Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Sos! δεν ξέρω τι να κάνω

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

Dimmarj

# 21 στις 11/5/2021
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αγία Βαρβάρα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 7
'Aρεσαν+: 0%
Μια συμβουλή/γνωμη ζητήσαμε οι μισοί πέσατε να μας φάτε ...ήρεμα
Αρέσει στα μέλη jungle, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

wish_

# 22 στις 12/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Την επόμενη φορά στο αυτοκίνητο...

την κοιτάς στα μάτια,την πλησιάζεις ελάχιστα και έπειτα σηκώνεις το χέρι και...της χαιδεύεις λίγο με τα δάκτυλα τα μαλλιά,ίσα που τ΄ακουμπάς και...της κάνεις ένα ωραίο κοπλιμάν!

- Τα μαλλιά σου είναι πολύ απαλά ή μου αρέσει το άρωμα σου...

και πέτα και ένα...ελπίζω να μη παρεξηγείς,σε θεωρώ καλή μου φίλη και θέλω να σου πω κάτι να μου πεις τη γνώμη σου. "Μ΄αρέσει η φίλη σου η "Κατερινα" και δεν ξέρω πως να της το πω...πιστευεις πρεπει να της το  δειξω ή θα χαλάσει η φιλία μας?"

Heptamer

# 23 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Ζητάς πολλά από έναν άτολμο  21χρονο.

Αυτές οι εκλεπτυσμένες  "τεχνικές" απαιτούν μεγαλύτερο ηλικιακό / εμπειρικό κατώφλι.

Και για να ασκηθούν από τη μια, μα και για να "απορροφηθούν" από την άλλη πλευρά.

Άσε που τέτοιες ηθοποιίες (αν δεν παιχτούν καλά) μπορούν να αποβούν μπούμερανγκ...

Καλύτερα ας παίξει απλά και Safe: φιλί μετά χουφτωματος  και και και...

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από wish_

Την επόμενη φορά στο αυτοκίνητο...

την κοιτάς στα μάτια,την πλησιάζεις ελάχιστα και έπειτα σηκώνεις το χέρι και...της χαιδεύεις λίγο με τα δάκτυλα τα μαλλιά,ίσα που τ΄ακουμπάς και...της κάνεις ένα ωραίο κοπλιμάν!

- Τα μαλλιά σου είναι πολύ απαλά ή μου αρέσει το άρωμα σου...

και πέτα και ένα...ελπίζω να μη παρεξηγείς,σε θεωρώ καλή μου φίλη και θέλω να σου πω κάτι να μου πεις τη γνώμη σου. "Μ΄αρέσει η φίλη σου η "Κατερινα" και δεν ξέρω πως να της το πω...πιστευεις πρεπει να της το  δειξω ή θα χαλάσει η φιλία μας?"

Αρέσει στο μέλος alisida
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

giorgos170

# 24 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.562
θα σας θεραπεύσουμεν όλους ...,,
κοινώς έχουμε γίνει ρόμπες..,,
μέχρι εκεί που δεν παίρνει ...:...,,,..,

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

panagiotismp90

# 25 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

Ποτε θα ξαναβγειτε τωρα? Λοιπον κινηση θα κανεις, σεξ εχεις ξανακανει με κοπελα? η πρωτη φορα ειναι βασικο.

alisida

# 26 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Λοιπόν,θα σου πρότεινα κάτι πολύ πολύ απλό: 

Την επόμενη που θα σου κ@λ@τριφτει,θα την κοιτάξεις στα μάτια και θα τη ρωτήσεις : " μου την πέφτεις??" 

Ο,τι και να απαντήσει ,εσύ θα κάνεις αυτό που λέει το #8

(καλή μας ορεξη

Παράθεση:
Σχόλιο # 21 από Dimmarj

οι μισοί πέσατε να μας φάτε ...ήρεμα

Enikos

# 27 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.775
Μην  σκας, δεν τρωγεσαι με τιποτα...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, la-mer

Paralia48

# 28 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.734
Καλά δε ντρέπεστε βρε όλοι σας!
Τα δικά σας τα ξεχάσατε;

ή γεννηθήκατε <<έμπειροι>> εσείς;
Ξέρω, λέτε πως και στο μαιευτήριο που γεννηθήκατε, χουφτώνατε το διπλανό νεογέννητο κοριτσάκι ε;
Βρε κάντε και λίγο πιπι!
Να κραξετε τις κοπελίτσες που ψάχνουν διακορευτή, το καταλαβαίνω, αλλά τα αγόρια σ΄αυτή την ηλικία είναι  πολύ ευαίσθητα, πολύ περισσότερο απ τα κορίτσια και ανασφαλή. Η κοπέλα και άπειρη να είναι, τα μπαλώνει με την κουβέντα και στο κάτω κάτω, γυναίκα είναι, αφήνεται να την καθοδηγήσει ο  άντρας. Για τον άντρα είναι πιο δύσκολο, που  η κοινωνία τον θέλει ως <<δυνατό>> φύλο.

Άστους λεβέντη μου, προχώρα εσύ και άσε τα πουρά εδώ να ονειρεύονται. Για σένα είναι η ζωή!

la-mer

# 29 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

αυτό κατάλαβες, ε;

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Paralia48
Τα δικά σας τα ξεχάσατε;

Ξέρω, λέτε πως και στο μαιευτήριο που γεννηθήκατε, χουφτώνατε το διπλανό νεογέννητο κοριτσάκι ε;
Βρε κάντε και λίγο πιπι!
Να κραξετε τις κοπελίτσες που ψάχνουν διακορευτή, το καταλαβαίνω, αλλά τα αγόρια σ΄αυτή την ηλικία είναι  πολύ ευαίσθητα, πολύ περισσότερο απ τα κορίτσια και ανασφαλή. Η κοπέλα και άπειρη να είναι, τα μπαλώνει με την κουβέντα και στο κάτω κάτω, γυναίκα είναι, αφήνεται να την καθοδηγήσει ο  άντρας. Για τον άντρα είναι πιο δύσκολο, που  η κοινωνία τον θέλει ως <<δυνατό>> φύλο.

Άστους λεβέντη μου, προχώρα εσύ και άσε τα πουρά εδώ να ονειρεύονται. Για σένα είναι η ζωή!

Αρέσει στο μέλος Enikos

Mindthegap-

# 30 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

Εισαι και εσυ που καις καρβουνο...

ειναι κι αυτη που κανει ...ναζακια-κολπακια...

Ηρθε κι εδεσε το γλυκο...
Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Mindthegap-

# 31 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 22 από wish_

Mindthegap-

# 32 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία

Παράθεση:
Σχόλιο # 28 από Paralia48
Τα δικά σας τα ξεχάσατε;

Βρε κάντε και λίγο πιπι!

Βρε Παραλια εσυ νομιζεις οτι η σημερινη νεολαια ειναι οπως ηταν η δικια σου...τοτε ας πουμε.

Σημερα απο τα 15 τους ...το φασωμα...συμφωνα με την ορολογια τους... παει συννεφο...

Enikos

# 33 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Προχωρα λεβεντη μου εσυ, που εχεις επωμιστει αυτη την εξοντωτικη ιδεα που ειχε η φυση για σενα...

Προχωρα...21 χρονων αθρωπας, να ρωτας τις μαμαδες ενος φορουμ, που εχουν ξεκινησει τον ευνουχισμο των αγοριων τους εδω και καμποσα χρονια...

Προχωρα αγορινα μου εσυ...αυτες να ακους και να το κουβεντιζεις οταν σου βαζουνε χερι τα κοριτσια...

Να τα ρωτας καμαρι μου..."θελετε κατι απο μενα Δεσποινις?"...

Ειναι παρα πολυ δυσκολο και θελει μεγαλη σκεψη και φροντιδα το να βαλεις το κοριτσι που σου χυμαει χαμου και να καμεις αυτο που σουρχεται και σενα...

Εμας θα ρωτας, να σου συμπαρασταθουμε σε αυτο το απιστευτο πραμα που σου εχει συμβει...

Πριν απο αυτο πασακο μου, θα σου πουμε και ποσο ευαισθητος πρεπει νασαι με τον κολιο της Φολεγανδρου και πως να μην αφηνεις αθρωπο στην ησυχια του στα ταβερνεια που πας απο τις τσιριδες...

Οπως και το να μην δεχτεις να καμεις ποτε μπανακι σε παραλια που στα φουνταγια της εχουνε αραξει σκαφη αναψυχης κακοχρονοναχουνε...

Ασε που υπαρχει και το ζητημα του να καμεις παιδια, για να γινει ευτυχισμενη γιαγια η μανουλα και να σου τιναξει το σπιτι στον αγερα, με τις "δρασεις" της...

Μετα, εκει προς το τελος που θα σε ορμηνεψει η μανουλα πως να καμεις ερθ γκλομπαλ τουρ με το φερι...

Ε, θα σου πει και τα μυστικα ενος καλου σουλουμουτουκουμ, για να προκοψεις και εσυ, οπως και η κινκι μαμα που πολυ το χαιρεται να συμβουλευει τα αγορια...

Ελατε να μας πιασετε!!!...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Paralia48

# 34 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.734

Παράθεση:
Σχόλιο # 32 από Mindthegap-

Βρε Παραλια εσυ νομιζεις οτι η σημερινη νεολαια ειναι οπως ηταν η δικια σου...τοτε ας πουμε.

Σημερα απο τα 15 τους ...το φασωμα...συμφωνα με την ορολογια τους... παει συννεφο...

δεν ξέρω νομίζεις...;;;

la-mer

# 35 στις 12/5/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Απαντήσεις: 1.570

αυτά βαρέθηκα να γράψω!

grateful for your support

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από Enikos
Προχωρα λεβεντη μου εσυ, που εχεις επωμιστει αυτη την εξοντωτικη ιδεα που ειχε η φυση για σενα...

Προχωρα...21 χρονων αθρωπας, να ρωτας τις μαμαδες ενος φορουμ, που εχουν ξεκινησει τον ευνουχισμο των αγοριων τους εδω και καμποσα χρονια...

Προχωρα αγορινα μου εσυ...αυτες να ακους και να το κουβεντιζεις οταν σου βαζουνε χερι τα κοριτσια...

Να τα ρωτας καμαρι μου..."θελετε κατι απο μενα Δεσποινις?"...

Ειναι παρα πολυ δυσκολο και θελει μεγαλη σκεψη και φροντιδα το να βαλεις το κοριτσι που σου χυμαει χαμου και να καμεις αυτο που σουρχεται και σενα...

Εμας θα ρωτας, να σου συμπαρασταθουμε σε αυτο το απιστευτο πραμα που σου εχει συμβει...

Πριν απο αυτο πασακο μου, θα σου πουμε και ποσο ευαισθητος πρεπει νασαι με τον κολιο της Φολεγανδρου και πως να μην αφηνεις αθρωπο στην ησυχια του στα ταβερνεια που πας απο τις τσιριδες...

Οπως και το να μην δεχτεις να καμεις ποτε μπανακι σε παραλια που στα φουνταγια της εχουνε αραξει σκαφη αναψυχης κακοχρονοναχουνε...

Ασε που υπαρχει και το ζητημα του να καμεις παιδια, για να γινει ευτυχισμενη γιαγια η μανουλα και να σου τιναξει το σπιτι στον αγερα, με τις "δρασεις" της...

Μετα, εκει προς το τελος που θα σε ορμηνεψει η μανουλα πως να καμεις ερθ γκλομπαλ τουρ με το φερι...

Ε, θα σου πει και τα μυστικα ενος καλου σουλουμουτουκουμ, για να προκοψεις και εσυ, οπως και η κινκι μαμα που πολυ το χαιρεται να συμβουλευει τα αγορια...

Ελατε να μας πιασετε!!!...

Αρέσει στα μέλη Enikos, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 1 μέλος.

konstandinos73

# 36 στις 12/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Μερικα πραγματα, δεν λεγονται, απλα γινονται...Εξαλλου, η ερωτικη πραξη ξεκινα ακριβως γιατι πλεον τα λογια εφθασαν στο τελος τους. Δεν εχουν κατι αλλο να προσφερουν στο ζευγάρι. Ειτε κυριολεκτικά, ειτε γιατι το συναίσθημα πλεον πρεπει να βρει "καταφυγιο" στο σωμα. Ομορφη διαδικασία, πασης αποψεως. Ειτε ετσι, ειτε αλλιως.
Αρέσει στα μέλη hornet19, la-mer και σε ακόμα 3 μέλη.

Enikos

# 37 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μα...ολα εγω πια?...

Κορμι ειναφτο θα λιωσει απο  την κουραση...

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από la-mer

αυτά βαρέθηκα να γράψω!

grateful for your support

Αρέσει στο μέλος la-mer

giorgos170

# 38 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.562

Να φορείς συνέχεια,,  τα Πετραχείλια ...:..,,,..,

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, Enikos

Tamarena

# 39 στις 14/5/2021
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 35

Dimmarj μη φοβάσαι.

Συμβαίνει πολλές φορές τα κορίτσια να είναι πιο τολμηρά απο τα αγόρια και αυτο να σας παραξενεύει και να σας βραχυκυκλώνει, γιατί μεγαλώνετε με τον κανόνα οτι τα κορίτσια συνήθως δεν είναι εκδηλωτικά. Το κορίτσι σου έχει έρθει κουτί, δε χρειάζεται να προσπαθήσεις να της αρέσεις. Άσε κι εσύ λοιπόν τα χέρια σου ελεύθερα και ζήσε αυτό το αναπάντεχο δώρο, γιατί στη ζωή σου οι γυναίκες δε θα είναι πάντα έτσι. 

Αρέσει στα μέλη hornet19, Paralia48

kostas232

# 40 στις 14/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Λοιπόν,θα σου πρότεινα κάτι πολύ πολύ απλό: Την επόμενη που θα σου κ@λ@τριφτει,θα την κοιτάξεις στα μάτια και θα την αρπαξεις απο το μαλλι για τα περαιτερω..

ξερεις τι ειναι τα περιτερω ή εισαι 21 χρονων φιτητης κλπ κλπ κλπ???

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από alisida

Λοιπόν,θα σου πρότεινα κάτι πολύ πολύ απλό: 

Την επόμενη που θα σου κ@λ@τριφτει,θα την κοιτάξεις στα μάτια και θα τη ρωτήσεις : " μου την πέφτεις??" 

Ο,τι και να απαντήσει ,εσύ θα κάνεις αυτό που λέει το #8

(καλή μας ορεξη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε