Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Είμαι μπερδεμενη

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123

apolitiii

# 41 στις 28/5/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855
'Aρεσαν+: 0%

Άκου και το άσμα...μήπως καταλάβεις παρανομε..

https://youtu.be/KjcDQKePiig

Θα πάρω δύο ένα γέρο και έναν νιο...

tzoulia59

# 42 στις 28/5/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.479
'Aρεσαν+: 0%

καθολου μπερδεμενη να μην εισαι τα πραγματα ειναι λυμενα και ξεκαθαρα ,,,

στα 25 δεν παμε με 40 ρηδες ,,το οτι παμε για μια εμπειρια δεν σημαινει οτι θα επενδυσουμε κι ολας συναισθηματικα και υλικα ,,,οπως επιχειρησεις και τετοια σοβαρα ,,

τα λαθη στα 25 επιτρεπονται αρκει να τα συνειδητοποιουμε γρηγορα και να τραβαμε παρακατω ...

βαλε κατω σχεδιο πως θα του ξεφουρνισεις οτι χωριζετε ,,,

τα προβληματα εδω ειναι πολλα ...εχετε μεγαλη ηλικιακη διαφορα ..εχει 2 παιδια κι ενα διαζυγιο ,,

μια καθημερινοτητα δυσκολη που προσπαθει να σταθει οικονομικα 

και λογικο το βρισκω να εισαι 40 να εχεις 2 παιδια  και να προσπαθεις να  επιβιωσεις  σημερα ..

το θεμα ειναι ..εσυ τι δουλεια εχεις  σε μια τετοια πραγματικοτητα ;;

τι θα κερδισεις ;;την ;;ζωη που δεν  θα  ζησεις σαν 25 χρονη ;;αυτος ειναι σ αλλη  φαση ζωης ,,

μια υγιη δικη σου οικογενεια ;αυτος εχει ηδη αλλα 2 δικα του παιδια;;ξερει τι σημαινει αυτο;;

φυγε τρεχοντας και να μην σε νιαζει αν πληγωθει ,,

ολο και καπου καποιος πληγωνεται ...ουε κι αλοιμονο  αν σκεφτομαστε μην πληγωσουμε τον αλλον ..

θα ειχαμε θυσιασθει εμεις ..στο βωμο της συμπονοιας .. ..

.εν αναγκη χαρισε του και τα λεφτα   για την επιχειρηση ,,,

του χρονου ουτε που θα το θυμασαι ..

σε μια βδομαδα να εχεις χωρισει ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Zoizooula

Είμαι μπερδεμενη

Είμαι 25 ετων γνώρισα εναν ετων 45 στην αρχή ήμουν δισπιστη απεφευγα λόγω διάφορα ηλικιας εκείνος χωρισμένος με 2 παιδιά! Με τα πολλά ξεκινησαμε να μιλάμε κάναμε σχέση εφόσον με κυνήγησε πολύ έκανε πολλά για μένα όλα τέλεια μέχρι που ανοιξαμε μαζι ενα μαγαζί εδωσα καποια χρηματα και γω φυσικα και κει αρχισαν τα προβλήματα χρεη όρεξη δεν έχει για τίποτα μονο τ μαγαζί σκεφτεται! Σα να βλέπω άλλο άνθρωπο με λέει αναίσθητη γιατί θέλω χρονο για πραγματα να κάνουμε μαζι Κουράστηκα να ζω σα να είμαι 40 ενω βλέπω παιδιά της ηλικιας μ χαρούμενα και εγώ μέσα στ γκρίνια κ τη μιζερια

Επιλέξτε σελίδα: (1-3)
Σελίδες 123
Δεν μπορείτε να απαντήσετε