Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Με απαταει;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

giannhs135135

# 1 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 26 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 5
'Aρεσαν+: 0%

Με απαταει;

Καλησπέρα παιδιαΕίμαι ο Γιάννης από τη βεροια και εδώ και κάποιους μήνες τα έχω με μια κοπέλα από τη βεροια 2 χρόνια μικρότερη μου.
Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι η κοπέλα μου κράζει συνέχεια την κολλητή του κολλητού μου και μου φαίνεται ότι βγάζει μια ζήλια για αυτή. Επίσης η κοπέλα μου παταει like στον κολλητό μου σε ότι κιαν ανεβάσει. Λέτε να τον γουστάρει; αυτός εννοείται μόνο τα τυπικά με την κοπέλα μου. Τι να κάνω SOS.

MiltosRNLI1930

# 2 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Οταν σε φερει ο δρομος προς Αθηνα κανε μια βολτα απο τα γραφεια του f.b.Eιναι στην πλατεια Κουμουνδουρου απεναντι απο την Αρμενικη εκκλησια .Κρατα και κανενα κουτι απο γαλα εβαπορε Βλαχας γεματο λουκανικα Βεροιας .Δωστα στην παχουλη γραμματεα που καθεται μολις ανεβεις την ξυλινη σκαλα και θα κανονισει να σβυνει τα like .Aν δεν βαριεσαι περνα κι απο το κλαμπ των Chatοβιων του Sxeseis λιγο παρακατω να πιεις καμια φραπεδια στη σαλα με τα στρογγυλα τραπεζακια και τα ροζ τηλεφωνα ,μπας και χτυπησεις κανενα γκομενακι πιτσιλωτο Αθηναιισα .

Αρέσει στα μέλη Travoltaq, Mindthegap- και σε ακόμα 3 μέλη.

Heptamer

# 3 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από giannhs135135

Τι να κάνω SOS.

Να αντιστρέψεις το πρόβλημα.

Κάνε ασυστολο like κι εσύ στην κολλητή του κολλητου και άσε την κοπέλα σου να αναρωτιέται αν τη γουστάρεις ή οχι.

Αρέσει στα μέλη trocadero, forget_it και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 4 στις 13/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Ούφ σου έκανα like... λες να το δεί ο σύντροφός μου καί νά πει ότι τον απαταω???

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Heptamer

Να αντιστρέψεις το πρόβλημα.

Κάνε ασυστολο like κι εσύ στην κολλητή του κολλητου και άσε την κοπέλα σου να αναρωτιέται αν τη γουστάρεις ή οχι.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Persefoni__ και σε ακόμα 1 μέλος.

forget_it

# 5 στις 13/5/2021
author
Γυναίκα / 28 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Μεταμόρφωση
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 281
Διακρίνω τα δεινά μιας δικαιολογημένης ανασφάλεια που μάλλον θα σε ταλαιπωρήσει εάν δεν κάνεις σύντομα τα δέοντα.Τολμάς όμως ?

kostas232

# 6 στις 13/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

εσυ δεν μπορει

βγαζεις μεροκαματο καλο

giorgos170

# 7 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.552

ή  τσιγαρίλα,,  ή   κολώνια ...:..,,.,

Heptamer

# 8 στις 13/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029

Νιπτω τας χειρας μου και δεν ανταποδιδω το like.

Αρα, ο συντροφος σου δε μπορει να νομισει τιποτα.

Το cyber (ολοι λενε πως) ειναι απιστία.

Το like ειναι αραγε επισης απιστία?

Διοτι αν ειναι, οι περισσοτεροι εξ υμών ειναι άπιστοι τα μάλα!

Παράθεση:
Σχόλιο # 4 από apolitiii

Ούφ σου έκανα like... λες να το δεί ο σύντροφός μου καί νά πει ότι τον απαταω???

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Tamarena

# 9 στις 14/5/2021
author
Γυναίκα / 30 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 35

Γιάννη, μπορεί να το κάνει για να την τσαντίσει περισσότερο και να τους βάλει να τσακωθούν. Δεν είναι απαραίτητο να παίζει ζήλεια. Μπορεί να τσακώθηκαν για κάποιο λόγο οι δυο κοπέλες και τώρα η δικιά σου να την εκδικείται. Δίχως να βλέπει οτι αυτά που κάνει παρεξηγούνται. Μίλα με την κοπέλα σου και ξεκαθάρισε τι συμβαίνει προτού βγάλεις συμπεράσματα.

alisida

# 10 στις 14/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.466

Οκ,δεν εμπιστεύεσαι την εδώ και δύο χρόνια  κοπέλα σου,θα έχεις κάποιους λόγους φαντάζομαι.

Αλλά ,ούτε τον κολλητό σου δεν εμπιστεύεσαι να ρωτήσεις εκείνον εάν του την πέφτει ή όχι ?

Τραγικό   

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από giannhs135135

Με απαταει; Καλησπέρα παιδιαΕίμαι ο Γιάννης από τη βεροια και εδώ και κάποιους μήνες τα έχω με μια κοπέλα από τη βεροια 2 χρόνια μικρότερη μου.
Τον τελευταίο καιρό παρατηρώ ότι η κοπέλα μου κράζει συνέχεια την κολλητή του κολλητού μου και μου φαίνεται ότι βγάζει μια ζήλια για αυτή. Επίσης η κοπέλα μου παταει like στον κολλητό μου σε ότι κιαν ανεβάσει. Λέτε να τον γουστάρει; αυτός εννοείται μόνο τα τυπικά με την κοπέλα μου. Τι να κάνω SOS.

Edit: τώρα είδα ότι τα έχετε μόνο κάτι μήνες ,λάθος κατάλαβα δύο χρόνια .

Με τον κολλητό πόσα χρόνια γνωρίζεστε ??

Αρέσει στο μέλος Persefoni__

giannhs135135

# 11 στις 14/5/2021
author
Ανδρας / 26 / Σε σχέση
Ν. Ημαθίας / Βέροια
Απαντήσεις: 5
Με τον κολλητό 7 χρόνιαΤο θέμα ειναι ότι δεν έχω αμφιβολία για αυτόν... Ο τίτλος ήταν πιασαρικος... Το θέμα είναι ότι αφού κάνει με αυτόν έτσι θα μπορούσε να κάνει και με άλλους πολύ πιο εύκολα αν κάνει έτσι με τον κολλητό...γιαυτον δεν έχω καμία αμφιβολία είναι αδερφός...οτι γίνεται από τη μεριά της άλλης μόνο είναι το πρόβλημα η συμπεριφορά της...

Kristina_

# 12 στις 14/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Μηπως η κοπελα σου κανει like σε ολους? Αν ναι οκ

Διαφορετικα αφου εχεις αμφιβολιες μια τη σταση της και δεν εχετε μια σχεση που να σου επιτρεπει να την ρωτησεις ευθεως...nexttt

Enikos

# 13 στις 14/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726
Στην Βεροια, χαΛΛαρωσανε τα μετρα?...

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

panagiotismp90

# 14 στις 14/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

βαλε τον κολητο σου να την μπλαμπλαρει κ πες μας αν καλαντιζει.

apolitiii

# 15 στις 15/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Η τσιγαριλα στο σπίτι μας τελείωσε μόλις πήγαμε στις δουλειές μας ... τώρα έχουμε τις κολωνιες αλλά μόνο τίς δικές μας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από giorgos170

ή  τσιγαρίλα,,  ή   κολώνια ...:..,,.,

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

apolitiii

# 16 στις 15/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Βρε νεαρέ δεν ξέρει η κοπέλα σου ότι με τον κολλητό σου είσαστε σαν αδέλφια? Αν ήταν κάτι πονηρό θα το έκανε κρυφά και δεν θα το μάθαινες ποτέ... πάντως πολύ ανασφάλεια βλέπω...

Μου κάνει εντύπωση πως παρακολουθείτε οι νέοι τα like τα πάντα στο διαδίκτυο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από giannhs135135
Με τον κολλητό 7 χρόνιαΤο θέμα ειναι ότι δεν έχω αμφιβολία για αυτόν... Ο τίτλος ήταν πιασαρικος... Το θέμα είναι ότι αφού κάνει με αυτόν έτσι θα μπορούσε να κάνει και με άλλους πολύ πιο εύκολα αν κάνει έτσι με τον κολλητό...γιαυτον δεν έχω καμία αμφιβολία είναι αδερφός...οτι γίνεται από τη μεριά της άλλης μόνο είναι το πρόβλημα η συμπεριφορά της...

Enikos

# 17 στις 16/5/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726
Τελικα το λικε ειναι αμαρτημα?...

Ειναι κερατο?...

Λειπει και ο Τζερι που το κατεχει  το θεμα...

Αρέσει στο μέλος la-mer

Francesca_

# 18 στις 16/5/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 703

ναι, αλλα δεν μας λες πως - μηπως η κολλητη του κολλητου σου, κολλαει και σ' εσενα συνεχεια (και με λαικ) και αυτο εσενα δεν σε πειραζει καθολου, ε; 

για να την κραζει, θα εχει κατι στην συμπεριφορα της προς εσενα, που το νιωθει και την ενοχλει και δεν μπορει να σ' το πει ευθεως.. 
για πες μας - την εχεις και εσυ για ''κολλητη'', αφου ειναι κολλημενη για τον κολλητο σου; 

οπως λεμε - οι φιλοι του φιλου μου, μπλα, μπλα, μπλα.. ?
αχ, πολλη κολλα πεφτει, που κολλησα και εγω! 
αλλα, βρε Γιαννη, δυο μηνες τα εχετε.. αν βγαινετε και παρεα και οι 4 μαζι, μονο η θεση/ρολος της κοπελας σου διαφερει και εσυ μαλλον δεν την βοηθας καθολου να προσανατολιστει στα νεα δεδομενα της και να τα αποδεχτει ετσι, οπως της τα παροσιαζεις.. μπορει πραγματι να ειναι ολα στο μυαλο της, για την ''κολλητη'', αλλα μπορει και απλα να αποδεχεται τον κολλητο σου, χωρις να εχει τις προθεσεις που αναφερεις.. χρειαζεστε χρονο για να εμπιστευτειτε ο ενας τον αλλον, ολοι περναμε τετοιες φασεις για καθε εναν, που μπαινει στη ζωη μας.. και οι πραξεις, η επικοινωνια, η συζητηση επανω σ' αυτο που μας προβληματηζει, με αυτον που τον αφορα και οχι με αλλα, τριτα προσωπα, βεβαιως - κολλητοι, κολλητες, κολλι-''τσι-τσι-δες'', (κολλησε παλι το πλικτρολογιο του μυαλου αλλα, αυτη τη φορα και της γλωσσας μου ) - με την εννοια που, μονο οταν ειναι μονες τους, οταν χωρισουν, οταν ειναι ''γυμνες'' απο παρεες/ερωτικες σχεσεις''κανουν''/εχουν τους κολλητους, φλερταρουν - ανεξαρτιτα, αν προκαλουν ζιμιες αλλου - θα δειξει ποιανου, πού ειναι η θεση του.. και αν αξιζει/αξιζουν καποιοι να ειναι διπλα μας

Mindthegap-

# 19 στις 16/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από giannhs135135
 Το θέμα είναι ότι αφού κάνει με αυτόν έτσι θα μπορούσε να κάνει και με άλλους πολύ πιο εύκολα αν κάνει έτσι με τον κολλητό...

Να απαιτησεις να κλεισει ολα τα σοσιαλ...

Με το καιρο να μη ξαναμιλησει σε αντρα...

και οταν θα χει πεσει  για τα καλα στα διχτυα του ερωτα σου...την κλειδαμπαρωνεις  και μεσα σε ενα σπιτι...

Αυτο να κανεις...

paranomos

# 20 στις 16/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Βαλε ντετεκτιβ γιαννη να την παρακολουθησει..

Και θα δεις αν τρωει και με αλλον ραβανι

Μη περιμενεις να σου βαλει τραγουδακι ο παρανομος.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε