Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Έρωτας και οικονομικά.

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Eveline_28

# 1 στις 9/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Έρωτας και οικονομικά.

Γεια σας, εδώ και 11 μήνες περίπου είμαι με κάποιον. Όλα καλά στην σχέση μας, κανένα προβλημα. Το μόνο που με απασχολεί είναι η οικονομική του κατάσταση.Λόγω απώλειας γονιου έχουν πεσει αρκετές οικονομικές εκκρεμότητες. Αυτό ειλικρινά δεν με τρομάζει. Ο ίδιος είναι άνθρωπος που έχει μια σταθερή δουλειά σε μια επιχείρηση και εδώ και χρόνια έχει και δική του εργασία. 2 δουλειές ταυτόχρονα, δυσκολες δουλειές. Το θέμα είναι ότι πολλες φορες δεν του περισσευουν να κάνουμε και πολλα πραγματα.Αρκετές φορές κάτσαμε μέσα επειδή δεν είχε λεφτά.Αλλες φορές βγήκαμε λέγοντας του ότι έχω εγώ.Εννοείται πως δεν είμαι από τις γυναίκες  που θεωρουν ότι είναι χρέος του άντρα να πληρώνει. Αλλά βρε παιδια, μια στο τόσο έναν καφέ τον θέλω. Δικά μου άτομα θεωρούν απαράδεκτο το γεγονός ότι δέχεται να βάζω εγώ το χέρι μου στο πορτοφολι μου και επηρεαζομαι. Εγώ δεν έχω θέμα, καθώς γνωρίζω ότι η κατάσταση αυτή είναι παροδικη αφού από Νοέμβριο θα παρει κάποια χρήματα μαζεμένα και θα είναι πολυ καλυτερα. Ποια η γνώμη σας;

archagellos

# 2 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527
'Aρεσαν+: 0%

αγαπητη ,

τι ακριβως θες να σου πουμε εμεις τωρα ?

εχεις βρεις ενα ανθρωπο ο οποιος δεν ειναι λαμογιο ...δουλευει 2 δουλειες ...περναει μια στενοτητα που σε 4 μηνες ...θα ειναι λιγο ποιο ...άπλας ...

Εσυ ομως θες τον καφε σου ...και σε επιρεαζουν κιολας ...διοτι εσυ δεν εχεις δικη σου αποψη να στειλεις στο διαολο μερικους που σου λενε κατι για την σχεση σου ...

αλλα καθεσαι και τους ακους ..χωρις να βγαλεις και μιλια μαλλον ...και μπορει να του κανεις και καμμια γκρινια μετα .

Μηπως να τον αφησεις ησυχο να βρει καμμια κοπελα που να εκτιμα αυτο που ειναι...και να πινουν τον καφε στο σπιτι ?

τι λες ?

Keep Walking

Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, girl_aloud και σε ακόμα 6 μέλη.

Kristina_

# 3 στις 9/7/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Συγνωμη βρε αρχαγγελε,,,δεν το πολυσκεφτηκα το θεμα, αλλα τι φταινε οι αλλοι???

οι αλλοι που ξερουν ποιος πληρωνει στις οποιες εξοδους τους??? Φιλοι της ειναι, θα χουν βαρεθει να ακουνε τα παραπονα της,,,ε της λενε αυτο που θελει να ακουσει μηπως και ησυχασουν

Παράθεση:
Σχόλιο # 2 από archagellos

Εσυ ομως θες τον καφε σου ...και σε επιρεαζουν κιολας ...διοτι εσυ δεν εχεις δικη σου αποψη να στειλεις στο διαολο μερικους που σου λενε κατι για την σχεση σου ...

αλλα καθεσαι και τους ακους ..χωρις να βγαλεις και μιλια μαλλον ...και μπορει να του κανεις και καμμια γκρινια μετα .

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Broken_Guy και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 4 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Με γονατιζουν οι εισαγωγες, για σχεσεις που ολα ειναι καλα...

Να, εδω τωρα..."ολα καλα στη σχεση μας, κανενα προβλημα"...

Και τσακω μια θεματαρα με προβλημα της σχεσης...

Αρέσει στα μέλη mrsopi, Helenaki4 και σε ακόμα 2 μέλη.

maraki_lar_1980

# 5 στις 9/7/2021
author
Γυναίκα / 42 / Ελεύθερη
Ν. Λάρισας / Λάρισα
Θέματα: 49
Απαντήσεις: 1.473

Χμμμ...

Βρε θεματοθετρια...

Εφόσον κ οι δύο δουλεύετε,ο καθένας πρέπει να συνεισφέρει στο κοινό πορτοφόλι με βάση το βαλαντιο του.

Εσύ γιατί έχεις κολλήσει στο ότι δε σου κερνάει τον καφέ?

τόσο απαραίτητο το θεωρεις? γιατί αφήνεσαι να σε επηρεάζουν τόσο οι φίλοι σου?

Συνελθε,κοπελιά...εφόσον όλα τα άλλα είναι καλά μεταξύ σας,μην ασχολείσαι με μηδαμινά πράγματα κ αφήνεις αυτες τις σκέψεις να δηλητηριάζουν τις στιγμές στο παρόν σας.

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, Qwerty____55 και σε ακόμα 3 μέλη.
Τιποτα δε γίνεται τυχαια...ουτε τ'ασχημα,ουτε τα ωραια!

archagellos

# 6 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Απαντήσεις: 3.527

Παράθεση:
Σχόλιο # 3 από Kristina_

Συγνωμη βρε αρχαγγελε,,,δεν το πολυσκεφτηκα το θεμα, αλλα τι φταινε οι αλλοι???

οι αλλοι που ξερουν ποιος πληρωνει στις οποιες εξοδους τους??? Φιλοι της ειναι, θα χουν βαρεθει να ακουνε τα παραπονα της,,,ε της λενε αυτο που θελει να ακουσει μηπως και ησυχασουν

σωστα αγαπητη

θα πεφτει μιρλα...

Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Kristina_ και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 7 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φαντασου συναδελφε, θεμα ο καφες...

Αυριο μεθαυριο θα του μετραει τα μακαρονια...

Που θα τζασει ο αλλος, αλλα λεμε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από archagellos

σωστα αγαπητη

θα πεφτει μιρλα...

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, apolitiii και σε ακόμα 1 μέλος.

Eveline_28

# 8 στις 9/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αρχικά δεν του γκρινιάζω. Ίσα ίσα του έχω πει πως δεν έχω θέμα να πληρωνω εγω. Έπειτα, δεν το έχω συζητήσει με τους δικους μου τόσο πολυ. Δεν ξέρουν τι πληρωνω εγώ και τι αυτούς. Συνεχώς μέ ρωτάνε όμως αν πληρωνει κτλ. Πχ. Τις προαλλες πηγαμε μαζί στον γιατρό μου για ένα θέμα. Γυρισαν και με ρώτησαν αν πληρωσε αυτός. Όταν τους είπα ότι δεν είναι δική του δουλειά να πληρωνει τον γιατρό μου τους φάνηκε απαράδεκτο το γεγονός ότι πληρωσα εγώ. Εγω πριν κάτι μήνες έμεινα χωρις δουλειά.Παρολα αυτά δεν αντιμετωπιζω οικονομικό θέμα.Απλώς ρε παιδια έχω απορησει με την νοοτροπία που έχουν οι περισσοτεροι ότι ο άντρας πληρωνει και ώρες ώρες αμφιβάλλω αν εγώ που δεν το βλέπω έτσι το πραγμα, αν είμαι σωστή η όχι

Eveline_28

# 9 στις 9/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Αρχικά δεν του γκρινιάζω. Ίσα ίσα του έχω πει πως δεν έχω θέμα να πληρωνω εγω. Έπειτα, δεν το έχω συζητήσει με τους δικους μου τόσο πολυ. Δεν ξέρουν τι πληρωνω εγώ και τι αυτούς. Συνεχώς μέ ρωτάνε όμως αν πληρωνει κτλ. Πχ. Τις προαλλες πηγαμε μαζί στον γιατρό μου για ένα θέμα. Γυρισαν και με ρώτησαν αν πληρωσε αυτός. Όταν τους είπα ότι δεν είναι δική του δουλειά να πληρωνει τον γιατρό μου τους φάνηκε απαράδεκτο το γεγονός ότι πληρωσα εγώ. Εγω πριν κάτι μήνες έμεινα χωρις δουλειά.Παρολα αυτά δεν αντιμετωπιζω οικονομικό θέμα.Απλώς ρε παιδια έχω απορησει με την νοοτροπία που έχουν οι περισσοτεροι ότι ο άντρας πληρωνει και ώρες ώρες αμφιβάλλω αν εγώ που δεν το βλέπω έτσι το πραγμα, αν είμαι σωστή η όχι

Broken_Guy

# 10 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252

Καλησπέρα θεματοθέτρια.

Πρώτα απ όλα να πούμε ότι αυτό που λες ότι δεν είσαι έρχεται σε πλήρη αντίκρουση με όλα τα υπόλοιπα που λες στην συνέχεια, μήπως να το ψάξεις καλύτερα μέσα σου και να δεις τι θέλεις και τι όχι;

Από εκεί και πέρα πιστεύω καλό θα ήταν να λάβεις επίσης υπόψιν και κάποια άλλα πράγματα πέρα από το οικονομικό που λες. Λες για παράδειγμα ότι ο άνθρωπος κάνει 2 δύσκολες δουλειές, μήπως είναι κουρασμένος δηλαδή και δεν έχει όρεξη να τρέχει για καφέδες κάθε τρεις και λίγο; Μήπως το ότι η οικονομική του κατάσταση δεν είναι η καλύτερη τώρα τον ρίχνει ψυχολογικά και δεν έχει όρεξη για έξω; Μήπως γενικά είναι άτομο που δεν του αρέσει το συχνό έξω όπως αρέσει σε εσένα π.χ.; Εσύ δουλεύεις κάπου αυτή την περίοδο ή μήπως κάθεσαι, είσαι πιο ξεκούραστη και γι αυτό αδυνατείς να καταλάβεις την κατάσταση του; Αν δουλεύεις, τον βοηθάς με τις οικονομικές υποχρεώσεις του σπιτιού σας ή τα χει αναλάβει όλα εκείνος; 

Τέλος, η γνώμη μου είναι να καθίσετε να συζητήσετε κάποια πράγματα σαν ώριμο ζευγάρι αντι, όπως λένε και τα παιδιά πιο πάνω, να γκρινιάζεις στους γνωστούς σου για τη σχέση σου αν και θα συμφωνίσω με τον Αρχάγγελο πως αν είναι να κολλάς σε τόσο ρηχά "προβλήματα" καλό θα ήταν να τον αφήσεις τον άνθρωπο να βρει κάποια που να μπορεί και να θέλει να τον στηρίξει.Αυτά. 

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Eveline_28

Έρωτας και οικονομικά.

Εννοείται πως δεν είμαι από τις γυναίκες  που θεωρουν ότι είναι χρέος του άντρα να πληρώνει. Αλλά βρε παιδια, μια στο τόσο έναν καφέ τον θέλω. Δικά μου άτομα θεωρούν απαράδεκτο το γεγονός ότι δέχεται να βάζω εγώ το χέρι μου στο πορτοφολι μου και επηρεαζομαι. Εγώ δεν έχω θέμα, καθώς γνωρίζω ότι η κατάσταση αυτή είναι παροδικη αφού από Νοέμβριο θα παρει κάποια χρήματα μαζεμένα και θα είναι πολυ καλυτερα. Ποια η γνώμη σας;

Αρέσει στα μέλη girl_aloud, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 11 στις 9/7/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.031

Υπάρχει μια αντίφαση.

Από τη μια δε σε αγγίζουν (υποτίθεται) τα στερεότυπα αβροτητας.

Από την άλλη, επηρεάζεσαι από αυτούς που τα ακολουθούν (γονείς - φίλοι)

Άρα, δεν είσαι τόσο ανοιχτομυαλη όσο πρεσβεύεις, από τη στιγμή που εχεις αμφιβολίες για τα πιστεύω σου. 

Κάνε αυτό που εσύ θεωρείς σωστό στη σχέση σου, δίχως να το περνάς από τα φίλτρα / την κρίση των άλλων. Αν είσαι σωστή για σένα, είναι αδιάφορο τι είσαι για τρίτους. 

Συζήτησε τις ανάγκες σου με το σύντροφό σου και βρείτε λύση. Ειδάλλως, αποδέσμευσε τον και βρες έναν πιο "φιλικό" στον καφέ. 
Αρέσει στα μέλη archagellos, Broken_Guy και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 12 στις 9/7/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Χρέος του άντρα ειναι να πληρώνει ...τα χρέη του .

Και χρέος δικό σου ειναι να πληρώνεις ...το γιατρό σου .

Αν ειχατε μωρά κι έπρεπε να μείνεις στο σπίτι μεχρι να ξεπεταχτούν , ισως συζητούσαμε αλλιώς , αλλα και παλι μεχρι να πάνε σχολείο . 

Εν προκειμενω όμως προσωπικά δεν κατάλαβα , αν πληρώνεις μονο εσυ ή αν σε ενοχλεί το γεγονός οτι εκείνος δεν καλύπτει και τα δικα σου έξοδα .

Αρέσει στα μέλη archagellos, Broken_Guy

alexandriani1

# 13 στις 9/7/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.075

Επειδή στην πέσανε όλοι

θα σου πω μεν ότι αρχικά δεν έχουν άδικο. Εάν το παλικάρι περνά δυσκολίες, είναι λογικό όχι μόνο να ζορίζεται οικονομικά αλλά να μην έχει και διάθεση για πολλά πολλά.

Ωστόσο, για να το θέτεις με αυτόν τον τρόπο, ενδέχεται να έχεις επισημάνει παραπάνω πράγματα που σε προβληματίζουν. Ας πούμε, όταν πληρώνεις εσύ για τα πάντα, εκείνον πώς τον κόβεις; το δέχεται μια χαρά ή διαισθάνεσαι εσύ ότι αυτός νοιώθει κάπως άβολα; Εάν ισχύει το δεύτερο, είναι λογικό και συνάδει με όσα έγραψες για τα προβλήματά του. Εάν ισχύει το πρώτο, είναι ένα θέμα που πρέπει να προσέξεις.Κι εφόσον βέβαια όπως γράφεις σε λίγο καιρό περιμένει να πάρει μια ανάσα οικονομικά, μήπως να περιμένεις κι εσύ να δεις πώς θα λειτουργεί από κει και μετά; Γιατί μιλώντας ειλικρινά, θα σου έλεγα πως η τσιγκουνιά είναι από τα χειρότερα ελαττώματα που μπορεί να έχει κάποιος Κι όταν συναντάς τσιγκούνη, καλύτερα να το βάζεις στα πόδια. Όπως έλεγε και η Ίλια Λιβικού στο "Ένα βότσαλο στη λίμνη" (ή η Κατερίνα Γιουλάκη στο ριμέικ της ταινίας) - πάρε φτωχό, πάρε άσχημο, μόνο μην πάρεις τσιγκούνη!
Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, Willow_75 και σε ακόμα 2 μέλη.

panagiotismp90

# 14 στις 10/7/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

εβελινα μου μηπως εσυ εισαι πιο του εξω και εκεινος ειναι εσωστρεφης κ σπιτογατος? μπορει παλια να ηταν πιο κοινωνικος κ τωρα να μην ειναι. συνακολουθα με 2 δουλειες θα λειπει ολη την ημερα και δεν θα εχει χρονο για τον εαυτο του και σαν συντροφος. για μενα φυγε χθες, υπαρχουν αρκετοι με χαρακτηρα-εμφανιση-λεφτα και ειναι κριμα να σου φαει τα νιατα σου. δεν σε ρωταω απο σεξ γιατι την ξερω την απαντηση.

Eveline_28

# 15 στις 10/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
Alrxandriani με βοήθησες αρκετά. Νομίζω πως πλέον το κέρασμα το δέχεται άνετα και έχω την αίσθηση ότι το θεωρεί δεδομένο. Πήγαμε στον γιατρό και του λέω μετά, παρε αυτά για την βενζινη(σχεδόν μια ώρα δρόμος). Μου λεει οχι κράτα τα να πληρωσεις τους καφέδες και με τα ρεστα φάγαμε. Αυτό με προβληματιζει.. Αν η οικονομία γίνεται επειδή όντως ζοριζεται δεν έχω θέμα. Αν όμως γίνεται από τσιγκουνια;Αυτό φοβάμαι, δεν με ενοχλεί να καλυπτει ο καθένας τα έξοδα του.Την τσιγκουνια φοβάμαι...

Paralia48

# 16 στις 10/7/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729
Νομίζω πως είσαι λίγο μπερδεμένη, στο να ακούσω τους άλλους, πως πρέπει εκείνος να τα πληρώνει όλα, ή εμένα που λέω πως όλα;πάνε καλά;
Σου προτείνω το 2ο. Έπειδή είναι αυτό που νοιώθεις εσύ. Καθένας έχει τις απόψεις του επί του θέματος. Και κάθε ζευγάρι το ρυθμίζει με τον τρόπο του. Δεν υπάρχουν στερεότυπα, δεν υπάρχει σωστό ή λάθος.

Για το φόβο σου περί τσιγγουνιάς, μην ανησυχείς , θα φανεί σύντομα αν είναι. Το ότι κάτσατε μέσα αυτούς τους 11 μήνες, δεν οφείλεται μόνο στο οικονομικό. Όλοι είμαστε μέσα εδώ και 16 μήνες.

Μπορείς να  διαπιστώσεις από πολλά πράματα την τσιγγουνιά. Πχ να ζητήσεις κάτι μικρό  και να βρει δικαιολογία. Ή όταν έρχεται ο λογαριασμός, πάει τουαλέτα και πολλά άλλα.

Να σου πω και απ την άλλη όψη του νομίσματος, πολλοί άντρες έχουν το φόβο, μην τυχόν οι γυναίκες δεν τους θέλουν στ αλήθεια, απλά τους θέλουν για να τους αγοράζουν πράματα.

Εν πάσει περιπτώσει, κάνε όπως νοιώθεις και ξεκόλα απ όσα λένε οι άλλοι. Και κάτι ακόμα: Μη λες στους γνωστούς σου, λεπτομέρειες της σχέσης σου. Τους δίνεις δικαίωμα, να λένε άποψη, σε πολύ προσωπικά σου  θέματα
Αρέσει στα μέλη Dimitriosssss, maraki_lar_1980 και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 17 στις 10/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά και το κείμενο του θέματος σας.
Αρέσει στο μέλος vidar70

konstandinos73

# 18 στις 10/7/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Απαντήσεις: 331
Άλλο "δεν εχω να πληρωσω", αλλο "δεν πληρωνω απο τσιγγουνια". Βορρας/Νοτος, τετοια η αποσταση. Στη πρωτη περίπτωση, η δυσκολια του ανθρώπου σου, γινεται και δικια σου και ετσι ειναι το σωστο. Στη δεύτερη περίπτωση, η απάντηση ειναι τελείως διαφορετική...Απεχθανομαι οσο τιποτα αλλο τους τσιγγουνιδες και τους μίζερους ανθρωπους...νομιζω ολοι μας εχουμε παραδειγματα...κανουν "μπαμ" απ την εξωτερική τους και μονο εμφανιση...σαν μουχλιασμενα φρουτα, ποιος θα θελε να τα δαγκωσει? Κανεις. Κι ομως...κανουν σα να μη καταλαβαίνουν και συνεχιζουν να ζουν... αοσμα, αχρωμα, αγευστα. Τελικα, τους τιμωρει η ιδια η ζωη.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

Enikos

# 19 στις 10/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αρα, κερασε...

Η κανω λαθος?...

Αλλα εδω βλεπω, οτι και εσυ με το τεφτερι εισαι...

Μηπως εχετε και οι δυο δαγκανες και γινεται ντορος για του ποιανου ειναι μεγαλυτερες?...

Μια ιδεα λεω...

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Eveline_28

Πήγαμε στον γιατρό και του λέω μετά, παρε αυτά για την βενζινη(σχεδόν μια ώρα δρόμος). Μου λεει οχι κράτα τα να πληρωσεις τους καφέδες και με τα ρεστα φάγαμε. 

Αρέσει στα μέλη vidar70, Helenaki4 και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 20 στις 10/7/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Μα ένα πρόβλημα , κατά την άποψη σου , που υπάρχει και σε απασχολεί στη σχέση σου, γιατί το συζητάς με 

τους γονείς σου με τους φίλους σου, το βάζεις θέμα στο φόρουμ??? δεν κάνεις αυτό που πρέπει να κάνεις 
...δεν σκέφτηκες να το συζητησεις με τον σύντροφό σου και να βρείτε τη λύση μεταξύ σας???
Το συζητάς με όλους τους "έξω απ' το χορό"  ακούς το μακρύ και το κοντό του καθενός και επιρρεαζεσαι 
αρνητικά...
"Τα εν οίκω μη εν δήμω"...
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, Helenaki4
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε