Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δοκιμαστικος χωρισμός

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Skopel

# 61 στις 18/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 25
'Aρεσαν+: 0%
Δυστυχώς η στεναχώρια δεν φεύγει εύκολα και δεν κατάφερα να του πω όσα ήθελα και αυτό με στεναχωρεί ακόμα περισσότερο .Φέρθηκε πολύ άσχημα και σκέφτομαι πως αν γυρίσει κάποια στιγμή θα είμαι εγώ αυτή που θα βάλει τέλος σε αυτό .
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

panagiotismp90

# 62 στις 18/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

για την ωρα μην του στελνεις κατι μεχρι να σου πω γτ δεν μ αρεσει το στυλακι του, πρεπει να μετανιωσει για αυτα που σε βαζει να τραβας. θα τον φτιαξουμε ομως γιατι ειναι λιγο ναρκισσιστης και αυτοι ειναι ειδικοτητα μου. σκοπελ μου στο φβ εισαστε φιλοι με το παιδι?

Enikos

# 63 στις 18/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Γραφτου τα και στειλτου τα...

Με τα ΕΛΤΑ ...

Να ηρεμησει η ψυχουλα σου βρε παιδακι μου...

Εδω δε σηκωνει το τηλεφωνο, ακομα και οταν τον παιρνει η μαμα!!!...

Τι περιμενεις?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 61 από Skopel
Δυστυχώς η στεναχώρια δεν φεύγει εύκολα και δεν κατάφερα να του πω όσα ήθελα και αυτό με στεναχωρεί ακόμα περισσότερο .Φέρθηκε πολύ άσχημα και σκέφτομαι πως αν γυρίσει κάποια στιγμή θα είμαι εγώ αυτή που θα βάλει τέλος σε αυτό .

Skopel

# 64 στις 18/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Σε όλα τα σοσιαλ τον εχω φίλο κανονικά ,σκέφτηκα να του γράψω ένα μήνυμα με όσα νιώθω αλλά εχω τόσο θυμό που μόνο τοξική θα ακουστω !και θα ήθελα πολύ να δω τα μούτρα του όταν του τα λέω !Αλλαξε πολύ απότομα και δεν υπολόγισε τίποτα πέρα από την καλοπέραση του ,αλλά ποσό κρατάει ο ενθουσιασμός ;

tzoulia59

# 65 στις 18/8/2021
author
Γυναίκα / 82 / Διαζευγμένη
Ν. Αττικής (Πειραιάς) / Πειραιάς
Θέματα: 4
Απαντήσεις: 7.490

δεν μ αρεσουν αυτα που διαβαζω ,,,αν και σε καταλαβαινω ..γιατι κοριτσακι ειμαι ..

ωστοσο αυτα ολα ειναι παρα πολυ λανθασμενα ως κινησεις ..

εβαλες την μαμα σου να του κανει ντα ...ειναι δυνατον να εμπλεκεις την μανα σου μεσα στις σχεσεις σου;;

πολυ παιδιαστικο κι ανωριμο ..,,

και τι πιστευεις οτι θα πετυχεις  μ αυτο ...οταν καποιος ειναι αποφασισμενος να φυγει ;;

θα τον απομακρυνεις ακομη πιο γρηγορα  ..

και να που τελικα ενοχληθηκε κι ολας ..και της φερθηκε  μ αγενεια ..της μανας σου ..

λογικη ειναι η αντιδραση του ..

. ο κυριος πλεον ψαρευει αλλου ,,,κι οτι εμποδιζει τις πραξεις του τον ενοχλει . ..

ειναι γνωστη η τακτικη ,,οταν βγαζεις την βρωμα του ενοχου στην φορα  ,,,επιτιθεται ..

τι σε κανει να ελπιζεις οτι θα γινει ενα θαυμα;;

του τηλεφωνεις και δεν  σηκωνει τηλεφωνα,,, και οταν μιλατε σου λεει οταν μπορεσει θα βρεθειτε ,,,παραμυθια λεει οτι εχει δουλεια ..σε αποφευγει ...

και γιατι τον αποζητας ;; για τα διαδικαστικα ;;

χωρισμο θα σου ζητησει ,.,.και το υπογραφω ..

και υπογραφω οτι υπαρχει αλλη καινουρια ..απο το φβ 

μην επιδιωξεις συναντηση γιατι θα πληγωθεις  ,,,και κοψε καθε επικοινωνια μαζι του ..για να σωσεις την αξιοπρεπεια σου ...

αρχισε να μπαινεις στο φβ να κανεις κι εσυ αυτο που κανει αυτος ..οσο κι αν σε ποναει ,,καντο και με το ζορι ..

οσο για τα νοσοκομεια και τα ψυχοφαρμακα ...τι να σου κανουν μικρη μου φιλη τα ψυχοφαρμακα ;;

τα ψυχοφαρμακα ,,δεν θεραπευουν ,,,ειναι παυσιπονα ,,την θεραπεια στον εαυτο σου θα την κανεις εσυ και μονο ..

3 χρονια ..σχεσης ...οταν εισαι ερωτευμενος πονανε ...

σκεψου με αισιοδοξια ,,τραβα ενα Χ στα παντα μ αυτον και πηγαινε παρακατω ,,,

Σεπτεμβριος μπαινει σχολεια δραστηριοτητες εκπαιδευση ...κανε οτι περναει απο το χερι σου ν απασχοληθεις και να ξεγελασεις το μυαλο σου ..να βελτιωσεις τον εαυτο σου 

και θα περασει ...κανε αυτο που σου ειπα με το φβ ,,

μετα ξερω θα σε πει //κ .ρ..λα .// που ψαχνεσαι ενω λες οτι τον αγαπας ...αλλα εσυ μην μασησεις ,,

,κανε πως δεν ακους και φυγε  μακρια ...γιατι θα ..το παιζει ,

δεν ενδιαφερεται ...του τελειωσε,,, THAT'S ALL ...

Παράθεση:
Σχόλιο # 49 από Skopel

Τέλος Είχατε πραγματικά παρα πολύ δίκιο ,του έδωσα τον χρόνο που ήθελε και σήμερα ήρθα εγώ σε επικοινωνία μαζί του μέσω τηλεφώνου για να μπει ένα τέλος και μου έλεγε πως δεν μπορούμε να βρεθούμε γιατί δουλεύει όλη μέρα και θα με ενημερώσει αυτός ποτε μπορεί,εγώ σε έξαλλη κατάσταση του απάντησα να μου στείλει μήνυμα να το συζητήσουμε ,στην πορεία αποφάσισα να τον ξανά πάρω να του πω τέλος γιατί το αστείο παρατράβηξε !και δεν μου το σήκωσε καν !Τον πήρε η μητέρα μου τηλέφωνο γιατί αλλιώς δεν θα απαντούσε ποτε !!!Και δεν είχε τα κότσια ούτε στην μητέρα να της πει ότι θέλει να με παρατηρήσει ήταν επιθετικός απέναντι της ενώ τον είχε αγκαλιάσει σαν παιδί της και μόνο από σεβασμό δεν έπρεπε να μιλάει έτσι ,δεν ενδιαφέρθηκε στιγμή να ρωτήσει για την υγεία μου ενώ εγώ κατέληξα στο νοσοκομείο από το αγχος μου πόσες μέρες .Είναι ένας τιποτένιος δεν το περίμενα ποτε αυτό !Δεν ξέρω τι μεσολάβησε και άλλαξε εντελώς συμπεριφορά !!!Αλλα κάποια στιγμή θα μετανιώσει για τον τρόπο που φέρθηκε αλλά θα είναι αργά να ζητήσει συγνώμη ,τρέλα δειλός να με αντιμετωπίσει και να μου πει την αλήθεια ! Είπε ότι αν βρει χρόνο θα έρθει κάποια στιγμή να μιλήσουμε ,δεν του απαντησα καν αλλα μακάρι να έρθει γιατί θελω απλά να τον φτύσω και να του πω ποσό ξεφτίλας είναι τελικά !Δυστυχως δεν μπορώ να σταματήσω να τον αγαπώ και μου λειπει πολύ αλλά δεν αξίζει .

Αρέσει στο μέλος Broken_Guy

Skopel

# 66 στις 18/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Έπρεπε να δώσει μια απάντηση που σε εμένα δεν θα έδινε ποτέ ,ενώ την έδωσε στην μητέρα μου ,απλά πως αλλάζει συμπεριφορά κάποιος έτσι απλά ,ποσό εύκολο είναι να μην σε νοιάζει για βαν άνθρωπο ενώ ήσουν χρόνια μαζί του ;

Helenaki4

# 67 στις 18/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.981

Πρόσεξε τώρα πώς συνεχίζεται (εύχομαι όχι , αλλα σε βλέπω ντουγρου)

1.Συνεχίζεις να ζητάς ένα μήνυμα που λες , αρχίζεις και στέλνεις εσυ , κάποια στιγμή αυτός αρχίζει να στα λέει πιο χύμα μπας και καταλάβεις και σταματήσεις και το,πράγμα φτάνει στο απροχώρητο με βρισιές .

2. Γνωρίζεις έναν άλλον . Στην αρχη φλερτ . Και μετά από λιγο , βγαίνει ο φόβος οτι θα σου κάνει ο,τι και ο προηγούμενος . Κι αρχίζεις τις διηγήσεις για το ποσο δύσκολα πέρασες , ποσο καθίκι ήταν κλπ.

Και περνάς στις προφητείες : καθε φορά που αργεί να σου απαντήσει εσυ είσαι σίγουρη οτι ειναι ύποπτο . Μια μπρος , δέκα πίσω . 

Μάντεψε : η Μαμά παλι μπαίνει στη μέση , γιατί παλι εμπλεξες σε «φιάσκο» .

3. Μετά από δυο τρία τέτοια , αρχίζουν οι γενικεύσεις . Όλοι έχουν την ίδια μούρη , ολοι στην αρχη ειναι καλοί και μετά κοιτάνε να βρουν άλλη. Όλοι αυτό , όλοι εκείνο . 

ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ .

Ο,τυπος δε σου έκανε τίποτα . Ειναι δικαίωμα του να θέλει να φύγει . Λάθος του που δε βρήκε κουράγιο να το πει καθαρά , ειναι μικρός και δεν ξέρει να κρατάει παράστημα . 

Απομόνωσε το . Προστάτεψε τον εαυτό σου από stalking και εμμονές . ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΧΑΠΙΑ. 

Βρες τροπο να μείνεις όρθια και αξιοπρεπής . Μείνε μακριά από τραγούδια που σε ταράζουν . Κάνε παρέα με φίλους , βγες έξω , θα περάσει. 

Κι όταν έρθει ο επόμενος , ξερε οτι αξίζεις όλη την αγάπη του κόσμου .

Παράθεση:
Σχόλιο # 66 από Skopel
Έπρεπε να δώσει μια απάντηση που σε εμένα δεν θα έδινε ποτέ ,ενώ την έδωσε στην μητέρα μου ,απλά πως αλλάζει συμπεριφορά κάποιος έτσι απλά ,ποσό εύκολο είναι να μην σε νοιάζει για βαν άνθρωπο ενώ ήσουν χρόνια μαζί του ;

Αρέσει στα μέλη Broken_Guy, Enikos

Enikos

# 68 στις 19/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Η μαμα...η μαμα, ειναι το κεντρικο παξιμαδι αυτης της συναρμολογησης...

Αυτην ακουσε και η θεματοθετρια και τα εκαμε ροιδο...και θα τα ξανακανει επειδη η μαμα...

Δεν θα χωνεψει ποτε της οτι δεν περασαν "επιτυχως" τα ινστραξια της...

Αντε τωρα, ο καθε νεανιας, να εχει φαει το παλτο, (περι πανωφοριου προκειται οταν λειτουργει με οδηγιες της...μαμας η αλλη για να "αποκατασταθει") και να εχει να αντιμετωπισει και τη...μαμα της καθε "μπεμπας"...

Τωρα...κατι ξηγες που δεν παρασχεθησαν, κατι "μα γιατι ο αλητης", κατι "θελω να ντα πω χωρις να με ρωτησεις", κατι "βαστατε με θα παρω κινινα" και κατι αλλα προσχηματικα, ειναι για να τρολαρουμε...

Λες και εμεις δεν ξερωμε να τρολαρωμε...

Η μαμα ειναι πισω απο ολο αυτο, που χαλαμε εμεις τωρα μελανια αδικως επειδη ταχαμου το πανοφωρι εχει κατι "ενστασεις"...

Η μονη λυση ειναι να στειλωμε τη μαμα, στα Λονδινα, να τηνε ανταλλαξει η πλουσία με τιποτα μουστακαληδες μερακληδες, να ησυχασωμε...

Ε, μα!!!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 67 από Helenaki4

Πρόσεξε τώρα πώς συνεχίζεται (εύχομαι όχι , αλλα σε βλέπω ντουγρου)

1.Συνεχίζεις να ζητάς ένα μήνυμα που λες , αρχίζεις και στέλνεις εσυ , κάποια στιγμή αυτός αρχίζει να στα λέει πιο χύμα μπας και καταλάβεις και σταματήσεις και το,πράγμα φτάνει στο απροχώρητο με βρισιές .

2. Γνωρίζεις έναν άλλον . Στην αρχη φλερτ . Και μετά από λιγο , βγαίνει ο φόβος οτι θα σου κάνει ο,τι και ο προηγούμενος . Κι αρχίζεις τις διηγήσεις για το ποσο δύσκολα πέρασες , ποσο καθίκι ήταν κλπ.

Και περνάς στις προφητείες : καθε φορά που αργεί να σου απαντήσει εσυ είσαι σίγουρη οτι ειναι ύποπτο . Μια μπρος , δέκα πίσω . 

Μάντεψε : η Μαμά παλι μπαίνει στη μέση , γιατί παλι εμπλεξες σε «φιάσκο» .

3. Μετά από δυο τρία τέτοια , αρχίζουν οι γενικεύσεις . Όλοι έχουν την ίδια μούρη , ολοι στην αρχη ειναι καλοί και μετά κοιτάνε να βρουν άλλη. Όλοι αυτό , όλοι εκείνο . 

ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ .

Ο,τυπος δε σου έκανε τίποτα . Ειναι δικαίωμα του να θέλει να φύγει . Λάθος του που δε βρήκε κουράγιο να το πει καθαρά , ειναι μικρός και δεν ξέρει να κρατάει παράστημα . 

Απομόνωσε το . Προστάτεψε τον εαυτό σου από stalking και εμμονές . ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΧΑΠΙΑ. 

Βρες τροπο να μείνεις όρθια και αξιοπρεπής . Μείνε μακριά από τραγούδια που σε ταράζουν . Κάνε παρέα με φίλους , βγες έξω , θα περάσει. 

Skopel

# 69 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Δικαίωμα του ήταν να φύγει αλλά όχι να συμπεριφερθεί έτσι

Enikos

# 70 στις 19/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Γιατι?...

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Skopel

panagiotismp90

# 71 στις 19/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Skopel

λοιπον θα τον εφτιαξουμε γιατι δεν ειναι αντρας, δεν τα τιμαει τα παντελονια που φοραει, θα τον κανουμε να σερνεται στα ποδια σου γτ του αξιζει.

Kristina_

# 72 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.452

Μια χαρα δικαιωμα του ειναι να φερεται οπως νομιζει οτι ειναι σωστο! δεν εισαι σε θεση εσυ, ουτε και κανεις αλλος, να του το απαγορευσει,,, εφοσον δεν παραβιαζει κανενα νομο δλδ

Δικο σου δικαιωμα ειναι να τον κρινεις και να αξιολογεις τη συμπεριφορα του ως ανεπιθυμητη για σενα, ωστε να μαθεις σιγα σιγα να κανεις καλυτερες επιλογες η/και να καταλαβαινεις ποτε ειναι η ωρα να αποχωρεις ομαλα απο μια σχεση,,,αυτα ειναι τα δικα σου δικαιωματα, αλλα ως εκει

ΥΓ: μην παιρνεις στα σοβαρα αυτα που λεει ο παναγιωτηςμπ,,,αυτος τρολλαρει ασυστολα χρονια τωρα, αλλα εσενα δε θα σου βγει σε καλο το τρολλαρισμα του

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Skopel

Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, Enikos και σε ακόμα 2 μέλη.

Helenaki4

# 73 στις 19/8/2021
author

Η Μαμά εδώ έχει κάνει τη ζημιά πολυ πριν εμφανιστεί ο νεαρός ,πάντα κατα τη γνωμη μου ,  φίλε Ενικε . 

Αυτά τα «ειναι πονηροί οι άντρες κορίτσι μου» 

Και τα «φτυστες να κολλήσουν αγορι μου» 

Έχουν διαμορφώσει συνειδήσεις από κούνια .

Ποια σοβαρή μάνα παίρνει τηλ να ζητήσει το λόγο από το γκόμενο , άκουσον άκουσον .

Λες και ο γκόμενος πρεπει να διορθωθεί .

Κι όχι η κόρη να μάθει να στέκεται . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 68 από Enikos

Η μαμα...η μαμα, ειναι το κεντρικο παξιμαδι αυτης της συναρμολογησης...

Αυτην ακουσε και η θεματοθετρια και τα εκαμε ροιδο...και θα τα ξανακανει επειδη η μαμα...

Δεν θα χωνεψει ποτε της οτι δεν περασαν "επιτυχως" τα ινστραξια της...

Αντε τωρα, ο καθε νεανιας, να εχει φαει το παλτο, (περι πανωφοριου προκειται οταν λειτουργει με οδηγιες της...μαμας η αλλη για να "αποκατασταθει") και να εχει να αντιμετωπισει και τη...μαμα της καθε "μπεμπας"...

Τωρα...κατι ξηγες που δεν παρασχεθησαν, κατι "μα γιατι ο αλητης", κατι "θελω να ντα πω χωρις να με ρωτησεις", κατι "βαστατε με θα παρω κινινα" και κατι αλλα προσχηματικα, ειναι για να τρολαρουμε...

Λες και εμεις δεν ξερωμε να τρολαρωμε...

Η μαμα ειναι πισω απο ολο αυτο, που χαλαμε εμεις τωρα μελανια αδικως επειδη ταχαμου το πανοφωρι εχει κατι "ενστασεις"...

Η μονη λυση ειναι να στειλωμε τη μαμα, στα Λονδινα, να τηνε ανταλλαξει η πλουσία με τιποτα μουστακαληδες μερακληδες, να ησυχασωμε...

Ε, μα!!!...

Αρέσει στα μέλη axaraktiristos, Enikos και σε ακόμα 1 μέλος.

Helenaki4

# 74 στις 19/8/2021
author

Το πως σου συμπεριφέρονται οι άλλοι , ειναι αποτέλεσμα της δικης σου «σουμας» σκέψεων , συμπεριφοράς , θέσης απέναντι τους και απέναντι στον εαυτό σου . 

Παίρνεις αυτό που πιστεύεις ή φοβάσαι οτι θα πάρεις . 

Παράθεση:
Σχόλιο # 69 από Skopel

Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 75 στις 19/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ακριβως! Αυτα ακριβως περιλαμβανει το ινστραξιο της καθε σωστης (γκιοσας) μανας!!!...

Και δεν σταματανε εκει δυστυχως. Επεκτεινονται και στις μεθοδους "ενδιαφεροντος", σε ολη την ζωη του παιδιου τους, το οποιο καταστρεφουν, οτι και να κανει...

Θες, στην δουλεια? Θες, στις σχεσεις? Θες στον γαμο? Θες, στα παντα?...Μεσα εισαι. Τα εχουμε ζησει και δεν τα λεμε ...εξ ακοης (για εμενα λεω)...

Τωρα, η θεματοθετρια απο δω, που φυσικα και τρολαρει αλλα αφορμης δοθεισης, εχει γινει η ρεπλικα της μαμας, την κλαιν τα ματια μου, αν δεν αναθεωρησει...(αλλα για τρολ, δεν εχει αναγκη, απλα περναει λιγη ωρα ευχαριστα στο φορουμ)...

Παράθεση:
Σχόλιο # 73 από Helenaki4

Η Μαμά εδώ έχει κάνει τη ζημιά πολυ πριν εμφανιστεί ο νεαρός ,πάντα κατα τη γνωμη μου ,  φίλε Ενικε . 

Αυτά τα «ειναι πονηροί οι άντρες κορίτσι μου» 

Και τα «φτυστες να κολλήσουν αγορι μου» 

Έχουν διαμορφώσει συνειδήσεις από κούνια .

Ποια σοβαρή μάνα παίρνει τηλ να ζητήσει το λόγο από το γκόμενο , άκουσον άκουσον .

Λες και ο γκόμενος πρεπει να διορθωθεί .

Κι όχι η κόρη να μάθει να στέκεται . 

Αρέσει στο μέλος Helenaki4

Skopel

# 76 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Αναρωτιέμαι όσοι σχολιάζετε για την μητέρα μου ,αν το παιδί σας έφτανε έξω από το ψυχιατρείο εξαιτίας άγχους για να λάβει μια απάντηση τι θα κάνατε ; Είναι αστείο να σχολιάζετε όταν δεν έχετε περάσει ίδια κατάσταση !Οχι παρόμοια !! ΙΔΙΑ.

Kristina_

# 77 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Θα συμφωνησω με τον ενικο,,,μας τρολλαρεις!!! Μην πω οτι εισαι ο παναγιωτηςμπ που βαριεται πολυ και τρολλαρει με νεο νικ κιολας

Καμια λογικη μανα δε θα επαιρνε τηλεφωνο τον τεως της κορης της,,,να του πει τι? Γυρνα πισω για να συνελθει η κορη μου???
Δεννν παμε καλααα
Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 78 στις 19/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Θα του ανοιγαμε την πορτα, να μπει μεσα να το δει ο ψυχιατρος και να του συστησει τι να κανει...

Δεν θα του λεγαμε..."παιδακι μου εισαι του γιατρου, αλλα γραψε σε φορουμ να σου περασει"!...

Παράθεση:
Σχόλιο # 76 από Skopel
Αναρωτιέμαι όσοι σχολιάζετε για την μητέρα μου ,αν το παιδί σας έφτανε έξω από το ψυχιατρείο εξαιτίας άγχους για να λάβει μια απάντηση τι θα κάνατε ; Είναι αστείο να σχολιάζετε όταν δεν έχετε περάσει ίδια κατάσταση !Οχι παρόμοια !! ΙΔΙΑ.

Skopel

# 79 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Δεν τον πήρε τηλέφωνο να του πει γυρνά !!!Τον πήρε για να λήξει η ιστορία γιατί σε εμένα δεν απαντούσε !!!

Kristina_

# 80 στις 19/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή

Βρε κοριτσι ελα στα συγκαλα σου λεμε!!! Τι θα πει «να ληξει η ιστορια»? Ληγμενη ηταν ουτως η αλλως

Ηθελες τωρα εσυ να στο πει καταμουτρα,,,οκ,,,αλλα αυτος δεν ηθελε!!! Τι νακανουμε τωρα???

Ε δε θα πεθανουμε επειδη το δικο σου θελω ειναι πιο μεγαλο απ το δικο του!!!

Παρτο αποφαση χθες?.αν εισαι οντως ενα 19 χρονο κοριτσι ξεκινα να μαθαινεις οτι στη ζωη δε γινονται ολα οπως τα θελουμε!!! Μα καλα μεχρι σημερα ολα οπως τα ηθελες εσυ ηταν???

(Γμτ κοροιδο μαλλον με επιασε εμενα η ζωη,,,που δε θυμαμαι ποτε εγινε κατι οπως ακριβως το ηθελα εγω)

Παράθεση:
Σχόλιο # 79 από Skopel
Δεν τον πήρε τηλέφωνο να του πει γυρνά !!!Τον πήρε για να λήξει η ιστορία γιατί σε εμένα δεν απαντούσε !!!

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε