Ο εύκολος τρόπος να κάνετε νέες γνωριμίες και σχέσεις!
Με περισσότερα από 535.000 μέλη,
το Sxeseis.gr είναι το μεγαλύτερο ελληνικό site γνωριμιών.
Το Sxeseis.gr συνδυάζει με μοναδικό τρόπο λειτουργίες κοινωνικής δικτύωσης ,σελίδας γνωριμιών, forums και chat rooms δίνοντας στα μέλη του περισσότερες δυνατότητες και ευκαιρίες επικοινωνίας και γνωριμίας, από οποιοδήποτε άλλο μέσο.
Μάθετε περισσότερα για το Sxeseis.gr
Είμαι :
Ενδιαφέρομαι για :
Ημ. Γεννήσης μου :
Κατοικώ :
Νομός :
Περιοχή :
Ουπς! Ξεχάσατε να συμπληρώσετε κάποιες πληροφορίες!
Ουπς! Η ημερομηνία γέννησης δεν είναι σωστή!

Ανταλλαγή συντρόφων (swinging)

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789

apolitiii

# 161 στις 20/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851
'Aρεσαν+: 0%

Καλησπέρα q..

Βρε δεν εχω ζουμί...με ξεζουμιζει κάθε μέρα ο σύντροφός μου...δεν εχω ζουμί για αλλον... πόσους να αντέξω 

η γυναίκα να πίνουν το ζουμί μου...

Είναι λάθος οτι "η γριά κότα έχει το ζουμί".. για ζουμί βράζουμε κοκορα...η γριά κότα ούτε ζουμί έχει ούτε 

τρώγεται...

Ποτε δεν ειναι αργά... όταν υπάρχει θέληση όλα γίνονται...και το τρένο προλαβαίνουμε και ολα... ποτέ μην 

λες ποτέ...

Αυτή την εβδομάδα ...τα κεφάλια μέσα...αρχισα δουλειά η γριά...και έτσι μπορώ να μπαίνω στο φόρουμ για 

λίγη ώρα τ' απογεύματα... όμως δεν ξεχνώ τα φιλαράκια εδώ μέσα... άντε βάλτε και εσείς κανένα θέμα για 

συζήτηση εδω στο φόρουμ να τα λέμε...

Q περιμένω να βάλεις θεμα...

Παράθεση:
Σχόλιο # 153 από Qwerty___55
#150 Ας μην ξεχνάμε οτι και εγω ,,, μεγάλης ηλικίας άνθρωπος ειμαι ... Και επειδη η παροιμία λέει...Η γρια κότα εχει το ζουμί ... Είπα και εγω να πιω λιγο από το ζουμί ,,, της γραιας ..!!! Μόνον ζουμι ...!!!... Συγνώμη που έδωσα προτεραιότητα στις μικρουλες ...Το τρένο πέρασε και έφυγε πριν από αρκετες δεκαετίες ...Δεν το πρόλαβες ,, δεν ανέβηκες ...Το μονο που σου μενει ,, ειναι να θαυμάζεις τις μικρουλες και να λες ... Στερνή μου γνώση ,, να σε ειχα πρωτα ...!!!## Ετσι βρε ερωτευσιμο αγόρι...Βρες καμία μικρούλα να μιλάτε με μηνύματα... άσε εμένα την γραια...##

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, Paralia48

seychelles

# 162 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 75 / Διαζευγμένος
Βερμούδες
Θέματα: 0
Απαντήσεις: 647

Ναι αν ήμουν σε κατάσταση προσωρινή/μη δεσμευτική/δε με ένοιαζε και τόσο η άλλη σα σύντροφος.

Όχι σε άλλη περίπτωση γιατί θα ζήλευα, δε θα ενιωθα άνετα μετά και μάλλον θα το καταχωρούσα περίπου σαν κέρατο (ασχετα που θα έχει γίνει με συμφωνία) με ότι συνέπειες θα είχε αυτό σε μετέπειτα επικοινωνία και εμπιστοσύνη. Αν έφτανε στο σημείο να είναι το swinging η μόνη πιθανή λύση, ίσως τελικά καλύτερα ο καθένας να πάρει το δικό του δρόμο.
Αρέσει στο μέλος apolitiii

Kristina_

# 163 στις 24/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Θέματα: 1
Απαντήσεις: 2.425

Παντως μοιάζει μεγαλη ήττα να σαι μ ε καποιον που δεν σε νοιάζει και τόσο... . 

Αρέσει στα μέλη Qwerty____55, Enikos

__mikeman

# 164 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 40 / Ελεύθερος
Σουηδία
Θέματα: 13
Απαντήσεις: 2.295

Παράθεση:
Σχόλιο # 163 από Kristina_

Παντως μοιάζει μεγαλη ήττα να σαι μ ε καποιον που δεν σε νοιάζει και τόσο... . 

Mπορει να την/τον γουστάρεις κάργα σεξουαλικά, αλλα να μην έχεις αισθήματα.

Παρολα αυτά, και σαυτήν την περίπτωση, το να περιτριγυριζομαι απο άλλους 10 μαντράχαλους όταν κανω σεξ...δεν είναι και το καλύτερο μου. Δεν πολυκαταλαβαίνω πως ένα straight αντρας μπορεί να το ευχαριστηθεί σε τέτοιο περιβάλλον. 

Αν πάλι θέλει να φέρει μια δυο τρεις φίλες της, μια χαρα.

Αρέσει στα μέλη Paralia48, apolitiii

Kristina_

# 165 στις 24/8/2021
author
Γυναίκα / 57 / Ελεύθερη
Χιλή
Απαντήσεις: 2.425

Αν του/της το χεις ξεκαθαρισει και μενει επειδη και εκεινος/η βολευεται με αυτη την κατασταση οκ κανενα προβλημα,,,σε καθε αλλη περιπτωση πχ μενει επειδη πιστευει οτι θα σε αλλαξει με τον καιρο ή ακομη χειροτερα δεν του/της το εχεις πει σαφως,,,τοτε ειναι μεγιστη ηττα και οχι μονο!!!,,,αυτος που το κανει ειναι και μεγας τσιφουτης,,,

τι ανεργα θα μεινουν τα «εργαζομενα κοριτσια»??? 

Παράθεση:
Σχόλιο # 164 από __mikeman 

Mπορει να την/τον γουστάρεις κάργα σεξουαλικά, αλλα να μην έχεις αισθήματα. 

Qwerty____55

# 166 στις 24/8/2021
author
Ανδρας / 61 / Διαζευγμένος
Ν. Αττικής (Αθήνα) / Αθήνα
Απαντήσεις: 610

Καλησπέρα Apolitiii...

Με διακατέχει ενα συναισθημα ...Πως να το πω ... Έχω την διαίσθηση...οτι κατα βαθος με συμπαθείς ...!!! Την ιδια ακριβώς διαίσθηση...εχω και για δυο ακομα κοριτσια ... που εχω αρκετες ημερες να μαθω νεα τους ...με καποια ,, τοποθέτηση τους ,, εδω στην συζητηση μας,,,. η , με ενα ...Like ...Χαιρομαι οταν διαβαζω ,,, τις απόψεις τους ..
Αρέσει στο μέλος apolitiii

apolitiii

# 167 στις 24/8/2021
author
Γυναίκα / 76 / Σε σχέση
Ηνωμένο Βασίλειο UK
Θέματα: 3
Απαντήσεις: 851

Καλησπέρα. q

Και βέβαια σε συμπαθώ  βρε 

Μ' αρέσει να σε διαβάζω...για τις άλλες κοπέλες δεν ξέρω...

μα γιατί δεν βάζεις ένα θέμα να τα λέμε???

Παράθεση:
Σχόλιο # 166 από Qwerty___55

Καλησπέρα Apolitiii... Με διακατέχει ενα συναισθημα ...Πως να το πω ... Έχω την διαίσθηση...οτι κατα βαθος με συμπαθείς ...!!! Την ιδια ακριβώς διαίσθηση...εχω και για δυο ακομα κοριτσια ... που εχω αρκετες ημερες να μαθω νεα τους ...με καποια ,, τοποθέτηση τους ,, εδω στην συζητηση μας,,,. η , με ενα ...Like ...Χαιρομαι οταν διαβαζω ,,, τις απόψεις τους ..

Επιλέξτε σελίδα: (1-9)
Σελίδες 123456789
Δεν μπορείτε να απαντήσετε
lastpost