Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Απιστία

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

MiltosRNLI1930

# 21 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253
'Aρεσαν+: 0%

Τραγικο !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από hornet19
Το να πηγαίνει (εφόσον πηγαίνει) με άλλους σημαίνει ότι θα πρέπει να τον ελέγχεις με συχνές ιατρικές εξετάσεις ότι δεν κόλλησε κάποιο ΣΜΝ.

MiltosRNLI1930

# 22 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από agaph40
η απιστια σε πειραξε ή τα διαφορετικα του γουστα???
και τι ακριβως φοβασαι οτι θα χασεις???

alisida

# 23 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466

πλάκα μας κάνεις 

Να γίνεις αγόρι μπορείς ?

Μαλλον αυτό θα ήθελε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Alice00

Ό,τι μου ζητήσει το κάνω και πάντα ρωτάω με όμορφο τρόπο τι άλλο θα ήθελε για να γίνει πιο ενδιαφέρουσα η σεξ. επαφή μας. Του κάνω μασάζ, του ετοιμάζω μπάνιο και τον αφήνω να χαλαρώσει, όταν βγαίνει με τους φίλους του δε ρωτάω ποτέ τι ώρα θα γυρίσεις ούτε τον περιμένω

Αρέσει στο μέλος Paralia48

kinky1971

# 24 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 51 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μαρούσι
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 48
Εσύ τι ιδιαίτερες προτιμήσεις έχεις?

apolitiii

# 25 στις 13/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Δεν ξέρω πώς κατάλαβες ότι σ' αγαπάει... επειδή δεν νοιάζεται να σε ικανοποιήσει στο σεξ? Αφού έχει άλλες προτιμήσεις... θέλει να ικανοποιεί παθητικούς άντρες... θέλει να ξέρει κάθε στιγμή πού είσαι και με ποιόν γιατί φοβάται μήν τον πετύχεις σε κανένα ραντεβού του με άντρα...ότι σου μαγειρεύει και κοιμοσαστε αγκαλιά ... είναι για "ξεκαρφωμα"...και δεν είναι μόνο ότι σε απατάει με άντρες... δέκα χρόνια κοροϊδίας...γιατί δεν σου είπε από την αρχή,πριν τον παντρευτείς ότι του αρέσουν οι παθητικοί άντρες?

Αν ήμουν στη θέση σου όχι μόνο θα έμπαινα στην πλατφόρμα που ψάχνει παθητικούς άντρες θα του έκλεινα ραντεβού και εκεί θα τον τελείωνα...θα τον εφτυνα και θα τον χώριζα επιτόπου χωρίς πολλές κουβέντες , χωρίς εξηγήσεις...με συνοπτικές διαδικασίες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alice00

Απιστία

Είμαι παντρεμένη λίγο παραπάνω από δέκα χρόνια. Τον αγαπώ και είμαι ακόμα τρελά ερωτευμένη μαζί του και δε του χαλάω χατίρι. Με αγαπάει, μου το λέει και το δείχνει, θέλει να ξέρει που βρίσκομαι ανά πάσα στιγμή και με ποιον, μου μαγειρεύει όταν είμαι κουρασμένη, κοιμόμαστε πάντα αγκαλιά και γελάμε πολύ. Το μόνο σχετικά χάλια στη σχέση μας είναι το σεξ γιατί δε δείχνει να νοιάζεται για τις προτιμήσεις μου.

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι έχει λογαριασμό σε πλατφόρμα αγγελιών για σεξ και ψάχνεται. Ψάχνει παθητικούς άντρες για σεξ και bi ζευγάρια. Λείπει συχνά τα βράδια κυρίως λόγω δουλειάς (οδηγός νταλίκας). Έκανα λογαριασμό σε εκείνη τη πλατφόρμα σαν παθητικός άντρας και του έστειλα μήνυμα. Η περίληψη από τη συζήτηση που κάναμε είναι ότι ναι είναι παντρεμένος , άλλο οικογένεια άλλο τα γούστα  κ.α.Δε ξέρω πως να χειριστώ αυτή τη κατάσταση. Να μη πω τίποτα και να συνεχιστεί έτσι η ζωή μας;  Ή να του πω ότι ξέρω και να τα τινάξω όλα στον αέρα και τον χάσω;Θα ήθελα συμβουλές, προτάσεις, γνώμες.

Αρέσει στα μέλη kapetanios73, Paralia48

forget_it

# 26 στις 13/5/2021
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281

Παρανοϊκές και όχι παθιασμένες καταστάσεις.

Εάν σου άρεσαν θα είχες ήδη συμμετάσχει,έτσι δεν είναι ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Alice00

Απιστία

Είμαι παντρεμένη λίγο παραπάνω από δέκα χρόνια. Τον αγαπώ και είμαι ακόμα τρελά ερωτευμένη μαζί του και δε του χαλάω χατίρι. Με αγαπάει, μου το λέει και το δείχνει, θέλει να ξέρει που βρίσκομαι ανά πάσα στιγμή και με ποιον, μου μαγειρεύει όταν είμαι κουρασμένη, κοιμόμαστε πάντα αγκαλιά και γελάμε πολύ. Το μόνο σχετικά χάλια στη σχέση μας είναι το σεξ γιατί δε δείχνει να νοιάζεται για τις προτιμήσεις μου.

Πρόσφατα ανακάλυψα ότι έχει λογαριασμό σε πλατφόρμα αγγελιών για σεξ και ψάχνεται. Ψάχνει παθητικούς άντρες για σεξ και bi ζευγάρια. Λείπει συχνά τα βράδια κυρίως λόγω δουλειάς (οδηγός νταλίκας). Έκανα λογαριασμό σε εκείνη τη πλατφόρμα σαν παθητικός άντρας και του έστειλα μήνυμα. Η περίληψη από τη συζήτηση που κάναμε είναι ότι ναι είναι παντρεμένος , άλλο οικογένεια άλλο τα γούστα  κ.α.Δε ξέρω πως να χειριστώ αυτή τη κατάσταση. Να μη πω τίποτα και να συνεχιστεί έτσι η ζωή μας;  Ή να του πω ότι ξέρω και να τα τινάξω όλα στον αέρα και τον χάσω;Θα ήθελα συμβουλές, προτάσεις, γνώμες.

kostas232

# 27 στις 13/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

στο

μεταξυ και εσυ ψηφιζεις.. και η αλλη σου απανταει προβληματισμενη.. χαχαχαχαχα σκεψου να κανουν ντου οι τουρκοι τι εχει να γινει... !!!

Francesca_

# 28 στις 13/5/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703

οταν ανακαλυψεις και αποκαλυψεις τα ''ενοχα μυστικα'' ενος ''ανδρα'' - που για τον εξω κοσμο θελει πολυ να θεωρειται ανδρας 100% και να μην εχει καμια αμφιβολια για αυτον πως ειναι, αλλα ξαφνικα - πεφτει η μασκα που τον εκρυβε, (και το παραμυθι τελος), να εισαι ετοιμη να ζησεις με ολο του το μεγαλειο το μισος που θα σου εκφρασει.. 

απο την ''αγαπη'' που νομιζεις πως σου εχει, επειδη ειναι μεσα στη μασκα του, δεν θα μεινει ουτε ιχνος.. 

αυτοι οι ανθροποι, αν ηθελαν να ειναι ανοικτοι, θα ηταν.. αλλα το κρυβουν με καθε τροπο και αν τυχει να τους καταλαβουν, δεν μπορουν να το χωνεψουν.. 
οχι, επειδη - ειναι δικο τους/εχουν το ''προβλημα'', τα ψεματα και τους ρολους που παιζουν, αλλα - επειδη εσυ τους αποκαλυψες και πεταξες απο πανω τους τη μασκα..
βρες αλλον τροπο, λογους, αν θες να φυγεις.. αλλιως θα σου φερθει ..ούστικα 
να εισαι σιγουρη

Αρέσει στα μέλη hornet19, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

tzoulia59

# 29 στις 14/5/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.478

θα κανει κακο στον εαυτο του;;

οπως;;

λιγο να σε απασχολει ..κι οτι θελει ας κανει 

προβλημα του ..

να μην κανεις κανεναν απολυτως διαλογο..μαζι του ,,τζαμπα κοπος ,,

εδω εχουμε εναν τυπο που εχει περιεργα γουστα ,,

τα εκπληρωνει ... με ξενους ,,,αντρες ...

.δεν σε σεβεται 

σου πουλαει δρακους ...

και  βγαινει με τους φιλους του και δεν ξερεις που παει ;

;αυτο τωρα πως το λες;;

ακομα εισαι εκει ;;

και το χειροτερο εισαι και ερωτευμενη 

,,φυγε τρεχοντας και μην γυρισεις ποτε πισω ,,,για κανεναν λογο..

Παράθεση:
Σχόλιο # 10 από Alice00

Έχω προσπαθήσει πολλές φορές να κάνω αυτή τη συζήτηση και του έχω πει πολλές φορές τι θέλω. Απαντά εντάξει κανένα πρόβλημα και μένουμε στα λόγια. Τον ρωτάω αν έχει κι αυτός απαιτήσεις κι ότι είμαι ανοιχτή να ακούσω και να κάνω και απαντά ότι δε χρειάζεται. Αν ήμουν στη θέση του θα είχα ανοιχτά τα χαρτιά μου και το ξέρει. Τον αγαπάω και δε ξέρω τι να κάνω. Φοβάμαι πως αν του πω ότι γνωρίζω θα κάνει κακό στον εαυτό του 

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, kapetanios73 και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 30 στις 14/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από kostas232

χαχαχαχαχα σκεψου να κανουν ντου οι τουρκοι τι εχει να γινει... !!!

Θα τους πολεμησωμεν με τα όπλα του ψηφιακου κόσμου: τα like!

(διχως να χρειαζεται να ξυριστουν τα απανταχού παπαδομούσια!) 

apolitiii

# 31 στις 15/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Νεαρέ αν κάνουν ντου οι Τούρκοι την "βάψαμε" όλοι/ες...θα μας ξηγηθουν "οθωμανικό" ... πώς θα πολεμήσουμε το "οθωμανικό" με τα like??? Για πες καμία ιδέα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 30 από Heptamer

Θα τους πολεμησωμεν με τα όπλα του ψηφιακου κόσμου: τα like!

(διχως να χρειαζεται να ξυριστουν τα απανταχού παπαδομούσια!) 

trocadero

# 32 στις 15/5/2021
author
Γυναίκα / 59 / Σε σχέση
Ελβετία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 136

το θέμα

είναι ότι αυτά που του προσφέρεις είναι διαφορετικά από αυτά που αναζητάει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 12 από Alice00

Ό,τι μου ζητήσει το κάνω και πάντα ρωτάω με όμορφο τρόπο τι άλλο θα ήθελε για να γίνει πιο ενδιαφέρουσα η σεξ. επαφή μας. Του κάνω μασάζ, του ετοιμάζω μπάνιο και τον αφήνω να χαλαρώσει, όταν βγαίνει με τους φίλους του δε ρωτάω ποτέ τι ώρα θα γυρίσεις ούτε τον περιμένω

Heptamer

# 33 στις 15/5/2021
author

"Ανοίξαμε" και σας περιμένουμε ενα πραμα!

like! like!

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από apolitiii

Νεαρέ αν κάνουν ντου οι Τούρκοι την "βάψαμε" όλοι/ες...θα μας ξηγηθουν "οθωμανικό" ... πώς θα πολεμήσουμε το "οθωμανικό" με τα like??? Για πες καμία ιδέα...

apolitiii

# 34 στις 15/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Εννοείς ότι ... ότι δεν μπορούμε να αποφύγουμε ...το απολαμβάνουμε??

Οι γυναίκες λίγο πολύ κάτι ξέρουν...οι άντρες όμως αν τούς αρέσει... μετά θα μετρούν πόσα χιλιόμετρα έχασαν στη ζωή τους...

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Heptamer

"Ανοίξαμε" και σας περιμένουμε ενα πραμα!

like! like!

Heptamer

# 35 στις 15/5/2021
author

Aυτο δε συμβαίνει συνηθως?

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από apolitiii

Εννοείς ότι ... ότι δεν μπορούμε να αποφύγουμε ...το απολαμβάνουμε??

Αρέσει στο μέλος apolitiii
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε