Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θα ξεκινούσατε μια σοβαρή σχέση με δεδομένο ότι ο/η σύντροφος σας δεν θέλει να κάνει παιδί?

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Mindthegap-

# 161 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 154 από JIMTHEBLASTER1975

Αν θες το πιστευεις,αν θες οχι.Δεν εχω κανενα λογο να πω ουτε ψεμματα ουτε υπερβολες.Αρκουν 2-3 δευτερολεπτα για να γινει αυτο που εγινε.Δηλαδη στην διακεκομμενη συνουσία,πως ακριβως γινονται τα ατυχηματα?Θεμα δευτερολεπτων δεν ειναι?

Nα σου πω τι πιστευω βρε Τζιμ...;;

Οτι και οι δυο ειναι για πολλεεες φαπες...

Αυτο...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, JIMTHEBLASTER1975

Mindthegap-

# 162 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από Paralia48
Δεν ξέρω το σημείο point of no return 

Ελα Χριστε και Παναγια...

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Paralia48

# 163 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.734

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Mindthegap-

Ελα Χριστε και Παναγια...

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Levantinos70

# 164 στις 29/6/2021
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 6

Μια εμπειρία ζωής

Εγώ όχι μόνο ξεκίνησα σχέση, αλλά κατέληξα και σε γάμο. Βέβαια, όπως καταλαβαίνεις όταν η επιλογή είναι μόνο του ενός, η κατάληξη είναι το διαζύγιο!

JIMTHEBLASTER1975

# 165 στις 29/6/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 129

Μαλλον αυτο ειναι το πρέπον...   

Παράθεση:
Σχόλιο # 161 από Mindthegap-

Nα σου πω τι πιστευω βρε Τζιμ...;;

Οτι και οι δυο ειναι για πολλεεες φαπες...

Αυτο...

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Alezandra

# 166 στις 29/6/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Αγαπητέ,αν η απόφαση για παιδί ήταν αποκλειστικά και μόνο από κοινού και κατόπιν εξαντλητικής ανάλυσης των επιθυμιών και των δυνατοτήτων στην πατρότητα και τη μητρότητα σε συνδιασμό με τις οικονομικές και πολιτικές καταστάσεις κάθε εποχής,συμπεριλαμβανομένων και των πολιτιστικών και πανδημιακων φαινομένων,όπως επίσης των διαφορετικων απόψεων και γουστων για την απόλυτα ικανοποιητική συνταγή τζατζικιου,τότε δεν θα μιλουσε το σχετικό σποτ για υπογεννητικότητα,αλλά για πλήρη εξαφάνιση του ανθρώπινου είδους.Καταλάβατε ?

Paralia48

# 167 στις 29/6/2021
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από Levantinos70

Μια εμπειρία ζωήςΕγώ όχι μόνο ξεκίνησα σχέση, αλλά κατέληξα και σε γάμο. Βέβαια, όπως καταλαβαίνεις όταν η επιλογή είναι μόνο του ενός, η κατάληξη είναι το διαζύγιο!

παιδιά κάνατε;

Αρέσει στο μέλος Levantinos70

JIMTHEBLASTER1975

# 168 στις 29/6/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Tο πνευμα του ποστ σου το πιανω,μια χαρα.Για μενα ομως υπαρχει μονο το θελω και δε θελω και οχι το πρεπει. Καποιοι δεν ειναι προορισμενοι να κανουν παιδι,πως να το κανω πιο απλο?

Παράθεση:
Σχόλιο # 166 από Alezandra
Αγαπητέ,αν η απόφαση για παιδί ήταν αποκλειστικά και μόνο από κοινού και κατόπιν εξαντλητικής ανάλυσης των επιθυμιών και των δυνατοτήτων στην πατρότητα και τη μητρότητα σε συνδιασμό με τις οικονομικές και πολιτικές καταστάσεις κάθε εποχής,συμπεριλαμβανομένων και των πολιτιστικών και πανδημιακων φαινομένων,όπως επίσης των διαφορετικων απόψεων και γουστων για την απόλυτα ικανοποιητική συνταγή τζατζικιου,τότε δεν θα μιλουσε το σχετικό σποτ για υπογεννητικότητα,αλλά για πλήρη εξαφάνιση του ανθρώπινου είδους.Καταλάβατε ?

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Levantinos70

# 169 στις 29/6/2021
author
Ανδρας / 52 / Σε διάσταση
Απαντήσεις: 6
Ναι δύο, όμως στο δεύτερο ήταν το μεγαλύτερο πρόβλημα, από εκεί και μετά άρχισε ο κατήφορος

Paralia48

# 170 στις 30/6/2021
author
Αλλη χώρα

Παράθεση:
Σχόλιο # 168 από JIMTHEBLASTER1975

Tο πνευμα του ποστ σου το πιανω,μια χαρα.Για μενα ομως υπαρχει μονο το θελω και δε θελω και οχι το πρεπει. Καποιοι δεν ειναι προορισμενοι να κανουν παιδι,πως να το κανω πιο απλο?

δε νομίζω πως είπε <<πρέπει>>.

apolitiii

# 171 στις 3/7/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 855

Όσοι δεν είναι προορισμένοι να κάνουν παιδί για να είναι σίγουροι ότι δεν θα έχουν "κακουργηματικο βιασμό

με λεκανοκλειδωμα "από ανανδρες γυναίκες πρέπει να κάνουν σχέση με γυναίκες μοντέρνες ασυνείδητες που

εύκολα πετούν στα σκουπίδια ένα έμβρυο, η με γυναίκες που έχουν κάνει αφαίρεση γεννητικών οργάνων  και

δεν μπορούν να κάνουν παιδιά...

Πάντως πλάκα είχε το θέμα σου, μπράβο θεματοθετη έτσι να γελάμε λίγο εδώ μέσα...

Βάλε κι άλλο "έξυπνο" θέμα όμως πήγαινε το μέσω Θέση/νίκης... όχι πάλι μέσω Λαμίας...

Παράθεση:
Σχόλιο # 168 από JIMTHEBLASTER1975

Αρέσει στο μέλος Enikos

Paralia48

# 172 στις 3/7/2021
author
Αλλη χώρα
Πάντως για να απαντήσω επί του συγκεκριμενου ερωτηματος, όπως αρχικά το έθεσες: Λοιπόν, μια γυναίκα περί τα 40 που  θέλει να τεκνοποιήσει, δε θα ξεκνούσε νομίζω σχέση με κάποιον που κατηγορηματικά δε θα ήθελε παιδί.

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, JIMTHEBLASTER1975

JIMTHEBLASTER1975

# 173 στις 3/7/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Οσο ειστε κολλημενοι στα στερεοτυπα που η κοινωνια σας επιβαλει,τοσο θα ''γελατε'' με κατι τετοια θεματα.Εγω να δεις πως ''γελαω'' οταν βλεπω συμμαθητες και συμμαθητριες μου να εχουν ηδη εγγονακια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 171 από apolitiii

Όσοι δεν είναι προορισμένοι να κάνουν παιδί για να είναι σίγουροι ότι δεν θα έχουν "κακουργηματικο βιασμό

με λεκανοκλειδωμα "από ανανδρες γυναίκες πρέπει να κάνουν σχέση με γυναίκες μοντέρνες ασυνείδητες που

εύκολα πετούν στα σκουπίδια ένα έμβρυο, η με γυναίκες που έχουν κάνει αφαίρεση γεννητικών οργάνων  και

δεν μπορούν να κάνουν παιδιά...

Πάντως πλάκα είχε το θέμα σου, μπράβο θεματοθετη έτσι να γελάμε λίγο εδώ μέσα...

Βάλε κι άλλο "έξυπνο" θέμα όμως πήγαινε το μέσω Θέση/νίκης... όχι πάλι μέσω Λαμίας...

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Enikos

# 174 στις 3/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.776

Μεσα σε αυτην την κοινωνια ζεις, αν εχω καταλαβει καλα και μαλιστα...

Πολυ σε κοφτει να της αποδειξεις οτι εσυ το ενα η το αλλο, που η κοινωνια δεν τα μπορει αλλα εσυ ναι...

Η μεγαλυτερη ροκια και μαγκια λοιπον, για να αποδειχτουν αυτα ειναι η εξης...

Η ασκητικη, με 200 γραμμαρια χορτα την εβδομαδα και δυο γουλιες νερο...

Αυτοι δικαιουνται να μιλησουν για την κοινωνια, δηκτικα και παρηγορητικα...

Αλλα ειναι τοσο φευγατοι, που απλα προσευχονται γι' αυτην, στις επαφες τους με τα...αλλα οντα...

Και δεν γραφουν σε φορουμ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 173 από JIMTHEBLASTER1975

Οσο ειστε κολλημενοι στα στερεοτυπα που η κοινωνια σας επιβαλει,τοσο θα ''γελατε'' με κατι τετοια θεματα.Εγω να δεις πως ''γελαω'' οταν βλεπω συμμαθητες και συμμαθητριες μου να εχουν ηδη εγγονακια...

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Xara_70

# 175 στις 4/7/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Απαντήσεις: 9

Απόρησα...

...διαβαζοντας ότι μιλάς για έναν φίλο σου.Τόσο έγνοια πια τον έχεις? Τι αγάπη είναι αυτή! Εύγε!
Αρέσει στο μέλος Paralia48
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost