Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Sos! δεν ξέρω τι να κάνω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

kostas232

# 41 στις 14/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

παραλια 'μ

δεν φτιαχνεις κανα μουσακα για το μεσημερι και σε τις συμβουλες στον νεο και σε εμας?.. αντε κοκονα  μου και απο ιδεουλες ειδα σε αλλα θεματακια χτυπας κοκκινο... ετσ ετσ ετσ

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Paralia48
Καλά δε ντρέπεστε βρε όλοι σας!
Τα δικά σας τα ξεχάσατε;

ή γεννηθήκατε <<έμπειροι>> εσείς;
Ξέρω, λέτε πως και στο μαιευτήριο που γεννηθήκατε, χουφτώνατε το διπλανό νεογέννητο κοριτσάκι ε;
Βρε κάντε και λίγο πιπι!
Να κραξετε τις κοπελίτσες που ψάχνουν διακορευτή, το καταλαβαίνω, αλλά τα αγόρια σ΄αυτή την ηλικία είναι  πολύ ευαίσθητα, πολύ περισσότερο απ τα κορίτσια και ανασφαλή. Η κοπέλα και άπειρη να είναι, τα μπαλώνει με την κουβέντα και στο κάτω κάτω, γυναίκα είναι, αφήνεται να την καθοδηγήσει ο  άντρας. Για τον άντρα είναι πιο δύσκολο, που  η κοινωνία τον θέλει ως <<δυνατό>> φύλο.

Άστους λεβέντη μου, προχώρα εσύ και άσε τα πουρά εδώ να ονειρεύονται. Για σένα είναι η ζωή!

kostas232

# 42 στις 14/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

οτι ειπε ο ενικος

μα ακριβως ομως... να ρωτας τις κοπελιτσες νεαρε μου..και εγω που ειπα να την αρπαξεις απο το μαλλι...μπαχαχαχαχαχαχα εμεις τοτνες τις "αρπαζαμε απο το μαλλι" δεν ρωτουσαμε την μαμα μας εεε συμπαθαμε τους φιλοςυ μας ηθελα να πω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Enikos
Προχωρα λεβεντη μου εσυ, που εχεις επωμιστει αυτη την εξοντωτικη ιδεα που ειχε η φυση για σενα...

Προχωρα...21 χρονων αθρωπας, να ρωτας τις μαμαδες ενος φορουμ, που εχουν ξεκινησει τον ευνουχισμο των αγοριων τους εδω και καμποσα χρονια...

Προχωρα αγορινα μου εσυ...αυτες να ακους και να το κουβεντιζεις οταν σου βαζουνε χερι τα κοριτσια...

Να τα ρωτας καμαρι μου..."θελετε κατι απο μενα Δεσποινις?"...

Ειναι παρα πολυ δυσκολο και θελει μεγαλη σκεψη και φροντιδα το να βαλεις το κοριτσι που σου χυμαει χαμου και να καμεις αυτο που σουρχεται και σενα...

Εμας θα ρωτας, να σου συμπαρασταθουμε σε αυτο το απιστευτο πραμα που σου εχει συμβει...

Πριν απο αυτο πασακο μου, θα σου πουμε και ποσο ευαισθητος πρεπει νασαι με τον κολιο της Φολεγανδρου και πως να μην αφηνεις αθρωπο στην ησυχια του στα ταβερνεια που πας απο τις τσιριδες...

Οπως και το να μην δεχτεις να καμεις ποτε μπανακι σε παραλια που στα φουνταγια της εχουνε αραξει σκαφη αναψυχης κακοχρονοναχουνε...

Ασε που υπαρχει και το ζητημα του να καμεις παιδια, για να γινει ευτυχισμενη γιαγια η μανουλα και να σου τιναξει το σπιτι στον αγερα, με τις "δρασεις" της...

Μετα, εκει προς το τελος που θα σε ορμηνεψει η μανουλα πως να καμεις ερθ γκλομπαλ τουρ με το φερι...

Ε, θα σου πει και τα μυστικα ενος καλου σουλουμουτουκουμ, για να προκοψεις και εσυ, οπως και η κινκι μαμα που πολυ το χαιρεται να συμβουλευει τα αγορια...

Ελατε να μας πιασετε!!!...

kostas232

# 43 στις 14/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Enikos

Μα...ολα εγω πια?...

Κορμι ειναφτο θα λιωσει απο  την κουραση...

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost