλον

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Giota_k18

# 16 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 22 / Ελεύθερη
Ένα έχω να σας πω! Μου έστειλε μήνυμα ...να θέλω να αγιάσω και να μην μπορώ Πάνω που πήρα απόφαση να προχωρήσω

Heptamer

# 17 στις 8/5/2021
author

Kαι τι σε ενοχλει να τιμησεις την αποφαση σου να προχωρησεις, αγνοώντας το μηνυμα?

Ξυνεσαι στη γκλιτσα του ...Βόσκαγκραμ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Giota_k18
Ένα έχω να σας πω! Μου έστειλε μήνυμα ...να θέλω να αγιάσω και να μην μπορώ Πάνω που πήρα απόφαση να προχωρήσω

Αρέσει στα μέλη hornet19, Helenaki4

Enikos

# 18 στις 9/5/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.924

Μας σωζεις...δεν μας εμεινε νυχι για νυχι...

Και των ποδιων...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Giota_k18

Ένα έχω να σας πω! Μου έστειλε μήνυμα

Αρέσει στο μέλος kostas232

Helenaki4

# 19 στις 9/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.329

Κοπελιά μου 

Είχες όλες τις ενδείξεις οτι πρόκειται για κάποιον που υποτιμά την επαφή σας . 

Αν απαντήσεις , πηγαίνεις για δεύτερο γύρο κατρακύλας. 

Το παλληκαρι θέλει να κάνει την πλάκα του , και για κάποιο λόγο (που μονο εσυ ξερεις) , σ έχει κόψει για βολική.

Αυτό το τελευταίο , εξέτασέ το , διότι αν δε βρεις το γιατί , ειναι πιθανό να δεχθεις και από τον επόμενο αναλογη συμπεριφορά .

Heptamer

# 20 στις 9/5/2021
author

Ειναι άγουρη η θεματοθετρια - λογω ηλικιας - στα της αποκωδικοποιησης των συμπεριφορων του  αλλου φυλου.

Μεχρι να αποκτησει ενα ικανο επιπεδο "φυλο-μάθειας", εχει καιρο / δικαιωμα να κανει τα λαθάκια της (εως οτου παψει να εστιαζει πρωτιστως στο "εμφανίσιμο" του άλλου, να κρατα μικρο διαδικτυακό καλάθι στα σόσιαλ, να κρατά πισινές, να μην παρασυρεται απο ανουσιες e-λπιδες / ψευδαισθησεις κλπ κλπ).

Σε σχεση με παλιοτερες, προ σοσιαλ γενιές, θαρρω η νεα γενια ζοριζεται πολύ.

Παράθεση:
Σχόλιο # 19 από Helenaki4

Κοπελιά μου 

Είχες όλες τις ενδείξεις οτι πρόκειται για κάποιον που υποτιμά την επαφή σας . 

Αν απαντήσεις , πηγαίνεις για δεύτερο γύρο κατρακύλας. 

Το παλληκαρι θέλει να κάνει την πλάκα του , και για κάποιο λόγο (που μονο εσυ ξερεις) , σ έχει κόψει για βολική.

Αυτό το τελευταίο , εξέτασέ το , διότι αν δε βρεις το γιατί , ειναι πιθανό να δεχθεις και από τον επόμενο αναλογη συμπεριφορά .

Αρέσει στο μέλος Helenaki4
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε