Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Σχέση με 30 χρόνια μεγαλύτερο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Redink

# 41 στις 4/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Παράθεση:
Σχόλιο # 40 από panagiotismp90

Γιωργια μου και ο Σπαλιαρας ειναι 47 και τα μπλεκει με 20ρες, τα λεει στις συνεντευξεις του, οποτε ολα γινονται. μηπως εχει παιδια?

Ποια "όλα γινόνται";;; Τρολάρεις ασύστολα   Έστω ότι προσπερνάμε το ότι ο Σπαλιάρας δεν αποτελεί κανα αξιόλογο πρότυπο όταν μιλάμε για σχέσεις.  Ο Σπαλιάρας είναι 1,95, μοντέλο και φέτες. Από πού και ως πού αποτελεί επιχείρημα για να κάθονται 20ρες στον κάθε μεσήλικα;  Η πλειοψηφία των 53χρονων (και γενικά των ανδρών) δεν ανήκει σε αυτή την κατηγορία ούτε κατά διάνοια.  Όπως το ίδιο αντίστοιχα ισχύει και για τις γυναίκες φυσικά.  Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν είναι μοντέλα.  

Γεωργία, αν ο 53χρονός σου είναι 1,95, μοντέλο και φέτες σαν τον Σπαλιάρα εγώ αντε βρε, θα κάνω μια εξαίρεση και θα συμφωνήσω ότι, ναι, " ...κοιταξε να το ζήσεις , να το απολαύσεις , να το ευχαριστηθεις , γιατι ισως αλλη φορα να μην το ζήσεις αυτό , το τοσο ομορφο"   

Enikos

# 42 στις 5/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.768
'Aρεσαν+: 0%

Α! Η κατασταση του οχηματος ειναι το ζητουμενο!!!...

Και δη, τα..."κερια"...

Οχι το κοντερ!!!...

Ελα, ενταξει...μπαινει μια ιεραρχησις αναγκων πλεον...

Αρέσει στο μέλος apolitiii

la-mer

# 43 στις 5/8/2021
author
Γυναίκα gay / 18 / Παντρεμένη
Βραζιλία
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 1.570

όχι καλέ! χτηνοτρόφος είναι, αλλά σκαμπάζει και από δαύτα... άσε που στην υδρο-πονία δεν πιάνεται!

με τη μάνικα τους τουφεκάει 

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Qwerty___55
Enikos ...Εσυ πρεπει να είσαι Γεωπόνος...μιας και γνωριζεις την μελιγκρα , τον μαμβακιτη ..εις την επιστημονική γλωσσα , η βαμβακιτη , στην απλη αγροτικη...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 44 στις 5/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 615
Γεωργία μου , ... Πολλές γνώμες ακούγονται , ας πω και την δικη μου...ναι, " ...κοιταξε να το ζήσεις , να το απολαύσεις , να το ευχαριστηθεις , γιατι ισως αλλη φορα να μην το ζήσεις αυτό , το τοσο ομορφο" !!!Όμως Γεωργία μου , αν και αλλες κοπελες , επιδιώξουν να ζησουν , αυτο το πολυ ομορφο που ζεις εσυ...και κανουν σχεση με τους 50 + plus , και 65 - minus ... Τότε τι θε να απομείνει ???Το # 41 δεν συμφωνεί...αλλα...τι να κανουμε ??? Ίσως να εχασαν την ευκαιρια !!!...Από πού και ως πού αποτελεί επιχείρημα για να κάθονται 20ρες στον κάθε μεσήλικα;Γεωργία μου... απόψεις ...και αποψεις !!! Οπότε , " ...κοιταξε να το ζήσεις , να το απολαύσεις , να το ευχαριστηθεις , γιατι ισως αλλη φορα να μην το ζήσεις αυτό , το τοσο ομορφο" Και να θυμάσαι...οτι αυτο , πρεπει καποια στιγμή να τελειώσει ... είτε απο εκεινον , είτε απο εσενα ...Καλα να είσαι.

Enikos

# 45 στις 5/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το "μαμβακιτης", ειναι ο δαιμων το πληκτρολογιου μου το οποιο δεν ειναι qwerty δυστυχως...

Ε, οχι τωρα και για ενα λαθος, να με προβιβασεις σε κοτζαμ γεωπονο!!!...

Ενας απλος, πλην τιμιος, σχολιαστης ειμαι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 37 από Qwerty___55
Enikos ...Εσυ πρεπει να είσαι Γεωπόνος...μιας και γνωριζεις την μελιγκρα , τον μαμβακιτη ..εις την επιστημονική γλωσσα , η βαμβακιτη , στην απλη αγροτικη...

Αρέσει στα μέλη apolitiii, la-mer

apolitiii

# 46 στις 5/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 854

Ωχ κολλησε η βελόνα...

Τα ίδια Παντελάκη μου ...τα ιδια Παντελη μου...
Υπερασπίζεται το δικαίωμα στη ζωή των 50χρονων και 60χρονων να κανουν σχεσεις με 20χρονα 
κοριτσάκια...γιατι αν δεν τους παιζουν τα κοριτσάκια...θα πρεπει να παιζουν με αντίστοιχης ηλικιας 
"Μεγαλοκοπελες"...
Και ομως "καθε πραμα στον καιρό του και τον Αυγουστο ο κολιος στη ζωη εγινε νομος και δεν γινεται 
αλλοιως..."...
https://youtu.be/lC1E-mc_k_4 

Πατερα κατσε φρόνημα μη γίνεσαι ρεζιλι...οι νεοι θελουν ερωτα... Κι οι γεροι χαμομήλι...

Αρέσει στα μέλη jungle, Kristina_

Kristina_

# 47 στις 5/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Εμ, τουλαχιστον το 20χρονα ειναι ενηλικα,,,τι να πει  κανεις για το,,, πληκτρολογιο του queer ty ,,, μα τι? 

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Enikos

# 48 στις 5/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ας ειν καλα τ αρνια κι τα γιλαδια μο, με τα κουριτσα να καλοπερναου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 43 από la-mer

όχι καλέ! χτηνοτρόφος είναι, αλλά σκαμπάζει και από δαύτα... άσε που στην υδρο-πονία δεν πιάνεται!

με τη μάνικα τους τουφεκάει 

Αρέσει στα μέλη la-mer, apolitiii

Qwerty____55

# 49 στις 5/8/2021
author
Ουτε Παντελακη μου , ουτε και Παντελη μου !!!Αλλο εγραψα ...κι αλλο εσυ καταλαβαινεις !!!Τελικα ενας ...μεταφραστης σε σωζει.!!!Αν ελλειψουν οι 50+ και οι 65 - minus ... γιατι καποιες κοντα στην ηλικια της Γεωργιας. ,,, αποφάσισαν να κανουν σχεση με τους 50+ και 65- minus ,,, Τοτε ποιος θα τους στερηθεί ???Οχι παντως εγω !!!Επισης , αυτο θα ηθελες...Να μην τους παιζουν τα ενηλικα κοριτσακια ...για να τους παιζουν οι ..""" Μεγαλοκοπελες """Forget it ..!!! Ξεχνα το !!!..Αδικως περιμενεις . !!!Την καλησπερα μου και στον αγαπητο μου...Enikos ... Enikos ... σου ζητω συγνωμη ...δεν ηξερα οτι εχεις καποιο πρόβλημα , με το πληκτρολογιο σου..Κρατώ αυτο το όμορφο...Οτι είσαι ενας απλος , πλην τίμιος σχολιαστής ...!!
Αρέσει στο μέλος Enikos

Redink

# 50 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 44 από Qwerty___55
Το # 41 δεν συμφωνεί...αλλα...τι να κανουμε ??? Ίσως να εχασαν την ευκαιρια !!!...

Ναι, έχασαν την ευκαιρία στα 20 τους να πάνε με 50 + plus , και 65 - minus και τώρα έχουν σκάσει από τη ζήλεια τους γιατί είναι πια αργά   

Redink

# 51 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 42 από Enikos

Α! Η κατασταση του οχηματος ειναι το ζητουμενο!!!...

Και δη, τα..."κερια"...

Οχι το κοντερ!!!...

Ελα, ενταξει...μπαινει μια ιεραρχησις αναγκων πλεον...

Εξαρτάται από τη χρήση για την οποία προορίζεται το όχημα 

Enikos

# 52 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μια ειναι η χρησις των οχηματων, παντος τυπου...

Τα καβαλαμε και κανουμε δουλιτσα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από Redink

Qwerty____55

# 53 στις 6/8/2021
author
#50 ...Ναι, έχασαν την ευκαιρία στα 20 τους να πάνε με 50 + plus , και 65 - minus και τώρα έχουν σκάσει από τη ζήλεια τους γιατί είναι πια αργά...,,,Θα συμφωνησω μαζι σου...Η ελπιδα ...πεθαινει τελευταια...!!!...Υπομονη...Αν ειναι ...θε ναρθει...αλλοιως ας προσπερασει ..!!!

apolitiii

# 54 στις 6/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 854

Και τωρα τι κάνουμε, που στα 20 δεν πηγαμε με 50αριδες και χασαμε...omg!!!

Χάσαμε την περιποίηση , την στοργη και proderm...
Τα υπόλοιπα  συν τα παραπανω τα βρηκαμε σε 25αριδες ...στην ηλικία των 20 χρονών εννοώ...

Qwerty____55

# 55 στις 6/8/2021
author
#54...Τα υπόλοιπα συν τα παραπανω τα βρηκαμε σε 25αριδες ...στην ηλικία των 20 χρονών εννοώ...Μμμμ...Ειδικα εσύ !!!Ο καιρός, περναει γρήγορα...Σαν να ηταν χτες ...Ισα και που το θυμαμαι...!!!Περασμενα μεγαλεια ... και..αχ,, τι χασαμε να λες !!!

Redink

# 56 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 52 από Enikos

Μια ειναι η χρησις των οχηματων, παντος τυπου...

Τα καβαλαμε και κανουμε δουλιτσα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 51 από Redink

Η χρήσις μπορεί να είναι μια αλλά όχημα από όχημα διαφέρει...    

Redink

# 57 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Παράθεση:
Σχόλιο # 53 από Qwerty___55
#50 ...Ναι, έχασαν την ευκαιρία στα 20 τους να πάνε με 50 + plus , και 65 - minus και τώρα έχουν σκάσει από τη ζήλεια τους γιατί είναι πια αργά...,,,Θα συμφωνησω μαζι σου...Η ελπιδα ...πεθαινει τελευταια...!!!...Υπομονη...Αν ειναι ...θε ναρθει...αλλοιως ας προσπερασει ..!!!

Ποια ελπίδα;  Αφού συμφωνήσαμε ότι είναι πια άργά πλέον να ζήσουν κάτι "τόσο όμορφο".  Είναι άδικο να μιλάμε για ελπίδες, έστω και μηδαμινές  

Redink

# 58 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:

Επειδή βλέπω ότι το θέμα πάει ντουγρού για κλείσιμο πάλι, ας γράψω και κάτι σοβαρό όσο προλαβαίνω. Μπορεί από τα 18 και μετά να θεωρείται κανείς ενήλικος αλλά για την πλειοψηφία των ανθρώπων η ωρίμανση του εγκεφάλου δεν ολοκληρώνεται πριν τα 25 (κάποιων βέβαια ο εγκέφαλος δεν ωριμάζει ποτέ θα πείτε - σωστό και αυτό  ). Μια κοπελίτσα 22 ετών, η οποία μάλιστα προέρχεται από υπερβολικά "προστατευτικό/περιοριστικό" περιβάλλον, μπορεί να είναι ενήλικη στα μάτια του νόμου αλλά κατά τη γνώμη μου στην πράξη όχι, δεν έχει πήξει ακόμα το μυαλό της επαρκώς για να μπορεί να εκτιμήσει σωστά με ποιον πραγματικά έχει να κάνει, πόσο μάλλον αν αυτός μπορεί να πατήσει στην εμπείρία 30 έξτρα χρόνων για να το παίξει "ιστορία" και να ασκήσει αθέμιτο έλεγχο που δεν θα τον έπαιρνε εύκολα να ασκήσει σε γυναίκες των 30 και άνω. Γενικά οι πραγματικές μου σκέψεις και ενστάσεις εκφράστηκαν γι' αλλη μια φορά πολύ εύστοχα από την Helenaki4 στο #2 και παρέθεσα και μερικά παραδείγματα δυνητικών πρακτικών συνεπειών στο πρώτο σχόλιο που έκανα. Από ένα σημείο και μετά όμως άρχισε να χάνεται κάθε σοβαρότητα σε ορισμένα από τα γραφόμενα, με την αναφορά στο Σπαλιάρα ως κερασάκι στην τούρτα, οπότε οι απαντήσεις μου υπήρξαν ανάλογης ποιότητας (mea culpa - δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό ).   'Ομως πάμε ντουγρού να πιάσουμε πάτο οπότε αποχωρώ ειρηνικά και αφήνω στους υπόλοιπους τον τελευταίο λόγο. Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους!

).   'Ομως πάμε ντουγρού να πιάσουμε πάτο οπότε αποχωρώ ειρηνικά και αφήνω στους υπόλοιπους τον τελευταίο λόγο. Καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σε όλους!

Enikos

# 59 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Εσεις οι σπινθηροβολες, ζιζανιοκτονες, τσαχπινοεκπροσωποι, οι "θα στην πω δια την ταξιν", οι "εμου ακουετε" σκανταλιαρες, οι πατροπαραδοτες τσουχτρες της ασφαλτου και των υπογειων διαδρομων του σεξιζμου, οι "θα σας συστησω μεθοδον τεσταρισμενη εις τον χρονο", οι καραμουζες της ορθοτητος...(ας  μην πω αλλα)...να...

Αφησετε ησυχο τον φιλο μου τον qwerty και να συνδραμετε αποτελεσματικως στην πραγματωση των συμβουλων σας, εις το γενικοτερο συνολο το οποιο κανετε τα στραβα ματια οταν το βλεπετε να ασχημονει εκ σκοτεινης, κατα την υφη, προθεσεως...

Μια πλουσία και μια επιθεωρητης οχηματων του ΚΤΕΟ Μπραχαμιου τωρα...θα μας μυησουν στα επιτρεπτα η μη πλαισια του ερωτος!!!...

Λιγο σεμνα περικαλω, διοτι και εμεις μποραμε να σας αναλυσωμε επαρκως...

Ισα κι ομοια ολοι εδω χαμου...

Μερσι δια την αφοσιωσιν σας εις την αγορευσιν της εδρος...

(λιγο φαγακι, νερακι, βαλατε στα δοκιμαζομενα ζωακια? και αφηστε τα παραπλανητικα...)...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, apolitiii

Qwerty____55

# 60 στις 6/8/2021
author
#57 και #58...Θα σε ευχαριστήσουμε..για την super ανάλυση που μας εκανες ..Ομως ... Δεν καταλάβαμε τίποτα !!!Αν παλι καταλαβες εσυ ... Θερμά σε παρακαλούμε ,, επανέλαβε το ιδιο ,,με απλα λόγια ...Μου ηρθε στο μυαλο και ενα χαριτωμενο ρητό... Όσο δεν μιλας ,, κατι λες,,, Οσο μιλας ,, δεν λες τιποτα .. !!! Θα ευχηθω , καλο καλοκαιρι...Αν παλι το μετανιώσεις , ...εδω ειμαστε..θα σε περιμένουμε..!!!Την καλησπέρα μου και στον αγαπητό μου.. Eniko..
Αρέσει στο μέλος Enikos
Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.