Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ερωτεύσιμοι και μη άνθρωποι.

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

Enikos

# 141 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 25.059
'Aρεσαν+: 0%

Οσο παει και γινεται πιο φουντωτο...

Δεν εχουν διαπιστευτηρια ο Πλατωνας, ο Δαρβινος, η Βιολογια κλπ κλπ κλπ...

Τα βαλαμε τα διαπιστευτηρια Κυριε Μιμη!!!...

Τα βαλαμε, τα ρημαδια...

Τελικα εχεις πΛακα εσυ...

Qwerty____55

# 142 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 60 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 189
Γεια και χαρα σε όλη την παρεα !!!Αγαπητε 26-29-31 ...Θελω να σε ευχαριστήσω , που με συμπληρωνεις και μου θυμίζεις , οτι στην... #130...τοποθετηση μου ,, δεν εχω..συμπεριλαβει σαν προσόν μου ,,,και την λεξη ... Χιουμορ ...Οπως επισης θα ευχαριστησω και την Alexandrini ...που και εκεινη με συμπληρωνει και μου υποδεικνυει ,, σαν επιπρόσθετο προσόν μου ,, την μετριοφροσύνη...!!!Οποτε , αγαπητε Υδροχοε , ...26-29-31 ... Δεν ξερω με πόση ειρωνεία ,, προσπάθησες να .. ( μου την πεις !!!) , Ομως να ξέρεις ότι μιλας με εναν Qwerty , Καθαρόαιμο Υδροχοο ..!!!Σποντες !!! ...του δικου σου στυλ , θα πρέπει να ξερεις οτι δεν με αγγιζουν . !!! Επισης , Μαθε ,, οτι αυτο που θεωρεις εσυ ... Βιογραφικο ...Δεν ειναι βιογραφικο... Ειναι ...προφιλ .!!Αυτο δεν αφορά μονο εσενα αλλα και την Alexandriani. !!!Ακομα αγαπητε Υδροχοε , Το δικο μου Βιογραφικο ,, ειναι πολυ βαρύ ,,, για να το σηκώσεις ,, αλλα και ακομα πιο βαρύ για να το διαβασεις . !!!Οσο για σενα αγαπητη Alexandriani ...με την ατακα σου..( Και την μετριοφροσυνη ξεχασες βρε ..).. Θα σου πω οτι ..Αν εχεις κατι να μου πεις ,, πεστο ,, απευθειας σε μενα ,, δηλαδη , πεστο μου... Φάτσα μπάτσα κάρτα !!! και μην ψαχνεις για συμπαρασταση .. στον 26-29-31 !!! και καταλαβαινεις γιατι...Για να πάρεις κσι την πρέπουσα απαντηση , που ετσι κι αλλιώς την πηρες !!!Μαθε λοιπον οτι ειμαι αρκετα μετριόφρων ,, με τους , ωραιους , με τους εξηγημενους , τους λεβεντες , τους συνεσταλμενους , τους ευγενείς , τους αξιοπρεπεις .!!! Οποτε για καποιους αλλους !!! Εννοεις , τι εννοω ... Για καποιους ,, ( δηθεν !!! ) Πολυ λυπαμαι , αλλα την ,, μετριοφροσύνη μου ,,, Δεν θα την γευτούν !!!Φιλια σε ολη την παρεα .

Broken_Guy

# 143 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 30 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 145
Παράθεση #140Φυσικά και δεν είναι μόνο δικό μου δικαίωμα και θα συμφωνήσω πως δεν αξίζει να σπαταλάω χρόνο για κάποια πράγματα ή άτομα. Τελοσπαντων, τέλος καλό όλα καλά που λένε Φρατζεσκα

apolitiii

# 144 στις 29/7/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 570

Τελικά βρε  e-συναδελφε είσαι ερωτευσιμος η όχι??  Δεν κατάλαβα!!!

Σ' αυτό το ποστ γράφεις ότι είσαι στην κατηγορία των ανθρώπων που δεν τους έχουν ερωτευτεί όσο και αν 

προσπάθησαν ...και στο ποστ σου 130 λες ότι είσαι αρκετά ερωτευσιμος (κατά την γνώμη σου) ...αρκεί μια 

γυναίκα να αποδεχτει σε πρώτη φάση την εμφάνιση σου και όταν σε πλησιάσει να γνωρίσει το στυλ σου, τον 

χαρακτήρα σου, την δυναμικότητα σου, την δοτικότητα σου, τον σεβασμό και την φροντίδα σου...τότε μένει 

να σε απολαύσει...

Να υποθέσω ότι είσαι ερωτευσιμος υπό όρους...αρκεί μια γυναίκα να αποδεχθεί την εμφάνιση σου??

Και αν αυτό δεν έγινε τα προηγούμενα 60 χρόνια θα γίνει τα επόμενα 40 ??

Ναι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...

Πάντως πολλοί ερωτευσιμοι (κατά την γνώμη τους)  υπάρχουν εδώ μέσα...αλλά μπακουρια ... 

Παράθεση:
Σχόλιο # 122 από Qwerty___55
Βαγγελη καλησπέρα...Και εγω σε κινητό γραφω και μου ειναι πολυ δυσκολο...Το πιο κάτω κειμενο , ειναι το πρωταρχικο , , δικο σου ..Ομως εχω μια απορια ...Περιπου στην 8η σειρα του κειμενου σου , γραφεις οτι...) Που δεν τους εχουν ερωτευθει ποτε , όσο και αν προσπαθησαν...Δηλαδη ,, Βαγγελη , προσπαθησαν κάποιες γυναικες να σε ερωτευθουν , αλλα εσυ δεν ανταποκριθηκες στην ... επιθυμία τους , στην προσπάθεια τους. ???Και πιστεψες ότι είσαι άτομο ,,,μη ερωτευσιμο ???Σε παρακαλω προσπάθησε να μου το εξηγήσεις ...***"*** Η δική μου τοποθέτηση είναι πως 1)Ναι, υπάρχουν αυτές οι δύο κατηγορίες ανθρώπων,έχω γνωρίσει δηλαδή ανθρώπους που τους ερωτεύονται εύκολα(ανεξαρτήτως αν κρατάνε αυτές οι σχέσεις τους ή όχι) και από την άλλη ανθρώπους (συμπεριλαμβάνοντας και τον εαυτό μου εδώ) που δεν τους έχουν ερωτευθει , οσες φορές και αν προσπαθησαν .. ***

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, Enikos

Enikos

# 145 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Λικε Φρατζεσκα και σε ολες τις κοπελες...

Οτι και να λετε...

Εσεις μιλατε ωραια...

(επειδη ειστε κοπελες...και "πιο ερωτεφσιμες")...

Enikos

# 146 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το λικε, δεν αφορουσε τα σχολια σου για τον Qwerty...

Αλλα τα...ερωτευσιμα μπακουρια...

Πολυ πραμα...τσαμπα οι ποσοστωσεις...

Ανθραξ τα σερβιτσια...

Καρβουνο βρε παιδι μου...πως το λετε...

Coal, για εργοστασια παραγωγης ρεφματος...

Με συμπεριλαμβανω φυσικα, για να προκαμω τις δια βοης αποφασεις...

Παράθεση:
Σχόλιο # 144 από apolitiii

Τελικά βρε  e-συναδελφε είσαι ερωτευσιμος η όχι??  Δεν κατάλαβα!!!

Σ' αυτό το ποστ γράφεις ότι είσαι στην κατηγορία των ανθρώπων που δεν τους έχουν ερωτευτεί όσο και αν 

προσπάθησαν ...και στο ποστ σου 130 λες ότι είσαι αρκετά ερωτευσιμος (κατά την γνώμη σου) ...αρκεί μια 

γυναίκα να αποδεχτει σε πρώτη φάση την εμφάνιση σου και όταν σε πλησιάσει να γνωρίσει το στυλ σου, τον 

χαρακτήρα σου, την δυναμικότητα σου, την δοτικότητα σου, τον σεβασμό και την φροντίδα σου...τότε μένει 

να σε απολαύσει...

Να υποθέσω ότι είσαι ερωτευσιμος υπό όρους...αρκεί μια γυναίκα να αποδεχθεί την εμφάνιση σου??

Και αν αυτό δεν έγινε τα προηγούμενα 60 χρόνια θα γίνει τα επόμενα 40 ??

Ναι η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...

Πάντως πολλοί ερωτευσιμοι (κατά την γνώμη τους)  υπάρχουν εδώ μέσα...αλλά μπακουρια ... 

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

apolitiii

# 147 στις 29/7/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Πλάκα κάνω...

Πάντως το αν κάποιος είναι ερωτευσιμος θα πρέπει να το κρίνουν οι άλλοι όχι ο ίδιος.ο...όλοι θα λέμε πως 

είμαστε ερωτευσιμοι και ας μην μας έχουν ερωτευτεί ποτέ και κανένας... εκτός βέβαια αν οι  ίδιοι έχουμε 

ερωτευτεί τον εαυτό μας και τον θεωρούμε ερωτευσιμο...αυτά ήθελα να πω... με το κάρβουνο...

Παράθεση:
Σχόλιο # 146 από Enikos

Ανθραξ τα σερβιτσια...

Παράθεση:
Σχόλιο # 146 από Enikos

Ανθραξ τα σερβιτσια...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, Enikos

26-29-31

# 148 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 57 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Γλυφάδα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 3.580

Παντελης ελλειψη χιουμορ...ΠΑΝ-ΤΕ-ΛΗΣ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 142 από Qwerty___55
Γεια και χαρα σε όλη την παρεα !!!Αγαπητε 26-29-31 ...Θελω να σε ευχαριστήσω , που με συμπληρωνεις και μου θυμίζεις , οτι στην... #130...τοποθετηση μου ,, δεν εχω..συμπεριλαβει σαν προσόν μου ,,,και την λεξη ... Χιουμορ ..

Αρέσει στα μέλη tzoulia59, giorgos170 και σε ακόμα 1 μέλος.

giorgos170

# 149 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 75 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.122
coal ...:,,..,  

για  το  λιβανιστήρι ...:...,,

Αρέσει στα μέλη Enikos, Qwerty____55

Enikos

# 150 στις 29/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Βρε...μεγαλη και ανυπερβλητη δυναμη ο σωμιες λεμε...

Απο ακυρες και παραπληροφορητικες στατιστικες, ασκει ιδιαιτερη γοητεια και κατα...μονας...

Ζητω ο σωμιες και η Βιαμαχ!!!...

Και τωρα ο εθνικος υμνος της Παναχαικης...

Παράθεση:
Σχόλιο # 147 από apolitiii

Πλάκα κάνω...

Πάντως το αν κάποιος είναι ερωτευσιμος θα πρέπει να το κρίνουν οι άλλοι όχι ο ίδιος.ο...όλοι θα λέμε πως 

είμαστε ερωτευσιμοι και ας μην μας έχουν ερωτευτεί ποτέ και κανένας... εκτός βέβαια αν οι  ίδιοι έχουμε 

ερωτευτεί τον εαυτό μας και τον θεωρούμε ερωτευσιμο...αυτά ήθελα να πω... με το κάρβουνο...

Αρέσει στα μέλη la-mer, apolitiii

tzoulia59

# 151 στις 29/7/2021
author
Γυναίκα / 81 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.324

δηλαδη με λιγα συμπερασματικα λογια ..ολοι εδω μεσα ειναι ερωτευσιμοι...

αντε καλο βραδυ και καλο καλοκαιρι ...
Αρέσει στα μέλη alisida, Qwerty____55 και σε ακόμα 2 μέλη.

Broken_Guy

# 152 στις 30/7/2021
author
Ανδρας / 30 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Απαντήσεις: 145

Βεβαίως βεβαίως που θα λεγε και ο αείμνηστος Χρήστος Τσαγανέας.

Και μη τολμήσεις να φέρεις καμιά αντίρρηση, σε περιμένει ο βούρδουλας και σένα!

Καλό βράδυ και καλό καλοκαίρι και από μένα.

Παράθεση:
Σχόλιο # 151 από tzoulia59

Enikos

# 153 στις 30/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ναι, ναι...ολοι εδω μεσα ειναι ερωτευσιμοι, αλλα...

Προφανως οχι απο εσας και βαις βερσα...

Και εκει εξω ειναι ολοι ερωτευσιμοι, αλλα...

Προφανως οχι απο εσας και βαις βερσα...

Ειναι ομως ερωτευσιμοι για αλλους! Για αλλους...

Εχουμε φαει καμια φλασια οτι οποιος δεν ειναι ερωτευσιμος απο την αφεντια μας, ειναι καταδικασμενος δια βιου σε απαξιωση απο τον ερωτα?...

Λαθος, λαθος εχουμε καταλαβει "παιδια"!!!...

Μπορει να φταιει το καλαμι!!!...

Αρέσει στα μέλη la-mer, Francesca_

Enikos

# 154 στις 30/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εχετε συμπληρώσει τον τίτλο αλλά και το κείμενο του θέματος σας.

Francesca_

# 155 στις 30/7/2021
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 652

Παράθεση:
Σχόλιο # 145 από Enikos

Λικε Φρατζεσκα και σε ολες τις κοπελες...

Οτι και να λετε...

Εσεις μιλατε ωραια...

(επειδη ειστε κοπελες...και "πιο ερωτεφσιμες")...

πραγματικα - δεν ξερω πώς να ονομασω... 

αυτο που ο,τι και να λεει, αλλα και να σιωπα, κανει-δεν κανει, ανεξαρτητα αν θελει ή δεν θελει να βρει ταιρι κανεις, ακομη και περπατοντας στο δρομο μονο, δεν ειναι εξασφαλισμενος στο να μην προκαλεσει σε καποιον, κατι.. καμια σκεψη, καποια εντυπωση, γενικως αυτο που θα, και - κινει τα νηματα αυτου το πραματος, να ειναι ερωτευσιμος.. απο αλλους - ακομη και για ασημαντους λογους! 

προσωπικα για εμενα, που ηθελα πια να αφυσω τα ''εδαφη'' μου για ''αιωνια ξεκουραση, χωρις οργωμα πια'', με τα ''αλογα μου'' να βοσκουν και να καλπαζουν ελευθερα οπου θελουν στο συνειδητο μου, ξαφνικα, χωρις να προκαλω - ουτε βαφομαι, με τα πιο απλα μου ρουχα να ντυνομαι, ''να μην βλεπομαι'', που λεει ο λογος, αλλαζοντας μονο 2-3 ''καλημερες'' με καποιον.. 

ε, τρεις φορες μετα με εχει καλεσει να βγουμε..  

πώς να εξυγησεις σ' αυτον τον ανθρωπο πως δεν φταιει που αρνουμαι και να μην ελπιζει τζαπμα.. 

ειναι και ωραιος ανδρας, ντυνεται ομορφα, εχει το στιλ του, επιχειρηματιας δλδ. - δεν ειναι οποιος να' ναι και θα μπορουσα να τον ειχα ερωτευθει, δλδ. να ηταν ερωτευσιμος και για εμενα, αν βρισκομουν σε αλλη φαση της ζωης μου, αλλα.. 

το ''αροτρο'' μου - αυτο που μας κανει να εχουμε αναγκες απο οργωμα του υποσυνειδητου, αυτη η δυναμη που λες, που κινειται απο τις ορμονες του μυαλου μας, το εχω μαζεψει/αποθυκευσει πια, φαινεται...  

ησυχα τωρα, αν και ακομα ''μετραμε'' 

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 156 στις 30/7/2021
author
Ανδρας / 77 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ονομασε το ερωτα ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 155 από Francesca_

πραγματικα - δεν ξερω πώς να ονομασω... 

αυτο που ο,τι και να λεει, αλλα και να σιωπα, κανει-δεν κανει, ανεξαρτητα αν θελει ή δεν θελει να βρει ταιρι κανεις, ακομη και περπατοντας στο δρομο μονο, δεν ειναι εξασφαλισμενος στο να μην προκαλεσει σε καποιον, κατι.. καμια σκεψη, καποια εντυπωση, γενικως αυτο που θα, και - κινει τα νηματα αυτου το πραματος, να ειναι ερωτευσιμος.. απο αλλους - ακομη και για ασημαντους λογους! 

Αρέσει στο μέλος Francesca_

Francesca_

# 157 στις 31/7/2021
author
Γυναίκα / 57 / Διαζευγμένη
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 652

Παράθεση:
Σχόλιο # 156 από Enikos

Ονομασε το ερωτα ...

ισως, αυτα να ειναι τα βελη του  

Αρέσει στο μέλος Enikos

alisida

# 158 στις 31/7/2021
author
Γυναίκα / 51 / Διαζευγμένη
Καζακστάν
Θέματα: 35
Απαντήσεις: 8.903

Δεν διάβασα τα τελευταία σχόλια ,αλλά εμπιστεύομαι το συμπέρασμα σου 

Τζούλια 

Παράθεση:
Σχόλιο # 151 από tzoulia59

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

apolitiii

# 159 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 75 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Βρε "ερωτευσιμα μπακουρια"αφήστε τον σωμιε και το κατά μόνας... κατηγορητε τις γυναίκες για 

καβαλημενα καλαμια... αλλά μάλλον και έσεις εχετε καβαλησει καλαμια...
Ξεκαβαληστε τα γρηγορα...τα χρόνια περνούν...και δεν γυρίζουν πίσω...

agrotis53

# 160 στις 2/8/2021
author
Ανδρας / 56 / Σε διάσταση
Ν. Θεσσαλονίκης / Θέρμη
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 2.538

Το αντικειμενικό στο θέμα είναι ότι υπάρχουν και ερωτευσιμοι και μη...υποκειμενικά είναι τα κριτήρια που ορίζει ο καθένας στο τι θεωρεί και τι όχι. ...βασικά συμφωνώ με όλες τις απόψεις που διάβασα στην πρώτη σελίδα. ...μόνο την πρώτη σελίδα διάβασα απο τα σχόλια. ...οποτε νομίζω τα 2 πρώτα ερωτήματα που εθεσες έχουν απαντηθεί. ..και δεν διαφέρει η γνώμη μου σε σημείο να πω κάτι παραπάνω. ..

Όσο αφορά το τρίτο ερώτημα. ... Όχι δεν παίζει κανένα ρόλο στην πορεία και στην διάρκεια μίας σχέσης και δεν αποτελεί κανένα εγγυητικό στάτους. ...η σχέση η σχέσεις δεν είναι μονοπρόσωπη διαδρομή. ...τα στοιχεία της είναι και πολύπλοκα και περίπλοκα. ..και μεταβάλλονται διαρκώς. ..μεταβάλλεται η ζωή. ..

Μεταβάλλονται και οι χαρακτήρες ...

Μόνο αν έχουν την δυνατότητα η την θέληση η την γνώση η δεν ξέρω τώρα ποια λέξη είναι κατάλληλη. ... Της προσαρμογής στις μεταβολές αυτές απο κοινού. ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 1 από Broken_Guy

Ερωτεύσιμοι και μη άνθρωποι.

Καλησπέρα σε όλες και όλους και ευχαριστώ εκ των προτέρων για το χρόνο και τις απαντήσεις σας. Όπως λέει και ο τίτλος, το θέμα είναι οι ερωτεύσιμοι άνθρωποι, οπότε θα ήθελα να ακούσω τις απόψεις σας, είτε από προσωπικές σας εμπειρίες, όσοι θέλετε να μοιραστείτε φυσικά, είτε από τον κοινωνικό σας περίγυρο,στα εξής ερωτήματα:

1)Πιστεύετε ότι υπάρχουν αυτές οι δύο κατηγορίες ανθρώπων;Άνθρωποι δηλαδή που τους ερωτεύονται εύκολα οι άλλοι και αυτοί που όσους και να γνωρίσουν δεν θα τους ερωτευθούν.

2)Ποιά είναι τα γνωρίσματα ενός ερωτεύσιμου ανθρώπου κατά τη γνώμη σας;Είναι κάποιο εξωτερικό χαρακτηριστικό για παράδειγμα;Είναι κάτι στον χαρακτήρα του ή την συμπεριφορά του;Είναι κάτι στα λόγια ή τις πράξεις του;Ή μήπως τελικά δεν έχει να κάνει με τους άλλους, αλλά με το πως νιώσαμε όταν ήμασταν μαζί τους;

3)Και τέλος, πιστεύετε πως χωρίς αυτό το στοιχείο του έρωτα,έστω πως υπάρχει στην αρχή μόνο της σχέσης,μπορεί να θεμελιωθεί,να διαρκέσει και να εξελιχθεί μία σχέση;

Η δική μου τοποθέτηση είναι πως 1)Ναι, υπάρχουν αυτές οι δύο κατηγορίες ανθρώπων,έχω γνωρίσει δηλαδή ανθρώπους που τους ερωτεύονται εύκολα(ανεξαρτήτως αν κρατάνε αυτές οι σχέσεις τους ή όχι) και από την άλλη ανθρώπους (συμπεριλαμβάνοντας και τον εαυτό μου εδώ) που δεν τους έχουν ερωτευθεί ποτέ,όσες φορές και αν προσπάθησαν.2)Έχοντας ερωτευθεί μόλις μία φορά έως τώρα, άποψη μου είναι πως δεν έχει να κάνει τόσο με τους ανθρώπους όσο με το πως νιώθαμε τότε.Στη δική μου περίπτωση δηλαδή, ήταν με την πρώτη μου κοπέλα(10 χρόνια πριν περίπου),τα αισθήματα που ένιωσα όταν μου έδωσε το πρώτο φιλί,όταν λειτουργούσα βάση συναισθήματος κυρίως και όχι λογικής ή καχυποψίας. 3)Και τέλος,έχοντας βγει από μια αρκετά μεγάλη σχέση που δεν υπήρξε έρωτας θα λεγα από καμία πλευρά και βλέποντας άλλες σχέσεις ή και γάμους από τον περίγυρο μου,έβγαλα το συμπέρασμα πως ναι,μπορεί να υπάρχει διάρκεια και εξέλιξη και χωρίς έρωτα αλλά προϋποθέτει δύο ανθρώπους που συμβιβάζονται με έναν κοινό σκοπό π.χ. Να κάνουν οικογένεια και παιδιά ή να μην μείνουν μόνοι τους.

Υ.Γ. Επειδή έχω λίγο παράξενο παρατσούκλι εδώ μπορείτε για ευκολία να με λέτε με το όνομα μου Βαγγέλη δηλαδή.

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy
Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
2169452