Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Εμπλοκή

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Alfakapa0

# 1 στις 18/7/2021
author
Ανδρας / 22 / Ελεύθερος
Ν. Θεσσαλονίκης / Πολίχνη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1
'Aρεσαν+: 0%

Εμπλοκή

Καλησπέρα, η αλήθεια είναι οτι δεν ξέρω πως να το εξηγήσω ολο αυτο που μου συμβαίνει απλα με τρωει λίγο μέσα μου για το αν ειναι αρρωστο όλο αυτό ή αν ειναι απλα οκευ.. Λοιπόν στην δουλειά ήρθε εδώ και ένα μήνα μια κοπέλα ή όποια ειναι Λεσβια και δε μπορω να κρύψω το ότι μου γυάλισε από την αρχή.. να προσθέσω επίσης οτι γενικα τα αρρωστακια σε φάση ξυρισμένο μαλλι, σκουλαρίκια, τατου κτλπ με ελκύουν λίγο περισσότερο από το κάτι νορμάλ..  τελοσπαντων ή συγκεκριμένη κοπέλα εχει 4 χρόνια σχέση με μια άλλη κοπέλα προφανώς και γενικότερα μου έχει ανοιχτεί πολυ όπως και εγω επίσης από την μεριά μου, μέχρι τώρα δε μου έδειξε κανένα σημάδι σε φαση πχ να της αρέσω. Της είπα σήμερα να βγούμε για ένα ποτό μετά την δουλειά τελείως φιλικά, εν τέλη βγήκαμε και κατέληξε στο να κάνει και κίνηση από μόνη της και μου έδειξε κάτι τελείως διαφορετικό από αυτό που μου έδειχνε όλον αυτόν τον καιρό.. δε ξερω που μπορεί να βγει όλο αυτό αλλά η αλήθεια είναι οτι θέλω να το συνεχίσω αλλά με τρώει μέσα μου και το αν ειναι οκευ όλο αυτό, και αν μου δημιουργηθούν εμενα τιποτα συναισθηματα μετά πως θα το διαχειριστώ όλο αυτό κτλπ.. και γενικότερα το μυαλό μου το έχει κάνει λίγο αχταρμά όλο αυτό.. απλά έχω την ανάγκη να ακούσω και κάποιες σοβαρές γνώμες.. ευχαριστώ

Αρέσει στο μέλος maraki_lar_1980

Enikos

# 2 στις 18/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.742

Ακολουθει σοβαρη γνωμη...

Οκευ ολο αυτο . . . . . . . .

Αρέσει στα μέλη archagellos, Alfakapa0

alexandriani1

# 3 στις 18/7/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.080

Αχταρμάς

Είναι έτσι κι αλλιώς μια κατάσταση που μπλέκεις με κάποιο άτομο που γνωρίζεις ήδη ότι έχει άλλη σχέση.

Δεν διαφοροποιεί πολύ τα πράγματα ο σεξουαλικός προσανατολισμός της κοπέλας.Τι να σου πω από κει και πέρα. Προφανώς υπάρχει κίνδυνος συναισθηματικής έκθεσης του εαυτού σου εάν προχωρήσεις σε αυτή τη σχέση, όπως σε κάθε σχέση άλλωστε. Αλλά, μάγκα μου, η ζωή αξίζει για τις προκλήσεις της, δεν συμφωνείς? Δεν είναι πάντα η καλύτερη λύση να κλεινόμαστε σε ένα αποστειρωμένο κουκούλι για να μην πάθουμε τίποτα. Keep walking, λοιπόν, που λέει κι ένας φίλος από δω μέσα.
Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, Amanda47 και σε ακόμα 3 μέλη.

Mathusalas

# 4 στις 18/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πιθανον παιζει μαζι σου αν ειναι πραγματικη λεσβια. Εκτος αν ειναι bisexual. Απολαυσε το οσο διαρκει, μαλλον το εχεις αναγκη.

Heptamer

# 5 στις 18/7/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Bye ...bi, αν σου κατσει.

(Peta-lol κατασταση)
Αρέσει στα μέλη archagellos, Paralia48

Broken_Guy

# 6 στις 18/7/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252

Όπως είπαν και οι προλαλήσαντες, μικρός είσαι ακόμη μπορείς να το ζήσεις και όπου βγει, χωρίς να περιμένεις πολλά φυσικά μιας και απ ότι φαίνεται και η κοπέλα που περιγράφεις δεν ξέρει τι ή ποιον/α θέλει. Προσωπική μου άποψη: Δεν θα έμπαινα ανάμεσα σε ζευγάρι όσο και να μου "γυάλιζε" η άλλη. Γιατί δεν έχει συνήθως καλή κατάληξη και επίσης υπάρχουν πολλοί ελεύθεροι άνθρωποι για περιπέτειες ή περιστασιακά πράγματα (αν ψάχνεις κάτι τέτοιο βέβαια). Αυτά.

Αρέσει στα μέλη Ariadni_0, alexandriani1 και σε ακόμα 1 μέλος.

alisida

# 7 στις 19/7/2021
author
Γυναίκα / 52 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 9.470

Αυτό 

Παράθεση:
Σχόλιο # 6 από Broken_Guy

Δεν θα έμπαινα ανάμεσα σε ζευγάρι όσο και να μου "γυάλιζε" η άλλη. Γιατί δεν έχει συνήθως καλή κατάληξη και επίσης υπάρχουν πολλοί ελεύθεροι άνθρωποι για περιπέτειες ή περιστασιακά πράγματα (αν ψάχνεις κάτι τέτοιο βέβαια). Αυτά.

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

panagiotismp90

# 8 στις 19/7/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

μηπως παρεξηγησες? δηλ τι σου εδειξε οταν βγηκατε για ποτο?

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

Paralia48

# 9 στις 19/7/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729
Τη βρίσκω ιδανική τη φάση. Το όνειρο κάθε άντρα θα ήταν αυτό που περιγράφεις! Ακόμα και αν δεν γίνετε το καλύτερο ετεροζευγάρι, υπάρχει η ονειρεμένη δυνατότητα του ... να έρθει και το κορίτσι σου, ίσως ταιριάσουμε όλοι μαζί καλύτερα.

Enikos

# 10 στις 19/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Βαλτε να φαμε...πειναω τρομαχτικα...

Αρέσει στα μέλη giorgos170, apolitiii

MiltosRNLI1930

# 11 στις 19/7/2021
author
Ανδρας / 61 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Ανατολική) / Βούλα
Θέματα: 39
Απαντήσεις: 6.253

Και απειρος και βιαζεσαι κιολας .Κανε καμια βολτα Κουμουνδουρου ,Εξαρχεια ριξε βλεμμα γυρω σου .

Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Paralia48

# 12 στις 19/7/2021
author
Γυναίκα / 56 / Παντρεμένη
Αλλη χώρα
Θέματα: 30
Απαντήσεις: 9.729

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από MiltosRNLI1930

Και απειρος και βιαζεσαι κιολας .Κανε καμια βολτα Κουμουνδουρου ,Εξαρχεια ριξε βλεμμα γυρω σου .

μωρέ υπάρχει και η άποψη, πως στα βαθιά νερά μαθαίνεις καλύτερα κολύμπι.

Αρέσει στο μέλος MiltosRNLI1930

Enikos

# 13 στις 20/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ξεμπλοκαρε η φαση και ολο αυτο η...

Δεν ειναι οκευ ακομα?...

Αναζητειται ο θεματοθετης απο τον ερυθρο σταβρο...

Alezandra

# 14 στις 27/7/2021
author
Γυναίκα / 48 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πέραμα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 815
Περιπλεκεσθε δίχως ακρότητες για να καταλήξετε κάπου όπου θα εξακολουθήσει μακράν το πλέξιμο.Αν τα φτάνετε γρήγορα στα άκρα,τότε η ιστορία έχει τελειώσει.Θέλω να σας πω,με το μαλακό ότι κάνετε,καταλάβατε?

alexandriani1

# 15 στις 27/7/2021
author

καλώς το κορίτσι της Τρίτης

Αλήθεια, έχω απορία: τις υπόλοιπες 6 μέρες της βδομάδας δεν έχετε πρόσβαση στο διαδίκτυο ή μόνο κάθε Τρίτη έχεις ρεπό και άρα χρόνο για σερφάρισμα;

Υ.Γ.: Καταλάβαμε και γενικώς καταλαβαίνουμε, μην μας ρωτάς συνέχεια. Η εικόνα των σχολίων δείχνει ότι στη συντριπτική πλειοψηφία οι χρήστες της εφαρμογής έχουν τουλάχιστον την βάση του 90 στο I.Q τους.

Παράθεση:
Σχόλιο # 14 από Alezandra
Περιπλεκεσθε δίχως ακρότητες για να καταλήξετε κάπου όπου θα εξακολουθήσει μακράν το πλέξιμο.Αν τα φτάνετε γρήγορα στα άκρα,τότε η ιστορία έχει τελειώσει.Θέλω να σας πω,με το μαλακό ότι κάνετε,καταλάβατε?

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, la-mer

Heptamer

# 16 στις 27/7/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.033

Το "καταλάβατε" δεν είναι εμπεδωτικο, ούτε  υποτιμητικό.

Κανεις θαρρώ δεν το εισπράττει έτσι. Εγώ τουλ. δεν το κάνω, γιατί η e- υποτίμηση μου περνά πρωτίστως από τη δική μου (σιωπηρή ή μη) συγκατάθεση.

Είναι περισσοτερο μάλλον κάτι σαν σήμα κατατεθέν / ένα είδος  "υπογραφής" του (ύφους του) εν λόγω μέλους.

Άρα, έχει καταγραφικη και μόνο αξία.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από alexandriani1

Υ.Γ.: Καταλάβαμε και γενικώς καταλαβαίνουμε, μην μας ρωτάς συνέχεια. Η εικόνα των σχολίων δείχνει ότι στη συντριπτική πλειοψηφία οι χρήστες της εφαρμογής έχουν τουλάχιστον την βάση του 90 στο I.Q τους.

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Kristina_

# 17 στις 27/7/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Εγω παντως οταν διαβαζω τα σχολια της τριτης νομιζω οτι ειμαι παιδακι και διαβαζω την σελιδα με τα ζωδια,,,αλλα οταν εφυγα απο το νηπια επαψα να τα διαβαζω και δεν ξερω αν εχουν εκσυγχρονιστει πια κι αυτα 

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

Mathusalas

# 18 στις 27/7/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Πειρακτηρι, αμεσως να το πειραξεις το κοριτσι της Τριτης . Δουλευει συνεχεια και παιρνει ρεπο μονο τη Τριτη, καταλαβες?

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από alexandriani1

καλώς το κορίτσι της Τρίτης

Αλήθεια, έχω απορία: τις υπόλοιπες 6 μέρες της βδομάδας δεν έχετε πρόσβαση στο διαδίκτυο ή μόνο κάθε Τρίτη έχεις ρεπό και άρα χρόνο για σερφάρισμα;

Enikos

# 19 στις 27/7/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Σε μια αλλη αναρτηση σου παντως ελεγες, για το ιδιο πραγμα, οτι ειναι εμπεδωτικο...

Μεσολαβησε κατι και αλλαξες αποψη?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 16 από Heptamer

Το "καταλάβατε" δεν είναι εμπεδωτικο, ούτε  υποτιμητικό.

Κανεις θαρρώ δεν το εισπράττει έτσι. Εγώ τουλ. δεν το κάνω, γιατί η e- υποτίμηση μου περνά πρωτίστως από τη δική μου (σιωπηρή ή μη) συγκατάθεση.

Είναι περισσοτερο μάλλον κάτι σαν σήμα κατατεθέν / ένα είδος  "υπογραφής" του (ύφους του) εν λόγω μέλους.

Άρα, έχει καταγραφικη και μόνο αξία.

Αρέσει στο μέλος alexandriani1

alexandriani1

# 20 στις 27/7/2021
author

Παράθεση:
Σχόλιο # 17 από Kristina_

Εγω παντως οταν διαβαζω τα σχολια της τριτης νομιζω οτι ειμαι παιδακι και διαβαζω την σελιδα με τα ζωδια,,,αλλα οταν εφυγα απο το νηπια επαψα να τα διαβαζω και δεν ξερω αν εχουν εκσυγχρονιστει πια κι αυτα 

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12
Δεν μπορείτε να απαντήσετε