Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλει να πάει διακοπές με τους φίλους του

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345

kostas232

# 81 στις 15/6/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

μαστορα

εαν εισαι ξεκαθαρος απο την αρχη προ γαμου εννοω οτι εγω μανα μ εχω πετρια το κεφαλι φαει και καθε χρονο παω θεσσ το εχω ταμα ενα πραγμα.. και συμφωνησει αυτη τοτε εισαι κυριος... αν ομως το εσκασες το παραμυθι με την βαλιτσα στο χερι εισαι για κουρεμα με την ψιλη.. και απο οτι βλεπω μαλλακι εχεις μπολικο... κανονισου

Παράθεση:
Σχόλιο # 68 από JIMTHEBLASTER1975

H πρωην μου μετα απο καποια χρονια γαμου αποφασισε/προσπαθησε να μου κοψει τα ταξιδια με τους κολλητους μου(και συγκεκριμενα θεσσαλονικη) πραγμα που εκανα καθε χρονο χωρις εξαιρεση.Αυτο ηταν και η αρχη του τελους για το γαμο.Καποια πραγματα δεν αλλαζουν να το παρετε χαμπαρι...

Francesca_

# 82 στις 15/6/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 703
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 80 από kostas232

xaxaxaxa

λες να σε ειχα φρατζεσκακι συναδελφο? θα σε επηζα κατα πως τα βλεπω τα πραγματα.. στο διαταυτα τωρα..καταρχας κατανοουμε τι σημαινει εχω σχεση. ειμαι με καποιον που τον ονομαζω συντροφο?.. ξεκινω απο το βασικο.. αν εχουμε καταλαβει τι σημαινει αυτος ο ορος και οχι εχω μια κυρια που περναμε καλα  και ολα τα ομορφαα που λετε εσεις οι νεοι.. οταν λοιπον εχεις σχεση τετοιυ ειδους εχεις υποχρεωσεις και δικαιωματα..  μεσα σε αυτα ειναι να μπορεις ν απηγαινεις με τους φιλους σου / φιλες σου για ποτο καφε να βγαινετε εξω βρε αδελφε.. τωρ αμε βαζεις να γραφω τα αυτονοητα??.. εαν εγω ειμαι καλα με τον εαυτο μου πρωτα και εχω μεσα μου ξεκαθαρισει τι ανθρωπος ειναι η γυναικα που εχ ωπλαι μου και γιατι τη εχω πλαι μου δεν βλεπω τον λογο της ερωτησης σου??.. αν με ρωτας για διακοπες, εγω παντως θα ηθελα τον ανθρωπο μου μαζι και μετα τον αντρεα τον μουστακαλη που ειμασταν μαζι στον στρατο , διαταξτε ρεεειιι...

αυτο εσυ το ονομαζεις ελευθερια ??  εγω το ονομαζω αναγκη να βρεθω με την συντροφο μου σε ενα ομορφο νησι να το γιορτασουμε... αν η γυναικα μου θελει μονη της διακοπες μαλλον κατι αρχιοζει στο βαθος κηπος να χαλαει...

για τον τυπο στο θεμα δεν το συζητω καν εχω γραψει αν θυαμαμι καλα και απαντηση... ειναι παραδεκτος και κακως τον εχει ακομα ηη τυπισσα... και θα κανω τηνε ρωτηση που σημερα τουλαχιστον την εχω κανει 3 φορες... ποου στο διαολο πατε και τους βρισκετε μου λες?, τι ειναι αυτο που σας τραβαει και μπλεκεστε με κατι τετιους τυπους ή αναλογα... δεν τοςυ ειδατε? δεν τους κρινατε? αν δεν ξερετε να κρινετε αυτον που θα περασετε μαζι οσο περασετε ερχεστε τωρα και μας δινετε συμβουλες??.. γελαει η πλαση ολη φρατζεσκα... μα καλε κωστακη θα πεις εσυ με μαγεψαν τα ματια του.. φρατζεσκακι θα σου πω εγω, βαλτα να πανε και αμε στο καλο και πανε να βρεις αλλον να κλαψεις στον ωμο... εμ ετσι ειναι φρατζεσκα.. να μπορουμε να καταλαβαινουμε αυτον που ειναι διπλα μας... οχι ετσι.. μα ςειπε δυο κουβεντες και αμαν ερωτευτηκα... που πας φρατζεσκα???εεειιι???

να που σε γενικες γραμμες το ιδιο σκεφτομαστε για το θεμα.. 

μην τα βαζεις μαζι μου, οποτε...  

kostas232

# 83 στις 15/6/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

παραλια μ΄'

χαθηκαμε εμεις οι δυο... βγηεκε ενας τυπος και ειπε οτι σε ειρωνευομαι.. του απαντησα κατα πως του πρεπει αλλα η παραγωγη με εκοψε λογω ακαταλληλοτητος.. δεν ξερω αν με εννοεις..

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από Paralia48

αν 'ηταν οι δουλειές σας τέτοιες, τότε εντάξει. Επίσης αν πήγαινες για κάποιο λόγο, που αυτή δεν ήθελε να συμμετάσχει, επίσης εντάξει.

Μην έχεις προκαταλήψεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες και επίσης πολλές, μα πάρα πολλές γυναίκες ενδιαφέρονται και καταλαβαίνουν από ποδόσφαιρο ή μουσική.

Συγκρινω απλά με μας, που έχουμε 25 χρόνια γάμου και είμαστε αρκετά ελεύθεροι. Παρ όλα αυτά, δεν πάει ένας από τους δυο, διακοπές με φίλους/ες σε γνωστή πόλη έτσι χωρίς λόγο. Αν μας έρθει κέφι, μπορεί να πάμε παρέα. Έχει τύχει να πάμε με συναδέλφους διήμερο οργανωμένο από τη δουλειά ή επαγγελματικά ταξίδια ή όπως λες για κάποιο συγκεκριμένο λόγο.

Σωστά, αν δεν υπάρχει προηγούμενο, το ερωτικό θέμα δεν τίθεται καν.

kostas232

# 84 στις 16/6/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

να μου

γραφεις γλυκα λογια να γινω μουσι να με ξουρισεις... !!!

Παράθεση:
Σχόλιο # 82 από Francesca_

να που σε γενικες γραμμες το ιδιο σκεφτομαστε για το θεμα.. 

μην τα βαζεις μαζι μου, οποτε...  

Enikos

# 85 στις 16/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.788

Παράθεση:
Σχόλιο # 84 από kostas232

να μου

γραφεις γλυκα λογια να γινω μουσι να με ξουρισεις... !!!

Αρέσει στο μέλος Francesca_

Paralia48

# 86 στις 16/6/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.735

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από kostas232

παραλια μ΄'

χαθηκαμε εμεις οι δυο... βγηεκε ενας τυπος και ειπε οτι σε ειρωνευομαι.. του απαντησα κατα πως του πρεπει αλλα η παραγωγη με εκοψε λογω ακαταλληλοτητος.. δεν ξερω αν με εννοεις..

Όλα καλά. Για να σε ..κόψουν, ποιος ξέρει, τι έγραφες! Καλά σε έκαναν!

Ξέρω, σου χρωστώ συνταγή, αλλά δε στη δίνω, γιατί δεν τον κάνω παραδοσιακά το μουσακά. Έχω δικούς μου κανόνες. Δε θα σ' αρεσει, απ όσο σε κόβω.

Σου ξαναλέω, ο Μίλτος κάνει καλό μουσακά

la-mer

# 87 στις 16/6/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

Η παραγωγή,  λέει!   Αχαχαχαχαχαχαχ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 83 από kostas232

παραλια μ΄'

Αρέσει στα μέλη giorgos170, Enikos

Enikos

# 88 στις 16/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Θα ελεγε τιποτα παλιολογα, που δεν σηκωνει η κινκυ φυση μας, η οποια σηκωνει μονο...

Πετσινα, λουρια, χαιμαλια ψαρεματος, μαστιγια και ντυσιματα do not ντου απο παντου...

Ασε που η του ανωτατου επιπεδου ηθικη μας, παθαινει παρακρουσεις με τσι βωμολοχιες...

Για μια (στημενη) αισθητικη ζαμε, τι...μπατε ντογκια αλεστε???...

Καλα του καμανε του αgλiiiτηηη!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 86 από Paralia48

Όλα καλά. Για να σε ..κόψουν, ποιος ξέρει, τι έγραφες! Καλά σε έκαναν!

Ξέρω, σου χρωστώ συνταγή, αλλά δε στη δίνω, γιατί δεν τον κάνω παραδοσιακά το μουσακά. Έχω δικούς μου κανόνες. Δε θα σ' αρεσει, απ όσο σε κόβω.

Σου ξαναλέω, ο Μίλτος κάνει καλό μουσακά

Αρέσει στα μέλη MiltosRNLI1930, la-mer

paranomos

# 89 στις 16/6/2021
author
Ανδρας / 49 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1.065

Mαλλον έχουν δικιο οι κυριες που μου τοπαν.. (3 συνολικα)

Ειναι.  και μισο...και κρυφο...

Enikos

# 90 στις 16/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φακατα, με μπριγιολ...

Κε Ζουνταπς...

Αρέσει στα μέλη la-mer, MiltosRNLI1930

MiltosRNLI1930

# 91 στις 17/6/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.267

Μαιρουλα

Αστον να χαρει μεχρι τα 45 του, που θα ειναι παππους και δεν τον θελει καμια πλεον,  με τους φιλους του .

Επιλέξτε σελίδα: (1-5)
Σελίδες 12345
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost