Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!
Τι κάνω ;

Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

apolitiii

# 21 στις 9/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 854
'Aρεσαν+: 0%

Ειδα οτι γράφεις στο προφίλ σου οτι η ζωή ειναι μικρη και ζούμε τίς στιγμές...τι περιμένεις να ζήσεις μ'εναν 

αντρα που πηγαινοέρχεται... που μπαινοβγαίνει στη ζωη σου χωρίς λόγο, Μην του επιτρεπεις να σ'εχει για 
καβατζα...μην τον δεχτείς ούτε για κουβέντα... προχώρα  στον επόμενο... σ'αυτες τις περιπτώσεις οχι μόνο 
αλλάζουμε σελίδα... πετάμε ολο το βιβλίο...
Good luck
Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Broken_Guy

# 22 στις 9/8/2021
author
Ανδρας / 31 / Χήρος
Ν. Τρικάλων / Τρίκαλα
Απαντήσεις: 252

Ένα τελευταίο σχόλιο από μένα, σαν φιλική συμβουλή δες το αν θέλεις. Αν περιμένεις να λαμβάνεις στη ζωή σου αυτό που πιστεύεις ότι δικαιούσαι, θα έχεις πάμπολλες τέτοιες απογοητεύσεις να το ξέρεις. Και αυτό ισχύει για το οτιδήποτε, όχι μόνο για τις ερωτικές σου σχέσεις. Αυτό και καλή συνέχεια από μένα

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Lia_kont
Τώρα κάπως δικαίουμε μια κουβέντα. Το θέμα είναι δικαίουμε ένα τέλος σωστό .

Αρέσει στα μέλη alexandriani1, apolitiii και σε ακόμα 2 μέλη.

Heptamer

# 23 στις 9/8/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.035

Υπάρχουν οι δειλοί, υπάρχουν οι φυγοπονοι, υπάρχουν οι αδιάφοροι...

Κανείς δε θα σου δώσει μια ειλικρινή απάντηση, σε οποιαδήποτε αναπάντητα ερωτήματα, σε οποιαδήποτε τελευταία συζήτηση. 

Ειδικά αν έχει δράσει πίσω από την πλάτη σου, ποτέ δε θα το παραδεχτεί.

Όλοι δικαιούμαστε ένα τέλος σωστό, μα ελαχιστοτατοι το απολαμβάνουν.

Ο πραγματικός  χαρακτήρας  κάποιου φαίνεται από το τον τρόπο που χωρίζει.

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Lia_kont
Παναγιώτη θα ήθελα να κάνω μια συζήτηση σχετικά με κάποια αναπάντητα ερωτήματα. Απλά δεν καταλαβαίνω πλέον γιατί αντιδράνε έτσι οι άνθρωποι .Οπως το ληξαμε την πρώτη φορά και δεν ενόχλησα ξανά και βρήκε το θάρρος να με ενοχλήσει κ να επιμένει . Τώρα κάπως δικαίουμε μια κουβέντα. Ήξερα και ξέρω που είχα μπλέξει .Κ όλοι σωστά τα λέτε . Το θέμα είναι δικαίουμε ένα τέλος σωστό .

.

Αρέσει στα μέλη maraki_lar_1980, alexandriani1 και σε ακόμα 2 μέλη.
Η επιλογή που κάνει ο καθένας για τον εαυτό του, συμπίπτει απολύτως με το πεπρωμένο του

alexandriani1

# 24 στις 10/8/2021
author
Γυναίκα / 59 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 1.087

Και κάτι τελευταίο

καλό μου κορίτσι. Ξέρω πως όσα κι αν σου γράψουμε εμείς εδώ μέσα κι όσα κι αν παραδεχτείς και μόνη σου για το άτομο, οι χωρισμοί πονάνε. Πάντα πονάνε, ακόμα κι αν τους θελήσουμε εμείς οι ίδιοι. Και σίγουρα νοιώθεις απογοήτευση και κάποιο πόνο. Αλλά πάντα περνάει. Αυτό κράτα.

Αρέσει στο μέλος Lia_kont

panagiotismp90

# 25 στις 10/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.833

Παράθεση:
Σχόλιο # 20 από Lia_kont
Παναγιώτη θα ήθελα να κάνω μια συζήτηση σχετικά με κάποια αναπάντητα ερωτήματα. Απλά δεν καταλαβαίνω πλέον γιατί αντιδράνε έτσι οι άνθρωποι .Οπως το ληξαμε την πρώτη φορά και δεν ενόχλησα ξανά και βρήκε το θάρρος να με ενοχλήσει κ να επιμένει . Τώρα κάπως δικαίουμε μια κουβέντα. Ήξερα και ξέρω που είχα μπλέξει .Κ όλοι σωστά τα λέτε . Το θέμα είναι δικαίουμε ένα τέλος σωστό .

για πες μου πιο συγκεκριμενα λια μου και θα στον κανω εγω να πει τον δεσποτη παναγιωτη, πιστευω τον εχουμε!

Αρέσει στο μέλος giorgos170

giorgos170

# 26 στις 10/8/2021
author
Ανδρας / 76 / Σε σχέση
Ν. Λέσβου / Καλλονή
Θέματα: 7
Απαντήσεις: 9.560
μπλ''εξαμε ...:...,,

Το κείμενο σας είναι πολύ μικρό και δεν μπορεί ...,::...,
Αρέσει στο μέλος Enikos

Lia_kont

# 27 στις 10/8/2021
author
Γυναίκα / 33 / Ελεύθερη
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Εκτός Ελλάδας
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 6
Φυσικά και όλα περνάνε ... Ίσως η αγένεια είναι αυτό που με ενοχλεί περισσότερο .Οχι η κατάληξη .Ποσο μάλλον από έναν άνθρωπο που πίστευα έχει τα στοιχειώδη και ας ήταν η κατάσταση αυτή .Οπως αναφέρθηκε και παραπάνω δεν πρέπει να περιμένουμε τίποτα από κανέναν . Ο κάθενας τελικά βρίσκει τον τρόπο και απλά συνεχίζει !

Enikos

# 28 στις 10/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.767

Λια του!!!...Τι κανεις τελικως?...

apolitiii

# 29 στις 10/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Απαντήσεις: 854

Και ενα τελευταιο...

Δεν βρηκε το θάρρος μετα από ένα χρόνο χωρισμου να σ' ενοχλησει και να επιμενει... είχε το θρασος..να 

σ'ενοχλησει και να σου επιβαλλει με τον τρόπο του να ξανα είσαστε μαζί τον χειμώνα... οταν είχε κεσατια...

Να τα προσέξεις αυτα γιατί ειναι και θρασητατος και χειριστικος...οτι χειρότερο για κάποιον που θέλεις να 

εχεις μαζί του σχεση...

Βρε κορίτσι ξεκόλλα απ' αυτόν είσαι 31 χρονών πρέπει να σ' ενδιαφέρει μια μόνιμη σχέση με προοπτική με 

αμοιβαία αισθήματα σεβασμο και γενικά όλα τα στοιχεια μιας σχέσεις δεν σου αξίζει αυτό που ζεις με τον 

συγκεκριμένο...σου αξίζει κάτι καλύτερο... τόνισε λιγο την αυτοεκτίμηση σου , τον αυτοσεβασμό σου, τον 

εγωισμο σου και προχώρα...

Οσο για την κουβέντα που ζητας να κάνεις μαζί του...αυτος δεν έχει κατι να κουβεντιασει μαζι...δεν 

αισθανεται οτι είσαστε σε σχέση...αφου δεν σε σέβεται...

Ή αν το θες σταμάτα να τον σκέφτεσαι πήγαινε διακοπές με φίλους, φίλες περασε καλά ...και τον χειμώνα οταν θα έχει ξεμείνει θα γυρίσει να κουβεντιασετε...

Καλες διακοπές!!!

Παράθεση
Σχόλιο # 20 από Lia_kont

Enikos

# 30 στις 10/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 27.767

Τσεκαριζμενα αφτα?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 29 από apolitiii

Και ενα τελευταιο...

Βρε κορίτσι ξεκόλλα απ' αυτόν είσαι 31 χρονών 

Αρέσει στο μέλος apolitiii
Επιλέξτε σελίδα: (1-2)
Σελίδες 12

Η απάντησή σας

Τίτλος :
(Προαιρετικά)
Μεταφορά σε εξέλιξη...
Παρακαλούμε περιμένετε
Επισύναψη αρχείου
1 συνημμένο αρχείο
Υπάρχουν τα παρακάτω προβλήματα:

Δεν έχετε επιλέξει την Kατηγορία του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει τον Τίτλο του θέματος σας
Δεν έχετε συμπληρώσει το Κείμενο του θέματος σας
Η απάντηση σας έχει δημοσιευτεί!
Πιέστε [Εμφάνιση] για να μεταφερθείτε στην απάντησή σας, ή [Νέα Απάντηση] για να συνεχίσετε.
Το θέμα σας έχει αποσταλεί για έγκριση.
Θα δημοσιευτεί μόλις έγκριθεί από την ομάδα διαχείρησης του Sxeseis.gr.
Υπήρξε κάποιο πρόβλημα με την αποστολή του θέματος σας.
Παρακαλούμε δοκιμάστε πάλι. Σε περίπτωση που το πρόβλημα παραμένει παρακαλούμε επικοινωνήστε με την υποστήριξη του Sxeseis.gr.