Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Σχέση με 30 χρόνια μεγαλύτερο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Georgia98

# 1 στις 31/7/2021
author
Γυναίκα / 24 / Σε σχέση
Ελλάδα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2
'Aρεσαν+: 0%

Σχέση με 30 χρόνια μεγαλύτερο

Καλησπέρα παιδιά! Ήθελα απεγνωσμένα να μιλήσω για το πόνο μου, για αυτό που μου συμβαίνει τους τελευταίους 6 μήνες. Είμαι 22 , φοιτήτρια αλλά μένω ακόμα με τους γονείς μου οι οποίοι είναι πάρα πολύ αυστηροι! Γνώρισα λοιπόν ένα πολύ μεγαλύτερο μου , 53 αυτός, και τον έχω ερωτευτεί. Όχι δεν είναι τα λεφτά του που μπορεί να πείτε αμέσως , πραγματικά τον αγαπάω και με αγαπάει. Δυστυχώς τα η διαφορά είναι μεγάλη και αν το μάθουν οι γονείς μου φοβάμαι μη πάθουν τίποτα από τη στεναχώρια τους. Αλλά όσο σκέφτομαι ότι πρέπει να τον αφήσω η καρδιά μου γίνεται χίλια κομμάτια και απλά δε θα το αντεξω, δε μπορώ μακριά του. Τι θα κάνω είμαι απεγνωσμένη? Μέχρι τώρα μόνο κρυφά συναντιομαστε αλλά έχω κουραστεί, πόσο μάλλον και κείνος. Και δε βλέπω πως θα βελτιωθεί το πράγμα αφού οι γονείς μου θέλουν να ξέρουν ανά πάσα στιγμή που βρίσκομαι, έχουν αρχίσει να με παρακολουθουν , κτλ Δε θέλω να τον αφήσω τον αγαπώ πολύ, τι θα κάνω; ???

Helenaki4

# 2 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Είσαι ένα μικρό κοριτσάκι , και βλέπεις τον εαυτό σου ακόμα πιο μικρό σε ηλικία , μονο έτσι εξηγείται το γεγονός οτι επιτρέπεις στους γονείς σου να σε περιορίζουν σαν να είσαι 8 .

Εκείνοι δε δέχονται οτι μεγάλωσες και θέλουν να σε ελέγχουν , ούτε εσυ δέχεσαι οτι μεγάλωσες και επιτρέπεις να σε ελέγχουν.

Ερωτευτηκες το μπαμπά σου , τώρα αν σου πω οτι δεν τον ερωτευτηκες ακριβώς , απλά εκεί νιώθεις μικρή και ασφαλής , δε θα καταλάβεις , ακόμα τουλάχιστον . 

Η μόνη λύση κατα τη γνώμη μου ειναι να το ζήσεις . Αλλα για να συμβεί αυτό θα πρεπει να «μεγαλώσεις» και να βάλεις όρια .

Μόλις «μεγαλώσεις» , τότε θα σου περάσει και ο έρωτας για το θείο . Και ο,θείος θα σε βοηθήσει να ξενερώσεις , γιατί κι αυτός θα δεις οτι τα χει τα θεματάκια του εφόσον νταραβεριζεται ερωτικά με τα παιδιά του. 

Ανασφάλεια ? Ανάγκη για έλεγχο ? Κατα πασα πιθανότητα , επεσες σε έναν ακόμα ελεγκτικό «μπαμπά». Δε μπορεί , κάποια ζαβομαρα θα σκάσει μόλις λιγο αλληλοχορταστειτε.

Οπως δε σε βλέπω και δε με βλέπεις .

Με το μπαμπά σου ποσα χρόνια διαφορα έχετε ? 

Αρέσει στα μέλη Mary_27, Xara_70 και σε ακόμα 6 μέλη.

archagellos

# 3 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 56 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 3.527

Αγαπητη ,

το ολο θεμα  το βλεπεις σαν να ειναι το τελος του κοσμου . 

Και βεβαια μεσα σε 6 μηνες δεν μπορεις να αγαπησεις ...Να εχεις ενθιουσιαστει...ναι μπορει...αλλα να αγαπησεις δεν παιζει ...

Ουσιαστικα δεν ξερεις τι σου γινεται και καλο θα ειναι να τα βρεις με τον εαυτο σου ...και παρε και την βοηθεια ενως ειδικου...δεν ειναι κακο .

Και βεβαια διαβασε και ξανα διαβασε αυτα που σου εχει γραψει η Helenaki4...

Keep Walking 

Αρέσει στα μέλη ManouKA, Mary_27 και σε ακόμα 2 μέλη.

konstandinos73

# 4 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 49 / Ελεύθερος
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 331
Καλη μου κοπελα, δεν ηξερες, αμ δε ρωταγες??? Πολυπαιγμενο τουτο "το εργο"...Σε παραδιδω εις τους επομενους για να "τ ακουσεις, απ την καλη κ απ την αναποδη"...Καλες διακοπες παιδια ευχομαι.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Georgia98

Broken_Guy

# 5 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 252
Καλησπέρα Γεωργία.
Προσπαθώντας να προσπεράσω την χαοτική διαφορά ηλικίας θα ρωτήσω τα εξής: Ωραία, είσαι ερωτευμένη όπως λες μαζί του. Που βλέπεις να πηγαίνει αυτή η σχέση δεδομένου ότι προσπερνάς το θέμα με τους γονείς σου; Γάμο; Παιδιά; Ή απλά να είστε δυο άνθρωποι που θα μένουν μαζί για την υπόλοιπη ζωή τους; Γιατί αν σκέφτεσαι, εσύ τουλάχιστον( αυτός μπορεί και να χει ήδη παιδιά), για οικογένεια ξέρεις φαντάζομαι ότι και με βάση του προσδόκιμου ζωής της χώρας μας θα βρεθείς χήρα σύντομα...(σόρρυ για το σκληρό της γλώσσας αλλά να λέμε τα πράγματα με το όνομα τους). Από κει και πέρα, κατά την άποψη μου και χωρίς να ξέρω κανέναν από τους δυο σας, είστε λογικά σε πολύ διαφορετικές φάσεις της ζωής σας, άλλα θέλω θα έχεις εσύ άλλα εκείνος και θα φανούν αυτά στην πορεία, ειδικά αν καταλήξετε να μένετε μαζί και να περνάτε περισσότερο χρόνο μαζί. Για μένα αυτά σκέψου πρώτα απ όλα και μετά το θέμα με τους γονείς σου.   
Αρέσει στα μέλη Mary_27, Georgia98

panagiotismp90

# 6 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

πως γνωριστηκατε γιωργια μου?

Redink

# 7 στην 1/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %
Θεματοθετρια τι μέλλον ακριβώς ονειρεύεσαι μαζί του; Να του αλλάζεις πάνες όταν θα φτάσεις στην ηλικία του; Όταν μεγαλώσεις και πήξει το μυαλό σου, θα συνειδητοποιήσεις ότι αν ήταν ώριμος, αξιόλογος και σοβαρός δεν θα την έπεφτε σε ένα κοριτσάκι που θα μπορούσε να είναι κόρη του ηλικιακά. Μέχρι τότε, κοίτα μην εγκλωβιστείς μαζι του με κάνα κουτσουβελο και χτυπάς το κεφάλι σου στον τοίχο εφ'όρου ζωής όταν πέσει η κουρτίνα του τυφλού έρωτα και ανακαλύψεις ότι ο βασιλιάς είναι γυμνός. Φίλη μου στα 24 πήγε και τα έφτιαξε με έναν τύπο που είχε τα διπλά της χρονιά. Η μάνα της εναντιώθηκε σφόδρα αλλά αυτή την είδε επαναστάτρια και χαραμισε τα καλύτερα χρόνια της ζωής της με τον μεσήλικα που οι υπόλοιπες της παρέας μας βλέπαμε σα γερό και απορούσαμε. Αυτή είχε βλέπεις θαμπωθεί από την "εμπειρία" που της πούλησε. 20 χρόνια μετά μας ομολόγησε ότι η σχέση αυτή ήταν στην πραγματικότητα ετεροβαρής και την κράτησε πίσω στην προσωπική της εξέλιξη καθώς χαραμισε τα χρόνια αυτά παίζοντας τον κομπάρσο στη ζωή του κυρίου εκείνου αντί να κυνηγήσει τα δικά της όνειρα. Εκ των υστέρων η φίλη μου χαρακτήρισε την εκμετάλλευση της τότε απειρίας της από μέρους του ως αθέμιτη και "αντιαθλητική". Κοινώς, ο τύπος αυτός εκμεταλλεύτηκε την απειρία της για να την χειραγωγεί και να γίνεται ο,τι ήθελε αυτός εντός της σχέσης που είχαν, εις βάρους των ονείρων και της προσωπικής της εξέλιξης. Το χαμένο χρόνο και έδαφος η φίλη μου σε κάποιους τομείς της ζωής της δεν το αναπλήρωσε ποτέ αλλά κλασσικά, στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα...

alexandriani1

# 8 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.075

Στα είπε όλα

εξαιρετικά εύστοχα το Helenaki.

Eπειδή όμως ανήκω σε αυτούς που πιστεύουν ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο, ή για την ακρίβεια ότι από όλα όσα γίνονται μπορούμε να εκμαιεύσουμε κάτι θετικό, θα σου έλεγα πως όλη αυτή η ιστορία μπορεί να σταθεί αφορμή για να κάνεις το αναγκαίο βήμα της προσπάθειας ενηλικίωσης.
Αρέσει στα μέλη Helenaki4, Georgia98

Mathusalas

# 9 στην 1/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Οσο σκεφτομαι τη στιγμη που πατερας και εραστης πινουν μπυρες στο ιδιο τραπεζι με πιανουν τα γελια. Συγνωμη μικρουλα μου.

Kristina_

# 10 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Ποια κορη του? Εγω για εγγονη την κανω  σορρυ αλλα δεν μπορω να απαντησω σε αυτο το θεμα σοβαρα

Θεμοατοθετρια η μονη περιπτωση να βρω καποια «λογικη εξηγηση» στο θεμα σου ειναι αυτος να ειναι σταρ του σινεμα (μα κανονικος σταρ οχι κανα σταρακι πχ ο μπραντ πιττ που ειναι και στην ηλικια του) η κανας ροκ σταρ, πολυεκατομμυριουχος, η κατι αντιστοιχο για  τον δικο  σου κοσμο,,,διαφορετικα δε μπορω να φανταστω τι ειδες και θαμπωθηκες  οχι δλδ το κανω εικονα ενα κοριστι 22 χρονων (οχι τα απ τα γνωστα τα εργαζομενα) να ειναι με ενα 53χρονο μπεμπη?.το τρολ του αυγουστου ,,,καλο μηνα παιδια

Και οσο γι αυτο που λεει η αλεξ παραπανω οτι θα ναι ενα βημα προς την  ςνηλικωση σου,,,ποια ενηλικιωση? Εσυ παλι νηπιο γινεσαι! Εκτος και αν η ενηλικωση ερθει μετα που θα χωρισετε,,,ελπιζω πριν το θανατο του 

Παράθεση:
Σχόλιο # 7 από Redink
Θεματοθετρια τι μέλλον ακριβώς ονειρεύεσαι μαζί του; Να του αλλάζεις πάνες όταν θα φτάσεις στην ηλικία του; Όταν μεγαλώσεις και πήξει το μυαλό σου, θα συνειδητοποιήσεις ότι αν ήταν ώριμος, αξιόλογος και σοβαρός δεν θα την έπεφτε σε ένα κοριτσάκι που θα μπορούσε να είναι κόρη του ηλικιακά. 

Heptamer

# 11 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.031

Ρε για κοίτα σουξέ οι 50+!!

Γεωργια, ελπίζω να εμβολιαστηκες -  μην τον στείλεις αδιάβαστο, ακόμα δεν τον γνώρισες!

Δικαιούσαι να ζησεις και αταίριαστες καταστάσεις - ασχέτως των λόγων που σε κόλλησαν μαζί του - αλλά έχοντας πάντα κατά νου να μη χάσεις ποτέ τον έλεγχο,  ότι όλο αυτό έχει ημερομηνία λήξεως : είτε θα σου γυαλίσει κάποια στιγμή  ένας συνομήλικος, είτε θα ξενερώσεις,  είτε ο 53ρης (που ζει μαζί σου το δικό του απωθημένο, τρεφόμενος από τα νιάτα σου) θα σε αποδεσμεύσει κάποια (σύντομη λογικά) στιγμή από μόνος του.
 Πάρε ότι μπορείς από αυτή τη "συναλλαγή", αλλά μην ξεχάσεις να βάλεις  ξυπνητήρι / υπενθύμιση!

Αρέσει στα μέλη archagellos, Xamogela__mou

Kristina_

# 12 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Αλλαξες ηλικια βλεπω!!!  

Σωστα τα λες, μονο που φοβαμαι (αν δεν ειναι το τρολοθεμα του μηνα),,, η Γεωργια που για να μπλεξει με τον θειο (μην τον πω παππου και εχουμε παλι αλλα) τα χει τα ελλεμματα της, μηπως δεν τα καταφερει να ξεκολλησει γρηγορα (μες το 2021) και ο παππους (δεν αντεξα τελικα) θελησει να την κρατησει για μελλοντικη νοσοκομα και την «δεσμευσει» με τπτ παιδια και γαμους

γιατι λεωωω αννη γεωργια ηταν απλα μια κοπελιτσα που στο παιχνιδι της αναζητησης εμπειριων εμπλεξε και με εναν μεγαλυτερο, τοτε δε θα βαζε θεμα να μας πει οτι «τον αγαπω και μαγαπαει, αλλα οι γονεις μου δε θα συμφωνησουν αν το μαθουν

Παράθεση:
Σχόλιο # 11 από Heptamer

Ρε για κοίτα σουξέ οι 50+!!

Γεωργια, ελπίζω να εμβολιαστηκες -  μην τον στείλεις αδιάβαστο, ακόμα δεν τον γνώρισες!

Δικαιούσαι να ζησεις και αταίριαστες καταστάσεις - ασχέτως των λόγων που σε κόλλησαν μαζί του - αλλά έχοντας πάντα κατά νου να μη χάσεις ποτέ τον έλεγχο,  ότι όλο αυτό έχει ημερομηνία λήξεως : είτε θα σου γυαλίσει κάποια στιγμή  ένας συνομήλικος, είτε θα ξενερώσεις,  είτε ο 53ρης (που ζει μαζί σου το δικό του απωθημένο, τρεφόμενος από τα νιάτα σου) θα σε αποδεσμεύσει κάποια (σύντομη λογικά) στιγμή από μόνος του.
 Πάρε ότι μπορείς από αυτή τη "συναλλαγή", αλλά μην ξεχάσεις να βάλεις  ξυπνητήρι / υπενθύμιση!

apolitiii

# 13 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Μπλιαχχχ 30 χρόνια μεγαλύτερος...πως μπορείς βρε κορίτσι?? Χάθηκαν οι νέοι στην ηλικία σου??

Ούτε εγώ που είμαι πολύ μεγαλύτερη από σένα δεν θα μπορούσα να ερωτευτώ κάποιον κατά 30 χρόνια 
μεγαλύτερό μου...
Πες μου σε παρακαλώ τι του βρήκες... Τι σε τράβηξε να τον ερωτευτείς??
Πέρασα και γω μια κρίση , σαν μαμά...όταν η κόρη μου ήταν 20 χρονών , πήγα να την δω, σπούδαζε σε άλλη 
πολη και μου ζήτησε το βράδυ να πάμε για φαγητό, να γνωρίσω τον φίλο της...
Όταν την ρώτησα γι αυτόν μου είπε ότι ήταν χωρισμένος και είχε γιο 25 χρονών...αηδία σκέτη...
Όχι μόνο δεν πήγα να τον γνωρίσω αλλά της είπα να το τελειώσει άμεσα γιατί αυτός ο άνθρωπος είναι 
μεγαλύτερος από μένα και απ' τον πατέρα της...
Πραγματικά έτσι ήταν και ευτυχώς σε μια βδομάδα το τελείωσε...
Αρέσει στα μέλη Enikos, Helenaki4

Enikos

# 14 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Θα ηθελα να σε παρακαλεσω, να βαλεις ως θεμα ολο αυτο το πραμα, μετα απο εναν χρονο...

Εναν χρονο...τι λεω κι εγω...μετα απο εξι μηνες...

Δεν νομιζω να υπαρχει αντικειμενο συζητησης και "αγαπη" τοτε...

Μα τοση απελπισια?...

Κατσε να σε ρωτησω κατι σοβαρο τωρα...

Μην εισαι το τρολ του σαββατοκυργιακου?...

Αρέσει στο μέλος archagellos

Georgia98

# 15 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 24 / Σε σχέση
Ελλάδα
Απαντήσεις: 2
Ευχαριστώ πολύ όλους που απαντήσατε , το εκτιμώ! Η αλήθεια είναι ότι βρίσκομαι σε χαλιά κατάσταση και τα έχω σκεφτεί και εγώ αυτά που μου γράφετε αλλά δε μπορώ και να τον χωρίσω , δε ξέρω παίζει να είναι άρρωστη ? Βρίσκομαι σε αδιεξοδο

Helenaki4

# 16 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 5
Απαντήσεις: 1.883

Δεν είσαι άρρωστη κοπελιά και μη λες στον εαυτό σου τέτοια πράγματα.

Είσαι ίσως συναισθηματικά ταλαιπωρημένη , αλλά είσαι όρθια και υγιής.

Έχεις όλο το χρόνο μπροστά σου να εξελιχθείς και να δώσεις μόνη σου απαντήσεις.

Πώς?

ΔΟΚΙΜΑΖΟΝΤΑΣ.

Ότι και να σου λέμε εμείς , στα λέμε επειδή κάποτε δοκιμάσαμε, δεν τα διαβάσαμε σε βιβλίο.

Μην τον χωρίσεις σήμερα. Πήγαινε να το ζήσεις. Μη μενεις όμως αδρανής. Αυτό κατά τη γνώμη μου είναι το χειρότερο.

Στη ζωή δεν υπάρχουν αδιέξοδα. Κι αυτό στη δική μου πραγματικότητα είναι απόλυτο.

Βρέθηκα πολλές φορές σε σημείο που να φαντάζει έτσι.

Έμεινα με τον εαυτό μου και τον συζήτησα. Αποφάσισα ΤΙ ΘΕΛΩ ΕΓΩ. Όχι τι πρέπει να κάνω για να είμαι αποδεκτή απ'τους άλλους. Πρόσεξέ το αυτό.

Μην αφήνεις το φόβο να σε κρατάει στη δυστυχία.

Κάνε αυτό που θέλεις ΣΗΜΕΡΑ. Και η Ζωή θα σου δείξει το δρόμο στην πορεία.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Georgia98
Ευχαριστώ πολύ όλους που απαντήσατε , το εκτιμώ! Η αλήθεια είναι ότι βρίσκομαι σε χαλιά κατάσταση και τα έχω σκεφτεί και εγώ αυτά που μου γράφετε αλλά δε μπορώ και να τον χωρίσω , δε ξέρω παίζει να είναι άρρωστη ? Βρίσκομαι σε αδιεξοδο

Αρέσει στα μέλη archagellos, alexandriani1 και σε ακόμα 4 μέλη.

Kristina_

# 17 στην 1/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Φιλη μου, στα 25 περασε ενα (5-6) φεγγαρι με εναν +30πλας μαλλον ετσι για την εμπειρια (ωραιος αντρας μην πω ψεματα, ακομη και τωρα που ειναι 70 ωραιος ειναι) ,,,χωρισμενος με μεγαλα παιδια

Ενα βραδυ σε ενα κλαμπ μιλαει με ενα νεαρο και της τον συστηνει ως τον μικρο του γιο,,,της φανηκε καπως γνωστος αλλα κατι το ημιφως κατι το ποτο,,,ξαφνικα  αντιλαμβανεται οτι ηταν συμμαθητης/κολλητος της απ το λυκειο,,,ξενερωσε και συνηλθε συντομα ευτυχως γι αυτη  (πλακα πλακα ακομη φιλοι ειναι αλλα απο πολυ μακρια και χωρις να ξαναπαιξει κατι ερωτικο μεταξυ τους)

Και στα δικα σου θεματοθετρια και συντομα 

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από apolitiii

Μπλιαχχχ 30 χρόνια μεγαλύτερος...πως μπορείς βρε κορίτσι?? Χάθηκαν οι νέοι στην ηλικία σου??

Ούτε εγώ που είμαι πολύ μεγαλύτερη από σένα δεν θα μπορούσα να ερωτευτώ κάποιον κατά 30 χρόνια 
μεγαλύτερό μου...
Πέρασα και γω μια κρίση , σαν μαμά...όταν η κόρη μου ήταν 20 χρονών , πήγα να την δω, σπούδαζε σε άλλη 
Όταν την ρώτησα γι αυτόν μου είπε ότι ήταν χωρισμένος και είχε γιο 25 χρονών...αηδία σκέτη...
Όχι μόνο δεν πήγα να τον γνωρίσω αλλά της είπα να το τελειώσει άμεσα γιατί αυτός ο άνθρωπος είναι 

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Mathusalas

# 18 στην 1/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Αν την εχεις πατησει οπως λες τοτε κατι θα εχει που αξιζει. Ελπιζω να μην ειναι παντρεμενος τουλαχιστον. Οσο για την 'αρρωστεια' σου , μη το ξαναπεις. Ολοι αρρωστοι ειμαστε που ερωτευομαστε.

Ζηστο οσο το εχεις και οπου βγαλει. Εξαλλου εχεις χρονο να κανεις και αλλα πραγματα στη ζωη σου οταν και αν τελειωσει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 15 από Georgia98

Mathusalas

# 19 στην 1/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Ε οχι και μπλιαχ, μπλιαχ θα πεις αν κανενας 50αρης τα μπλεξει μαζι σου 75 χρονων γυναικα??

Παράθεση:
Σχόλιο # 13 από apolitiii

μεγαλύτερό μου...

Enikos

# 20 στην 1/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.741

Το τρολ του χωρου η ενα απο αυτα, εχει το εξης σεναριο παντα...

Μια εξτριμ κατασταση, με αγαπη και οτι ολα ειναι τελεια στη σχεση του, για να παρει μπρος το θεμα, μετα...

Μια αρρωστια...μετα...

Λιγες λεπτομερειες, που ειχε "ξεχασει" να αναφερει απο την αρχη...μετα...

Υποστηριζει το προβλημα, για το οποιο ζηταει συμβουλες και αντιμαχεται ολες τις συμβουλες...μετα...

Σιχτιριζει και το πανελ...μετα...

Αλλαζει νικ, αλλα ποτε σεναριο...

Μονο κατι μικρες παραλλαγες...

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234
Δεν μπορείτε να απαντήσετε