Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Θέλει άλλον,την θέλω έχω ελπίδα;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

agnwstos_Xi

# 21 στις 27/6/2021
author
Ανδρας / 77 / Ελεύθερος
Χονγκ Κογκ
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 723
'Aρεσαν+: 0%

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από mpale3

πηγαίνω με μια κοπέλα πουμ αρέσει στο γυμναστήριο 2-3 φορές την βδομάδα αλλά αυτή μου μιλάει συνέχεια για έναν που θέλει εδώ και καιρό αλλά αυτός την γράφει κανονικότητα αλλά είναι κολλημένη...εμένα μου αρέσει πολύ

'Εχεις ελπίδα

https://www.youtube.com/watch?v=Tl69QVGU0aM

seriousman_19

# 22 στις 30/6/2021
author
Ανδρας / 55 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Θεσσαλονίκη
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 10

να την δωσεις ενα φιλί!!!
Σχόλιο # 1 από mpale3

Καλησπέρα σε όλους...πηγαίνω με μια κοπέλα πουμ αρέσει στο γυμναστήριο 2-3 φορές την βδομάδα αλλά αυτή μου μιλάει συνέχεια για έναν που θέλει εδώ και καιρό αλλά αυτός την γράφει κανονικότητα αλλά είναι κολλημένη...εμένα μου αρέσει πολύ δεν της έχω δείξει κάτι ακόμη γιατί μου έκοψε τα πόδια λίγο μόλις άρχισε να μιλάει για άλλον.Καμια συμβουλή πώς να την προσέγγισω μήπως αλλάξουμε κάπως την κατάσταση;

* Την γνωρίζω 3 βδομάδες

mpale3

# 23 στις 7/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Λοιπόν βγήκαμε τελικά μου ζήτησε να βγούμε (περίεργο) και στο τέλος της βόλτας μου είπε ότι δεν της αρέσει πλέον ο άλλος και έχει ξενερώσει! Τι κάνουμε τώρα; ?

pennywise83

# 24 στις 7/7/2021
author
Ανδρας / 39 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Καλαμαριά
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 1

Μην ακούς τους φωτεινούς παντογνώστες από εδώ μέσα που διαβάζοντας τρεις γραμμές,μπορουν να προβλέψουν το μέλλον,αισθήματα και άλλα πολλά. Να είσαι ο εαυτος σου,δες πως κυλάει η φάση, δες την αν ειναι δεκτική σε σωματική επαφή, ξεκαθάρισε τα αισθήματά σου και προχώρα.

Helenaki4

# 25 στις 7/7/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Πριν φτάσουμε στο τι κάνουμε τώρα ...

Εκείνη την  ώρα που άκουσες οτι της τελείωσε ο άλλος , εσυ τι έκανες ???

(Ελπίζω να είσαι σε ζωντανή σύνδεση από τη βόλτα , εμείς θα σε καθοδηγήσουμε νεαρε , παμε λαιβ )

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από mpale3
Λοιπόν βγήκαμε τελικά μου ζήτησε να βγούμε (περίεργο) και στο τέλος της βόλτας μου είπε ότι δεν της αρέσει πλέον ο άλλος και έχει ξενερώσει! Τι κάνουμε τώρα; ?

Heptamer

# 26 στις 7/7/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.029

Μάλλον ο άλλος της έδωσε άκυρο και αυτό με το ξενέρωμα της στο είπε  για ξεκάρφωμα - σίγουρα πειραχτηκε - , οπότε μπαίνεις δυναμικά στο παιχνιδι ως ο πρώτος αναπληρωματικος. 

Τώρα, τη ρωτάς αν της αρέσει κάποιος άλλος και προσεύχεσαι στο Σύμπαν του  Κοελιο να είσαι εσύ αυτός. 

Αν είσαι, τα πράγματα είναι απλά. 

Αν ΔΕΝ  εισαι, περιμένεις και πάλι υπομονετικά να την ξενερώσει και ο νέος υποψηφιος (ή να ξενερώσει αυτή πρωτα μαζί του) και να ξαναρχίσει το παιχνίδι της διαδοχής. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 23 από mpale3

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

Enikos

# 27 στις 8/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.726

Ναι, κοντευε να κρεμασει το στορι...

Αρέσει στο μέλος la-mer

crhistos

# 28 στις 8/8/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 176
Όταν μια γυναίκα σου μιλάει ανοιχτά για κάποιον που θέλει, μόνο ερωτικά ΔΕΝ σε βλέπει. Τσάμπα σπαταλάς το χρόνο σου αδερφέ.
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost