Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλω την βοήθεια σας

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

panagiotismp90

# 21 στις 22/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833
'Aρεσαν+: 0%

μιλατε αλλες ωρες αλεξανδρα μου?

Alexandra233

# 22 στις 23/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Αυτός στελνει γένικα, σήμερα ήταν να βρεθούμε πάλι όλοι μαζί να πάμε για κοκτέιλ και τον ρώτησα εγώ χθες αν μπορεί και ήταν πολύ θετικός αλλά δεν μπορούσαν τελευταία στιγμή τα παιδιά και τελικά άκυρο και του είπε ο φίλος μας που μίλησαν τηλ αν ήθελε να κανονίσουμε οι δύο μας σήμερα αλλ ακομη εγώ δεν νιώθω άνετα.. Ήθελα να βγούμε σαν παρέα 2-3 φορές τουλάχιστον και μετάα ίσως.. Και μου στέλνει να ρωτήσει αν ήθελα τελικά να κανονίσουμε οι δύο μας ή να το αφησουμε για άλλη μέρα, στην αρχή του είπα πως δεν είχα θέμα για βόλτα αλλά καλύτερα να κανονίσουμε Τρίτη που θα μπορούν και οι άλλοι.μου έιπε πως αυτός μπορεί οπότε του πω γενικά και πως θέλει να μς ξαναδεί αλλά σήμερα έμαθα πως θα ταξιδεύει κάποιους μήνες τον χρόνο με την δουλειά που κάνει και με προβλημάτισε κάπως..το έπαιξα βέβαια χαλαρή τύπου "θα καλό περνάς και την δουλεία σου να εκανα" Γιατί από ότι νομίζω γιαυτό τον λόγο χώρισε με την σχέση που είχε.. Μου αρεσςι πολύ είναι εκδηλωτικος γενικά αλλα εγώ του μιλάω προς το φιλικό ακόμη.. Δεν θέλω να πέσω με τα μουτρα..

wish_

# 23 στις 23/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

επρεπε να βγεις αφου σ΄αρεσει,

ποτάκι και κουβεντούλα από κοντά σε φιλικά πλαίσια,χωρίς πολλά πολλά αφού δε θες,

και μετά θα βγαίνατε και παρέα την Τρίτη.

Despoinaki23

# 24 στις 24/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Μου κάνει "να σου πω κάτι, μου κινείς πολύ το ενδιαφέρον" απαντάω "μμ χαίρομαι" και μου είπε πως δεν πέρασα απαρατήρητη η αλήθεια και του κάνω και εγώ "ω ευχαριστώ πολύ" κ μετά του είπα πως ούτε αυτοε πέρασε απαρατήρητος και απαντάει πως μήπως έπρεπε να βρεθούμε απόψε; του λέω ίσως και μου κάνει αν θελω αύριο να βρεθούμε έτσι ξαφνικά ενώ λέγαμε για τρίτη με τα παιδιά και μ βρεθούμε χαλαρά να πάρει ένα μπουκάλι να κάτσουμε κάπου όχι να πάμε σε καφετερια με ρώτησε βέβαια κ εγώ τι θέλω κ του είπα και εγώ καλύτερα βόλτα μου είπε την ώρα που θα βρεθούμε και μου έγραψε και τον αριθμό του .. Αλλά έτσι ξαφνικά από τότε που εκδηλώθηκα κάπως και του είπα πως ούτε αυτος περνάει απαρατηρητος λες και πήρε θάρρος για να μου ζητάει και να βρεθούμε αύριο.. Μήπως δεν το βλέπει σοβάρα και έχει άλλα στο μυαλό του; αν κ από μηνύματα δεν έδειξε κάτι τέτοιο αλλά δεν ξέρω..

Heptamer

# 25 στις 24/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Τού' πα, μου' πε, μου έκανε, του έκανα και πάει λέγοντας...

Ωιμέ, Ούγκ και 1000 seufz !!!

Despoinaki23

# 26 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Βρεθήκαμε χθες, στην αρχή ήταν μια χαρά όλα, μιλούσαμε, πιο πολύ λέγαμε για εκείνον.. Δεν πήγαμε κάπου για καφέ, αράξαμε μέσα στο αμάξι, μετά βγήκαμε να περπατήσουμε εγώ ήμουν λίγο πιο επιφυλακτικη ενώ αυτός που και που με αγκάλιαζε κλπ. Όταν φτάναμε στο αμάξι με αγκαλιάζει και του πιάνω και εγώ το χέρι, μετά με πιάνει με φιλάει και προτείνει να κάτσουμε πίσω στο αμάξι..με ανέβασε πάνω του επίανε από πίσω δεν έλεγα κάτι και πήγε να αγγίξει και στήθος αλλά του είπα πως ακόμη δεν τον ξέρω καλά και δεν το θεωρώ σωστό.. Μου κάνει πως είναι σχεσακιας και καλά και πως δεν υπάρχει περίπτωση οσο μιλάει μαζί μου να βγαίνει με άλλες μέχρι να το λήξω και καλά.. Δεν ξέρω τι ακριβώς ήθελε από εμένα ή αν απλά από κοντά του το έβγαλα αυτό γιατί από μηνύματα δεν μου έδειξε κάτι τέτοιο ούτε μου είπε κάτι πονηρό...το βράδυ που γυρνάω μου στέλνει ενα"μικρη μου" αν είναι όλα καλά και γενικά, με καληνύχτισε και μου είπε πως χάρηκε πολύ για σήμερα και του απάντησα και εγώ το ίδιο.. Τώρα να στείλω εγώ ένα καλημέρα; αλλά δεν ξέρω τι σκοπό έχει..

wish_

# 27 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

O ένας με μπούτια ή άλλη με το στήθος... αχχχ!!!  

Σκόπο για γάμο,τι σκοπό να΄χει το παιδί! 

Μια καλημέρα την λες και σ΄έναν άγνωστο,

Στείλε γιατί αν δεν στειλεις να βαλεις αυτο που θες σ΄ενα ωραιο κλιμα μετά θ΄αναρωτιεσαι γιατί σε γράφει.

γαρνίρισε την ωραία και στειλε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Despoinaki23
Τώρα να στείλω εγώ ένα καλημέρα; αλλά δεν ξέρω τι σκοπό έχει..

Alezandra

# 28 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Γράφει η Αλεξάνδρα, συνεχίζει το Δεσποινάκι κι εσείς απαντάτε.εδώ σηκώνει τζατζίκΟπόλεμο κατά τα άλλα λένε εμένα τρολ ,χαχαχα!Καλημέρα παίδες !!!
Αρέσει στο μέλος Kristina_

paolino85

# 29 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Το Αλεξάνδρα με το Δεσποινάκι  προφανώς ειναι το ίδιο πρόσωπο...τά μπερδεψες λίγο..την επόμενη φορά να προσέξεις όταν γράφεις με πιό όνομα εννοώ

Δικαιολογείσαι βέβαια γιατι είσαι τρελαμένη για αγόρι  πιάσανε οι ζέστες...  

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από Despoinaki23
Μου κάνει "να σου πω κάτι, μου κινείς πολύ το ενδιαφέρον" απαντάω "μμ χαίρομαι" και μου είπε πως δεν πέρασα απαρατήρητη η αλήθεια και του κάνω και εγώ "ω ευχαριστώ πολύ" κ μετά του είπα πως ούτε αυτοε πέρασε απαρατήρητος και απαντάει πως μήπως έπρεπε να βρεθούμε απόψε; του λέω ίσως και μου κάνει αν θελω αύριο να βρεθούμε έτσι ξαφνικά ενώ λέγαμε για τρίτη με τα παιδιά και μ βρεθούμε χαλαρά να πάρει ένα μπουκάλι να κάτσουμε κάπου όχι να πάμε σε καφετερια με ρώτησε βέβαια κ εγώ τι θέλω κ του είπα και εγώ καλύτερα βόλτα μου είπε την ώρα που θα βρεθούμε και μου έγραψε και τον αριθμό του .. Αλλά έτσι ξαφνικά από τότε που εκδηλώθηκα κάπως και του είπα πως ούτε αυτος περνάει απαρατηρητος λες και πήρε θάρρος για να μου ζητάει και να βρεθούμε αύριο.. Μήπως δεν το βλέπει σοβάρα και έχει άλλα στο μυαλό του; αν κ από μηνύματα δεν έδειξε κάτι τέτοιο αλλά δεν ξέρω..

alexandriani1

# 30 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.087

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από paolino85

Το Αλεξάνδρα με το Δεσποινάκι  προφανώς ειναι το ίδιο πρόσωπο...τά μπερδεψες λίγο..την επόμενη φορά να προσέξεις όταν γράφεις με πιό όνομα εννοώ

Δικαιολογείσαι βέβαια γιατι είσαι τρελαμένη για αγόρι  πιάσανε οι ζέστες...  

wish_

# 31 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Εντομεταξύ βρε παιδιά,

Αν έχεις δυο ονόματα Δεσποινα και Αλεξάνδρα πώς το κάνεις ένα με συνδυασμό των δυο?Γίνεται?

Κόλλησα.

paranomos

# 32 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από wish_
Εντομεταξύ βρε παιδιά,

Αν έχεις δυο ονόματα Δεσποινα και Αλεξάνδρα πώς το κάνεις ένα με συνδυασμό των δυο?Γίνεται?

Κόλλησα.

Το κανεις..

Δεσποινις αλεξανδρα

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, KontosGr

Heptamer

# 33 στις 25/5/2021
author

Δεσπάνδρα (ομοιοκαταληκτο του Λωξάντρα).

Παράθεση:
Σχόλιο # 31 από wish_
Εντομεταξύ βρε παιδιά,

Κόλλησα.

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Heptamer

# 34 στις 25/5/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 26 από Despoinaki23
.. Τώρα να στείλω εγώ ένα καλημέρα; αλλά δεν ξέρω τι σκοπό έχει..

Σαν τι να θελει; 

Να σε "ροκανίσει" θέλει. Για αυτό σε κάθισε στο πίσω κάθισμα.

Και θα το είχε ισως καταφέρει, αν εσύ δεν του μπλοκαρες το... μπροστινό χουφτωμα.

Μην πονοκεφαλιαζεις το νεανικό κεφαλάκι σου. Αφεσου στα πράγματα και απόλαυσε την (όποια) εξέλιξη τους. Και οι απογοητεύσεις μέρος της ζωής είναι. Μην τις φοβάσαι.

Despoinaki23

# 35 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Πριν με φιλήσει χθες ήταν όλα μια χαρά συζητούσαμε κλπ αλλά όταν με έπιασε και με φίλησε κ μετά πήγαμε στο πίσω κάθισμα και έκατσα πάνω του ένιωσα ότι το πήγαινε αλλού και όταν τον ρώτησα που το πάει μου κάνει "όπου βγει" απλά αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω αν ήταν αυτός ο σκοπός του εξαρχής αλλά από μηνύματα γενικά δεν μου είχε δείξει κάτι τέτοιο ούτε κάτι πονηρό μου είπε.. Τώρα μιλάμε από μηνύματα αλλα δεν μου έρχονται και πολλά θέματα να συζητάω και να τον ρωτάω και νιώθω ότι γίνομαι βαρετή και δεν θέλω να τον ξενερώσω και αυτόν...

paranomos

# 36 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Για να μην ξενερωσεις και μας αλεξανδρα δεσποινακι φτιαξε ενα νεο νικ να μας πεις τη συνεχεια.

Φανταζομαι στο αγορι..απο το ιδιο προφιλ του στελνεις τα μηνυματα ε;

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Despoinaki23

# 37 στις 25/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αυτός θα φύγει κάποια στιγμή γιατί η δουλειά του είναι στα Καραβία και μου είπε πως κάποιους μήνες τον χρόνο θα ταξιδεύει.. Εγω αυριο αρχίζω δουλειά και ίσως να μην συμβαδίζουν κσι οι ώρες μου για να βρίσκομαι μαζί του.. Μου αρέσει πολύ γενικά ο συγκεκριμένος αλλά νιώθω πως είμαι ακόμη αρκετά επιφυλακτική και δεν εκφράζομαι εύκολα. Νιώθω ότι του μιλαω πιο ψυχρά και σαν φίλη πιο πολυ,πχ του στέλνω μια φώτο μου με κρασάκι και αντί να του πω κάτι του τύπου "έρχεσαι;" του είπα "χαλαρά σήμερα γιατί αύριο δουλεύουμε" . Δεν ξέρω πως να γίνω πιο εκδηλωτικη, πιο τρυφερή μαζί του. Από κοντά μου βγαίνει λίγο πιο εύκολα αλλά και μέσα από τα λόγια σου μπορείς να προσελκύσεις ή να ξενερώσεις κάποιον και πολύ φοβάμαι πως καταφέρνω το 2ρο και δεν ξέρω πως να το αλλάξω.

alisida

# 38 στις 26/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Σε πήγε στο πίσω κάθισμα,έκατσες πάνω του ...Αλλά σου φάνηκε υπερβολικό να σου πιάσει το στήθος...

Και αναρωτιέσαι πού το πήγαινε 

Βρε παιδιά,αλήθεια,αυτό μου φαίνεται πιο δυσνόητο από τις λέξεις φασωμα και σπαμαρισμα 

KontosGr

# 39 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40

Βρε alisida απλως δεν ειχε χωρο και εκατσε πανω του, δεν το ηθελε αλλα δεν γινοταν και αλλιως. Που πηγε το πονηρο σου μυαλο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 38 από alisida

Σε πήγε στο πίσω κάθισμα,έκατσες πάνω του ...Αλλά σου φάνηκε υπερβολικό να σου πιάσει το στήθος...

Και αναρωτιέσαι πού το πήγαινε 

Βρε παιδιά,αλήθεια,αυτό μου φαίνεται πιο δυσνόητο από τις λέξεις φασωμα και σπαμαρισμα 

Despoinaki23

# 40 στις 28/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Στα σοσιαλ που μιλάμε στα μηνύματα είναι αρκετά εκδηλωτικος αν και δεν γνωρίζομαστε πολυ καλα ακόμη και στην ουσια μια φορά έχουμε βρεθεί εκείνος μου εμπιστεύτηκε κάτι πολύ προσωπικό του και όταν του είπα γιατί το έκανε ενώ καλά καλά δεν με ξέρει μου απάντησε πως δεν έχει σημασία ο χρόνος που γνωρίζεις τον άλλον αλλά η ποιότητα του ανθρώπου.. Εκείνος χρησιμοποιεί διάφορους χαράκτηρισμους όπως "μωρό μου," γυναίκακι μου" κλπ ενώ εγώ δεν εκφράζομαι τόσο γιατί πιστεύω είναι νωρίς..
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε