Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλω μερικές συμβουλές

Σελίδα : 1

sofiakomn99

# 1 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 23 / Σε σχέση
Ν. Σερρών / Δημητρίτσι
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Θέλω μερικές συμβουλές

Εγώ με το αγόρι μου τα έχουμε δύο χρονια εγώ είμαι 22 εκείνος 26. Πριν απ' μερικούς μήνες αγόρασε ένα ποσοστό σε μια καφετέρια. Εκεί που δουλεύει του την πέφτουν δύο απ' τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ και συνέχεια τσακώνομαι μαζί του, με έχει επηρεάσει πολύ που αρχίζω να του φέρομαι απότομα. Του μίλησα και μου είπε ότι εκεί δουλεύει και δεν πάει για κάτι άλλο, ούτε μιλάει μαζί τους ούτε τίποτα. Δεν είναι θέμα δουλειάς, ούτε θέμα παθολογικής ζήλειας γιατί από πάντα δουλεύει σε χώρους με πολλές γυναίκες αλλά αυτή την φορά το έχω δει να γίνεται ακόμα και μπροστά στα μάτια μου να προσπαθούν να του πιάσουν κουβέντα, να τον αγγίζουν, να περνούν το κινητό τους και να γυρίζουν σέξι χορούς στο τικ τοκ μπροστά του κλπ... Πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω;

Heptamer

# 2 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.031

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από sofiakomn99

. Πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω;

Αλλάζοντας καφετέρια.

Σοβαρά όμως: μπορείς να δώσεις με σαφη τρόπο στις δύο θαυμάστριες να καταλάβουν πως το αγόρι είναι καπαρωμενο.  

Και δεν εννοώ να πιαστείτε από τα μαλλιά...

Αν το αγόρι σου σου είναι πιστό, δεν έχεις να φοβάσαι κάτι. Αν δεν αντέχεις να τον περιτριγυρίζουν γυναίκες, απλά απέφευγε τέτοιες εικόνες.

Σίγουρα δεν αυτοπαραμυθιαζεσαι με την παθολογική ζήλεια;

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alisida

panagiotismp90

# 3 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

αυτος τι κανει εκεινη την ωρα? τι σου λεει?

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Hepatica

# 4 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 144
Συνήθως τα άτομα που δουλεύουν στην εστίαση τα έχουν αυτά κ ακόμα πιο συχνά είναι με άτομα που κάνουν την ίδια δουλειά. Κ όσα δεν είναι, ζητάνε από τα άλλα άτομα που εργάζονται στην εστίαση να αλλάξουν δουλειά. Αυτό από προσωπική εμπειρία. Δεν ξέρω αν θα αντέξεις γλυκιά μου. Η ταπεινή μου γνώμη είναι να φύγεις γιατί θα χάσεις τον εαυτό σου... Ήδη σε ανησυχει έντονα. Σε μια σχέση υπαρχουν κ καλά αλλά κ άσχημα. Αν τα άσχημα δεν αντιμετωπίζονται κ επηρεάζουν τόσο πολύ την σχέση νομίζω δεν θα κρατήσει κ για πολύ.
Αρέσει στα μέλη sofiakomn99, maraki_lar_1980

Redink

# 5 στις 8/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Απ' όσο έγραψες αυτές του την πέφτουν όχι αυτός. Εσύ όμως ξεσπας σε αυτόν και του φέρεσαι απότομα. Γιατί; Τι είναι αυτό που σε κάνει να νιώθεις ότι φταίει αυτός;

kostas_thns

# 6 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Παρασκευή
Απαντήσεις: 9
Αν σου την έπεφταν συνέχεια δύο συνάδελφοι και το αγόρι σου σου φερόταν απότομα και τσακωνόταν μαζί σου γι' αυτό το λόγο, πως θα ένιωθες και τι θα έκανες;
Αρέσει στα μέλη sofiakomn99, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 7 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470
Οι κοπέλες γνωρίζουν ότι έχετε σχέση?Έχει μεγάλη σημασία το τι δηλώνει εκείνος στο στάτους του.Ίσως για διαφημιστικούς λόγους να δηλώνει φρι (το κάνουν οι σταρ αυτό,βλέπε Μάρθα Καραγιάννη.Και ο Βουτσάς ο καημένος πόσο πια να κρατηθεί,πείτε μου !!!).
Αρέσει στα μέλη sofiakomn99, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 8 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Γεια σου κοπελιά μου

Τα τρίτα άτομα ξέχασέ τα.

Κανένας τρίτος δεν ευθύνεται ποτέ , γιατί δεν μπορεί να κάνει τίποτα χωρίς τη συγκατάθεση ενός από τους δύο , αν με καταλαβαίνεις.

Στη θέση σου θα έπαιρνα σαφείς αποστάσεις και θα επικεντρωνόμουν στον εαυτό μου.

Με αυτόν τον τρόπο , σύντομα θα μάθεις και ποια είναι η γνώμη του φίλου σου για όλο αυτό.

Ή που θα του αδειάσεις τη γωνιά και θα αρχίσει να φλερτάρει ανενόχλητος , ή που θα φοβηθεί μη χαλάσει αυτό που έχετε και θα θέσει όρια στις μικρές @@@ίτσες.

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, sofiakomn99 και σε ακόμα 1 μέλος.

hornet19

# 9 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198

Παράθεση:
Σχόλιο # 8 από Helenaki4

... , ή που θα φοβηθεί μη χαλάσει αυτό που έχετε και θα θέσει όρια στις μικρές @@@ίτσες.

ΙΙΙιιι...!!! Είπε κακιά λεξούλα

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

MiltosRNLI1930

# 10 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Αν

χορευει και αυτος τοτε το αμαρτημα ειναι πολυ μεγαλο .Δεν σας βλεπω για πολυ στο χωριο σας .

Αρέσει στο μέλος Enikos

Helenaki4

# 11 στις 8/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883
Πιπέρι !!!
Χριστός Ανέστη αγαπητέ Hornet
(Το κείμενο ζητά να τσουγκρίσουμε αυγό)

Παράθεση:
Σχόλιο # 9 από hornet19

ΙΙΙιιι...!!! Είπε κακιά λεξούλα

hornet19

# 12 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.198

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Helenaki4
Πιπέρι !!!
Χριστός Ανέστη αγαπητέ Hornet
(Το κείμενο ζητά να τσουγκρίσουμε αυγό)

Αληθώς ο Κύριος Ελενάκι!

(Προσοχή στα πολλά αυγά οι πρεσβύτεροι αυτού του φόρουμ, ελλοχεύει χοληστερίνη )

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Enikos

# 13 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.733
Το σεναριο αυτο, το εχουμε διαβασει και σε σχεσεις οπου το αγορι δουλευει αποθηκαριος, σε αποθηκη ευρισκομενη στο τεταρτο υπογειο επιχειρησεως...

Ε, τωρα και ενας λογος παραπανω...

Μα να δουλευει, (συνηθιζεται να ΜΗΝ δουλευει αλλα να ειναι μαμακιας), και να μιλαει με κοσμο και φευ!!!...

Με κοπελες οι οποιες, (πραγμα απιθανο για κοπελα θεματοθετρια σε φορουμ), να μην εχουν νυχια να τα μυρισουν για το οτι το αγορι εχει μια κοπελα η οποια θελει να τον "νοικοκυρεψει"?...

Οι αδικιες της κενωνιας και της κακουργας αυτης ζωης εχουν γινει δυσβασταχτες πλεον...

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Heptamer

# 14 στις 8/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.031

Φάε όσα ασπράδια αντέχεις ...πρεσβύτερε!

Αλλά οπωσδήποτε με ύψιστη ρεγουλα  τους χοληστερινοφορους κρόκους...

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από hornet19

Αληθώς ο Κύριος Ελενάκι!

(Προσοχή στα πολλά αυγά οι πρεσβύτεροι αυτού του φόρουμ, ελλοχεύει χοληστερίνη )

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, hornet19

Alezandra

# 15 στις 11/5/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815

Οι ερωτικές τάσεις αποδυναμώνονται με τη χαλάρωση των δυνάμεων μας και όχι με την εναντίωση σε αυτές.

Ο κόσμος σας όλος έχει αναστατωθεί και θα συνεχίσει να σας οδηγεί ένα λάθος σκηνικό σε ένα ακόμα μεγαλύτερο λάθος συμπέρασμα.

Ακολουθείστε ένα από την αρχή οργανωμένο πρόγραμμα που θα περιλαμβάνει εσάς απαρχής και έπειτα τον εικονικό σας κόσμο.

Δεν σας είναι απαραίτητος για να ευτυχισετε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από sofiakomn99

Θέλω μερικές συμβουλές

Εγώ με το αγόρι μου τα έχουμε δύο χρονια εγώ είμαι 22 εκείνος 26. Πριν απ' μερικούς μήνες αγόρασε ένα ποσοστό σε μια καφετέρια. Εκεί που δουλεύει του την πέφτουν δύο απ' τις κοπέλες που δουλεύουν εκεί. Δεν ξέρω πως να το διαχειριστώ και συνέχεια τσακώνομαι μαζί του, με έχει επηρεάσει πολύ που αρχίζω να του φέρομαι απότομα. Του μίλησα και μου είπε ότι εκεί δουλεύει και δεν πάει για κάτι άλλο, ούτε μιλάει μαζί τους ούτε τίποτα. Δεν είναι θέμα δουλειάς, ούτε θέμα παθολογικής ζήλειας γιατί από πάντα δουλεύει σε χώρους με πολλές γυναίκες αλλά αυτή την φορά το έχω δει να γίνεται ακόμα και μπροστά στα μάτια μου να προσπαθούν να του πιάσουν κουβέντα, να τον αγγίζουν, να περνούν το κινητό τους και να γυρίζουν σέξι χορούς στο τικ τοκ μπροστά του κλπ... Πώς μπορώ να το αντιμετωπίσω;

Travoltaq

# 16 στις 16/5/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Χαλκιδικής / Μουδανιά
Απαντήσεις: 6
Εμπιστοσύνη... πόσο δύσκολο στις μέρες μας
Σελίδα : 1
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost