Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έχω σκαλώσει με μια παντρεμένη... Με παιδί!

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

KontosGr

# 21 στις 24/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%

Εχεις τη λυση σου στο θεμα σου αρκει να θελει και αυτη τα ιδια.

ΥΓ τον ανδρα της τον ξερεις? για να ξερεις ποσα πα(γ)ιδια θα μετρησεις μετα στο κορμι σου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από Aggelos312021

Απαντάω...   Δεν είναι τίμιο... Για μένα... Απλά βγήκε... Δεν έχεις προγραμμα ποτέ θα ερωτευτείς... Νομίζω το ξέρετε αυτό... Και ούτε μόνο για σεξ την. Θέλω αλλά αν θέλει κ αυτό μόνο δεν με πειράζει... Χαχαχαχαχ

KontosGr

# 22 στις 24/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 40

Α εσυ εισαι καληηη... παει το παιδι το εστειλες αδιαβαστο πριν προλαβει να το χαρει στο μυαλουδακι του. Ποσο μαλλον να την παει στο κρεβατι.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από wish_

2,3 μήνες σχέσης μαζί της,καλό κρεβάτι και σου σκάει οτι δεν αντέχω άλλο με το σύζυγο,θελω να μεινουμε μαζι,θα παρω το παιδι με οτι αυτό συνεπάγεται,την καλοδέχεσαι? Για έλα ξανά να μας πεις αν θα γελάς έτσι αυθόρμητα στο τέλος ή θ΄αλλαξεις στεκι,φαρμακείο,σουπερ μάρκετ, ή οτιδηποτε άλλο ειναι αυτό με ταμείο και ράφια.

Aggelos312021

# 23 στις 24/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο
Απαντήσεις: 12

Δεν τρολλαρω

Πραγματικά θέλω την γνώμη σας.

apolitiii

# 24 στις 24/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Ρε Άγγελε την παντρεμένη με παιδί βρήκες να σκαλωσεις??? Μαγκιά είναι να σκαλωσεις σε μια ελεύθερη κοπέλα... αλλά που, αυτή μπορεί να ζητάει γάμο...η παραμικρή οικειότητα που σας δείχνει μια παντρεμένη για σας σημαίνει ότι τα θέλει ο κ@λος της ε? Έλα όμως για λίγο στη θέση του συζύγου της ...αν ήσουν εσύ θα σ' άρεσε η γυναίκα σου να πάει με κάποιον τρίτο? Δεν νομίζω...ξεσκαλωσε αμέσως από την παντρεμένη...μην μπαίνεις ανάμεσα σε ζευγάρια... δεν είναι παιχνίδια αυτά... συνέλθει πια μεγάλο παιδί είσαι...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Helenaki4

Mindthegap-

# 25 στις 24/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995
Μα για ολα πια...;;;

https://www.youtube.com/watch?v=W3Tfof04cng

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, MiltosRNLI1930 και σε ακόμα 2 μέλη.

MiltosRNLI1930

# 26 στις 24/5/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Κατοπιν

πολυωρων αναλυσεων και βαθεων σκεψεων, ευτυχως κατεληξα σε ενα συμπερασμα που συμφερει και εξυψωνει τον Αγγελο .

Καλη και πιτσιλωτη η παντρεμενη αλλα το παιδι τι ηθελε στη μεση .Οποτε απο αυριο ολη η ομαδα δουλευει επανω στην παντρεμενη .

Helenaki4

# 27 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Στη γειτονιά μας, το χειμώνα που το μικρό μου πήγε στο Νηπιαγωγείο , γνώρισα μια μαμά σχετικά μικρή , γύρω στα 35, κούκλα γαλανομάτα που έμοιαζε με κοριτσάκι.

Μας κάλεσε στο πάρτι του γιου της και πριν βγάλει την τούρτα (ο σύζυγος έλεγε για το πέναλτι και τη φάση με τους άλλους μπαμπάδες) μας εκμυστηρεύτηκε με τρόπο το "μεγάλο" της πρόβλημα...

Της την έπεφτε ο ιδιοκτήτης του πρακτορείου προ-πο , στον ίδιο δρόμο απέναντι από το σπιτι της. Παντρεμένος κι εκείνος , με τη γυναίκα του να περιμένει το πρώτο τους παιδί.Μας είπε ότι ήθελε πολύ να το ζήσει όλο αυτό ...

Καμμιά εβδομάδα αργότερα , όσοι φτάσαμε στο σχολείο εκείνο το πρωί αργοπορημένοι , είχαμε τη σπάνια τύχη να δούμε το παράνομο ζεύγος να ανταλλάσσει γλωσσόφιλα έξω από το Νηπιαγωγείο.

Έκτοτε την έχασα για τον υπόλοιπο Χειμώνα , πήρα κι εγώ τις αποστάσεις μου , διότι δεν χαιρόμουν ιδιαιτέρως να γίνομαι αποδέκτρια τέτοιων εξομολογήσεων εις βάρος ενός συζύγου , στον οποίο αργότερα θα μπορούσε άνετα να μας εμπλέξει ως γνώστες για να γλιτώσει το τομάρι της .

Την ξαναείδα τον Ιούνιο της ίδιας χρονιάς , σε κοντινή ταβέρνα , να τρώνε όλοι μαζί , εκείνη με το σύζυγο και ο προπατζής με τη γυναίκα του και το μωρό στο καρότσι ...

Τα χρόνια πέρασαν και πήγαμε Δημοτικό. Την "κυρία" την ξαναπέτυχα ένα απόγευμα αγκαλίτσα σε παγκάκι απόμερα , μόνο που αυτή τη φορά την αγκάλιαζε ο Ταμίας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων , παντρεμένος και αυτός με δύο παιδιά στο ίδιο σχολείο.

"Ε του κερατά" λεω , "δε μπορεί , χώρισε". Δε χώρισε . Έχει βογγήξει το φεισμπουκ με σέλφι-αγκαλιές και φιλάκια με το σύζυγο και "τι έρως είναι αυτός" και "τι ευτυχισμένη οικογένεια".

Καλό κορίτσι , δε χαλάει χατήρι σε κανέναν...

Πού θέλω να καταλήξω θεματοθέτα :

1. Συνήθως οι έτεροι σύζυγοι ξέρουν . Κι αν δεν ξέρουν διαισθάνονται.

2. Η "μίσθωση" ενός παντρεμένου/-ης είναι ένα συμβόλαιο ορισμένου χρόνου.

3. Ο "μισθωτής" ως επί το πλείστον επιβαρύνεται με απροβλεπτες "προσαυξήσεις" ενίοτε και απροειδοποίητα...

4. Στο τέλος ο ιδιοκτήτης κάνει "έξωση".

5. Μετά από πέντε-έξι "μισθώσεις" , το "μίσθιο" χρειάζεται ανακαίνιση.

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Zagor1971 και σε ακόμα 7 μέλη.

Heptamer

# 28 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Helenaki4

3. Ο "μισθωτής" ως επί το πλείστον επιβαρύνεται με απροβλεπτες "προσαυξήσεις" ενίοτε και απροειδοποίητα...

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Aggelos312021

# 29 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο
Απαντήσεις: 12

?

Στα τελευταία που λες δεν κατάλαβα τίποτα... Όχι για τέτοια δεν μου φαίνεται... Περισσότερο πιστεύω να μου λέει για ποια με πέρασες ???Θα δούμε! Δεν ήθελα να βρεθώ σε τέτοια κατασταση

Travoltaq

# 30 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Ν. Χαλκιδικής / Μουδανιά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6
Τόσα ελεύθερα κοριτσα οξω...στη παντρεμένη κόλλησες κι εσύ?Ημαρτον

Alezandra

# 31 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Αυτά καλέ μου κύριε τα κάνουν και δεν τα διατυμπανίζουν εκτός και αν θέλετε να σας δούνε εδώ και άλλες παντρεμένες ότι μια πείρα σε αυτές την έχετε.Σταθείτε λοιπόν στο ύψος των περιστάσεων -κυριολεκτικα- ακόμα και όταν στην κρίσιμη στιγμή παρουσιαστεί μπροστά σας το όραμα του πραγματικού κυρίαρχου του παιχνιδιού.Καταλαβατε ?;

pythagoras

# 32 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Γιατι.

δεν ρωτάς τον άντρα της;

Μπορεί να της δίνει και προίκα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Aggelos312021

Έχω σκαλώσει με μια παντρεμένη... Με παιδί!

Γειά σε όλη την παρέα... Είμαι ο Άγγελος ? 31 ετών και θα ήθελα την συμβουλή σας... Το τελευταίο διάστημα έχω κολλήσει με μια παντρεμένη, η οποία έχει και παιδί... Δουλεύει σ ένα μαγαζί... Έχουμε αρχίσει ψιλομιλαμε πέρα από ένα γεια δλδ... Μπορεί σε συζητήσεις με άλλα άτομα ή και σε μένα κάποια στιγμή να έχει αναφέρει τον σύζυγο της αλλά βλέπω όταν κάτι της τυχαίνει στο μαγαζί αμέσως μου λέει εσύ φταις το ένα το άλλο με ωραίο τρόπο όχι αυστηρό... ( είπαμε)

Γενικά πέφτουν ματιές και βλέπω όταν την *γραφω* την επόμενη φορά που θα με δει θα κοιτάξει να μου μιλήσει πρώτη... Δεν ξέρω... Είμαι μπερδεμένος... Σωστό δεν είναι αυτό που κάνω... Ηλικία δεν ξέρω ακομα.. Ζώδιο έχω μάθει... Χάχα υδροχόος ?... Ποια η γνώμη σας? Την σκέφτομαι όλη μερα εντάξει δεν υπάρχει αυτό τι να κάνω?? ???

pythagoras

# 33 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 67 / Παντρεμένος
Ν. Ευβοίας / Χαλκίδα
Θέματα: 130
Απαντήσεις: 13.582

Δεν ειναι τυχαίο ...

που η ελεύθερη είναι ακόμα ελεύθερη.

κάποιο χάρισμα παραπάνω θα έχει η παντρεμένη για να την επιλέξει (ουν).

οπότε ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από apolitiii

Ρε Άγγελε την παντρεμένη με παιδί βρήκες να σκαλωσεις??? Μαγκιά είναι να σκαλωσεις σε μια ελεύθερη κοπέλα... αλλά που, αυτή μπορεί να ζητάει γάμο...η παραμικρή οικειότητα που σας δείχνει μια παντρεμένη για σας σημαίνει ότι τα θέλει ο κ@λος της ε? Έλα όμως για λίγο στη θέση του συζύγου της ...αν ήσουν εσύ θα σ' άρεσε η γυναίκα σου να πάει με κάποιον τρίτο? Δεν νομίζω...ξεσκαλωσε αμέσως από την παντρεμένη...μην μπαίνεις ανάμεσα σε ζευγάρια... δεν είναι παιχνίδια αυτά... συνέλθει πια μεγάλο παιδί είσαι...

Αρέσει στο μέλος KontosGr

Kristina_

# 34 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Καλε εγω αλλιως τα χω ακουσει...οι γυναικες επιλεγουν λεει...οποτε παιζει να εχει και χαμηλα στανταρντς η παντρεμενη ...λεω γω τωρα ενα ενδεχομενο 

Παράθεση:
Σχόλιο # 33 από pythagoras

Δεν ειναι τυχαίο ...

που η ελεύθερη είναι ακόμα ελεύθερη.

κάποιο χάρισμα παραπάνω θα έχει η παντρεμένη για να την επιλέξει (ουν).

οπότε ...

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

paranomos

# 35 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 34 από Kristina_

Καλε εγω αλλιως τα χω ακουσει...οι γυναικες επιλεγουν λεει...οποτε παιζει να εχει και χαμηλα στανταρντς η παντρεμενη ...λεω γω τωρα ενα ενδεχομενο 

Καμμια παντρεμενη δεν εχει χαμηλα στανταρς.

Οσο για την συγκεκριμενη..αν εχει αντρα τυραννο λογικο να κοιταει  εναν αγγελο

Κιας μην ειναι και ξανθος

Αρέσει στα μέλη Paralia48, Aggelos312021

paranomos

# 36 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Παράθεση:
Σχόλιο # 27 από Helenaki4

Στη γειτονιά μας, το χειμώνα που το μικρό μου πήγε στο Νηπιαγωγείο , γνώρισα μια μαμά σχετικά μικρή , γύρω στα 35, κούκλα γαλανομάτα που έμοιαζε με κοριτσάκι.

Μας κάλεσε στο πάρτι του γιου της και πριν βγάλει την τούρτα (ο σύζυγος έλεγε για το πέναλτι και τη φάση με τους άλλους μπαμπάδες) μας εκμυστηρεύτηκε με τρόπο το "μεγάλο" της πρόβλημα...

Της την έπεφτε ο ιδιοκτήτης του πρακτορείου προ-πο , στον ίδιο δρόμο απέναντι από το σπιτι της. Παντρεμένος κι εκείνος , με τη γυναίκα του να περιμένει το πρώτο τους παιδί.Μας είπε ότι ήθελε πολύ να το ζήσει όλο αυτό ...

Καμμιά εβδομάδα αργότερα , όσοι φτάσαμε στο σχολείο εκείνο το πρωί αργοπορημένοι , είχαμε τη σπάνια τύχη να δούμε το παράνομο ζεύγος να ανταλλάσσει γλωσσόφιλα έξω από το Νηπιαγωγείο.

Έκτοτε την έχασα για τον υπόλοιπο Χειμώνα , πήρα κι εγώ τις αποστάσεις μου , διότι δεν χαιρόμουν ιδιαιτέρως να γίνομαι αποδέκτρια τέτοιων εξομολογήσεων εις βάρος ενός συζύγου , στον οποίο αργότερα θα μπορούσε άνετα να μας εμπλέξει ως γνώστες για να γλιτώσει το τομάρι της .

Την ξαναείδα τον Ιούνιο της ίδιας χρονιάς , σε κοντινή ταβέρνα , να τρώνε όλοι μαζί , εκείνη με το σύζυγο και ο προπατζής με τη γυναίκα του και το μωρό στο καρότσι ...

Τα χρόνια πέρασαν και πήγαμε Δημοτικό. Την "κυρία" την ξαναπέτυχα ένα απόγευμα αγκαλίτσα σε παγκάκι απόμερα , μόνο που αυτή τη φορά την αγκάλιαζε ο Ταμίας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων , παντρεμένος και αυτός με δύο παιδιά στο ίδιο σχολείο.

"Ε του κερατά" λεω , "δε μπορεί , χώρισε". Δε χώρισε . Έχει βογγήξει το φεισμπουκ με σέλφι-αγκαλιές και φιλάκια με το σύζυγο και "τι έρως είναι αυτός" και "τι ευτυχισμένη οικογένεια".

Καλό κορίτσι , δε χαλάει χατήρι σε κανέναν...

Πού θέλω να καταλήξω θεματοθέτα :

1. Συνήθως οι έτεροι σύζυγοι ξέρουν . Κι αν δεν ξέρουν διαισθάνονται.

Σε ποια γειτονια μενεις ελενακι;

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Helenaki4

Helenaki4

# 37 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Δεν το χει μονο η γειτονιά μας αγαπητέ Παρανομε . Μισθια προς μίσθωση διαθεσιμα σε όλη την επικράτεια .

Παράθεση:
Σχόλιο # 36 από paranomos

Σε ποια γειτονια μενεις ελενακι;

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 38 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Μαγκιά είναι (εξ απ ...ανέκαθεν) να βγαίνεις νικητής από μια πρόκληση, να αποσπας κάτι από κάποιον άλλο, να εκπορθησεις ένα δύσκολο κάστρο, να αποκτάς το απαγορευμένο - κάτι που οι άλλοι δε μπορούν.. Αυτό εξιταρει, εκεί βρίσκεται η ...Adrenalina! Εκεί αξιολογουνται οι ικανότητες.

Όχι να εξαντλείς / αναλωνεις τις ικανότητες σου σε  ανουσιες / τυπικές νίκες επί ελεύθερων θηραματων. Να μη σκαλωνεις εκεί που σκαλωνουν όλοι οι άλλοι, αλλά να κερδίζεις εκεί που ελάχιστοι μπορούν.

Ισχύει σε κάθε (ευγενή / ηθικό ή μη) συναγωνισμό της ζωής - ανεξαρτήτως είδους ή αξίας τρόπαιου 

Παράθεση:
Σχόλιο # 24 από apolitiii

Ρε Άγγελε την παντρεμένη με παιδί βρήκες να σκαλωσεις??? Μαγκιά είναι να σκαλωσεις σε μια ελεύθερη κοπέλα... αλλά που, αυτή μπορεί να ζητάει γάμο...

Αρέσει στο μέλος KontosGr
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

paranomos

# 39 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση

Εε κουκλιστικο γαλανοματικο..δεν βρισκεις ευκολα βρε ελενακι

Ουτε θα ξενιτευτουμε κιολας για ενα μισθιο

Kristina_

# 40 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ε αφου εαν και οταν  παντρευοταν τον τυραννο ποσο ψηλα τα χε τα στανταρντς τοτε καλε παρανομε???

Καλα αμα ο αγγελος ειναι και ξανθος και γαλανοματης παντρευομαι εγω τον πρωτο τυχοντα τυραννο και μετα φλερταρω με τον αγγελο

Παράθεση:
Σχόλιο # 35 από paranomos

Καμμια παντρεμενη δεν εχει χαμηλα στανταρς.

Οσο για την συγκεκριμενη..αν εχει αντρα τυραννο λογικο να κοιταει  εναν αγγελο

Κιας μην ειναι και ξανθος

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε