Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Γνωριμίες μέσα από το discord

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Miaou221

# 1 στις 10/5/2021
author
Γυναίκα / 25 /
Ν. Θεσσαλονίκης / Ωραιόκαστρο
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Γνωριμίες μέσα από το discord

Καλησπέρα σας !! 

Έχω ένα θέμα το οποίο με καίει πάρα πολύ το τελευταίο μήνα... Χρησιμοποιώ εδώ και αρκετό καιρο το discord και μπαίνω σε διάφορους σερβερς και μιλάω σε calls  με παιδιά και περνάμε όμορφα..  Τον Μάρτιο είχα μπει σε μια κλήση ενώ σέρβερ για να με θυμηθούν κάποια άτομα αλλά και γνωρίσω κι άλλες παρέες. Τύχαινε λοιπόν ένα καινούριο άτομο να είναι από την ίδια πόλη με εμένα και μου ζητάει το insta μου. Του το έδωσα και από τότε μιλούσαμε εκείνη την μέρα πάρα πολύ. Βέβαια εκτός αυτού εκείνο το καιρό είχα σχέση αλλά μιλούσα και μαζί του. Με τη σχέση μου τότε δεν τα πήγαινα καλά και το ριχα πει σε εκείνον το παιδί.. το οποίο είναι κιόλας 3 Χρόνια μικρός από εμένα.. Και μου έβρισκε λύσεις!! Την επόμενη μέρα από τότε σε έναν άλλο σερβερ είχα γνωρίσει κι άλλο ένα άτομο πολύ καλό που μου κίνησε το ενδιαφέρον,  με αποτέλεσμα να του πω και αυτού τον πόνο μου με τη σχέση που έχω... Και να του αρέσω και να μου αρέσει η επικοινωνία μαζί του .( αυτός ήταν από Αθηνα κ 1 χρόνο μεγαλύτερος μου)Μέρα με τη μέρα ο μικρότερος μου μιλούσε και ήθελε να βρεθούμε, έτσι κι έγινε και καταλάβαινα ότι του αρεσα ακόμη παραπάνω.. Ναι και εμένα μου άρεσε η αλήθεια είναι.. με έκανε να ξεχνιέμαι με τη σχέση που είχα.. Και προσπαθούσα να κάνω κάτι για να μην είμαι με το άλλο το παιδί.. Αλλά εκτός αυτού, μιλούσα και με το παιδί που είναι από Αθηνα και παίρνουσα καλά διαδικυτακα.Μαθαίνω λοιπόν ότι αυτά τα δυο άτομα κάποτε ήταν στ ίδιο σερβερ αλλά ο αθηναιος βγήκε λόγω κάποιων παρεξηγήσεων και μ είπε να αφαιρέσω συγκεκριμένα άτομα από το ινστα επειδή τα είχα κιόλας.. Αλλά δεν εννοούσε τον μικρό διότι δεν τον ήξερε κιόλας καν.Όπως και να χει .. το προσπέρασα αυτό και με τον μικρότερο λόγω κιόλας το ότι ημασταν κοντα έγιναν κάποια φάσεις και κατά κάποιο τρόπο αυτός πίστευε ότι ήμασταν μαζί.. Του εξηγούσα ότι θέλω ν υπάρχει πολύ απλότητα μεταξύ μας χωρίς γκρίνιες και αυτά γιατί εκτός από το μεταπτυχιακό μου που έχω, έχω και δουλειά που με κάνει να μην μπορώ να είμαι ενεργή για εκείνον συχνά..  μου έλεγε ότι το καταλαβαίνει.. Τέλος πάντων.. μετά από κάποιες μέρες μου έκανε διάφορα δώρα οταν βρισκομασταν και ένιωθα άβολα. Μου είπε ότι από εκείνο το σερβερ γνωρίζουν 1 με 2 άτομα για εμενα και εκείνον και δεν μου άρεσε καθόλου.. μετά από μέρες επειδή μπήκε καραντίνα με απέφευγε για να παίζει στον υπολογιστη αλλά μ έστελνε απλά να δω τι κάνω.. Και εγώ δεν αισθανόμουν καλά... με αποτέλεσμα να μιλάω παραπάνω με τον Αθηναίο που με έκανε να γελάω και να νιώθω πολύ ομορφα..Πριν αρκετές μέρες επειδή άρχιζα να ενθουσιάζομαι παραπάνω με τον Αθηναίο, μου αποκάλυψε ότι ήθελε να είμαστε μαζί και το Ιούνιο θα ερχόταν στην περιοχή μου..  ενθουσιάστηκα τόσο πολύ διότι πιστεύω ότι κείνος μπορεί να με κάνει χαρούμενη και ευτχισμενη από οτι ο μικρός.. Προσπαθούσα τις τελευταίες αυτές μέρες να ειμαι ξεμερωμενη και στεναχωρημενη μπροστά στον μικρό για να δείξω ότι δεν είμαι καλα με το πρόγραμμα μου και με τις ικανότητες μου για εκείνον και αυτός μου έλεγε να μην αγχώνομαι αλλά να είμαι Τώρα στα τρεξιματα μου και όταν τελειώσουν όλα να δώσω τον εαυτό μου προς σε εκείνον..  Αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν θέλω να συνεχίσω μαζί του ..σκέφτομαι ότι δεν μπορεί να με κάνει χαρούμενη όπως το θέλω εγώ.. Ενώ με τον Αθηναίο νιώθω πιο όμορφα..Γνωρίζω ότι είμαι αγαθή και αγχωνομαι με το παραμικρό,  με αποτέλεσμα να βάζω στη ζωή μου εύκολα άτομα και να δοκιμάζω,  πάρα να είμαι εξαρχής ξεκάθαρη..  αυτό είναι το λάθος μου .Τώρα όμως αυτό που με τρώει αυτές τις μέρες είναι να μαθευτεί γεβικα κάτι οτι μιλω κ με τους δύο κ ειδικά με τον έναν βρισκόμαστε διότι ο αθηναιος θα ξενερώσει ππλυ άσχημα και εκείνον τον θέλω πραγματικά από οτι τον μικρό!!Εχθές αναγκάστηκα βρέθηκα με τον μικρο να μιλήσουμε στο σπίτι του κ μ είχε φέρει πάλι δώρο..  τον ευχαρίστησα Αλλά του έδειξα Ακόμη πόσο Είμαι στεναχωρημένη , Προσπαθώντας Να Με Κάνει Να Νιώσω Όμορφα Και Να Ξεχάσω Έτσι Όπως Είμαι με Τις Πιέσεις . ..Δεν Ξέρω Πραγματικά Πώς Να Συνεχίσω Έχοντας Και Αυτό το Αγχος Με Τα αγόρια Αυτά...

argaard

# 2 στις 10/5/2021
author
Ανδρας / 41 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Χαλάνδρι
Θέματα: 10
Απαντήσεις: 1.263

Μετάφραση για αυτούς που είναι πιό κοντά στην ηλικία μου

Το discord είναι ίδιο σχεδόν με το IRC που χρησιμοποιούσαμε τελη του '90
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Sourygia

# 3 στις 10/5/2021
author
Γυναίκα / 62 / Ελεύθερη
Γαλλία
Απαντήσεις: 96

Εμείς στο χωριό μου λέμε... Όποιος μπλέκει με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες. 

Αρέσει στα μέλη mars1981, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

MiltosRNLI1930

# 4 στις 10/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.237

Δεν

γνωριζω αν ο φιλος και συναδελφος Ενικος εχει μεινει στην εποχη του μπαρμπα Πετρου, στο Λιοπεσι, του επονομαζομενου σφεντονα ,αλλα εγω προσωπικα αυτη τη λεξη πρωτη φορα τη βλεπω στη ζωη μου .

Αρέσει στα μέλη la-mer, jungle και σε ακόμα 1 μέλος.

Kristina_

# 5 στις 10/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.417

Απο ολες τις αποριες που εχω η πιο ευκολολυτη ηταν αυτη με το discord

Μερικες ακομη ειναι:

Τι μεταπτυχιακο ειναι αυτο που κανεις? Κανουν μεταπτυχιακα τα bot? 

Αν τελικα δεν εισαι bot...τα ελληνικα δεν ειναι η μητρικη σου γλωσσα? Χρησιμοποιεις google translate?

Στο discord πως καταφερνετε να συνεννοηθειτε?

Heptamer

# 6 στις 10/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.026

Έχουμε πήξει στους διαφορετικούς τρόπους σοσιαλ.

Και έχει νερουλιασει το μυαλό μας...

Enikos

# 7 στις 10/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651

Και εγω αγαπητε...εχω μεινει εκθαμβος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από MiltosRNLI1930

Δεν

γνωριζω αν ο φιλος και συναδελφος Ενικος εχει μεινει στην εποχη του μπαρμπα Πετρου, στο Λιοπεσι, του επονομαζομενου σφεντονα ,αλλα εγω προσωπικα αυτη τη λεξη πρωτη φορα τη βλεπω στη ζωη μου .

Αρέσει στο μέλος la-mer

Mindthegap-

# 8 στις 10/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Ειναι σιγουρο ...πια

Ανηκω σε αλλο πλανητη...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Mindthegap-

# 9 στις 10/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Ασε που εχασα και τη μπαλα με ποσους μιλας ταυτοχρονα...

Αρέσει στο μέλος mars1981

Redink

# 10 στις 11/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 5 από Kristina_

Τι μεταπτυχιακο ειναι αυτο που κανεις? Κανουν μεταπτυχιακα τα bot? 

Ω ναι! Στην Ελλάδα μεταπτυχιακό μπορεί να κάνει η σάρα και η μάρα.  Αντιγράφουν στις εξετάσεις.  Πληρώνουν για να τους κάνουν άλλοι τις εργασίες.  Το κράτος δεν κάνει απολύτως τίποτε.  Θεωρούν μάλιστα "κακό" και "παράλογο" όποιον εκπαιδευτικό προσπαθήσει να κρατήσει κάποια στάνταρ.  Όποιος εκπαιδευτικός προσπαθεί να βάλει όρια βγαίνει ο κακός της υπόθεσης.  Τελικά άπαξ και μπουν, όλοι αποφοιτούν κάποια στιγμή ανεξαρτήτως επιπέδου βλακείας.  Και μετά άτομα που πέρασαν με αντιγραφή ή/και πληρώνοντας για να τους κάνουν άλλοι τις εργασίες πουλάνε και μούρη από πάνω ότι "έχουν Μάστερ" καθώς οι γονείς τους δεν τους έμαθαν ποτέ ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά και ότι όχι, ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα.  Άλλωστε στην Ελλάδα ως γνωστόν είσαι ό,τι δηλώσεις.  Οι πολιτικοί που έκαναν μεταρρυθμίσεις στο ελληνικό σύστημα παιδείας από τη χρονιά που καταργήθηκαν οι δέσμες και μετά θα έπρεπε να μπουν φυλακή για εθνική προδοσία και η κατρακύλα μέσα από τις μεταρρυθμίσεις που έγιναν ξεκινά από το Δημοτικό. 

Για να μην αναφερθεί κανείς στις ορδές νεοελλήνων γονέων που είτε άφησαν τα παιδιά τους να μεγαλώνουν στον αυτόματο είτε δεν έμαθαν ποτέ στο παιδί τους τη διαφορά μεταξύ σωστού και λάθους και ότι όχι ΔΕΝ είναι αυτά το επίκεντρο του κόσμου.  Αν δεις αυτά που έχει γράψει το "εγώ" και το "εμένα"  πάει σύννεφο.  Η δική της ευχαρίστηση δεν πιάνει μια μπροστά στην τιμιότητα και τα μπέσα.  Ζητά συμβουλές για το πώς θα συνεχίσει να μην είναι ξεκάθαρη (δηλ. πώς θα συνεχίσει να τους παίζει) αλλά κατα τ' άλλα θεωρεί ότι αυτή είναι "αγαθή" .  Αν όμως οι τύποι της κάνουν το ίδιο ή την κάνουν βούκινο, θα κλαίγεται.  

Το πρόβλημα σε όλο αυτό είναι ότι κατα πάσα πιθανότητα είναι πλέον πολύ αργά γι' αυτή να αλλάξει συμπεριφορά διότι οι γονείς της δεν της έμαθαν όταν έπρεπε πώς μοιάζει το σωστό (και σε τι διαφέρει από το λάθος) για να μπορεί να το αναγνωρίσει.  Κατά τη γνώμη μου πρωτίστως φταίνε οι γονείς της παρά οποιοσδήποτε άλλος για όλο αυτό που διαβάζει κανείς στο κείμενό της.  Όλα αυτά τα παιδιά κυκλοφορούν ανάμεσά μας και ψηφίζουν (και δυστυχώς δεν έχουν καν συναίσθηση του τι κάνουν λάθος), κατα τ' άλλα για μερικούς εδω μέσα τους φταίνε οι 80χρονοι ψηφοφόροι ενώ η νέα γενιά είναι αγνή και η κρτική της ικανότητα άξια τυφλής εμπιστοσύνης και θα πρέπει να ψηφίζουν και τα 15χρονα.  Περαστικά μας.           

panagiotismp90

# 11 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.832

Ρε γατουλα μου πως θα διαλεξεις εφοσον δεν εχεις κανει σεξ με κανεναν? αν ειναι δυνατον! με τον αθηναιο δεν εχεις κανει τιποτα κ με τον μικρο μονο φασωμα, αρα δεν μπορεις να ξερεις. Το σεξ ειναι το πιο σημαντικο σε μια σχεση. Με τον φιλο σου τι γινεται?

Kristina_

# 12 στις 11/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.417

Καλε ρεντινκ για μια στιγμη νομισα οτι απαντουσε η θεματοθετρια και απορουσα ποτε προλαβε και εμαθε ελληνικα

Κατα τα αλλα ναι καλε το ξερω...αυτα ισχυουν σε ολες τις βαθμιδες της εκπαιδευσης (και οχι μονο)... και η δικη μου εμπειρια μου εχει δειξει οτι δε μαθαινουμε ολοι τα ιδια πραγματα μεσα σε μια «ταξη»...ασε που προσωπικα ελαχιστα πραγματα εχω «διδαχθει» μεσα σε μια αιθουσα... (ειδικα μεχρι το λυκειο...ενα χασιμο χρονου μεχρι να ενηλικιωθω ηταν) ..μονοι μας τα «ανακαλυπτουμε» τα σημαντικα...Παντως δε νομιζω οτι φταινε απλα οι μεταρρυθμισεις μετα τις δεσμες που αναφερεις...παντα ετσι ηταν

Και τελικα το ποσα μαθαμε δεν εγγυαται ουτε την επαγγελματικοκοικονομικη ουτε την προσωπικη επιτυχια μας φυσικα

Τωρα για τη θεματοθετρια ειλικρινα δε μπορω να πιστεψω οτι αυτο το κειμενο το εχει γραψει ανθρωπος (μεσου νου) και οχι μηχανη... ανθρωπος με κοινο νου ... και αν υπαρχει ανθρωπος που σκεφτεται και μιλα ετσι στη φυσικη τπυ γλωσσα νομιζω δυσκολα θα εχει την ικανοτητα να μπει σε ενα φορουμ και να βαλει θεμα...γι αυτο λεω η μποτ η απο μηχανικη μεταφραση (κακης ποιοτητας) ειναι το κειμενο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Redink

Ω ναι! Στην Ελλάδα μεταπτυχιακό μπορεί να κάνει η σάρα και η μάρα.  Αντιγράφουν στις εξετάσεις.  Πληρώνουν για να τους κάνουν άλλοι τις εργασίες.  Το κράτος δεν κάνει απολύτως τίποτε.  Θεωρούν μάλιστα "κακό" και "παράλογο" όποιον εκπαιδευτικό προσπαθήσει να κρατήσει κάποια στάνταρ.  Όποιος εκπαιδευτικός προσπαθεί να βάλει όρια βγαίνει ο κακός της υπόθεσης.  Τελικά άπαξ και μπουν, όλοι αποφοιτούν κάποια στιγμή ανεξαρτήτως επιπέδου βλακείας.  Και μετά άτομα που πέρασαν με αντιγραφή ή/και πληρώνοντας για να τους κάνουν άλλοι τις εργασίες πουλάνε και μούρη από πάνω ότι "έχουν Μάστερ" καθώς οι γονείς τους δεν τους έμαθαν ποτέ ότι τα ράσα δεν κάνουν τον παπά και ότι όχι, ο σκοπός δεν αγιάζει τα μέσα.  Άλλωστε στην Ελλάδα ως γνωστόν είσαι ό,τι δηλώσεις.  Οι πολιτικοί που έκαναν μεταρρυθμίσεις στο ελληνικό σύστημα παιδείας από τη χρονιά που καταργήθηκαν οι δέσμες και μετά θα έπρεπε να μπουν φυλακή για εθνική προδοσία και η κατρακύλα μέσα από τις μεταρρυθμίσεις που έγιναν ξεκινά από το Δημοτικό. 

Για να μην αναφερθεί κανείς στις ορδές νεοελλήνων γονέων που είτε άφησαν τα παιδιά τους να μεγαλώνουν στον αυτόματο είτε δεν έμαθαν ποτέ στο παιδί τους τη διαφορά μεταξύ σωστού και λάθους και ότι όχι ΔΕΝ είναι αυτά το επίκεντρο του κόσμου.  Αν δεις αυτά που έχει γράψει το "εγώ" και το "εμένα"  πάει σύννεφο.  Η δική της ευχαρίστηση δεν πιάνει μια μπροστά στην τιμιότητα και τα μπέσα.  Ζητά συμβουλές για το πώς θα συνεχίσει να μην είναι ξεκάθαρη (δηλ. πώς θα συνεχίσει να τους παίζει) αλλά κατα τ' άλλα θεωρεί ότι αυτή είναι "αγαθή" .  Αν όμως οι τύποι της κάνουν το ίδιο ή την κάνουν βούκινο, θα κλαίγεται.  

Το πρόβλημα σε όλο αυτό είναι ότι κατα πάσα πιθανότητα είναι πλέον πολύ αργά γι' αυτή να αλλάξει συμπεριφορά διότι οι γονείς της δεν της έμαθαν όταν έπρεπε πώς μοιάζει το σωστό (και σε τι διαφέρει από το λάθος) για να μπορεί να το αναγνωρίσει.  Κατά τη γνώμη μου πρωτίστως φταίνε οι γονείς της παρά οποιοσδήποτε άλλος για όλο αυτό που διαβάζει κανείς στο κείμενό της.  Όλα αυτά τα παιδιά κυκλοφορούν ανάμεσά μας και ψηφίζουν (και δυστυχώς δεν έχουν καν συναίσθηση του τι κάνουν λάθος), κατα τ' άλλα για μερικούς εδω μέσα τους φταίνε οι 80χρονοι ψηφοφόροι ενώ η νέα γενιά είναι αγνή και η κρτική της ικανότητα άξια τυφλής εμπιστοσύνης και θα πρέπει να ψηφίζουν και τα 15χρονα.  Περαστικά μας.           

Alezandra

# 13 στις 11/5/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 811
Τώρα που καλοκαιριαζει να τους καλέσετε όλους μαζί για κάμπινγκ να τα πείτε από κοντά και να επιλέξετε.Οι σαλάτες τρωγωνται φρέσκες αλλα όχι για επιδόρπιο,καταλάβατε ;

la-mer

# 14 στις 11/5/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.563

είσαι θεός!

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από MiltosRNLI1930

Δεν

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

la-mer

# 15 στις 11/5/2021
author
Βραζιλία

η σάρα και η μάρα, ένα λύκειο ΑΝ τελειώσουν κι αυτό με το ζόρι...

Η θεματοθέτρια προφανώς, χρησιμοποιεί Τ9 στο πληκτρολόγιό της γι'αυτό και οι εσφαλμένες- τροποποιημένες λέξεις. 

Οι έχοντες μεταπτυχιακό και δη από το εξωτερικό, όπου όλα είναι ονειρικά πλασμένα, θα το καταλάβαιναν .

Για το μπέρδεμα με τα γκομενικοσοσιαλμιντιακά μια φράση αρκεί... o tempora o mores.
Αρέσει στα μέλη Lolita68, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

hornet19

# 16 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 54 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 2.175
Άντε τώρα να καταλάβει κανείς τι είναι αυτό το Τ9 στο πληκτρολόγιο

Αρέσει στο μέλος la-mer

la-mer

# 17 στις 11/5/2021
author
Βραζιλία

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από hornet19
Άντε τώρα να καταλάβει κανείς τι είναι αυτό το Τ9 στο πληκτρολόγιο

Αρέσει στο μέλος hornet19

MiltosRNLI1930

# 18 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.237

Αυτα

τα συστηματα πρεπει να τα ανακαλυπτουν κατι τυποι που ξαπλωνουν στον καναπε με τα χαλασμενα ελατηρια ,φορανε τζιν με τη βοηθεια γρασσου και οταν θελουν να αλλαξουν καλτσες ψαχνουν απο κατω, της περασμενης εβδομαδος .

Αρέσει στα μέλη Enikos, la-mer

Enikos

# 19 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.651
Μιαου ρε πτ μου, μιαου...

la-mer

# 20 στις 11/5/2021
author
Βραζιλία

άι στο καλό σου απογευματιάτικο! 

Παράθεση:
Σχόλιο # 18 από MiltosRNLI1930

Αυτα

τα συστηματα πρεπει να τα ανακαλυπτουν κατι τυποι που ξαπλωνουν στον καναπε με τα χαλασμενα ελατηρια ,φορανε τζιν με τη βοηθεια γρασσου και οταν θελουν να αλλαξουν καλτσες ψαχνουν απο κατω, της περασμενης εβδομαδος .

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε