Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Όταν κολλάς με λάθος άτομα..

Σελίδα : 1

Alexandra233

# 1 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Ρεθύμνου / Ρέθυμνο
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 20
'Aρεσαν+: 0%

Όταν κολλάς με λάθος άτομα..

Καλησπέρα.. Πριν ένα μήνα μου ειχε αντιδράσει σε μια φώτο μου στο instagram ένα παιδί, μετά μου έπιασε την συζήτηση, έστελνε κάθε μέρα αλλά δεν λέγαμε και πάρα πολλά ούτε εγώ ανοίγομαι πολύ γενικά αν δεν ξέρω καλά τον άλλον..έβλεπε ότι έβγαινα και μου ζήτησε να πάμε βόλτα καμία μέρα μαζί, μου άρεσε εμφανισιακα αρκετά και ήμουν θετική στο να πάμε αν και την μέρα που είχαμε κανονίσει επειδή την προηγούμενη μου πέταξε σπόντα για να πάμε σπίτι του κάποια στιγμή με ενόχλησε εμένα αυτό του το είχα ακυρώσει κ αυτός τσαντίστηκε κ δεν ξαναστείλε επειδή το ακύρωσα τελευταία στιγμη και πως παρεξήγησα τα λεγόμενα του.. Στελνει πάλι μετά από καμιά εβδομάδα ότι άκομη περιμένει αυτή την βόλτα και πως δεν εστελνε γιατί γίνομαι λέει επιθετική όταν του μιλάω.. Κανονίζουμε λοιπόν μια άλλη μέρα πηγαίνω, κάναμε βόλτα με το αμάξι κ μετά πήγαμε αράξαμε σε ένα μέρος μέσα στο αμάξι.. Δεν έβαλε χέρι αν και υπηρχε πολύ χημεία στο φιλί κ εμένα μου αρεσε αυτό.. Στη συνέχεια άρχισε να μου λέει για αυτές που έχει βγει και διάφορες έμπειρες που είχε με αυτές..όταν πάω σπίτι μου στέλνει πως μου φσνηκε και αν ήθελα να ξαναβρεθούμε.. Εγω ήθελα και ξανακανονιζουμε μετά από κάτι μέρες.. Η συμπεριφορά του από τότε που βρεθήκαμε ομως ένιωθα ότι δεν ήταν το ίδιο, δεν μου μιλούσε τόσο πολύ, ούτε ένα κοπλιμέντο.. Το μόνο που μου είχε πει είναι αν τον έχω σε σειρά προταιρεοτητας επειδή είμαι όμορφη κοπέλα κ σιγιυρα θα στέλνουν και άλλοι.. Βγαίνω την 2ρη φορά αυτός μου είπε πως δεν ψάχνει σχέση γιατί θέλει να κάνει κάποια πράγματα για εκείνον και θέλει κάτι χαλαρό.. Με αφηνει λοιπόν στο αμάξι μου εγώ δεν τον φίλησα όταν έφευγα γιατί ούτε αυτός έκανε κίνηση στο τέλος μου είπε ένα απλό τα "λέμε" δεν ξαναστείλε από τότε.. Στελνει μετά από 2 μέρες μια φώτο με ζώδια το διαβάζω δεν απαντάω και ρωτάει αν δεν του απαντάω επειδή μου είπε πως δεν θέλει σχέση, του είπα πως ούτε εγώ θέλω σχέση από τώρα γιατί ακόμη δεν τον γνώρισα καλά καλά κ μου κάνει πως επειδή την τελευταία φορά που βρεθήκαμε ήμουν κάπως και πως επειδή δεν του έστειλα την μέρα εκείνη κατάλαβε πως κάτι με πείραξε ενώ στην ουσία ούτε αυτός έστειλε.. Του λέω καληνύχτα μετά από την συζήτηση μας το διάβασε την επομένη μέρα το απόγευμα ενώ ήταν μέσα και ούτε μου ξαναστείλε ούτε τίποτα με είχε στο διαωαστηκε 1 εβδομάδα και στέλνει χθες που ανέβαζω φώτο μου και απαντάει στην φώτο "χριστός ανέστη βρε" του απαντάω ένα αληθώς το διάβασε και τίποτα ούτε να ρωτήσει τι κάνω.. Αν και ακόμη με έχει στενούς και ανεβαζει κάθε μέρα σχεδόν φώτο του.

. Εντομεταξυ τυχαίνει να ακόλουθω και την πρώην του εγώ και παρατηρώ πως όταν ανεβάσει αυτός φώτο μετά ανεβάζει κ εκείνη τις ίδιες ώρες σχεδόν ενώ σε εμένα έλεγε ότι δεν ήταν ερωτευμένος μαζί της και δεν γύρναει σε κάτι που τελείωσε και γενικά.. Ήταν 6 μήνες μαζί της αλλά πιστεύω πως αυτή ακόμη τον γουστάρει κ αυτός γιστι δεν νομίζω να γίνονται τυχαία αυτά κ σιγιυρα την έχει στους στενόυς ακομη... Το θέμα είναι πως εγώ κόλλησα κάπως μαζί του από την μέρα που είχαμε βρεθεί αλλά ξέρω ότι αυτός δεν το βλέπει σοβαρά μαζί μου.. 

archagellos

# 2 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.411

Αγαπητη ,

κολλησες ? με τι ? Με 10 Like στις φωτο σου ...και οτι σου αρεσει εμφανιασιακα ?

διοτι δεν μας ειπες κατι αλλον για εκεινον  . 

Ωραια ...εχεις κολλησει ...και τι θες να κανεις ? τι θελεις ? τι θελεις πραγματικα   ?

Το γνωριζεις ? ή ακομα το ψαχνεις ?

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη alisida, MiltosRNLI1930

Enikos

# 3 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.899
Ομοβροντια να το πω?...

Τι εχει συμβει πατριωτες?...

Αρέσει στα μέλη kostas232, MiltosRNLI1930

Redink

# 4 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 46

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alexandra233

μου πέταξε σπόντα για να πάμε σπίτι του κάποια στιγμή άρχισε να μου λέει για αυτές που έχει βγει και διάφορες έμπειρες που είχε με αυτές..μου είπε πως δεν ψάχνει σχέση γιατί θέλει να κάνει κάποια πράγματα για εκείνον και θέλει κάτι χαλαρό..  Εντομεταξυ τυχαίνει να ακόλουθω και την πρώην του εγώ και παρατηρώ πως όταν ανεβάσει αυτός φώτο μετά ανεβάζει κ εκείνη τις ίδιες ώρες σχεδόν Το θέμα είναι πως εγώ κόλλησα κάπως μαζί του από την μέρα που είχαμε βρεθεί αλλά ξέρω ότι αυτός δεν το βλέπει σοβαρά μαζί μου.. 

Το γεγονός ότι κόλλησες μαζί του μετά από όσα σου είπε (και ευτυχώς αναγνωρίζεις ότι σε θέλει μόνο για σεξ) δείχνει ότι έχεις χαμηλή αυτοεκτίμηση.  Αυτό είναι το μάθημα που ήρθε να σου διδάξει.  Κοίτα μέσα σου και αναλογίσου γιατί δε θεωρείς ότι σου αξίζει κάτι καλύτερο/ γιατί θεωρείς την συμπεριφορά του απέναντί σου αποδεκτή  και συνεχίζεις να ασχολείσαι μαζί του.  

Αν θέλεις να ξεκολήσεις, σταμάτα να παρακολουθείς αυτόν και την πρώην του και σταμάτα να επικοινωνείς μαζί του με οποιοδήποτε μέσο Block and Delete λέγεται το φάρμακο στην περίπτωσή σου και θα πρέπει να το χρησιμοποιήσεις τόσο για τα social media όσο και για το κινητό σου.  Σβήσε τους μόνιμα από το instagram σου και από το κινητό σου και βρες ΝΕΑ ενδιαφέροντα στη ζωή σου.  Για να έχεις τόσο χρόνο ώστε να παρακολουθείς τι ανεβάζει αυτός, τι η πρώην του, και κάθε πότε μάλλον δεν έχεις αρκετά δικά σου ενδιαφέροντα/ δική σου ζωή. 

Όσο για την πρώην του δεν έχεις να ζηλέψεις κάτι. Και αυτη η κακομοίρα στην ίδια λούμπα με σένα έχει πέσει αν όντως κάνει αυτά που λες στο instagram.  Και έχει και τον τύπο να βγάζει τα προσωπικά της στη φόρα.  Γιατί όπως σου είπε για άλλες με τις οποίες έχει βγει και για τις εμπειρίες που είχε μαζί τους έτσι θα κάνει και με σένα αργότερα αν ποτέ του κάτσεις.  Όταν βλέπεις έναν άνθρωπο να συμπεριφέρεται σε τρίτους με τέτοιο ελεϊνό τρόπο, μην έχεις την ψευδαίσθηση ότι θα συμπεριφερθεί καλύτερα σε σένα.    

Γενικά ο τύπος είναι ανάξιος να ασχοληθείς παραπάνω.  Σβήσε αυτόν και την πρώην του από το instagram και χάσε το κινητό του. Το ότι έχεις κολλήσει μαζί του σημαίνει ότι πρέπει να δουλέψεις την αυτοεκτίμησή σου.  Ψάξε να δεις τι μέσα σου σε κάνει να νιώθεις ότι σου αξίζει να μπλέξεις με κάποιον που δεν σε βλέπει σοβαρά και επιπλέον φέρεται στις γυναίκες με ασέβεια βγάζοντας τα προσωπικά τους στη φόρα.   Ξεκάθαρα ο τύπος δεν αξίζει.  Είσαι τόσο επιφανειακή ώστε μια καλή εμφάνιση να σε τυφλώνει τόσο;             

Αρέσει στα μέλη mars1981, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 2 μέλη.

apolitiii

# 5 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 169

Πώς κολλησες έτσι βρε κορίτσι?

Σου έκαμε μερικά λαικ στη φωτογραφία σου αρχισες να μιλάς μαζί του ...βγηκες μαζί του σου άρεσε το φιλι του και πιθανοτατα  η εμφάνιση του και κολλησες?...τα υπόλοιπα η συμπεριφορά του, ο χαρακτήρας του, οι συνήθειες του, που σου είναι αγνωστα , δεν μετρανε για σένα? Το παληκαρι μια χαρά σου εξηγηθηκε ...σου είπε ότι δεν ενδιαφέρεται για σχέση... μηπως κολλησες επειδή έχει την πρώην του?...ξεκολλα αμέσως ... πηγαινε για άλλα...
Αρέσει στο μέλος Redink

Heptamer

# 6 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 42 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 15.016

Πως τα καταφέρνετε σήμερα  εσείς οι νέοι να μπερδεύετε / ταυτίζετε αφελώς τα sosial- ιστικά like με τις (αγνές) προθέσεις και πράξεις του άλλου, να εξαρτάτε / εναποθέτετε τη διάθεση / απόφαση σας  σε εικονικά ψίχουλα ενδιαφέροντος, ψευδεπίγραφες υποσχέσεις, να άγεστε  από "εμφανίσιμες" επιφανειακοτητες ...

Μην είναι η απειρία / αφέλεια σας, μην είναι η κατάρα της  σύγχρονης, ψεύτικης,  εικονικής ζωης που σας αποχαυνωνει, που σας  κρατάει συνεχώς  δέσμιους, έξω από την πραγματικοτητα και  σας εξαναγκάζει και σε ψυχοφθόρες ...μαντικές σκυταλοδρομίες;

Βαρύ το τίμημα της e-ξελιξης (για τις διαπροσωπικές σχέσεις)...

Όταν (κάποια στιγμή) καταλάβεις πως η ζωή σου δεν είναι ούτε τα μοδάτα στορυ του ινστα, ούτε οι ακόλουθοι με τα like,  ούτε τα ντετεκτιβιστικά παρακολουθηματα, ούτε όλα τα σύγχρονα αποχαυνωτικά  ψυχαναγκαστικά των κοινωνικών δικτύων, τότε ίσως πάψεις να αναρωτιέσαι / θαμπώνεσαι  λιγότερο και να ζεις περισσότερο...
Αρέσει στα μέλη apolitiii, Medusa21 και σε ακόμα 1 μέλος.

kostas232

# 7 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 846

δεν

υπαρχει σωτηρια τελειωσαμε κυριοι!!!... και αυτοι που απαντουν ειναι πως να το πω ευγενικα μην και δεν ανεβασουν την απαντηση... δεν βρισκω τις καταλληλες λεξεις..

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Enikos

Alexandra233

# 8 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Ρεθύμνου / Ρέθυμνο
Δεν ξέρω αν είναι κόλλημα ακριβώς ή ο εγωισμός του ότι με άφησε στο διαβάστηκε ενώ από κοντά ήταν πολύ θερμός και πριν βρεθούμε έστελνε συνεχεία και ξαφνικά σταμάτησε.. Όταν ανέβασα φώτο μου και μου απάντησε ένα χριστός ανέστη πίστευα ότι μετά θα μς ρωτούσε τι κάνω, ίσως να ήθελε να ξαναβρεθούμε αλλά τίποτα.. Έχει και γιορτή σήμερα δεν του έστειλα "χρόνια πολλά" μήπως φανεί κάπως δεν ξέρω..δεν ξέρω τι λάθος κάνω και από τότε που χωρίσα όποιον βρω βρίσκεται 2-3 φορές μαζί μου και μετά ή γυρνάει σε πρώην ή δεν θέλει σχέση και φεύγει ή δεν ξέρω και εγώ τι..

JIMTHEBLASTER1975

# 9 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 46 / Διαζευγμένος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 48

Εδω συμφωνω πληρως μαζι σου.Τα νεα παιδια ζουν μια αλλη εποχη,πολυ διαφορετικη απο αυτη που ζησαμε εμεις στο παρελθον.Καποτε(ελπιζω και εγω οπως και πολλοι) θα σπασει αυτη η ''φουσκα'' με τα social media και ειδικα το insta και ο καθενας θα παρει αυτο που του αξιζει στην κανονικη ζωη και οχι στην εικονικη...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Heptamer

Πως τα καταφέρνετε σήμερα  εσείς οι νέοι να μπερδεύετε / ταυτίζετε αφελώς τα sosial- ιστικά like με τις (αγνές) προθέσεις και πράξεις του άλλου, να εξαρτάτε / εναποθέτετε τη διάθεση / απόφαση σας  σε εικονικά ψίχουλα ενδιαφέροντος, ψευδεπίγραφες υποσχέσεις, να άγεστε  από "εμφανίσιμες" επιφανειακοτητες ...

Μην είναι η απειρία / αφέλεια σας, μην είναι η κατάρα της  σύγχρονης, ψεύτικης,  εικονικής ζωης που σας αποχαυνωνει, που σας  κρατάει συνεχώς  δέσμιους, έξω από την πραγματικοτητα και  σας εξαναγκάζει και σε ψυχοφθόρες ...μαντικές σκυταλοδρομίες;

Βαρύ το τίμημα της e-ξελιξης (για τις διαπροσωπικές σχέσεις)...

Όταν (κάποια στιγμή) καταλάβεις πως η ζωή σου δεν είναι ούτε τα μοδάτα στορυ του ινστα, ούτε οι ακόλουθοι με τα like,  ούτε τα ντετεκτιβιστικά παρακολουθηματα, ούτε όλα τα σύγχρονα αποχαυνωτικά  ψυχαναγκαστικά των κοινωνικών δικτύων, τότε ίσως πάψεις να αναρωτιέσαι / θαμπώνεσαι  λιγότερο και να ζεις περισσότερο...

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Heptamer

# 10 στις 4/5/2021
author

Φοβού τις φούσκες που ...σκάνε.

Η φούσκα της επιπλαστης ευημερίας έσκασε και άφησε πίσω της 10+ χρόνια κρίση, μην το ξεχνάμε.

¶μα "σκάσουν" τα σοσιαλ, ελπίζω να μην κρισ-αρουν οι εφηβικές+ ψυχές, γιατί μνημόνια αποκατάστασης ψυχής δεν υπάρχουν.

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από JIMTHEBLASTER1975

Εδω συμφωνω πληρως μαζι σου.Τα νεα παιδια ζουν μια αλλη εποχη,πολυ διαφορετικη απο αυτη που ζησαμε εμεις στο παρελθον.Καποτε(ελπιζω και εγω οπως και πολλοι) θα σπασει αυτη η ''φουσκα'' με τα social media και ειδικα το insta και ο καθενας θα παρει αυτο που του αξιζει στην κανονικη ζωη και οχι στην εικονικη...

Αρέσει στο μέλος JIMTHEBLASTER1975

MiltosRNLI1930

# 11 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 59 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.444

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Enikos
Ομοβροντια να το πω?...

Τι εχει συμβει πατριωτες?...

MiltosRNLI1930

# 12 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 59 / Χήρος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 5.444

Ειναι ποτε δυνατον

https://www.youtube.com/watch?v=CPYwCdRL8GU&list=RDCPYwCdRL8GU&start_radio=1

ο Μαρκος Βαμβακαρης να ειχε γραψει αυτο το τραγουδι αν ειχε γνωρισει τη Μανταμιτσα πισω απο μια οθονη κομπιουτερ σε ενα θεοκλειστο σκοτεινο δωματιο με κουτια απο ντονατς πεταμενα στο πατωμα  ?
Αρέσει στα μέλη Enikos, Mindthegap-

alisida

# 13 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.782

https://www.youtube.com/watch?v=b5m7vWPAk90

Λίγη κλασική μουσική θα σε βοηθήσει να καταλάβεις  

trolAlis

Enikos

# 14 στις 4/5/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 23.899
Το τι αξιζει να παρει ο καθενας, στην κανονικη του ζωη, εξω απο τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης...

Ειμαστε απολυτα σιγουροι οτι το ξερουμε...

Ε?...

Alexandra233

# 15 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 23 / Ελεύθερη
Ν. Ρεθύμνου / Ρέθυμνο
Του έστειλα χρόνια πολλά για την γιορτή του ούτε που το διάβασε ενώ είναι μέσα.. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να βρω ένα σοβαρό παιδί να μς δει πιο σοβαρά και μπλέκω πάντα με άτομα ανώριμα.. Μέχρι και ο πρώην μου βρήκε κάποια και βγαίνουν, όλες μου οι φίλες εχουν κάτι σοβαρό.. Εγω τι λάθος κάνω;

Mindthegap-

# 16 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.691

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Alexandra233
Τ Μέχρι και ο πρώην μου βρήκε κάποια και βγαίνουν,

Αυτο τωρα δηλαδη ειναι μετρο συγκρισης...;;;

Heptamer

# 17 στις 4/5/2021
author

Για να σε δει κάποιος σοβαρά, πρέπει να δεις / αγαπήσεις  εσύ πρώτα σοβαρά τον εαυτό σου.

Και να μην υποτάσσεις τις ανάγκες σου στις ανάγκες της παρέας. Δε χρειάζεται να νιώθεις μειονεκτικά επειδή ο περίγυρος σου έχει σχέση, ενώ εσύ όχι. Αυτό είναι δείγμα δικής σου ανωριμότητας / ανασφαλειας. Και όντας τέτοιο ατομο, ανώριμα άτομα και θα έλκεις.

Εκκινεις από λανθασμένες προτεραιότητες, για αυτό και κάνεις λάθη.

Παράθεση:
Του έστειλα χρόνια πολλά για την γιορτή του ούτε που το διάβασε ενώ είναι μέσα.. Δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να βρω ένα σοβαρό παιδί να μς δει πιο σοβαρά και μπλέκω πάντα με άτομα ανώριμα.. Μέχρι και ο πρώην μου βρήκε κάποια και βγαίνουν, όλες μου οι φίλες εχουν κάτι σοβαρό.. Εγω τι λάθος κάνω;

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Redink

Redink

# 18 στις 4/5/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Νέα Ερυθραία
Απαντήσεις: 46

Παράθεση:
 Εγω τι λάθος κάνω;

Επιλέγεις να συνεχίζεις να κυνηγάς κάποιον που σου έχει πει κατάμουτρα ότι δε σε βλέπει σοβαρά.  Ποιος από τους δυό σας είναι ο πραγματικά ανώριμος και ο ασόβαρος σε αυτήν την περίπτωση;;;  Αυτός τουλάχιστον ήταν ειλικρινής απέναντί σου και σου ξεκαθάρισε τις προθέσεις του.  Η ανώριμη της υπόθεσης λοιπόν είσαι εσύ   Μια σοβαρή και ώριμη κοπέλα στη θέση σου θα είχε κόψει κάθε επικοινωνία.  Όσο συνεχίζεις να γλύφεις αυτούς που σε φτύνουν είσαι άξια της μοίρας σου.     

Αρέσει στα μέλη mars1981, apolitiii

Alezandra

# 19 την Τρίτη στις 10:55
author
Γυναίκα / 47 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Απαντήσεις: 653

Το λάθος που κανεις καλό μου κορίτσι είναι πως ξενερώνεις όταν δεν σε κυνηγούν οι άντρες.

Υπάρχουν αγόρια που είναι σοβαρά και που επιδιώκουν την επικοινωνία από κοντά και που δεν βάζουν αμέσως χέρι στα κορίτσια.

Εσύ κατεκρινες ακόμα και αυτό και έβγαλες το συμπέρασμα ότι είναι κάπως το παλικάρι.Σε ρώτησε αν κάτι σε πείραξε αλλά εσύ δεν είπες τις σκέψεις σου να δεις τι θα πει κι εκείνος.

Κατάλαβες ?

Παράθεση:

Αρέσει στο μέλος mars1981
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost