Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Δοκιμαστικος χωρισμός

Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567

Skopel

# 101 στις 22/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Θέματα: 2
Απαντήσεις: 25
'Aρεσαν+: 0%
Πρέπει να πάω στο σπίτι του να πάρω κάποια ρούχα μου ,θα γιορτάσω τα γενέθλια μου την Δευτέρα στην περιοχή που μένει καθώς εκεί είναι οι παιδικές μου φίλες ,είναι καλή ιδέα να πάω εκείνη την ημέρα να τα πάρω ;δεν νομίζω να τον συναντήσω αλλά θα έρθω σε επαφή με τους γονείς του ! Και από όσο φαίνεται η μητέρα του τον ήθελε αυτόν τον χωρισμό πολύ και δεν θα ήθελα να μου πει κάτι και να στεναχωρηθώ στα γενέθλια μου !! Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι για να πάρω τα ρούχα ?

apolitiii

# 102 στις 22/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 880

Καλημέρα

Να μην πάς σπίτι του...ασε τα ρούχα σου εκεί να σε θυμάται...που ξέρεις μπορεί να μετανιώσει ...και να σου 

τα φέρει... δείξε εγωισμό και ανωτερωτητα... θα σου έλεγα να μην πας στην περιοχή του να γιορτάσεις τα 

γενέθλια σου... γιόρτασε τα αλλού και ας έρθουν οι φίλες σου...μην. ασχολησαι καθόλου μ'αυτον ούτε με την 

περιοχή του...σαν να μην υπάρχει...αν του δείξεις ότι σου είναι αδιάφορος μπορει να θέλει να γυρίσει κοντά 

σου...μα μην τον δεχτείς... προχώρα την ζωή σου όπως κάνει αυτος...

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από Skopel
Πρέπει να πάω στο σπίτι του να πάρω κάποια ρούχα μου ,θα γιορτάσω τα γενέθλια μου την Δευτέρα στην περιοχή που μένει καθώς εκεί είναι οι παιδικές μου φίλες ,είναι καλή ιδέα να πάω εκείνη την ημέρα να τα πάρω ;δεν νομίζω να τον συναντήσω αλλά θα έρθω σε επαφή με τους γονείς του ! Και από όσο φαίνεται η μητέρα του τον ήθελε αυτόν τον χωρισμό πολύ και δεν θα ήθελα να μου πει κάτι και να στεναχωρηθώ στα γενέθλια μου !! Αλλά από την άλλη δεν μπορώ να πηγαινοέρχομαι για να πάρω τα ρούχα ?

Enikos

# 103 στις 22/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη
Θέματα: 22
Απαντήσεις: 28.243

Και πως θα βρει αλλοθι να μιζεριαζει-τρολαρει, κανα...

Δεκαπενταρι σελιδες ακομα?...

Δεν σκεφτεσαι, δεν σκεφτεσαι...

Παράθεση:
Σχόλιο # 102 από apolitiii

Καλημέρα

Να μην πάς σπίτι του...ασε τα ρούχα σου εκεί να σε θυμάται...που ξέρεις μπορεί να μετανιώσει ...και να σου 

τα φέρει... δείξε εγωισμό και ανωτερωτητα... θα σου έλεγα να μην πας στην περιοχή του να γιορτάσεις τα 

γενέθλια σου... γιόρτασε τα αλλού και ας έρθουν οι φίλες σου...μην. ασχολησαι καθόλου μ'αυτον ούτε με την 

περιοχή του...σαν να μην υπάρχει...αν του δείξεις ότι σου είναι αδιάφορος μπορει να θέλει να γυρίσει κοντά 

σου...μα μην τον δεχτείς... προχώρα την ζωή σου όπως κάνει αυτος...

Αρέσει στο μέλος apolitiii

Heptamer

# 104 στις 22/8/2021
author
Ανδρας / 55 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Φιλοθέη
Θέματα: 36
Απαντήσεις: 16.065

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από Skopel
Πρέπει να πάω στο σπίτι του να πάρω κάποια ρούχα μου ,

Αν δε σου είναι απολύτως απαραίτητα, καλυτερα να το αποφύγεις.

Qwerty____55

# 105 στις 22/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 749
Γεια και χαρα σε ολους , οσους , με πεθυμησαν ...!!!.. Αγαπητή Skopel...Δεν υπάρχει λογος , να συνεχισω να σε συμβουλεύω και εγω οπως πολυ σωστα έκαναν και οι υπόλοιποι της παρέας ...Μικρή , άγουρη ντοματουλα μου ... Σου αρέσει να ταλαιπωρείσαι , να κλαις ,, και να υποφέρεις ...!!!.. Ταλαιπωρεις και την μητέρα σου ,, αλλα και ολους οσους προσπαθούν ,, απο εδω , να σε συμβουλευσουν ... Παραδεξου οτι σου αρεσει να πονάς και να υποφέρεις.. !!!Πεσ μου , οτι κανω λάθος ...Τον αγαπας ... τον αγαπας ...τον αγαπας ... Νομίζεις οτι τον αγαπάς ...!!!Δεν τον αγαπας ... Απλά ..μια συνήθεια είναι και μονο ...!!!.. Αναρωτήθηκες αραγε , τι είσαι για εκεινον ??? η καλύτερα ,, τι ΔΕΝ εισαι για εκεινον ..??? ..Θα σου έλεγα ... Πάψε να σερνεσαι απο πίσω του ...Ομως όχι ,, δεν θα το κανω...Σου αρέσει να σερνεσαι και να παρακαλάς. !!!.. Μπροστά πηγαινει η καινούργια του σχεση ,, πισω της ακολουθεί αυτος ,,και πισω τους ,, κλαις ,, εκλιπαρεις , σερνεσαι ,, και υποφέρεις ...Εσυ ..!!!Αν κατάλαβες τι σου ειπα ,,, απαντησε μου. , ωστε να καταλάβω , αν ωριμασες ,, εστω και για λίγο ,, μικρή , άγουρη ντοματουλα μου ...Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στο μέλος apolitiii

panagiotismp90

# 106 στις 22/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Παράθεση:
Σχόλιο # 101 από Skopel

καλυτερα να πας μερα που θα ειναι κι αυτος εκει, θα μου ντυθεις στην πενα ομως με αερα να σε δει αλλαγμενη, το μαλλι εννοειται αλλαγη, αρωματα κλπ να φυσας να δει τι εχασε ο αλητης. τα ρουχα ειναι απο πανερια και λαικες ή ειναι α ποιοτητα? αν ειναι φαστ φασιον να ξερεις δεν το υποστηριζω.

Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 107 στις 24/8/2021
author

Skopel.Να φοράς τα μεταξωτά...

Αγαπητή Skopel ...Δεν ακους τις συμβουλές του ... Panagioti ...Σου το είπε ξεκάθαρα οτι δεν το ... υποστηρίζει ...!!!..Επισης ...Να φυσάς ,, Να ξεφυσας ...!!! ...Ακομα ...Οχι Να ντυθεις στην πενα...ΑΛΛΑ ..Θα ΤΟΥ ντυθεις ..!!!..Ειπεε ...θα μου ντυθεις στην πενα ομως με αερα να σε δει αλλαγμενη, το μαλλι εννοειται αλλαγη, αρωματα κλπ να φυσας να δει τι εχασε ο αλητης. τα ρουχα ειναι απο πανερια και λαικες ή ειναι α ποιοτητα? αν ειναι φαστ φασιον να ξερεις δεν το υποστηριζω...Panagiotis ... Πίστεψε με... Ούτε και εγω το υποστηρίζω ...!!!
Αρέσει στα μέλη panagiotismp90, Enikos

Skopel

# 108 στις 24/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Βρεθήκαμε χθες στα γενέθλια μου για λίγο μετά από 20 μέρες ,είναι σίγουρο πως δεν υπάρχει άλλη στην ζωή του ,σίγουρα φλερτάρει αλλά μέχρι εκεί.Εγώ ήμουν πολύ απόμακρη και αυτός προσπαθούσε να κάνει κινηση να έρθουμε πιο κοντά και πραγματικά φαινόταν ότι του έλειψα πολύ ! Είπαμε λίγο τα νέα μας και καταλήξαμε πως αγαπιόμαστε ακόμα αλλα είπε πως δεν είναι η κατάλληλη περίοδος να είμαστε μαζί .Ξέρω θα μου πείτε δεν πρέπει να ασχολουμε και αυτά αλλά δεν τελειώνουν όλα τόσο εύκολα .
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Enikos

# 109 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Ναι Σκοπελ του...θελει πολυ χρονο...

Μεχρι να δουμε τι μας γινεται...

Σημασια εχει που καταληξατε πως αγαπιοσαστε...

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από Skopel
Βρεθήκαμε χθες στα γενέθλια μου για λίγο μετά από 20 μέρες ,είναι σίγουρο πως δεν υπάρχει άλλη στην ζωή του ,σίγουρα φλερτάρει αλλά μέχρι εκεί.Εγώ ήμουν πολύ απόμακρη και αυτός προσπαθούσε να κάνει κινηση να έρθουμε πιο κοντά και πραγματικά φαινόταν ότι του έλειψα πολύ ! Είπαμε λίγο τα νέα μας και καταλήξαμε πως αγαπιόμαστε ακόμα αλλα είπε πως δεν είναι η κατάλληλη περίοδος να είμαστε μαζί .Ξέρω θα μου πείτε δεν πρέπει να ασχολουμε και αυτά αλλά δεν τελειώνουν όλα τόσο εύκολα .

Helenaki4

# 110 στις 24/8/2021
author
Γυναίκα / 45 / Σε διάσταση
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Ηλιούπολη
Θέματα: 6
Απαντήσεις: 1.981

Μικρή μου 

Έτσι οπως υποβαθμίζεις τον εαυτό σου 

Θα καταλήξεις «το κορίτσι για τις βρώμικες δουλειές» .

Πήρες αλλαγή στους όρους του συμβολαίου .

Τώρα μονο σεξ , μεχρι να βρεθεί το κορίτσι που θα του εμπνεύσει σχέση . 

6 σελίδες ...και προχωράμε . 

Μην πας στο νοσοκομείο . 

Στον καθρέφτη πήγαινε .

Και ρωτα τον : τελικά , πόση αξία μου δίνω ?

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από Skopel

Αρέσει στα μέλη axaraktiristos, Mindthegap- και σε ακόμα 2 μέλη.

Qwerty____55

# 111 στις 24/8/2021
author

Gogo ,, βρήκα Parking..

Gogo μου ... Αγαπητή , μικρη , αγουρη ντοματουλα μου ...Το κατάλαβε και εκείνος οτι εισαι τρέλα ερωτευμένη μαζι του...!!! Και τι σου είπε . .. !!!Πάψε να σερνεσαι από πισω μου ... Δεν είναι η κατάλληλη περίοδος να ειμαστε μαζι...Και μετα... Σε Παρκαρισε .. !!!... Δεν ειναι και άσχημα... Καθόλου άσχημα θα έλεγα ... !!!.Κάθησε στο ...parking ...μεχρι να ωριμάσεις ... !!!...Και εμεις θα σε νοιαζόμαστε ,, και . .θα σε σκεφτόμαστε ,,, ,, Έχω και μια μοτοσυκλέτα ... Να την φέρω εκει στο parking ...??? Να σου κανει παρεα .. ???..Με εκτίμηση ... Q... Είπαμε λίγο τα νέα μας και καταλήξαμε πως αγαπιόμαστε ακόμα αλλα είπε πως δεν είναι η κατάλληλη περίοδος να είμαστε μαζί ...
Αρέσει στα μέλη Enikos, apolitiii

Qwerty____55

# 112 στις 25/8/2021
author

Λάθος το όνομα .

Αγαπητή μου ,, Skopel ...Το #111 μήνυμα μου ...ηταν για σενα...!!! Όπως και το θεμα ,,,parking ,,, αφορούσε εσένα ...!!!Σου ζητω συγγνώμη ...Είμαι ενας , γέρος , ξεκουτης ...!!!Κατά λάθος ,, αντι να γραψω ,, Skopel ... εγραψα ... Gogo...Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στα μέλη Mindthegap-, panagiotismp90

panagiotismp90

# 113 στις 25/8/2021
author
Ανδρας / 32 / Ελεύθερος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Παλαιό Φαλήρο
Θέματα: 53
Απαντήσεις: 2.835

Παράθεση:
Σχόλιο # 108 από Skopel

Πολυ ενθαρυντικο σκοπελ μου! Πιστευω να ειχες ντυθει αψογα και να ησου εκθαμβωτικη!

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Skopel

# 114 στις 25/8/2021
author
Γυναίκα / 20 / Σε σχέση
Και αν έχει δίκιο σε αυτο που λέει λόγω ηλικίας ;εσείς είπατε πως είμαστε πολύ μικροί
Αρέσει στο μέλος panagiotismp90

Qwerty____55

# 115 στις 25/8/2021
author
Καλή σου μερα αγαπητη ,,Skopel...Η τοποθετηση σου ...#114 ...ειναι εντελως ασαφης ...!!!Κατι θελεις να γραψεις ,,, αλλα δεν ξερεις τι ...!!!Θα σου πρότεινα να διαβασεις την ...#111 τοποθετηση μου ...και θα ρωτησω ... Μπορείς να μου απαντήσεις... ???Τώρα θα μου πεις ...τι ρωτάω και εγω ...!!!..Αν μπορουσες δεν θα μου απαντούσες .. ???Εξάλλου ...Ο Panagiotis ..σου συμπαραστέκεται ...διοτι ειχες ντυθει ...αψογα ...αλλα ησουν .. και εκθαμβωτική ...!!!Λίγο πολύ ...τι σου είπε !!!.. Άφησε αυτον ...που τρέχεις απο πισω του ...και ριξε και καμιά ματιά και σε ... εμάς ...!!!..δλδ σε εκεινον ... Εγώ πάντως το υποστηρίζω...!!!Panagioti μου ...Συμφωνεις ??? Αν ...ναι...κανε μου ..like ..και εγω θα το καταλάβω ...οτι συμφωνεις ...Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 116 στις 25/8/2021
author
Γλυκιά μου άγουρη ντοματουλα ...Δεν ειναι κακο να ειναι καποιος .. μικρός ... νεος ...Αρκεί μεσα στο ... κουτάκι του .. !!! να μην εχει .. αρνητικές σκέψεις ...!!!..Και φυσικα ,, ,,να εχει και τα ..αυτακια του ανοιχτά ,, για να συγκεντρώνει πληροφορίες που θα του φανούν χρήσιμες στο ... μέλλον ...!!!..Και αυτες οι πληροφορίες ,,, καταχωρούνται και αποθηκεύονται ...στο κουτάκι μας ...!!!Θα σου έλεγα ακομα οτι καποια στιγμή θα πρεπει να μαθεις και να αντιλαμβάνεσαι τα ...Positive ...και τα .. Negative waves ..που υπάρχουν γυρω σου ,,,ωστε να κανεις τις σωστές επιλογές ,,,για την ζωη σου ...Σε πληροφορω οτι ,, ακομα και μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι ,,δεν εχουν καταφερει να αντιλαμβάνονται ,, αυτα τα ...waves ... Προς το παρόν ,, εσυ ειναι πολυ δυσκολο να το κανεις ,,, Ομως ωριμάζοντας ,,, να δεις που θα ερθει μονο του ...!!!.και σου ευχομαι να τα καταφέρεις ...Με εκτίμηση...Q...Να συζητήσω τις σκέψεις μου και να ακούσω διαφορετικές απόψεις πάνω σε αυτές .Είναι πολύ σημαντικό για εμένα να βγαίνω από το κουτάκι των αρνητικών σκέψεων...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Enikos

# 117 στις 25/8/2021
author
Ανδρας / 78 / Χήρος
Βοσνία - Ερζεγοβίνη

Φιλε! Χωριατικη τα εκαμες...

Kristina_

# 118 στις 25/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.452

Βρε κιου δε θυμαμαι αν στο χω ξαναπει,,,.για να μη μπερδευεσαι συ και μας μπερδευεις και μας, κανε και καμια παραθεση 

Πας στο ποστ που σε ενδιαφερει και πατας κατω-κατω δεξια στο σημειο με το συμβολο «» και γραφεις μετα οτι θες λεμε

(Το κοκκινο τριγωνακι που ειναι λιγο παραπανω μην το πατας σε δικο μου ποστ,,,κανει τζιιιζ )

Παράθεση:
Σχόλιο # 116 από Qwerty___55
Γλυκιά μου άγουρη ντοματουλα ...Δεν ειναι κακο να ειναι καποιος .. μικρός ... νεος ...Αρκεί μεσα στο ... κουτάκι του .. !!! να μην εχει .. αρνητικές σκέψεις ...!!!..Και φυσικα ,, ,,να εχει και τα ..αυτακια του ανοιχτά ,, για να συγκεντρώνει πληροφορίες που θα του φανούν χρήσιμες στο ... μέλλον ...!!!..Και αυτες οι πληροφορίες ,,, καταχωρούνται και αποθηκεύονται ...στο κουτάκι μας ...!!!Θα σου έλεγα ακομα οτι καποια στιγμή θα πρεπει να μαθεις και να αντιλαμβάνεσαι τα ...Positive ...και τα .. Negative waves ..που υπάρχουν γυρω σου ,,,ωστε να κανεις τις σωστές επιλογές ,,,για την ζωη σου ...Σε πληροφορω οτι ,, ακομα και μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι ,,δεν εχουν καταφερει να αντιλαμβάνονται ,, αυτα τα ...waves ... Προς το παρόν ,, εσυ ειναι πολυ δυσκολο να το κανεις ,,, Ομως ωριμάζοντας ,,, να δεις που θα ερθει μονο του ...!!!.και σου ευχομαι να τα καταφέρεις ...Με εκτίμηση...Q...Να συζητήσω τις σκέψεις μου και να ακούσω διαφορετικές απόψεις πάνω σε αυτές .Είναι πολύ σημαντικό για εμένα να βγαίνω από το κουτάκι των αρνητικών σκέψεων...

Μωρε ολα τα ξερεις εσυ και μας κανεις τον,,,ανηξερο

Αρέσει στο μέλος Mindthegap-

Qwerty____55

# 119 στις 25/8/2021
author

Χωριάτικη σαλάτα.

Αγαπητέ Enike ...Δεν ξερω σε ποιον απευθύνεσαι ...με την ατακα σου...Φίλε ! Χωριάτικη τα έκαμες...Αν την ατακα σου αυτη , την ... ρίχνεις σε οποιονδήποτε αλλον ...Δεν με αφορα ,,και ουδέν σχόλιον ...Αν τωρα απευθυνεσαι σε μενα ... Τότε θα μπορέσω να σου δωσω και την πρέπουσα απαντηση ...!!! Τα ...σχολια σου προς ...αλλους...ειναι πλουσια !!!,,,θα έλεγα ...Ομως παρατηρώ οτι τα σχολια σου ,, προς τον ...Q...Είναι ασαφή , διστακτικά...και συγκρατημένα. !!!Θα χαρω να δω την απαντηση σου...ωστε να απολαύσεις ...και εσυ...την δικη μου... !!!Με εκτίμηση ...Q...
Αρέσει στο μέλος Enikos

Qwerty____55

# 120 στις 25/8/2021
author

Ευχαριστίες στην Kristina ..

Αγαπητή Kristina...Δεν ειχα σκοπό να σε/σας μπερδέψω...!!!Σε ευχαριστώ πολυυυ...για την βοήθεια που μου προσφέρεις ...Ομως απο το κινητο μου ,, δεν μπορω να κανω ...<< Παράθεση >>..διοτι δεν υπαρχει το σύμβολο της... Παράθεσης... ...Παραδέχομαι οτι εκτος του οτι ειμαι ενας ... γέρος ξεκουτης...στο #112 (( Είναι η φραση ...που άρεσε στην ...mindthegap... γι'αυτό. μου εκανε και like ...!!! )) Τι να πω ... Αυτό το κοριτσι ..και μπράβο του... ξερει να εκτιμά ...τα βαθυστόχαστα κείμενα / σχολια ... .!!!..και συνεχίζω ...Το παίζω και ...ανηξερος ...Που θα πάει...Θα το μαθω τελικα το , πως λειτουργεί ...!!!Kristina... Πραγματικά σε ευχαριστώ...και πιστευω ότι εκτιμάς και το χιούμορ. ...αλλα και τον .. αυτοσαρκασμο μου !!!Αγαπητη ..Mindthegap...πολυ θα ηθελα να δω καποια στιγμή και τις δικες σου , τοποθετησεις... εκτός απο τα . Likes ...που είσαι ...super ...!!!Με εκτίμηση ...Q...
Επιλέξτε σελίδα: (1-7)
Σελίδες 1234567
Δεν μπορείτε να απαντήσετε