Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτεύσιμοι και μη άνθρωποι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Enikos

# 161 στις 2/8/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.272
'Aρεσαν+: 0%

Ως ψωναρες κι εμεις, πεφτουμε πανω σε ψωναρες...

Δεν γινεται δουλιτσα ετσι Κυρια μου...

Καλυτερα στο μουσhκιο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 159 από apolitiii

Βρε "ερωτευσιμα μπακουρια"αφήστε τον σωμιε και το κατά μόνας... κατηγορητε τις γυναίκες για 

καβαλημενα καλαμια... αλλά μάλλον και έσεις εχετε καβαλησει καλαμια...
Ξεκαβαληστε τα γρηγορα...τα χρόνια περνούν...και δεν γυρίζουν πίσω...

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Qwerty____55

# 162 στις 2/8/2021
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 201
Αγαπητη Κα Μπλιαχ !!!Συμφωνω μαζι σου ...οτι τα χρονια φεύγουν κα πισω δεν γυριζουν ... Υποκλίνομαι στην εμπειρια σου !!!Εγω πιστεύω ότι εχω ακομα λιγο χρονο , να παραμεινω ... Ερωτευσιμος .Θα ηθελα να συμβουλευτώ και τον αγαπητο μου .. Enikos ...Εσυ δηλωσες ερωτευσιμος... Γιατι να θεωρεις οτι εισαι .. μπακουρι ???Φιλε giorgos 170 ...Εσυ τι λες ???Τελικα ειμαστε όλοι ..μπακουρια ???Προσωπικα , νοιωθω , μέχρι στιγμής πολυ καλα και αυτο το οφειλω σε ολες τις υπεροχες γυναίκες που εχουν εκτιμησει , το ποσο ερωτευσιμος ειμαι...!!!
Αρέσει στο μέλος Enikos

apolitiii

# 163 στις 2/8/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 595

Αpolitiii με λένε και δεν σε τιμάει καθόλου να με λες "κυρία μπλιαχ"...το μπλιαχ πάει στους

παπουδογαμπρους που θέλουν να κάμουν σχέσεις με μικρά κορίτσια ...μικροτερα απ' τα παιδιά τους...

Μηπως  λέω εγώ τωρά , σου αρεσουν και σένα αυτες οι σχέσεις...και πηρες κατακαρδα το μπλιαχ...

γι'αυτό με λες έτσι???

Μάλλον αποκαλυφθηκες !!!

Παράθεση:!!
Σχόλιο # 162 από Qwerty___55
Αγαπητη Κα Μπλιαχ !!!Συμφωνω μαζι σου ...οτι τα χρονια φεύγουν κα πισω δεν γυριζουν ... Υποκλίνομαι στην εμπειρια σου !!!Εγω πιστεύω ότι εχω ακομα λιγο χρονο , να παραμεινω ... Ερωτευσιμος .Θα ηθελα να συμβουλευτώ και τον αγαπητο μου .. Enikos ...Εσυ δηλωσες ερωτευσιμος... Γιατι να θεωρεις οτι εισαι .. μπακουρι ???Φιλε giorgos 170 ...Εσυ τι λες ???Τελικα ειμαστε όλοι ..μπακουρια ???Προσωπικα , νοιωθω , μέχρι στιγμής πολυ καλα και αυτο το οφειλω σε ολες τις υπεροχες γυναίκες που εχουν εκτιμησει , το ποσο ερωτευσιμος ειμαι...!!!

Αρέσει στο μέλος Enikos

giorgos170

# 164 στις 2/8/2021
author
Ανδρας / 75 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.170
άν  είσαι  ερωτεύσιμος ,,  πατάς  το  κουμπί ...:.,,

Αρέσει στα μέλη Enikos, apolitiii

Qwerty____55

# 165 στις 3/8/2021
author
Αγαπητη Apolitii ...Ειπα οτι πιστεύω οτι ειμαι ακομα ερωτευσιμος ...και αυτό το οφειλω στις υπέροχες γυναικες ..που μεχρι στιγμής εχω γνωρίσει ...Δεν ειπα ότι μου αρεσει να ερωτευομαι , μικρα κοριτσακια ,, ουτε επιδιώκω να με ερωτευονται αυτα ...Και φυσικα ...δεν πρόκειται ποτε να ερωτευθω γυναικα , συνομιλικη μου , ποσο μαλλον δε μεγαλύτερη από την δικη μου ηλικια ... Αν ομως ζηλευεις , που καταθετω οτι είμαι ερωτευσιμος ...λυπαμαι αλλα δεν μπορώ να διορθώσω , την δικη σου ,, μη ερωτευσιμη άποψη !!! Για σενα ...ολοι εμεις οι ερωτευσιμοι , που απολαμβανουμε την χαρα της ζωης ,,, ειμαστε .. μπακουρια !!!
Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 166 στις 3/8/2021
author
Αγαπητε giorgos170...Εσυ οσα κουμπια και να πατησεις...Παει το τρενο...εφυγε ...!!!

apolitiii

# 167 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Πατάς το κουμπί και βγαινει μια χοντρη???

Μπραβο Γιώργος εγραψες παλι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από giorgos170
άν  είσαι  ερωτεύσιμος ,,  πατάς  το  κουμπί ...:.,,

Αρέσει στο μέλος Enikos

Kristina_

# 168 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Λετονία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.896

Α ολα κι ολα!!! Λιγα  με τον τζοτζο γιατι δαγκωνω   

Ο τζοτζο ειναι φουλ ερωτευσιμος και ας μην το λεει!  Ξερει πολλα, ειναι ευστροφος και εχει και  χιουμορ και ειναι και μετροφρων   αλι απο κατι αλλους αυτοδιαφημιζομενους 

Βρε ο τζοτζο δεν ειναι ανθρωπος ειναι ΙΔΕΑ

Παράθεση:
Σχόλιο # 166 από Qwerty___55
Αγαπητε giorgos170...Εσυ οσα κουμπια και να πατησεις...Παει το τρενο...εφυγε ...!!!

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Enikos

# 169 στις 3/8/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αλλο το ερωτευσιμος και αλλο το με καποιον εις σχεσιν βρε συ...

(εσκισα...)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 162 από Qwerty___55

Enikos

# 170 στις 3/8/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Γαζωσες...

Παράθεση:
Σχόλιο # 165 από Qwerty___55
Αγαπητη Apolitii ...Ειπα οτι πιστεύω οτι ειμαι ακομα ερωτευσιμος ...και αυτό το οφειλω στις υπέροχες γυναικες ..που μεχρι στιγμής εχω γνωρίσει ...Δεν ειπα ότι μου αρεσει να ερωτευομαι , μικρα κοριτσακια ,, ουτε επιδιώκω να με ερωτευονται αυτα ...Και φυσικα ...δεν πρόκειται ποτε να ερωτευθω γυναικα , συνομιλικη μου , ποσο μαλλον δε μεγαλύτερη από την δικη μου ηλικια ... Αν ομως ζηλευεις , που καταθετω οτι είμαι ερωτευσιμος ...λυπαμαι αλλα δεν μπορώ να διορθώσω , την δικη σου ,, μη ερωτευσιμη άποψη !!! Για σενα ...ολοι εμεις οι ερωτευσιμοι , που απολαμβανουμε την χαρα της ζωης ,,, ειμαστε .. μπακουρια !!!

apolitiii

# 171 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Για να ξεκαθαριζουμε κάποια πράματα εδώ μέσα...

1. Το  φόρουμ είναι ένας e-χωρος διασκέδασης και ανταλλαγης απόψεων όταν χρειάζεται... "το ερωτευσιμα 

μπακουρια" το είπα χιουμοριστικα , χωρίς να θέλω να θειξω κανέναν συνάδελφο τους οποίους εκτιμώ και 

σεβομαι...

2.για μένα "ερωτευσιμος " δεν είναι αυτος που αυτοαποκαλειται ερωτευσιμος...είναι αυτος που το δείχνει 

...και όχι  με την εξωτερική του εμφάνιση, αλλά με τον χαρακτήρα του, με την παιδεία του, τον πολιτισμό του, Τις αρχές του, τις ηθικες του αξίες, το χιούμορ του, τον τρόπο έκφρασης του κλπ.

3. Να ζηλεψω για ποιο λόγο?? Είμαι σε 14 χρονών σχέση...και θέλω να είμαι ερωτευσιμη μόνο για τον

σύντροφο μου, και ερωτευσιμος για μένα είναι μόνο αυτος...

Όσο για την ηλικία μου ...δουλεύω ακόμα και θέλω κάποια χρόνια να πάρω σύνταξη...

Για το ποιές ηλικιες προτιμας να κάνεις σχέση ...πρόβλημα σου...

Και σταματώ να σου απαντώ εδώ...γιατί σε θεωρώ βαρετό επειδή δεν έχεις χιούμορ...

Have fun

Παράθεση:

giorgos170

# 172 στις 3/8/2021
author
Ανδρας / 75 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.170
https://www.youtube.com/watch?v=ZVOXCNxapdg

Το κείμενο σας δεν μπορεί να  ...,::,...,
Αρέσει στα μέλη tzoulia59, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Redink

# 173 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα
Απαντήσεις: 148

Παράθεση:
Και φυσικα ...δεν πρόκειται ποτε να ερωτευθω γυναικα , συνομιλικη μου , ποσο μαλλον δε μεγαλύτερη από την δικη μου ηλικια ... 

Μάλιστα...Δύο μέτρα, δυό σταθμά δηλαδή.  Λες ότι "Και φυσικά..."  δεν πρόκειται να ερωτευτείς μια γυναίκα της ηλικίας σου (για μεγαλύτερη δεν το συζητάμε καν) αλλά σου κακοφαίνεται όταν γυναίκες εκφράζουν παρόμοιες απόψεις από την ανάποδη.  Από τα στοιχεία που έχεις δημοσιοποιήσει ως τώρα σκιαγράφησες έναν εξηντάρη μέτριας εμφάνισης που έχει την αξίωση οι νεότερες γυναίκες να παραβλέπουν την προχωρημένη ηλικία του και την μέτρια εμφάνισή του αλλά κατα τ' άλλα αυτός κρίνει την αξία των γυναικών βάσει της ηλικίας τους, θεωρεί τις συνομίληκές του μη ερωτεύσιμες και του κακοφαίνεται όταν γυναίκες κάνουν το ίδιο.  Έλα όμως που τα ίδια "ποταπά" κριτήρια μια χαρά συναντώνται και στα δύο φύλα          

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, tzoulia59 και σε ακόμα 4 μέλη.

Kristina_

# 174 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 56 / Ελεύθερη
Λετονία
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 1.896

Οκ ρεντ αλλα το εξηνταρης πως το συναγεις? Απο το προφιλ??? 

Γιατι εγω απο τον τροπο γραφης αλλα συναγω

Παράθεση:
Σχόλιο # 173 από Redink

Μάλιστα...Δύο μέτρα, δυό σταθμά δηλαδή.  Λες ότι "Και φυσικά..."  δεν πρόκειται να ερωτευτείς μια γυναίκα της ηλικίας σου (για μεγαλύτερη δεν το συζητάμε καν) αλλά σου κακοφαίνεται όταν γυναίκες εκφράζουν παρόμοιες απόψεις από την ανάποδη.  Από τα στοιχεία που έχεις δημοσιοποιήσει ως τώρα σκιαγράφησες έναν εξηντάρη μέτριας εμφάνισης που έχει την αξίωση οι νεότερες γυναίκες να παραβλέπουν την προχωρημένη ηλικία του και την μέτρια εμφάνισή του αλλά κατα τ' άλλα αυτός κρίνει την αξία των γυναικών βάσει της ηλικίας τους, θεωρεί τις συνομίληκές του μη ερωτεύσιμες και του κακοφαίνεται όταν γυναίκες κάνουν το ίδιο.  Έλα όμως που τα ίδια "ποταπά" κριτήρια μια χαρά συναντώνται και στα δύο φύλα          

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Helenaki4

# 175 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.644

#165 #173 

Με λίγα λόγια , αν γύρω σου βλέπεις αριθμούς και όχι γυναίκες , θα πέφτεις πάνω σε γυναίκες που κι αυτές με τη σειρά τους θα σε αξιολογούν σύμφωνα με τον «αριθμό» σου . 

Ισως ακόμα ενας λόγος για να νιώθεις την ανάγκη να τις «φτύσεις» μπας και τσιμπήσουν (πρότερη συζήτηση κατα τας συμβουλας που δίνατε ως μεγαλύτερος «αριθμός» του 30.

Η RedInk που με ρωτούσατε στο αλλο θέμα ...

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Broken_Guy και σε ακόμα 2 μέλη.

Enikos

# 176 στις 3/8/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Να νααα!!!... Και η μομφη της ημερας!!!...

Θεος φυλαξοι, το εκκλησιασμα του...

Redink

# 177 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:
Σχόλιο # 174 από Kristina_

Οκ ρεντ αλλα το εξηνταρης πως το συναγεις? Απο το προφιλ??? 

Γιατι εγω απο τον τροπο γραφης αλλα συναγω

Ναι, από το προφίλ.  Ο τρόπος γραφής είναι άλλη ιστόρια... 

Αρέσει στο μέλος giorgos170

Redink

# 178 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 44 / Ελεύθερη
Ν. Ιωαννίνων / Ιωάννινα

Παράθεση:
Σχόλιο # 175 από Helenaki4

#165 #173 

Με λίγα λόγια , αν γύρω σου βλέπεις αριθμούς και όχι γυναίκες , θα πέφτεις πάνω σε γυναίκες που κι αυτές με τη σειρά τους θα σε αξιολογούν σύμφωνα με τον «αριθμό» σου . 

Το να αξιολογεί κανείς σύμφωνα με "αριθμούς" είναι τόσο εύκολο άλλωστε...         

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Helenaki4

Qwerty____55

# 179 στις 3/8/2021
author
Αγαπητη παρεα...Ηδη εχω τοποθετηθει , για τα ερωτευσιμα η μη...ατομα στα..#69 και #78...και οχι μονο...Αναρωτιεμαι , γιατι σας ενοχλει , οταν καποιος δηλωσειι οτι ειναι ερωτευσιμος !!!Αν καποιοι απο εσας εχετε την απορια , για το πως καποιος μπορει να ειναι ερωτευσιμος , επειδη στο προφιλ του αναφερει οτι δεν ειναι "" μοντελο "" , τοτε να σας πληροφορησω γενικα ,,, Εχει εσωτερικα χαρισματα !!!Ποιος μπορεί να το αμφισβητήσει ???Νομιζω οτι ,οποιος δηλωνει οτι ειναι ερωτευσιμος , εχει τουλσχιστον το δικαιωμα να επιλεγει , και την εμφανιση της γυναικας.,, και την ηλικια της ,,, και φυσικα , τα εσωτερικά της χαρίσματα !!!Με ποιον τροπο θα κανει την επιλογη του αυτη ... ,,, αυτο ποικίλει απο ατομο σε ατομο ...

Helenaki4

# 180 στις 3/8/2021
author
Γυναίκα / 44 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.644

Υποθέτω λοιπόν , πως απορρίπτετε και τη Μπελουτσι , με την οποια είστε μεσες άκρες συνομήλικοι 

Κρίμα ...αυτή χάνει .

Παράθεση:

.Και φυσικα ...δεν πρόκειται ποτε να ερωτευθω γυναικα , συνομιλικη μου 

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, apolitiii
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε