Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θα ξεκινούσατε μια σοβαρή σχέση με δεδομένο ότι ο/η σύντροφος σας δεν θέλει να κάνει παιδί?

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Kristina_

# 141 στις 27/6/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.452
'Aρεσαν+: 0%

Αν και εχουν καποια βαση οσα λεει η φραντζεσκα (ειδικα οσον αφορα τη σημαντικοτητα του παιδιου,,,οχι οτι ειναι «πανω απο ολα» αλλα ναι ειναι εξεχοντως σημαντικο,,,και βεβαια το παιδι εχει και μανα?ειδικα αν γεννηθηκε με δικη της πρωτοβουλια, αποφαση και αθεμιτα κολπα,,,αλλα αυτο ειναι αλλη συζητηση), προσωπικα ειμαι μα πολυ αντιθετη στο οτι εσυ και ο καθενας πρεπει αυτοβουλως να απομακρυνθεις απο τη ζωη του φιλου σου (και του καθενα) επειδη απλα εκανε οικογενεια!

Οι ανθρωποι δε γινονται κτηματα του συντροφου τους, ακομη και αν ειναι τυχεροι και εχουν πετυχει τον ιδανικο γι αυτους!!! Υπηρξαν και πριν απο τη γνωριμια τους αυτη, ειχαν ζωη και σχεσεις με αλλους ανθρωπους (φιλικες, συγγενικες, κοινωνικες,,,ακομη και ερωτικες), τις οποιες δε θελουν να διαγραψουν και ειναι δικαιωμα τους αναφαιρετο ,,.και σε οποιον δεν αρεσει αυτο, ξερει τι πρεπει να κανει ,,,νεξτ 

Παράθεση:
Σχόλιο # 139 από JIMTHEBLASTER1975

Αυτα τα λες και τα πιστευεις εσυ διοτι μεγαλωσες απλα διαφορετικα απο εμενα.Ναι ειμαι δογματικος λατρευω τη συγκεκριμενη μουσικη και παραμενω στο περιθωριο.Να ξερεις ομως οτι εχω ζησει τη δοξα(με την μπαντα μου) καπου στα 2006-2011)-τωρα πιο λιγο- και αν δεν το εχεις ζησει δεν ξερεις.Αυτο που μας δενει με το φιλο μου ειναι εν μερει η μουσικη γιατι αυτος ειναι χεβυμεταλλας βασικα,ενω εγω οχι και τοσο,αλλα πανω απο ολα μας δενει η αιθηση του χιουμορ και φυσικα αρκετες αποψεις πανω στη ζωη,και τα λεμε ΟΛΑ μεταξυ μας..Καλα εκανε και εγινε πατερας,εμενα το προβλημα μου βρισκεται στο τι εγινε με το δευτερο παιδι.Αυτος ζει Αθηνα εγω Κρητη,τα λεμε στο τηλ και βρισκομαστε 2-3 φορες το χρονο.Οσο για μενα να μην ξεχνας οτι ειμαι διαζευμενος,και οπως εχω πει σε αλλα ποστ ειχα τραυματικες εμπειριες,Αρα εχω απωθημένο να βρω καποια που να με καταλαβαινει στο θεμα της μουσικης,τροπου ζωης,εμφανισης και τοσα αλλα.Δεν νομιζω οτι ειμαι και τοσο μονος,ολο και κατι παιζει δεν μενω απραγος.Το ενα παιδι πανω απο ολα ειναι η δικια σου αποψη οπως και των περισσοτερων.Σεβαστο αλλα οχι για μενα,Δεν ειναι ολοι το ιδιο

Αρέσει στο μέλος JIMTHEBLASTER1975

Kristina_

# 142 στις 27/6/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.452

Καλα τα λες παραλια ,,,ναι ο φιλος ειναι βολεψακιας,,,αλλα θελει και τον τζιμ στη ζωη του για να χει καποιον να «κλαιγεται» και να θυμαται και καλα οτι ειναι «επαναστατης»,,,.οποτε αφου θελει ο φιλος θελει και ο τζιμ γιατι να χαλασουν τη φιλια τους?..γιατι ειναι  «χωσιμο» η διατηρηση μιας φιλιας με αμοιβαια αποφαση?

(Και εγω πιθανοτατα θα ειχα απομακρυνθει,,,αλλα ειναι που δεν την παλευω με τους αδύναμους ανθρωπους για πολυ)

Παράθεση:
Σχόλιο # 140 από Paralia48

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Enikos

# 143 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Γατα, με ερπυστριες, ελευθερας βοσhκης, του βουνου...

Το νου μας στις μαντεψιες αδερφια...

Για να καταλαβουμε ποιος ηταν, ποιος ειναι, αρα...λεει αφτο...

Σε λιγο θα σας πω και τι κουτσομπολευα με κατι φιλες μου και θα δωσωμε απαντηση στους προβληματισμοι του Τζιμ...

Τα λεμε σαν καλες φιληναδες εμεις, με τις φιλες μας...

Συζηταμε και για το μπικινι αυτο τον καιρο...

Γιγαλολλλ...

Αρέσει στο μέλος apolitiii

alexandriani1

# 144 στις 27/6/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.232

Αν και δεν διάβασα

το σύνολο των σχολίων, μια και αισίως έφθασαν τις 7 σελίδες, θέλω να πω τα εξής:

Η γέννηση ενός παιδιού οφείλει να είναι ώριμη σκέψη και επιθυμία δύο ανθρώπων. Και όχι ενός. Και είναι χυδαίο κατά τη γνώμη μου μια γυναίκα με οποιοδήποτε τρόπο να εξαναγκάζει κάποιον άνδρα σε πατρότητα (εδώ "έσφιξε τα πόδια", ξέρω περίπτωση άλλη που είχε σταματήσει τα αντισυλληπτικά χωρίς να το πει στο σύντροφο).Πιστεύω πως είναι σαν να εκμεταλλεύεται η γυναίκα την φύση της, δηλαδή το ότι εκείνη κατά κύριο λόγο μπορεί να προκαλέσει μια σύλληψη. Στην δική μου αντίληψη, είναι παρόμοιο με το να εκμεταλλεύεται τη φύση του ένας άνδρας και ως πιο γεροδεμένος και δυνατός να με βάλει κάτω και να με δείρει ή να με εξαναγκάσει σε σεξ. Εξίσου ανήθικο είναι.Κατά τα λοιπά, και επειδή είμαστε νοήμονες και ζούμε και στο 2021, είναι τουλάχιστον αφελές και γελοίο να υιοθετούμε προπαγάνδες εκκλησιαστικών και άλλων οπισθοδρομικών κέντρων περί έκτρωσης = φόνος. Για όνομα του θεού, είναι δυνατόν να διαβάζω ότι γυναίκα έπαθε κατάθλιψη κι αισθάνθηκε πως έκανε φόνο επειδή διέκοψε εξωμήτριο κύηση? δηλαδή έλεος! Εν κατακλείδι ναι, τα παιδιά πρέπει να έρχονται κατόπιν ώριμης απόφασης. Ο καλύτερος τρόπος για αποφυγή ανεπιθύμητης εγκυμοσύνης είναι ασφαλώς η αντισύλληψη, αλλά εάν για οποιοδήποτε λόγο προκληθεί "ατύχημα" χίλιες φορές να καταφεύγουμε σε μία έκτρωση παρά σε απόκτηση απογόνου με το στανιό!

Enikos

# 145 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Οταν ο ανθρωπος δεν ζει στην ηλικια που πρεπει, τα πραγματα που πρεπει...

Αφτα γινονται...

Ηταν παραταιρος και οταν γινονταν αυτα τα πραγματα και δεν τα εκανε...

Ειναι παραταιρος και οταν τα καμει πολυ αργοτερα...

Ενα ειναι το βεβαιο, οτι οι αλλοι θα ειναι πιο εκει παντα και δεν θα ψαρωνουν απο αυτα που "χορτασαν" στην ωρα τους...

Τοχω δει να συμβαινει σε πολυ κοσμο...

Αρέσει στα μέλη Francesca_, apolitiii

Enikos

# 146 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ε, οχι και προβλημα σου!!!...

Κοψε κατι!!!...

Κι αυτη τη στενοχωργια, εσυ θα την περασεις?...

Δεν ειμαστε καλα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 139 από JIMTHEBLASTER1975

Καλα εκανε και εγινε πατερας,εμενα το προβλημα μου βρισκεται στο τι εγινε με το δευτερο παιδι.

Αρέσει στο μέλος Francesca_

JIMTHEBLASTER1975

# 147 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 129

Νομιζω συνφορουμιτες οτι το εξαντλησαμε το θεμα.Θα ηθελα μονο να σχολιασω κατι τελευταιο,και ας πειραξει καποιους.Οποιοι θεωρουν την εκτρωση δολοφονία,θελουν να μας γυρισουν πισω στο μεσσαιωνα .Καμια φυσικα δεν ειναι υποχρεωμενη να κανει εκτρωση αν δεν θελει,δικο της ειναι το σωμα,αλλα τετοιες σκεψεις με λυπουν πολυ.Αυτα και εκλεισα.Συντομα θα ανοιξω παλι κανενα ωραιο και ιντριγκαδορικο θεματακι,ετσι ωστε να περναμε την ωρα μας ωραια και δημιουργικα εδω μεσα  

Αρέσει στα μέλη Paralia48, alexandriani1

agnwstos_Xi

# 148 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Απαντήσεις: 729

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από JIMTHEBLASTER1975

Νομιζω συνφορουμιτες οτι το εξαντλησαμε το θεμα.

Μη βιάζεσαι Τζιμ.

Έχει κάνει άλλα χουνέρια στο φίλο σου η γυναίκα του ;

Στο #50 μας έγραψες ότι επειδή την ξέρεις,πραγματικά τη μισείς.

Για να σου βγάζει μίσος,θα υπάρχει λόγος.Σωστά ;

Σκιαγράφησέ μας την προσωπικότητά της,μήπως βγάλουμε άκρη.

Επίσης...

Αν αύριο χωρίσει,μπορεί να συντηρήσει τον εαυτό του και ταυτόχρονα να ανταπεξέλθει στα έξοδα της διατροφής του πρώτου του παιδιού ;

(βγάζω για λίγο εκτός συζήτησης το δεύτερο παιδί)

Mathusalas

# 149 στις 27/6/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τζιμη για μενα η εκτρωση δεν ειναι εγκλημα. Εγκλημα ειναι να φερεις ενα παιδι στο κοσμο που δεν το θες ή που εχει σοβαρα προβληματα υγειας. Μερικες φορες ομως με το σκεπτικο τι θα πει η κοινωνια ή τι θα πει η εκκλησια καταληγουν να κρατουν ενα παιδι που ειναι ανικανες να μεγαλωσουν. Δεν εχουν ολες οι γυναικες το εκστικτο του μεγαλωματος του παιδιου.

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από JIMTHEBLASTER1975

Νομιζω συνφορουμιτες οτι το εξαντλησαμε το θεμα.Θα ηθελα μονο να σχολιασω κατι τελευταιο,και ας πειραξει καποιους.Οποιοι θεωρουν την εκτρωση δολοφονία,θελουν να μας γυρισουν πισω στο μεσσαιωνα .Καμια φυσικα δεν ειναι υποχρεωμενη να κανει εκτρωση αν δεν θελει,δικο της ειναι το σωμα,αλλα τετοιες σκεψεις με λυπουν πολυ.Αυτα και εκλεισα.Συντομα θα ανοιξω παλι κανενα ωραιο και ιντριγκαδορικο θεματακι,ετσι ωστε να περναμε την ωρα μας ωραια και δημιουργικα εδω μεσα  

Francesca_

# 150 στις 27/6/2021
author
Γυναίκα / 58 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 703

Παράθεση:
Σχόλιο # 141 από Kristina_

Αν και εχουν καποια βαση οσα λεει η φραντζεσκα (ειδικα οσον αφορα τη σημαντικοτητα του παιδιου,,,οχι οτι ειναι «πανω απο ολα» αλλα ναι ειναι εξεχοντως σημαντικο,,,και βεβαια το παιδι εχει και μανα?ειδικα αν γεννηθηκε με δικη της πρωτοβουλια, αποφαση και αθεμιτα κολπα,,,αλλα αυτο ειναι αλλη συζητηση), προσωπικα ειμαι μα πολυ αντιθετη στο οτι εσυ και ο καθενας πρεπει αυτοβουλως να απομακρυνθεις απο τη ζωη του φιλου σου (και του καθενα) επειδη απλα εκανε οικογενεια!

Οι ανθρωποι δε γινονται κτηματα του συντροφου τους, ακομη και αν ειναι τυχεροι και εχουν πετυχει τον ιδανικο γι αυτους!!! Υπηρξαν και πριν απο τη γνωριμια τους αυτη, ειχαν ζωη και σχεσεις με αλλους ανθρωπους (φιλικες, συγγενικες, κοινωνικες,,,ακομη και ερωτικες), τις οποιες δε θελουν να διαγραψουν και ειναι δικαιωμα τους αναφαιρετο ,,.και σε οποιον δεν αρεσει αυτο, ξερει τι πρεπει να κανει ,,,νεξτ 

τερσενέ το εχεις καταλαβει, βρε... 

ειπα να απομακρινθει στο να μην τον πιεζει, επιρεαζει και ολα του τα ''ωραια'' που του επιβαλλει.. 

αυτο που κανει, το λες φιλια; 

''να ειμαι εγω καλα τωρα και με εσενα, βλεπουμε..'' 

JIMTHEBLASTER1975

# 151 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Βασικα μαθαινει τις αποψεις μου πανω στο θεμα.Τελευταια φορα την ειδα εγκυο το καλοκαιρι του 2018 2 μηνες πριν γεννησει και προφανως δεν της αρεσαν καποιες μπηχτες που πετουσα.Ηταν και τοτε που χωριζα και εγω και ημουν καπως...Μπορει και αυτη να με μισει που επηρεαζω τον αντρα της...Αλλο χουνερι,αντε θα το πω εφτασε καιρος που του ειπε να ξεχασει το σεξ αν δεν γινει για το δευτερο παιδι(δηλαδη για τεκνοποιηση).Αυτο κρατησε ενα μηνα μονο(ευτυχως).

Διατροφη θα δωσει για 2 παιδια και το ξερεις.Κοιτα εχει μια ατομικη επιχειρηση πολλα χρονια ,παει σχετικα καλα μπορει να συντηρει τον εαυτο του,οπως μπορει και να αποκρυψει εισοδηματα για να δωσει λιγοτερη διατροφη.Ομως επαναλαμβανω δεν θα χωρίσει,αυτο εχει τελιωσει.Θα μεινει με το λεγομενο ''what if'' στο τελεσιγραφο του 2017.

Παράθεση:
Σχόλιο # 148 από agnwstos_Xi

Μη βιάζεσαι Τζιμ.

Έχει κάνει άλλα χουνέρια στο φίλο σου η γυναίκα του ;

Στο #50 μας έγραψες ότι επειδή την ξέρεις,πραγματικά τη μισείς.

Για να σου βγάζει μίσος,θα υπάρχει λόγος.Σωστά ;

Σκιαγράφησέ μας την προσωπικότητά της,μήπως βγάλουμε άκρη.

Επίσης...

Αν αύριο χωρίσει,μπορεί να συντηρήσει τον εαυτό του και ταυτόχρονα να ανταπεξέλθει στα έξοδα της διατροφής του πρώτου του παιδιού ;

(βγάζω για λίγο εκτός συζήτησης το δεύτερο παιδί)

Mindthegap-

# 152 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

Παράθεση:
Σχόλιο # 41 από JIMTHEBLASTER1975

Μεσα στο 2021 λοιπον πανω στο τελειωμα της ερωτικης επαφης του τυλιξε τα ποδια της στο σωμα του οσο πιο σφιχτα μπορουσε και καταλαβαινετε τι εγινε.

Μεχρι εδω διαβασα...

Τι ποδια γυναικεια ειναι αυτα που κανουν τετοιο λεκανοκλειδωμα και κατ επεκταση ...κεφαλοκλειδωμα ...για να τελεστει αυτο ...το εγκλημα...;;

Αυτος που επαιζε...;; σε αλλο γηπεδο...;;

Παιδια μη τα γραφετε αυτα ετσι γιατι οι θερμοκρασιες ειναι επικινδυνες και δεν ειμαστε για πολλα-πολλα...

Αρέσει στο μέλος Paralia48

Mindthegap-

# 153 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε σχέση
Ιαπωνία
Απαντήσεις: 3.995

A...ενταξει...

https://www.youtube.com/watch?v=21X5lGlDOfg

Το κείμενο σας δεν μπορεί να αναγνωριστεί ως κείμενο γραμμένο στα ελληνικά ή τα αγγλικά.

Αρέσει στο μέλος giorgos170

JIMTHEBLASTER1975

# 154 στις 28/6/2021
author
Ανδρας / 47 / Ελεύθερος
Ν. Ηρακλείου / Ηράκλειο

Αν θες το πιστευεις,αν θες οχι.Δεν εχω κανενα λογο να πω ουτε ψεμματα ουτε υπερβολες.Αρκουν 2-3 δευτερολεπτα για να γινει αυτο που εγινε.Δηλαδη στην διακεκομμενη συνουσία,πως ακριβως γινονται τα ατυχηματα?Θεμα δευτερολεπτων δεν ειναι?

Παράθεση:
Σχόλιο # 152 από Mindthegap-

Μεχρι εδω διαβασα...

Τι ποδια γυναικεια ειναι αυτα που κανουν τετοιο λεκανοκλειδωμα και κατ επεκταση ...κεφαλοκλειδωμα ...για να τελεστει αυτο ...το εγκλημα...;;

Παιδια μη τα γραφετε αυτα ετσι γιατι οι θερμοκρασιες ειναι επικινδυνες και δεν ειμαστε για πολλα-πολλα...

Mathusalas

# 155 στις 28/6/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Καλα το διαβασες ολο? βρε Τζιμ οντως αυτο το σημειο ειναι για να ανεβαινει η θερμοκρασια και να οργιαζει η φαντασια. Οφου μανα μου

Παράθεση:
Σχόλιο # 152 από Mindthegap-

Μεχρι εδω διαβασα...

Heptamer

# 156 στις 28/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Απορώ με την...απορία κάποιων του "κλειδώματος".

Όλα είναι ανδρική σεξολειτουργια.

Αυτό που προγραμματιζε ο φίλος του Τζιμ ήταν διακεκομμένη συνουσία - καλώς η κακώς, δεν έχει σημασία.: θα τραβιόταν όταν πλησίαζε η ώρα να διαχυθεί εντός της γυναίκας του. Υπαρχει ένα σημείο - point of No Return - μετά το οποίο η συγκράτηση του χυμού  είναι αδυνατη, ότι και να κάνει ο άντρας - χάνει τον έλεγχο και δε μπορεί παρά να αφεθεί... Το  αργότερο σε εκείνο το σημείο, βγαίνεις με ταχύτητα φωτός από τη "φωλιά".

Η πονηρή γυνή,προφανώς ένιωσε πως το σπέρμα είχε παρει ήδη αμετάκλητα το δρόμο του και ο άντρας θα τραβιόταν, οπότε  και φρόντισε με την αστραπιαία  λαβή λεκανοκλειδωματος, να εξασφαλίσει την απρόσκοπτη  διαδρομή του,  παγιδεύοντας και με τους κολπικούς μύες μέσα της  την παλλόμενη σαρκα. Ο άντρας, σε μέγγενη,  ήταν ανίκανος να αντιδράσει - μπορούσε μόνο να αφεθει, που ήταν και το γυναικείο ζητούμενο...
Οποιαδήποτε γυναίκα μπορεί να το κάνει αυτό, αν το θελήσει. Δεν είναι κβαντική φυσική. Σεξουαλική φυσική είναι.

Paralia48

# 157 στις 28/6/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.761
Ρε παιδιά, συγνώμη τώρα, είναι κυρίως αντρική υπόθεση, αλλά και μεις κάτι ξέρουμε απ αυτά. Δεν ξέρω το σημείο point of no return που λέει ο Χεπτ, σαν άντρας κάτι παραπάνω ξέρει, αλλά σωματικά θα συμφωνησω με την Mind στο 152, πως μια γυναίκα, δεν έχει τόση δύναμη, ώστε να εμποδίσει έναν νέο άντρα να κάνει αυτή τη ...μοιραία κίνηση.
Θα μου πεις, αυτός αν το ήξερε, θα εφάρμοζε περισσότερη δύναμη για να τραβηχτεί, αλλά ίσως την τραυματιζε, αλλά αν πράγματι τόσο δεν το ήθελε, θα το έκανε και θα έλεγε <<εσύ έφταιγες, με είχε κλείσει>>. Λέμε τώρα

la-mer

# 158 στις 28/6/2021
author
Ανδρας / 18 / Παντρεμένος
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.576

τι να τραυματίσει ωρέ;;; 

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από Paralia48
Ρε παιδιά, συγνώμη τώρα, είναι κυρίως αντρική υπόθεση, αλλά και μεις κάτι ξέρουμε απ αυτά. Δεν ξέρω το σημείο point of no return που λέει ο Χεπτ, σαν άντρας κάτι παραπάνω ξέρει, αλλά σωματικά θα συμφωνησω με την Mind στο 152, πως μια γυναίκα, δεν έχει τόση δύναμη, ώστε να εμποδίσει έναν νέο άντρα να κάνει αυτή τη ...μοιραία κίνηση.
Θα μου πεις, αυτός αν το ήξερε, θα εφάρμοζε περισσότερη δύναμη για να τραβηχτεί, αλλά ίσως την τραυματιζε, αλλά αν πράγματι τόσο δεν το ήθελε, θα το έκανε και θα έλεγε <<εσύ έφταιγες, με είχε κλείσει>>. Λέμε τώρα

Αρέσει στο μέλος Enikos

Heptamer

# 159 στις 28/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Παραλία, η λαβή είναι λαβή. Δε χρειάζεται να είναι δυνατή / σφιχτή, αρκεί να είναι παροδική και σε συνδυασμό με την αιφνιδιαση, κάνει τη δουλειά της. Αρκεί να ασκηθεί για 2-3 δευτερόλεπτα - αρκούν να φύγει το σπέρμα (αν δεν έχει φύγει ήδη) και να καταλήξει μέσα. Ο άντρας, σαφώς μπορεί να ασκήσει περισσότερη  δύναμη διαφυγής, αλλά κατά τεκμήριο θα είναι κατόπιν εορτής. Τα φυσίγγια έχουν ήδη φύγει για εκεί που έπρεπε.

Παράθεση:
Σχόλιο # 157 από Paralia48

Enikos

# 160 στις 28/6/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σε λιγο θα μιλαμε για κακουργημα, κατσε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 158 από la-mer

τι να τραυματίσει ωρέ;;; 

Αρέσει στα μέλη giorgos170, la-mer
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε