Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Σχέση με 30 χρόνια μεγαλύτερο

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Enikos

# 61 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.767
'Aρεσαν+: 0%

Μαινορ ντιτειλς...ο ερως εχει μεριμνησει για ολα τα οχηματα ποικιλοτροπως...

Αμη!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 56 από Redink

Η χρήσις μπορεί να είναι μια αλλά όχημα από όχημα διαφέρει...    

Enikos

# 62 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Αγαντα φιλε...θα τις κατατροπωσουμε, ως...ειθισται...

Παράθεση:
Σχόλιο # 60 από Qwerty___55
#57 και #58...Θα σε ευχαριστήσουμε..για την super ανάλυση που μας εκανες ..Ομως ... Δεν καταλάβαμε τίποτα !!!Αν παλι καταλαβες εσυ ... Θερμά σε παρακαλούμε ,, επανέλαβε το ιδιο ,,με απλα λόγια ...Μου ηρθε στο μυαλο και ενα χαριτωμενο ρητό... Όσο δεν μιλας ,, κατι λες,,, Οσο μιλας ,, δεν λες τιποτα .. !!! Θα ευχηθω , καλο καλοκαιρι...Αν παλι το μετανιώσεις , ...εδω ειμαστε..θα σε περιμένουμε..!!!Την καλησπέρα μου και στον αγαπητό μου.. Eniko..

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, apolitiii

apolitiii

# 63 στις 6/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 854

Μα ποιος εισαι???

Ο χτηνοτροφος ο Ζορος???

Παράθεση:
Σχόλιο # 62 από Enikos

Αγαντα φιλε...θα τις κατατροπωσουμε, ως...ειθισται...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Mathusalas

# 64 στις 6/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Τι μου θυμιζεις φιλε μου, καποτε ειχα ενα κωδικο με το νικ αυτο. Εγραφα και ωραιες εκθεσεις στο δημοτικο, μονο εγω τις καταλαβαινα. Τελικα οι δασκαλοι δεν ηταν του επιπεδου μου

Enikos

# 65 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Και λιγα λετε Κυρια μου...

Παράθεση:
Σχόλιο # 63 από apolitiii

Μα ποιος εισαι???

Ο χτηνοτροφος ο Ζορος???

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Enikos

# 66 στις 6/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η Τζωρτζια απο την Ελλαδα, ειπεν και ομιλησε και παει για πεταλιδες με το μωρο της?...

Qwerty____55

# 67 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 615
#54...Δεν εχω αρκετες γνώσεις για να καταλαβω το ::: ...omg .. ( Και τωρα τι κάνουμε, που στα 20 δεν πηγαμε με 50αριδες και χασαμε...omg ) ...Στα προηγούμενα απο το ...omg ,, σου εχω ηδη απαντησει... ,,Αλλα αυτό το.. omg ,, θα ηθελα να μου πεις τι σημαίνει ...Ίσως και εκει , χωράει , να σου προσφέρω μια απαντηση...Αγαπητή #63 ...Δεν ειναι ο ...Ο χτηνοτροφος ο Ζορος??? ... Όπως χαρακτηριστικά τον αποκαλείς ..!!! Ειναι ο φιλος ο Enikos , που μεσα απο την δικη σας παρεα και εγω τον γνώρισα...#64...Στο Δημοτικό , εγραφες ωραιες εκθέσεις ..που μονο εσυ τις καταλάβαινες ...!!! κλπ... Έχεις την εντυπωση οτι τις εκθέσεις , που γραφεις ακόμα και τωρα ,,, τις καταλαβαίνει και καποιος αλλος εκτός από σενα ??? Τοτε γιατι τις γραφεις ???Μην μου πεις ..ξερω .. Είσαι οπτικός τύπος !!!Όσο για το ...νικ ...νικ...νικ... Μήπως θελεις να πεις για το.. Nick Name ???Μπράβο ...τωρα το καταλαβα...Την καλησπέρα μου στον αγαπητό Eniko...Φίλε Enike ... Δεν τις κατατροπωσαμε...Μονές τους έφυγαν ... Πήγαν διακοπες !!!
Αρέσει στο μέλος Enikos

apolitiii

# 68 στις 7/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Βρε e-συναδελφε...οταν αποκτας συνηγόρους υπεράσπισης... να με ενημερώνεις σε παρακαλώ...

Μην πέφτω πανω τους και με ... κατατροπώνουν...

omg και τρια lol..

Παράθεση:
Σχόλιο # 65 από Enikos

Και λιγα λετε Κυρια μου...

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 69 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Λες να μας επιστρεψουν μαχητικοτερες?...

Θα φωναξω τον Ατσουιντα τον Σαμουραι, αν επιμεινουν...

Να τις ξυρισει με το κατανα του...

Παράθεση:
Σχόλιο # 67 από Qwerty___55
#54...Δεν εχω αρκετες γνώσεις για να καταλαβω το ::: ...omg .. ( Και τωρα τι κάνουμε, που στα 20 δεν πηγαμε με 50αριδες και χασαμε...omg ) ...Στα προηγούμενα απο το ...omg ,, σου εχω ηδη απαντησει... ,,Αλλα αυτό το.. omg ,, θα ηθελα να μου πεις τι σημαίνει ...Ίσως και εκει , χωράει , να σου προσφέρω μια απαντηση...Αγαπητή #63 ...Δεν ειναι ο ...Ο χτηνοτροφος ο Ζορος??? ... Όπως χαρακτηριστικά τον αποκαλείς ..!!! Ειναι ο φιλος ο Enikos , που μεσα απο την δικη σας παρεα και εγω τον γνώρισα...#64...Στο Δημοτικό , εγραφες ωραιες εκθέσεις ..που μονο εσυ τις καταλάβαινες ...!!! κλπ... Έχεις την εντυπωση οτι τις εκθέσεις , που γραφεις ακόμα και τωρα ,,, τις καταλαβαίνει και καποιος αλλος εκτός από σενα ??? Τοτε γιατι τις γραφεις ???Μην μου πεις ..ξερω .. Είσαι οπτικός τύπος !!!Όσο για το ...νικ ...νικ...νικ... Μήπως θελεις να πεις για το.. Nick Name ???Μπράβο ...τωρα το καταλαβα...Την καλησπέρα μου στον αγαπητό Eniko...Φίλε Enike ... Δεν τις κατατροπωσαμε...Μονές τους έφυγαν ... Πήγαν διακοπες !!!

Mathusalas

# 70 στις 7/8/2021
author
Ανενεργό μέλος
Θέματα:
Απαντήσεις:
'Aρεσαν+: %

Αγαπητε Qwerty χαιρομαι που καταλαβες οτι ηταν για σενα το πειρακτικο ποστ (αμα εχεις τη μυγα) λυπαμαι που δεν καταλαβες τι ειπα αλλα δεν περιμενα και κατι αλλο. Παντως στην εκθεση εισαι λιγοοο καλυτερος απο μενα. Που σε ξερω, που σε ξερω?

Enikos

# 71 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Το νου σου!!!...Ειναι μπιζουλες οι συμμαχιες στον ιερο βραχο!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 68 από apolitiii

Βρε e-συναδελφε...οταν αποκτας συνηγόρους υπεράσπισης... να με ενημερώνεις σε παρακαλώ...

Μην πέφτω πανω τους και με ... κατατροπώνουν...

omg και τρια lol..

Enikos

# 72 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Που σε ξερω, λεει...

Φαινονται οι φθορες του χρονου βρε ραμολιιι!!!...

Τζοβεναρια των παραλιακων και αιθερα της ασφαλτου...

Πανε οι μνημες απο τον εμβολιασμοοο...

Στις ζβησανε ρειιι!!!...

Νταμπλ τραμπλ!!!...

Μπεεε ρειιι!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 70 από Mathusalas

Αγαπητε Qwerty χαιρομαι που καταλαβες οτι ηταν για σενα το πειρακτικο ποστ (αμα εχεις τη μυγα) λυπαμαι που δεν καταλαβες τι ειπα αλλα δεν περιμενα και κατι αλλο. Παντως στην εκθεση εισαι λιγοοο καλυτερος απο μενα. Που σε ξερω, που σε ξερω?

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Qwerty____55

# 73 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 615
Αγαπητέ ...#70... Σίγουρα θα προτιμούσες , να μην εχω την μύγα...για να σου δείξω οτι δεν κατάλαβα το πειρακτικο σου ποστ ...!!!Λίγο με ενδιαφερει , αν λυπάσαι , που δεν καταλαβα τι είπες ...οταν εσυ και μόνον εσυ , δεν , καταλαβαίνεις , τι λες .. !!!..Και αν ... λέω αν οι Καθηγητές σου , οι Δασκαλοι σου , δεν ηταν του επιπέδου σου ...Ας φροντιζες να αλλαξεις σχολείο ... !!! Υπάρχουν και ειδικά σχολεία ,,, ανωτερης μορφωσης ..για ανάλογες περιπτώσεις...Επίσης ,,, ουτε λιγοοο καλος,,, ουτε πολυυυ καλος ...οσον αφορα τις εκθέσεις...Εδώ ...στις συζητήσεις , με ολες τις φίλες και τους φιλους...δεν γραφω εκθεση . !!! Ομως συνέχισε να γραφεις εσύ...Αγαπητή #68...Δεν θα παραλείψω ,, αν ποτε , αποκτήσω συνήγορο υπεράσπισης , να σε ενημερώσω ...Μόνο που για μια φορά ακομα , δεν εχεις καταλαβει οτι δεν χρειάζομαι συνήγορο υπεράσπισης...Οπότε ...αν αισθάνεσαι οτι καποιοι σε κατατροπονουν ,,, φρόντισε να αλλάξεις την επιχειρηματολογία σου ...Διότι με ενα ...omg και τρια lol...Δεν θα προκοψεις !!!Αν και εσυ ... φύγεις για διακοπές... Τότε ..καλα να περάσεις...
Αρέσει στα μέλη apolitiii, Enikos

Enikos

# 74 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Μην τις διωχνεις βρε συ...

Κατα βαθος...πολυυυ στο βαθος...ειναι χρησιμες!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από Qwerty___55
Αγαπητέ ...#70... Σίγουρα θα προτιμούσες , να μην εχω την μύγα...για να σου δείξω οτι δεν κατάλαβα το πειρακτικο σου ποστ ...!!!Λίγο με ενδιαφερει , αν λυπάσαι , που δεν καταλαβα τι είπες ...οταν εσυ και μόνον εσυ , δεν , καταλαβαίνεις , τι λες .. !!!..Και αν ... λέω αν οι Καθηγητές σου , οι Δασκαλοι σου , δεν ηταν του επιπέδου σου ...Ας φροντιζες να αλλαξεις σχολείο ... !!! Υπάρχουν και ειδικά σχολεία ,,, ανωτερης μορφωσης ..για ανάλογες περιπτώσεις...Επίσης ,,, ουτε λιγοοο καλος,,, ουτε πολυυυ καλος ...οσον αφορα τις εκθέσεις...Εδώ ...στις συζητήσεις , με ολες τις φίλες και τους φιλους...δεν γραφω εκθεση . !!! Ομως συνέχισε να γραφεις εσύ...Αγαπητή #68...Δεν θα παραλείψω ,, αν ποτε , αποκτήσω συνήγορο υπεράσπισης , να σε ενημερώσω ...Μόνο που για μια φορά ακομα , δεν εχεις καταλαβει οτι δεν χρειάζομαι συνήγορο υπεράσπισης...Οπότε ...αν αισθάνεσαι οτι καποιοι σε κατατροπονουν ,,, φρόντισε να αλλάξεις την επιχειρηματολογία σου ...Διότι με ενα ...omg και τρια lol...Δεν θα προκοψεις !!!Αν και εσυ ... φύγεις για διακοπές... Τότε ..καλα να περάσεις...

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, apolitiii

apolitiii

# 75 στις 7/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK

Πάντως αν χρειαστεις συνήγορο υπεράσπισης...ειμαι στη διάθεσή σου ...σε συμπάθησα βρε...

Αντε  μάθε με πώς να προκοψω...

Παράθεση
Σχόλιο # 73 από Qwerty___55

Αρέσει στο μέλος Enikos

crhistos

# 76 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 30 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ζωγράφου
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 176

Ζήσε την περιπέτεια σου.

Κάτσε και σκέψου λογικά. Ότι μέλλον δεν θα έχεις με τον εν λόγο κύριο. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να ζήσεις τη περιπέτεια σου. Αν είσαι ερωτευμένη, ζηστο αλλά μην το βλέπεις μακροπρόθεσμα. Γιατί αυτός μπορεί να θέλει να το πάτε σοβαρά πιο μετά. Αλλά το ξέρεις ότι είναι δύσκολο. Όσο για τους γονείς σου, αν είσαι σίγουρη ότι θα αντιδράσουν πολύ αυστηρά και υπερβολικά, καλύτερα να μην το αποκαλύψεις. Ζηστο και όταν δεις ότι δεν τραβαει άλλο, πήγαινε παρακατω. Και μην λες στον εαυτό σου δεν μπορώ. Ερωτευμένη είσαι όχι ανίκανη. Θα βρεις και θα ερωτευτείς κι άλλους. Καλη τύχη σου εύχομαι!

Αρέσει στο μέλος Qwerty____55

Enikos

# 77 στις 7/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

χμχμχμχμχμ...επανεξεταζονται συμπεριφορες βλεπω...

...οχι που θα μας κανετε οτι θελετε...

...παιζουμε σε ξερο γηπεδο...που πα ρειιι με τη γοβα!!!...

Τζεσικακι γυρνα πισω η εστω τηλεφωνα...

Επιλέξτε σελίδα: (1-4)
Σελίδες 1234

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.