Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έχω σκαλώσει με μια παντρεμένη... Με παιδί!

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456

KontosGr

# 41 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 40
'Aρεσαν+: 0%

Οπως πολυ σωστα ειπωθηκε, το κυνηγι παντρεμενης ειναι πιο δυσκολο λογω οτι εγκυμονει κινδυνους γιαυτο θελουν πολλοι να μετεχουν σε ενα τετοιο σαφαρι. Μπορει να εχει ειδικες αναγκες στο να σε τυλιξει σε μια κολα χαρτι αλλα μπορει και να μη θελει και πολλα. Ειναι ενα 'ομορφο' ρισκο. Ασε που υποτιθεται οτι ειναι και πιο εμπειρη για εναν απειρο, που το πας αυτο. Ολα τα καλα σε ενα πακετο. Ενω η ελευθερη θα σου βγαλει τη ψυχη. Υπαρχουν και εξαιρεσεις βεβαια.

paranomos

# 42 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από Kristina_

Ε αφου εαν και οταν  παντρευοταν τον τυραννο ποσο ψηλα τα χε τα στανταρντς τοτε καλε παρανομε???

Καλα αμα ο αγγελος ειναι και ξανθος και γαλανοματης παντρευομαι εγω τον πρωτο τυχοντα τυραννο και μετα φλερταρω με τον αγγελο

Τοτε δεν ηταν παντρεμενη κρις..ηταν ελευθερη.

Στα σκαλια της εκκλησιας ολες πανε..ας ειναι και τυραννος

( Για τα σταρνταρς μιας παντρεμενης μιλησα εγω).

Μετα κοιταζουν και θελουν τους αγγελους

Kristina_

# 43 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ωφουυυ ωφουυυ βρε ελευθερη ηταν τοτε στα σκαλια αλλα επειδη ειχε χαμηλα στανταρντς παντρευτηκε τον τυραννο που τωρα δεν της κανει και επειδη παλι εχει χαμηλα στανταρντς βρηκε τον αγγελο μας και του κανει «τα τουτα και τα κεινα» που μας ειπεεε 

(Δεν το δεσα και κομπο το περι στανταρντς,,..ετσι για να πω κατι το πα ...αλλα οσο το επεξαργαζομαι μαρεσει )

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από paranomos

Τοτε δεν ηταν παντρεμενη κρις..ηταν ελευθερη.

Στα σκαλια της εκκλησιας ολες πανε..ας ειναι και τυραννος

( Για τα σταρνταρς μιας παντρεμενης μιλησα εγω).

Μετα κοιταζουν και θελουν τους αγγελους

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Paralia48

# 44 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.735
Στη συμπεριφορά της δε βλέπω κάποιο ερωτικό ενδιαφέρον. Το επάγγελμά της της επιβάλει να ειναι ευγενική και ευχάριστη  με όλους τους πελάτες.

Αν όμως εσύ νοιώθεις πως σε θέλει, παρατήρησέ το λίγο καλύτερα, να βεβαιωθείς, πριν φας τα μούτρα σου. Και συνηθως συμβουλεύω , να φάνε τα μούτρα τους, γιατί χαμένος είναι όποιος δε δοκίμασε.

Αλλά  εδώ  πρόκειται για εργαζόμενη γυναίκα, στο χώρο εργασίας της, που παρενοχλείται (αν τεσπα το κάνεις) και αυτό  είναι  λίγο χοντρό! Δηλαδή αν της την πέσεις, θα την φέρεις σε πολύ δύσκολη θέση.
Επίσης πρόκειται για παντρεμένη, γεγονός που πρέπει να το σεβαστείς.
Επομενως πριν κανεις επόμενη κίνηση, ψάρεψε λίγο, πώς νοιώθει για σένα.
Πάντως μην ανησυχείς, αν απομακρυνθείς από το μαγαζί της για κανα μήνα, θα την ξεχάσεις, θα το δεις.
Αρέσει στο μέλος Aggelos312021

Aggelos312021

# 45 στις 25/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο
Απαντήσεις: 12

Ωραία τι να κάνω?

Δύο μέρες τώρα δεν έχω πάει δεν ήθελα δεν μπόρεσα κιόλας... Αν πάω αύριο και είναι τι να κάνω? Να την γράψω?

Helenaki4

# 46 στις 25/5/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.888

Ρώτα την αν έχει καμμιά κολλητή ελεύθερη, θεματοθέτη.

Παράθεση:
Σχόλιο # 45 από Aggelos312021

Ωραία τι να κάνω? Αν πάω αύριο και είναι τι να κάνω? Να την γράψω?

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Aggelos312021 και σε ακόμα 1 μέλος.

Heptamer

# 47 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Μη φορτώνεις το δίλημμα σε μας. Δε θα αποφασίσουμε εμείς για σένα.

Πάρε μόνος σου την απόφαση.

Ειδάλλως, δεν αξίζεις να διεκδικείς καμμιά (παντρεμένη) γυναίκα.

Παράθεση:

Ωραία τι να κάνω? Δύο μέρες τώρα δεν έχω πάει δεν ήθελα δεν μπόρεσα κιόλας... Αν πάω αύριο και είναι τι να κάνω? Να την γράψω?

Αρέσει στο μέλος KontosGr

Aggelos312021

# 48 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο

Καλά θα δω τι θα κανω!

Σας ευχαριστώ όλους κ όλες για τις ωραίες απαντήσεις σας!
Αρέσει στο μέλος Helenaki4

panagiotismp90

# 49 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

αγγελε μου το προβλημα δεν ειναι αν ειναι παντρεμενη, ειναι οτι ειναι δυσκολο το πλαισιο που βλεποσαστε. δηλ πες οτι ηταν ελευθερη, τι θα εκανες να την ριξεις? στο λεω γτ μπορει να ναι και αλλοι ανθρωποι εκει παροντες ν ακουνε και γιατι παιζει ρολο τι θα της ελεγες. Αυτο πρεπει να σκεφτεις.

Paralia48

# 50 στις 26/5/2021
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:

Ωραία τι να κάνω? Δύο μέρες τώρα δεν έχω πάει δεν ήθελα δεν μπόρεσα κιόλας... Αν πάω αύριο και είναι τι να κάνω? Να την γράψω?

Τωρα, τι να πω, πώς θα μπορούσες να καταλάβεις...πχ πώς χαμογελά στους άλλους πελάτες, ή τι θα πει, τωρα που είχες να περάσεις 3 μέρες, ή θα αναζητησει ιδιαίτερη κουβέντα με σένα, ή μόνο ένα αστειάκι πάνω στην παραγγελία, ή σε κοιτά επίμονα όταν είναι παραπέρα, ή... ξέρω γω, λέω τωρα βλακειούλες παιδικές, αλλά κάπως ανοίγουμε τις κεραίες να πιάσουμε σήματα και ό,τι πιάσουμε...

Πάντως το ότι σου είπε <<ο άντρας μου είναι Ολυμπιακός>> πχ σημαίνει ότι σου τόνισε πως είναι παντρεμένη, δηλαδή κράτα μικρό καλάθι.

Αλήθεια, γαβράκι ειναι ο άντρας της;

Aggelos312021

# 51 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Ζακύνθου / Μαχαιράδο

Θα ζητούσα κινητό να βγαίναμε

Αν ήταν ελεύθερη.

alisida

# 52 στις 26/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Βρε Άγγελε,αν είναι να πας και να τη γράψεις ,τι συζητάμε εδώ τόσες σελίδες?

Άκου ,είσαι μεγάλο παιδί,δεν είναι καλή ιδέα να παίζεις και μάλιστα με μια παντρεμένη γυναίκα,που αν υποθέσουμε ότι σε γλυκοκοιταζει,ένα πράγμα μόνο θέλει από εσένα και αυτό δεν είναι σίγουρα το καψωνι.

Θα πας και θα τη ρωτήσεις στα ίσια,εάν επιθυμεί να βγείτε ραντεβού.Ετσι ορθά απλά σταρατα και μαματα.

Ο,τι είναι να γίνει ,θα γίνει και να μην αναλώνεσαι σε δισταγμούς στρατηγικές προχειρότητες κολλήματα κουτοπονηριές.

Πάνε γρήγορα πες της το και έλα να μας πεις τα νέα 

Ουφ!

Ο επόμενος παρακαλώ 

Παράθεση:

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, KontosGr και σε ακόμα 1 μέλος.
I am Not a psychotherapist :)

Paralia48

# 53 στις 26/5/2021
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από alisida

Βρε Άγγελε,αν είναι να πας και να τη γράψεις ,τι συζητάμε εδώ τόσες σελίδες?

Άκου ,είσαι μεγάλο παιδί,δεν είναι καλή ιδέα να παίζεις και μάλιστα με μια παντρεμένη γυναίκα,που αν υποθέσουμε ότι σε γλυκοκοιταζει,ένα πράγμα μόνο θέλει από εσένα και αυτό δεν είναι σίγουρα το καψωνι.

Θα πας και θα τη ρωτήσεις στα ίσια,εάν επιθυμεί να βγείτε ραντεβού.Ετσι ορθά απλά σταρατα και μαματα.

Ο,τι είναι να γίνει ,θα γίνει και να μην αναλώνεσαι σε δισταγμούς στρατηγικές προχειρότητες κολλήματα κουτοπονηριές.

Πάνε γρήγορα πες της το και έλα να μας πεις τα νέα 

Ουφ!

Ο επόμενος παρακαλώ 

Αλυσιδα, θα μου επιτρεψεις να διαφωνήσω στην πρόταση για ραντεβού σε μια εργαζόμενη γυναίκα στο χώρο εργασίας της και εν ώρα εργασίας. Το αν είναι παντρεμένη είναι δευτερεύον. Εγώ σκαλώνω στο χώρο εργασίας.

Αν θέλει οπωσδήποτε ραντεβού, να τη βρει εκτός εργασίας και να το πει, για να της δωσει το ελεύθερο να αντιδράσει ανάλογα με τα αισθήματά της. Να τον μαλώσει, να τον φωνάξει, να μιλήσει ελεύθερα.

Είναι δύσκολο για μια εργαζόμενη, να πάρει απ τα μούτρα πελάτη

Έλα στη θέση της.

Εγώ επιμένω στο  διακριτικό...ψάρεμα, όσο κι αν ακούγεται κουτοπόνηρο, είναι μέρος του παιχνιδιού της αγάπης. Δεν είναι καν κουτοπόνηρο, να προσπαθήσει να διαιστανθεί τα αισθήματά της... γιατί;

kostas232

# 54 στις 26/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

παραλια ΄μ

μην μου πεις οτι εισαι γαβρου δε θα το αντεξω!! οχι οτι παρακολουθω ποσδοσφαιρο αλλα λεμε... τι λες στο παιδι παραλια μ?. εμενα ποτε θα μου δωκεις συμβουλες/??

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Paralia48

Τωρα, τι να πω, πώς θα μπορούσες να καταλάβεις...πχ πώς χαμογελά στους άλλους πελάτες, ή τι θα πει, τωρα που είχες να περάσεις 3 μέρες, ή θα αναζητησει ιδιαίτερη κουβέντα με σένα, ή μόνο ένα αστειάκι πάνω στην παραγγελία, ή σε κοιτά επίμονα όταν είναι παραπέρα, ή... ξέρω γω, λέω τωρα βλακειούλες παιδικές, αλλά κάπως ανοίγουμε τις κεραίες να πιάσουμε σήματα και ό,τι πιάσουμε...

Πάντως το ότι σου είπε <<ο άντρας μου είναι Ολυμπιακός>> πχ σημαίνει ότι σου τόνισε πως είναι παντρεμένη, δηλαδή κράτα μικρό καλάθι.

Αλήθεια, γαβράκι ειναι ο άντρας της;

KontosGr

# 55 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση

Τα ντομπρα λογια ειναι για τους ανδρες, συμφωνω με τη παραπανω κυρια. Τι το πιλατευεις το θεμα?

Αρέσει στα μέλη Leticron, Aggelos312021

KontosGr

# 56 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 57 / Σε σχέση

Αν το κανει αυτο μπορει και να ζηλεψει που δεν την πεφτει σε αυτη

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Helenaki4

Ρώτα την αν έχει καμμιά κολλητή ελεύθερη, θεματοθέτη.

Paralia48

# 57 στις 26/5/2021
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 54 από kostas232

παραλια ΄μ

μην μου πεις οτι εισαι γαβρου δε θα το αντεξω!! οχι οτι παρακολουθω ποσδοσφαιρο αλλα λεμε... τι λες στο παιδι παραλια μ?. εμενα ποτε θα μου δωκεις συμβουλες/??

όχι ποτέ!

Περιτρυγιρισμένη από γάβρους είμαι!  Εγώ ως οικολόγος, μόνο πράσινες ομάδες υποστηρίζω

Τι συμβουλή θέλεις; Να σου δώσω!

alisida

# 58 στις 26/5/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.477

Δεν λέω,σωστά μιλάς,

αλλά σκέψου και το ότι 

να τη φλερτάρει ασταμάτητα χωρις να μπορεί να αναγνωρίσει τα σήματα από πλευράς της,

είναι εξίσου άβολο

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Paralia48

Αλυσιδα, θα μου επιτρεψεις να διαφωνήσω στην πρόταση για ραντεβού σε μια εργαζόμενη γυναίκα στο χώρο εργασίας της και εν ώρα εργασίας. Το αν είναι παντρεμένη είναι δευτερεύον. Εγώ σκαλώνω στο χώρο εργασίας.

Αν θέλει οπωσδήποτε ραντεβού, να τη βρει εκτός εργασίας και να το πει, για να της δωσει το ελεύθερο να αντιδράσει ανάλογα με τα αισθήματά της. Να τον μαλώσει, να τον φωνάξει, να μιλήσει ελεύθερα.

Είναι δύσκολο για μια εργαζόμενη, να πάρει απ τα μούτρα πελάτη

Έλα στη θέση της.

Εγώ επιμένω στο  διακριτικό...ψάρεμα, όσο κι αν ακούγεται κουτοπόνηρο, είναι μέρος του παιχνιδιού της αγάπης. Δεν είναι καν κουτοπόνηρο, να προσπαθήσει να διαιστανθεί τα αισθήματά της... γιατί;

Heptamer

# 59 στις 26/5/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.036

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Paralia48

λέω τωρα βλακειούλες παιδικές, αλλά κάπως ανοίγουμε τις κεραίες να πιάσουμε σήματα και ό,τι πιάσουμε.

Μπορεί η κυρία να εκπέμπει στη νέα  (επικίνδυνη) μπάντα των 30+ έως ~100 GHz (5G)  και οι κεραίες του θεματοθετη να  θέλουν εξίσου αναβάθμιση (όπως το κινητό του).

kostas232

# 60 στις 26/5/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

να μου δωκεις

συμβουλη παραλια ΄μ πως να φτιαχνω μουσακα. δεν ξερω μαθε μου σε περικαλω.. νασαι καλα παραλια'μ

Παράθεση:
Σχόλιο # 57 από Paralia48

όχι ποτέ!

Περιτρυγιρισμένη από γάβρους είμαι!  Εγώ ως οικολόγος, μόνο πράσινες ομάδες υποστηρίζω

Τι συμβουλή θέλεις; Να σου δώσω!

Επιλέξτε σελίδα: (1-6)
Σελίδες 123456
Δεν μπορείτε να απαντήσετε