Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλει να πάει διακοπές με τους φίλους του

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

Enikos

# 41 στις 10/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 24.110
'Aρεσαν+: 0%

Εδω Κυριε συναδελφε, απανταμε στους συνειρμους μας...

Μπαινοντας ομως στην θεση του αλλου...

Με μοναδικο συνδετικο κρικο το...εξ ιδιων...

Ημανε σαφης?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από kostas232

καταλαβες οτι

εσυ ηθελες οχι οτι ειπα εγω. Ανεφερα διακοπες μονη της με τις φιλες της. ουτε για πορνεια εγραψα ουτε για ναρκωτικα.. δεν ειμαι τοσο χαζος μανα μ προχωρα

Αρέσει στο μέλος la-mer

Redink

# 42 στις 10/6/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 65

Παράθεση:

καταλαβες οτι

εσυ ηθελες οχι οτι ειπα εγω. Ανεφερα διακοπες μονη της με τις φιλες της. ουτε για πορνεια εγραψα ουτε για ναρκωτικα.. δεν ειμαι τοσο χαζος μανα μ προχωρα

Δεν έγραψες εσύ για πορνεία και για ναρκωτικά αλλά ήταν αυτό που έγραψε η θεματοθέτρια και το ερώτημα στο οποίο της απάντησαν.  Τώρα πώς εσένα από τις απαντήσεις που διάβασες σου γεννήθηκε η περιέργεια για το αν θα γράφαμε τα ιδια σχολια, "οταν η θεματοθετρια εξεφραζε την επιθυμια να παει διακοπες μονη της με τις φιλες της" και το τι πιστεύεις ότι θα της απαντούσαμε, εσύ το ξέρεις.  Η καλυμμένη ειρωνία και τα σχόλια εκτός θέματος πάντως φαίνεται να είναι του γούστου σου μόνο όταν συμφωνούν με τις απόψεις σου  Οκ. Προχωράω "μανα μ".        

kostas232

# 43 στις 10/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ψυχικό
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 944

απολυτα

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Enikos

Ημανε σαφης?...

Αρέσει στα μέλη la-mer, Enikos

Redink

# 44 στις 10/6/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από Enikos

Ημανε σαφης?...

Σαφέστατος!  Και επίσης ανάλογα με το ...εξ ιδίων... αποφασίζουμε ποιοι συνειρμοί θα τύχουν κατανόησης και ποιοι όχι, πότε είναι αποδεκτό να βγαίνει κανείς εκτός θέματος και πότε όχι, κλπ κλπ 

Αρέσει στο μέλος hornet19

hornet19

# 45 στις 10/6/2021
author
Ανδρας / 53 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.548

Παράθεση:
Σχόλιο # 39 από alisida

#30,#35,#38

Ποιος δουλεύει ποιον ,ακόμα να καταλάβω 

Enikos

# 46 στις 10/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σορι αλλα...

Οι επαγωγικοι-προβολικοι-συνειρμοι...

Ειναι οτι λεει η λεξη...

Επαγωγικοι και δεν αφορουν αυτον στον οποιο απευθυνονται...

Και ως λαθος απευθυνση...(ξυριζεικο αφτο)...

Αφορουν αυτον που τους κανει..

Δεν σε στενοχωρησα, ε?...

Ευχομαι να μην...

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Redink

Σαφέστατος!  Και επίσης ανάλογα με το ...εξ ιδίων... αποφασίζουμε ποιοι συνειρμοί θα τύχουν κατανόησης και ποιοι όχι, πότε είναι αποδεκτό να βγαίνει κανείς εκτός θέματος και πότε όχι, κλπ κλπ 

Αρέσει στα μέλη la-mer, kostas232

Redink

# 47 στις 10/6/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:
Σχόλιο # 46 από Enikos

Σορι αλλα...

Οι επαγωγικοι-προβολικοι-συνειρμοι...

Ειναι οτι λεει η λεξη...

Επαγωγικοι και δεν αφορουν αυτον στον οποιο απευθυνονται...

Και ως λαθος απευθυνση...(ξυριζεικο αφτο)...

Αφορουν αυτον που τους κανει..

Δεν σε στενοχωρησα, ε?...

Ευχομαι να μην...

Αν ήταν να στεναχωριέμαι από τον τρόπο που ερμηνεύει τα γραφόμενα μου ο κάθε άγνωστος στο internet, την είχαμε κάτσει τη βάρκα   Εδώ μέσα οι συνειρμοί και πάσης φύσεως ερμηνείες γίνονται κατά το δοκούν.  Δεν πιστεύω να θεωρείς ότι οι δικές σου ερμηνείες αποτελούν εξαίρεση   Αν εσυ βλέπεις "επαγωγικούς-προβολικους-συνειρμούς" με γειά σου και χαρά σου.   

Αρέσει στα μέλη apolitiii, giorgos170

kostas232

# 48 στις 10/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

για την 42

παραθετω ξανα την απαντηση μου

πολυθα ηθελα να δω αν θα γραφατε τα ιδια σχολια, οταν η θεματοθετρια εξεφραζε την επιθυμια να παει διακοπες μονη της με τις φιλες της..

Τι δεν καταλαβαινεις ??? Πες το να στο εξηγησω εχω υπομονη μανα΄μ. Ειναι απολυ απλο παντως, εσυ βλεπεις διαφορα πορνειες χασισια κλπ.. εγω εγραψα μονο το παραπανω.. για να γινω καλος θα πρεπει να συμφωνησω με σενα???

Redink

# 49 στις 11/6/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:
Σχόλιο # 48 από kostas232

για την 42

παραθετω ξανα την απαντηση μου

πολυθα ηθελα να δω αν θα γραφατε τα ιδια σχολια, οταν η θεματοθετρια εξεφραζε την επιθυμια να παει διακοπες μονη της με τις φιλες της..

Τι δεν καταλαβαινεις ??? Πες το να στο εξηγησω εχω υπομονη μανα΄μ. Ειναι απολυ απλο παντως, εσυ βλεπεις διαφορα πορνειες χασισια κλπ.. εγω εγραψα μονο το παραπανω.. για να γινω καλος θα πρεπει να συμφωνησω με σενα???

Ποσώς μ' ενδιαφέρει αν θα συμφωνήσεις ή όχι.  Διέκρινα ειρωνεία στο ερώτημά σου και απάντησα σε αντίστοιχο ύφος και στυλ.  Το ότι επέλεξες να πάρεις αυτά που έγραψα κυριολεκτικά και ότι σε περνάω για χαζό ήταν δικό σου συμπέρασμα.  Ας σου απαντήσει λοιπόν κανείς άλλος που θεωρεί το ερώτημά σου αθώο, καλοπροαίρετο και πάνω απ' όλα απαλλαγμένο από προκαταλήψεις και "προβολές".  Εμένα δεν μου το επιτρέπουν οι "επαγωγικοι-προβολικοι-συνειρμοι"             

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Enikos

# 50 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το να ερμηνευεις μια θεση του συναδελφου Κωστα εν προκειμενω, οπως την ερμηνευσευς και την διανθισες με δικες σου σκεψεις τις οποιες του χρεωσες ως δικες του...

Δεν ειναι το τι "βλεπω εγω" αλλα...

Το τι εγραψες εσυ, ως εκφραση...ναι?...

Παμε τωρα σε εμενα...

Η διαφορα μας λοιπον ειναι οτι, εγω δεν χρεωνω την πατροτητα των σκεψεων μου σε τριτους, αλλα...

Τις επαγω στα κινητρα αυτου στον οποιο απαντω...

Οσο για το τι γινεται εδω μεσα, σε σχεση με τον γραπτο λογο και την εκφραση, με τσακισες λες και επεσα πανω στο περιπτερο στο Συνταγμα, (το κατω...αυτο προς την Μ. Βρετάνια), με χιλια...

Γιατι με σωροποιεις τοσο ασπλαχνα?...

Ασε με τωρα να ακουσω Τζενο και μετα παλι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 47 από Redink

Αν ήταν να στεναχωριέμαι από τον τρόπο που ερμηνεύει τα γραφόμενα μου ο κάθε άγνωστος στο internet, την είχαμε κάτσει τη βάρκα   Εδώ μέσα οι συνειρμοί και πάσης φύσεως ερμηνείες γίνονται κατά το δοκούν.  Δεν πιστεύω να θεωρείς ότι οι δικές σου ερμηνείες αποτελούν εξαίρεση   Αν εσυ βλέπεις "επαγωγικούς-προβολικους-συνειρμούς" με γειά σου και χαρά σου.   

kostas232

# 51 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

επισης

χαχαχαχαχχαχαχαχαχα

Παράθεση:
Σχόλιο # 50 από Enikos

Το να ερμηνευεις μια θεση του συναδελφου Κωστα εν προκειμενω, οπως την ερμηνευσευς και την διανθισες με δικες σου σκεψεις τις οποιες του χρεωσες ως δικες του...

Δεν ειναι το τι "βλεπω εγω" αλλα...

Το τι εγραψες εσυ, ως εκφραση...ναι?...

Παμε τωρα σε εμενα...

Η διαφορα μας λοιπον ειναι οτι, εγω δεν χρεωνω την πατροτητα των σκεψεων μου σε τριτους, αλλα...

Τις επαγω στα κινητρα αυτου στον οποιο απαντω...

Οσο για το τι γινεται εδω μεσα, σε σχεση με τον γραπτο λογο και την εκφραση, με τσακισες λες και επεσα πανω στο περιπτερο στο Συνταγμα, (το κατω...αυτο προς την Μ. Βρετάνια), με χιλια...

Γιατι με σωροποιεις τοσο ασπλαχνα?...

Ασε με τωρα να ακουσω Τζενο και μετα παλι...

kostas232

# 52 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

το ερωτημα μου

δεν ειναι αθωο, γνωριζοντας μεσες ακρες τι θα απαντουσατε.. οχι ολες φυσικα υπαρχουν και οι μυαλομενες που βλεπουν τα πραγματα οπωςειναι.. σας χαιρομαι οταν ολες σας συσπρειρωνεστε  γινεστε μια γροθια και επιτιθεστε εναντιον των αρσενικων αυτων που μας εκαναν δυσκολη την ζωη, αυτων που χαλασατε τα χρονια της ζωης σας ( λες και δεν ειχατε επιλογες αλλα να ξερεις εχομεν τα παιδια (μονιμη καραμελα), εχομεν ασφαλεια που να τρεχουμε τωρα μονες μας, αλλα εχομεν και το αρσενικο να τον βριζουμε για να λεμε αυτα που δεν καναμε στην ζωη μας...

και πριν πεταξεις καμμια ομορφια , περασα πανεμορφα με τις γυναικες της ζωης μας.. δεν ειχα απολυτως κανενα προβλημα, και με την μητερα μου μια χαρουλα και με τον μπαμπα επισης... τα λεω γιατι θα πεταξεις τις γνωστες ψυχολογιες...  αντε αλεκος τωρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Redink

Ποσώς μ' ενδιαφέρει αν θα συμφωνήσεις ή όχι.  Διέκρινα ειρωνεία στο ερώτημά σου και απάντησα σε αντίστοιχο ύφος και στυλ.  Το ότι επέλεξες να πάρεις αυτά που έγραψα κυριολεκτικά και ότι σε περνάω για χαζό ήταν δικό σου συμπέρασμα.  Ας σου απαντήσει λοιπόν κανείς άλλος που θεωρεί το ερώτημά σου αθώο, καλοπροαίρετο και πάνω απ' όλα απαλλαγμένο από προκαταλήψεις και "προβολές".  Εμένα δεν μου το επιτρέπουν οι "επαγωγικοι-προβολικοι-συνειρμοι"             

Kristina_

# 53 στις 11/6/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Χονγκ Κογκ
Απαντήσεις: 1.544

Η φιλη μας μας ενημερωσε για τις δραστηριοτητες του συντροφου της στις «διακοπες» με την αντροπαρεα του?

Αν μας ελεγε απλα οτι πανε για ορειβασια στο κιλιμαντζαρο η στην αναπουρνα η για σερφιν στο μαροκο η για ραφτιν δενξερωγωπω?τοτε σιγουρα θα της απαντουσαμε πανω κατω (ειναι και επικινδυνα γμτ) οπως θα απαντουσαμε σε εναν αντρα αν μας ελεγε οτι η συντροφος της θελει να παει με γυναικοπαρεα τριημερο σε σπα στην σπα η στην αιδηψο ..οκ?

Αμα ο αλλος συγκρινει τα ασχετα για να πει την αποψη του για τις γυναικες?δε πα να χττυπιεται για τα μηψυχολογικα του (που δε ρωτησαμε κιολας) 

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Redink

Αρέσει στο μέλος Redink

Enikos

# 54 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

. . . . . . . . . .

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από kostas232

αντε αλεκος τωρα

Αρέσει στα μέλη kostas232, la-mer

Enikos

# 55 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Στον Αχεροντα η στον Καλαμα η Στον Ολυμπο κλπ...

Αποκλειεται να πηγαινε κανεις...

Ολοι, με το φερι της Παραλιας, σε εξωτικους προορισμους...

Εκει γινονται τα εκτροπα...

Αλιμονο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Kristina_

Η φιλη μας μας ενημερωσε για τις δραστηριοτητες του συντροφου της στις «διακοπες» με την αντροπαρεα του?

Αν μας ελεγε απλα οτι πανε για ορειβασια στο κιλιμαντζρο η στην αναπουρνα η για σερφιν στο μαροκο η για ραφτιν δενξερωγωπω?τοτε σιγουρα θα της απαντουσαμε πανω κατω (ειναι και επικινδυνα γμτ) οπως θα απαντουσαμε σε εναν αντρα αν μας ελεγε οτι η συντροφος της θελει να παει με γυναικοπαρεα τριημερο σε σπα στην σπα η στην αιδηψο ..οκ?

Redink

# 56 στις 11/6/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:

το ερωτημα μου

δεν ειναι αθωο, γνωριζοντας μεσες ακρες τι θα απαντουσατε.. οχι ολες φυσικα υπαρχουν και οι μυαλομενες που βλεπουν τα πραγματα οπωςειναι.. σας χαιρομαι οταν ολες σας συσπρειρωνεστε  γινεστε μια γροθια και επιτιθεστε εναντιον των αρσενικων αυτων που μας εκαναν δυσκολη την ζωη, αυτων που χαλασατε τα χρονια της ζωης σας ( λες και δεν ειχατε επιλογες αλλα να ξερεις εχομεν τα παιδια (μονιμη καραμελα), εχομεν ασφαλεια που να τρεχουμε τωρα μονες μας, αλλα εχομεν και το αρσενικο να τον βριζουμε για να λεμε αυτα που δεν καναμε στην ζωη μας...

και πριν πεταξεις καμμια ομορφια , περασα πανεμορφα με τις γυναικες της ζωης μας.. δεν ειχα απολυτως κανενα προβλημα, και με την μητερα μου μια χαρουλα και με τον μπαμπα επισης... τα λεω γιατι θα πεταξεις τις γνωστες ψυχολογιες...  αντε αλεκος τωρα

Παράθεση:

το ερωτημα μου

Δε χρειάζεται να πετάξω απολύτως τίποτε.  Ξεδιπλώθηκες μόνος σου και φάνηκε όλο σου το μεγαλείο   Και το δικό σου και του συναδέλφου σου που σε σιγοντάρει.    

kostas232

# 57 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος

σε νιωθω

χρυση μου, ξερεις τι ειναι να ζεις ενα δραμα? .. ο συναδελφος απλα ειπε την αποψη του πραγμα που δεν σου αρεσε.. πανε τωρα και εσυ ενα ταξιδι προς βιορμανια μερια οπως κανει και μια αλλη και μετα ελα να μας τα πεις

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Redink

Δε χρειάζεται να πετάξω απολύτως τίποτε.  Ξεδιπλώθηκες μόνος σου και φάνηκε όλο σου το μεγαλείο   Και το δικό σου και του συναδέλφου σου που σε σιγοντάρει.    

Αρέσει στα μέλη Enikos, la-mer

Enikos

# 58 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φρρρ ρ ρ ρ ρ ρ ρ . . . . .

Οφ σιδε...

Το να υποστηριζεις το ορθο, δεν...

Λεγεται σιγονταρισμα...

Νομιζω λεγεται, συγκλιση αποψεων η αν θες, αξιων...

Γιατι με την λογικη ΣΟΥ, βαζοντας μου ταμπελιτσα ινοχ, με μαβρα γραμματακια ομορφουλικα, μπορει και ο Κωστας, αν δεν επαιρνα μερος σε αυτες τις διευκρινιστικες τοποθετησεις μου, να με ελεγε ...ξερω γω..

Αδιαφορο...η εχθρικο, απεναντι του...η συνασπισμενο στον συνασπισμο της εδρας των αθανατων σοφων του ιερου αυτου βραχου...η ξερω γω μιλημενο...η ακομα και διακοσμητικο...ενα σωρο...

Κατα την δικη ΣΟΥ λογικη, θα μπορουσε να τα πει ολα αφτα...καλα σο φαρ?...

Ψυχραιμια Κυρια μου, δεν εχει επαθλο το φορουμ τουτο...

Α!!!...Οσο για το συναδελφος, το χρησιμοποιω προς ολα τα μελη του φορουμ οποτε μου ερθει...φορουμικοι συναδελφοι, ναι?...

Μην το μανταρουμε τωρα οτι δουλευουμε μαζι, αρα και ειμαστε γνωστοι, αρα γι αυτο τον υποστηριζω στην δίκη του για το ειδεχθες κακουργημα του μισογυνη, οπως πολυ συντομα βλεπω να του κολλαει το ινοχακι κι αυτουνου!!!...Λιγο σεμνα περικαλω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Redink

Αρέσει στο μέλος kostas232

Enikos

# 59 στις 11/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Παιδια!!!...Να ενημερωσω το πανελ και για κατι που μας διαφευγει!!!...

Οταν λεμε οτι καποιος ειναι μισογυνης, σημαινει οτι εχει κανει παρεα με γυναικες, πολλα νταλαβερια και εχει κουμπωθει σε σημειου εχθρας απεναντι τους, για τους λογους του, (η απο γεννετησια αστοχια, αλλα δεν λεω αυτο)...

Τωρα...

Οσες χρησιμοποιουν τον ορο μισογυνης, για να κουκουλωσουν το οτι στο σπιτι τους και στα κοινοχρηστα βε σε των μαγαζιων, δεν στεκεται καθρεφτης ορθιος οταν τις βλεπει, δεν εχει να καμει με τον μισογυνισμο κανενος!!!...

Ειναι ενα τεχνικο ζητημα κατασκευαστικο, το οποιο δεν γινοταν να επισκευαστει με την καμια...

Οχι τωρα ολο κουκουλωματα και πεταλωματα η πραγματικοτης, ε?...

Το ιδιο ισχυει βεβαια και για τους αντρηδες, τους στερημενους, οι οποιοι αν τους ακουσεις, ταχουνε με την κενωνια και με την συγκυρια μονιμως...και φυσικα προβαλλουν το τιτανοτεραστιο αντριλικι τους, χωρις να τους εχει ρωτησει κανεις, κατι που απ' οτι μου λενε στα πμ, καμει ολες τις γυναικες να λυπουνται για το πουλεν που τους ετυχε ...παλι...

Ξηγημενα πραματα ε?...

Ευρυθμια και Μετρογνωσια, γιατι μας πηρανε στο κοντο τα τρολ, που εμεις κυνηγαμε μανιωδως...(λολ)...

(η μετρογνωμια, ειναι αλλο, μην μπερδευτουμε!!! Ηδη ο ανθυποδεκανεφς βλεπει στο γκουγκλ, αλλα ειναι στα εγγλεζικα και ταλαιπωρειται ανηλεως...λολλλ)...

Αρέσει στο μέλος kostas232

Francesca_

# 60 στις 11/6/2021
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 597

Παράθεση:

καταλαβες οτι

εγω που ειμαι χαζη, πολυ θα ηθελα να ξερω, εσυ τι θα της ελεγες, αν ηταν να παει μονη της με φιλες για τους ιδιους λογους, οπως αναφερει για τον ''συντροφο'' της.. 

ε, κωστη; 

σε θυμαμαι να εισαι κατα της τοση ''ελευθεριοτητα'' οταν δυο ανθρωποι ειναι μαζι και κανουν σχεδια για κοινο μελλον... 

εγω θα σου απαντησω ομως στην ερωτηση... 

θα ημουν κατα.. ακομη και χωρις ναρκωτικα και σεξ, που τα εκοψες.. 

γιατι, οταν εισαι με καποιον/καποια, εισαι με αυτον τον ανθρωπο για αλλους λογους, υποτιθεται.. 

αν θες να πας διακοπες μονος/μονη σου με φιλους, ακομη και χωρις ιδιαιτερους λογους, δεν μπερδευεις τη ζωη του αλλου, γενικως, αλλα εδω αναφερθηκαν καποια ειδικα - οικογενια και παιδι, οποτε - δεν κανεις ερωτικη σχεση, καθεσαι στα αυγα σου και πορευεσαι με τους φιλους σου και μονο, αν δεν μπορεις να κατανοησεις πως αυτα ειναι πολυ σοβαρα πραματα! τα ειδικα!

οποτε, συμφωνω με τη Redink και εσυ, κανε το χαβαλε σου, ''μα ετσι ρωτησα και γιουβετσι και δεν ειμαι αυτο, το αλλο..''

για πιο λογο επιτιθεσαι, τι θες να αποδειξεις/επιδειξεις τελικα? 

απαντησε στη χαζη, περικαλω, μπας και σε καταλαβεις, γραφοντας 

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
2166936